Greu, dar nu imposibil?...

Este o diferenta de varsta intre voi ,si ai grija poate fi numai vorbe goale
RODICA_N
Postat pe 10 Aprilie 2011 14:51
Wow, prospaturi
anakin
Postat pe 10 Aprilie 2011 15:24
spune-i ca esti gravida sa vezi ce pozitie adopta....ca si cu prima?:)
andra14
Postat pe 10 Aprilie 2011 19:41
De la: betty37, la data 2011-04-09 02:55:48Ellenei i-ati dat raspunsuri si sfaturi corecte,din punctul meu de vedere!Nu mai repet ce ati spus ,toti ati vazut jocul luiParis,ha,ha ce m-am distrat! Dar ,fara gluma...se poate si..invers!Adica cate una fasneata,care are acasa un:betiv, trantor,zgarcit,gras si urat,slab si desirat,bolnav..sau te miri cum...numai,numai sa impresioneze pe amant,numai,numai sa-si "scuze"aventura!! Baietii!!Uite ca am tinut cu voi! Ce platiti?

un amant naiv...cu parul rar in barba?
garbo027507
Postat pe 10 Aprilie 2011 20:06
De la: zambila, la data 2011-04-08 15:10:20da' cum am putut sa trec peste cea mai importanta dezvaluire? : e taur (ca zodie)!!!

hai, mai zam...chiar asa? pai tie cred ca-ti place de el...ca e tocmai ce-ti lipseste :-)
garbo027507
Postat pe 10 Aprilie 2011 20:11
De la: andra14, la data 2011-04-10 19:41:35spune-i ca esti gravida sa vezi ce pozitie adopta....ca si cu prima?:)

noo, de data asta o sa fie pe la spate :-D
garbo027507
Postat pe 10 Aprilie 2011 20:12
De la: BondarelBzz, la data 2011-04-09 11:11:54
De la: ellena_is, la data 2011-04-08 13:37:14Hello! Va citesc forumul de foarte mult timp..insa niciodata nu am crezut ca o sa-mi spun si eu povestea mea existentiala, insa uite ca o fac.totul a inceput acum vreo 2 ani de zile..m-am indragostit de un prieten,mai mare ca mine..el are 36 de ani-casatorit! eu 23 de ani..totul e partial ok, pana aici! Ne intelegem destul bine si ne simtim bine impreuna! Din toate povestirile lui..casatoria cu sotia sa a fost o greseala majora..a lasat-o insarcinata involuntar pe aceasta..si datorita unor complicatii,aceasta a trebuit sa avorteze si acum ea nu mai este fertila! datorita acestui impediment acestia s-au casatorit obligatoriu conform hotararilor luate de "tabara ei" (familia ei),acest lucru intamplandu-se doar dupa 1 luna de cand s-au cunoscut! pt ca el nu avea incotro sa o apuce..acest lucru la motivat, si a muncit din greu..majoritatea bunurilor fiind trecute pe numele ei, de-al de apartament, masina...bla bla.[ca zodie e taur :)]! acum a ajuns om "mare" in societate.insa s-a saturat de situatia asta! Nu stiu ce sa cred, ca mai tot timpul imi povesteste de probleme lui de acasa..certurile cu sotia, respectiv neglijarile acesteia!...el isi doreste foarte mult copii si un viitor frumos si eu imi doresc acelasi lucru, dar mi-e frica si mi-e greu sa iau o decizie!in majoritatea timpului, ma gandesc la acea femeie si la situatia destul de delicata in care ma aflu! E foarte ambigua situatia pt mine.si nu stiu incotro sa o apuc...Concluzia: Greu, dar nu imposibil?


Cred (grasieiat) ca tu trebuie sa iti bagi nasucul delicat...fix acolo unde nu-ti fierbe oala...ca la varta ta....ar trebui sa le stii pe toate....shi sa dai sfaturi....stanga-dreapta...shi-napoi
Auzi ? Eu cred ca nevasta-sa l-ar da cu flori si cu busuioc pana la urma ...Da' ia zi: te ia el pe tine? Aaaah? Ai tu o masina si un apartament sa le treci pe numele lui ? Inteleg ca e "om mare in societate :))) Iti place asta,mh? Esti sigura ca ai 23 de ani? Eu cred ca ai vreo 17...De doi ani zici ca sunteti in relatie? Si s-a plans el ca toate-s pe numele ei...Iaaaauzi....Pai ti-a explicat ca o sa ramana langa "bunuri" ...ca el n-are. Ia zi -ne...tuuu...ai? Gura pacatosului...
garbo027507
Postat pe 10 Aprilie 2011 20:16
De la: Axl_22, la data 2011-04-09 11:49:56mi-e tare mila de barbatu asta care a reusit involuntar sa lase o femeie insarcinatata, ma intreb ce se intampla daca facea ceva"voluntar'?
cred ca si de tinerica asta s-a indragostit involuntar si plange pe umarul ei tot involuntar...scuze ma repet ...dar ma amuza ...auzi INVOLUNTAR

