helpppppppppppppp vreu sa ma ingras:((

incearca cu Herbalife. Da rezultate atat la slabire cat si la ingrasare. daca vrei te trimit la un consultant nutritionist de acolo.
garbo221186
Postat pe 3 Septembrie 2011 09:33
lipsa poftei de mancare este semn de alarma.
inseamna ca ceva nu merge bine.
cu sanatatea,ma refer.
de aceea am zis de vitamine,ele creeaza pofta de mancare.
si plimbarile in are liber.
nu te uita la ce zice lumea,nu asta e important.
important e sa fii tu bine si sanatoasa,ca parerile sunt impartite.
dupa unii,esti miss,dupa altii prea slaba.
concentreaza-te doar pe ce crezi tu,intotdeauna sa te intrebi,'eu ce cred,ce imi doresc?
daca crezi ca esti bine asa,uita gura lumii.
doar lipsa poftei de mancare,trebuie luata in considerare,pentru ca e semn de intrebare.
ia vitamax,e cea mai buna vitamina posibila,una la trei zile,sau la patru,cum scrie in prospect.
e si scumpa,dar merita,si poti cumpara doar cinci pastile.ajung juma de luna.
eu am luat de fiecare data cand eram extenuata,de la invatat,slaba de la muncile campului,bolnava,gravida,etc.
ma revigoreaza,ma face sa arat bine,straluceste fata mea,pur si simplu,cand iau vitamax.
e mai bun si decat centrum.
cere un prospect,ca sa il citesti,si vei vedea,sau cred ca exista si pe internet.
d
daniilia
Postat pe 6 Septembrie 2011 00:06
cunosc metoda garantata de ingrasare si cunosc persoane care s-au ingrasat si arata bine. poate vorbim pe mess despre asta , id pia_ionita@yahoo.com
pia_ionita
Postat pe 9 Septembrie 2011 21:49
ti-a mai spus cineva ca nu este important ce zice lumea, important este ceea ce iti doresti tu. Sunt multe solutii pentru ingrasat dar trebuie sa ai grija. Tu trebuie sa pui masa musculara si nicidecum grasime pe interior. La inaltimea ta ai un IMC foarte scazut si asta nu e tocmai bine. Eu sunt consultant de sanatate si principii alimentare sanatoase si cred ca pot sa te ajut. Pentru asta am nevoie de cateva date personale. Astept un raspuns si stabilim detalii. pentru asta iti dau id-ul meu: gabriela_botosani O zi buna!
gabitzu70
Postat pe 14 Septembrie 2011 08:57
fara glume de prost gust-o reteta 100%naturista-otet de mere[fructe] 2 lingurite adaugate intr-un pahar cu apa[100g]+2 lingurite miere de albine.Se bea in fiecare dimineata inainte de masa -succes garantat.Nu se consuma cafea,sucuri nenaturale pline de E-uri,ceai negru,condimente si orice aliment ce contine E-uri.Nu fumati si nu folositi pastile anticonceptionale!Mai sunt si altele de adaugat dar cele de mai sus sunt obligatori !!!
Stuparul
Postat pe 18 Septembrie 2011 19:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
slabire sanatoasa 3 De la: mioara2010 24 Octombrie 2010 18:29
SUBSTANTE NUTRIENTE NATURALE COMPLETE 2 De la: littleana 5 Februarie 2011 17:01
ce trebuie sa facii sa obtii ceea ce vrei 68 De la: Lady_Di 19 Ianuarie 2011 15:16
stie cineva detalii despre diet club? 19 De la: andalexkor 20 Octombrie 2009 14:23
Ceva sfaturi in privinta varicelei 6 De la: garbo_408990 20 Martie 2015 11:04
Setari Cookie-uri