nu, ma...sa va explic...pe nevasta-sa a last-o insarcinata voluntar...ca doar erau casatoriti s-a vrut sa profite de ea...pe tinerica insa a cucerit-o cu tot felul de tertipuri, care de care mai ieftine...shi a abandonat-o...fratilor! mai rau...i-a dat un shut...cat ea de mare...shi acu domnishoara...maturizata se gandeste serios...sa glumesc....sa nu glumesc
garbo027507
Postat pe 10 Aprilie 2011 20:25
De la: ameno, la data 2011-04-08 13:57:23oha...alt armasar plangacios cu nevasta tiranica...
dute si vezi-ti de viata ta

armasaru' e o ditamai iapa (neinteresant) iar nevasta...neh, daca va intereseaza contactati-o pe www.neveste.edu...sa vedeti ce dragutza e
garbo027507
Postat pe 10 Aprilie 2011 20:28
De la: RODICA_N, la data 2011-04-10 14:51:35Este o diferenta de varsta intre voi ,si ai grija poate fi numai vorbe goale

eh...acu a invatat shi ea, fetiscana ceva despre viata in lumea buna :-D :-):-D
garbo027507
Postat pe 10 Aprilie 2011 20:29
De la: anakin, la data 2011-04-10 15:24:12Wow, prospaturi

ai vrea d-ta...din pacate...toate-s vechi...shi noua toate
garbo027507
Postat pe 10 Aprilie 2011 20:30
De la: cami_ge, la data 2011-04-09 11:56:51Draga mea, nu mai citi tot felul de comentarii si pro si contra relatiei tale.Eu nu spun ca n-or fi sincere si inspirate din viata fiecaruia dar de ce crezi ca altii ar sti m bine decat tine ce trebuie sa faci?Incearca sa-ti pui singura ordine in viata, pune-te si in situatia acelei femei(sotia lui) vezi cat adevar exista in ceea ce-ti spune el si ia o hotarare , nu-ti mai pierde vremea ca timpul trece .Ce poti face astazi nu lasa pe maine!

Pare un sfat intelept...oricum eu cred ca pe tine te iubeste...altfel nu s-ar fi incurcat asa...
garbo027507
Postat pe 10 Aprilie 2011 20:34
De la: andra14, la data 2011-04-10 19:41:35spune-i ca esti gravida sa vezi ce pozitie adopta....ca si cu prima?:)

mai misto ar fi sa fii...
garbo027507
Postat pe 10 Aprilie 2011 20:35
Fetelor numai fiti asa de proaste si puneti botul la minciunile lor,eii se victimizeaza singuri ca sa is atinga scopurile mereu. adevarul este mereu altul.
nina79
Postat pe 10 Aprilie 2011 22:06
idem, ia-o la fuga, esti tanara, nu-l asculta, pierzi timpul! (iti spun din exeprienta)
garbo103907
Postat pe 11 Aprilie 2011 07:19
De astfel de barbati care isi critica nevasta, fugi cit vezi cu ochii in "lumea larga". Pentru el este bine asa, pentru tine trece timpul, vei imbatrini si nici tu nu vei mai apuca sa faci copii. Fii fata desteapta si judeca cu creierul , nu cu inima. Este vorba de viata ta. Bbarbatii se nasc duali. Lor le place sa insele.Daca te vei casatori cu un astfel de barbat, te va insela si pe tine cu alta si te va critica si pe tine in fata celeilalte. AI GRIJA.
nucu1
Postat pe 11 Aprilie 2011 08:37
Este greu in viata cand te indragostesti de cine nu trebuie.
eu m-am casatorit cu cineva care a mai fost casatorit (ceva asemanator cu povestea ta-nu aveau copii) dar diferenta de varsta era mult mai mica, adica 4 ani si suntem ok dupa 15 ani.
Mi se pare o diferenta destul de mare, esti tanara, cu sufletul curat si sper sa nu te inseli.Eu zic sa mai astepti vreo 2-3 ani chiar daca te intalnesti cu el destul de rar, dar convingete ca il iubesti si el la fel.
cand este diferenta asa de mare el stie cum sa se poarte cu tine, stie cum sa te mangaie, sa iti spuna vorbe frumoase. si multe altele..., pe cand unul de varsta ta sau mai mare cu 4-5 ani este mai nepregatit.
Nu te gandii la avere, se poate ca intr-o noapte sa piarda tot si dupa aceea sa ramai numai cu el si sa realizezi ca este prea mare pt. tine si sa cauti altul mai tanar.
Aceea sotie a lui este o femeia desteapta , adica are tot, un sot si bani, copil poate sa il infieze sau sunt fel si fel de metode in zilele noastre.
sa fii fericita
dor40
Postat pe 11 Aprilie 2011 09:02
...doamneeee.tu chiar il crezi??? cauta.ti un barbat neinsurat si fa copiii familiei tale....rupe.te cat mai repede din relatia asta...pacat de 23 ani ai tai....probabil esti si frumoasa....se duce tineretea ta chinuindu.te .....(scuza.ma sunt cam radicala!...dar am o ciuda pe barbatii care.si critica sotiile si totusi stau cu ele....)
garbo028998
Postat pe 11 Aprilie 2011 09:12
Mai fato, nu intelegi ca "sunt nefericit" = vreau si altceva, si tu crezi ca in secolul acesta mai te lasa insarcinata accidental??? , hai fii serioasa. A vrut-o, a luat-o, iar acusi ea are programul incarcat si el te-a gasit pe tine si daca el are 38, are si ea cam 35, deci tu tocmai buna si mai ales ca il si crezi..
Lasa-l , gaseste-ti altul , nu te lasa mintita, bucurate de ani pe care ii ai . Ve-i fi tot timpul pe locul 3 , adica 1. familia, 2 job-ul si 3 TU si pentru ce??? , pentru un Mincinos??
O sa iti fie greu, dar cu 23 de ani nu ai sa te mai intalnesti . Iti doresc sa fii fericita!!!
dana_16
Postat pe 11 Aprilie 2011 11:31
De la: dor40, la data 2011-04-11 09:02:46Este greu in viata cand te indragostesti de cine nu trebuie.
eu m-am casatorit cu cineva care a mai fost casatorit (ceva asemanator cu povestea ta-nu aveau copii) dar diferenta de varsta era mult mai mica, adica 4 ani si suntem ok dupa 15 ani.
Mi se pare o diferenta destul de mare, esti tanara, cu sufletul curat si sper sa nu te inseli.Eu zic sa mai astepti vreo 2-3 ani chiar daca te intalnesti cu el destul de rar, dar convingete ca il iubesti si el la fel.
cand este diferenta asa de mare el stie cum sa se poarte cu tine, stie cum sa te mangaie, sa iti spuna vorbe frumoase. si multe altele..., pe cand unul de varsta ta sau mai mare cu 4-5 ani este mai nepregatit.
Nu te gandii la avere, se poate ca intr-o noapte sa piarda tot si dupa aceea sa ramai numai cu el si sa realizezi ca este prea mare pt. tine si sa cauti altul mai tanar.
Aceea sotie a lui este o femeia desteapta , adica are tot, un sot si bani, copil poate sa il infieze sau sunt fel si fel de metode in zilele noastre.
sa fii fericita

Copil poate sa infieze? De-acord cu tine. Cat despre relatia lui cu (fosta) nevasta...e treaba lui. Relatia mea cu actualul sot...e ca dracu' shi asta din cauza mea...potentialele mele iubiri...sunt ...la fel de potentiale ca intotdeauna (!!!!!!!!)....da pe tine zau ca n-ar trebui sa te f...grija atata....ca daca mor nu-mi platesti tu cheltuielile de inmormantare
garbo056859
Postat pe 11 Aprilie 2011 15:33
De la: garbo056859, la data 2011-04-11 15:33:39
De la: dor40, la data 2011-04-11 09:02:46Este greu in viata cand te indragostesti de cine nu trebuie.
eu m-am casatorit cu cineva care a mai fost casatorit (ceva asemanator cu povestea ta-nu aveau copii) dar diferenta de varsta era mult mai mica, adica 4 ani si suntem ok dupa 15 ani.
Mi se pare o diferenta destul de mare, esti tanara, cu sufletul curat si sper sa nu te inseli.Eu zic sa mai astepti vreo 2-3 ani chiar daca te intalnesti cu el destul de rar, dar convingete ca il iubesti si el la fel.
cand este diferenta asa de mare el stie cum sa se poarte cu tine, stie cum sa te mangaie, sa iti spuna vorbe frumoase. si multe altele..., pe cand unul de varsta ta sau mai mare cu 4-5 ani este mai nepregatit.
Nu te gandii la avere, se poate ca intr-o noapte sa piarda tot si dupa aceea sa ramai numai cu el si sa realizezi ca este prea mare pt. tine si sa cauti altul mai tanar.
Aceea sotie a lui este o femeia desteapta , adica are tot, un sot si bani, copil poate sa il infieze sau sunt fel si fel de metode in zilele noastre.
sa fii fericita

Copil poate sa infieze? De-acord cu tine. Cat despre relatia lui cu (fosta) nevasta...e treaba lui. Relatia mea cu actualul sot...e ca dracu' shi asta din cauza mea...potentialele mele iubiri...sunt ...la fel de potentiale ca intotdeauna (!!!!!!!!)....da pe tine zau ca n-ar trebui sa te f...grija atata....ca daca mor nu-mi platesti tu cheltuielile de inmormantare

De unde atata ranchiuna dragutza? daca ti-am gresit personal cu ceva te rog...vino sa vorbim....sper sa mai pot face ceva..mai bine mai tarziu decat niciodata.
garbo056859
Postat pe 11 Aprilie 2011 15:38
pfff, in ritmul asta batem telenovela , ajunem la "viata bate filmul" , cred ca scoatem mai multe episoade decat soap-opera "tanar si nelinistit".....wowow
cred ca trebuie sa trecem la psihanaliza (ma tot gandesc unde sa punem canapeaua) - ce lucruri interesante avem aici ; pana gasesc loc la canapea (ca e rotunda) mai bag niste versuri de la o celebra trupa hip-hop: as vrea sa fiu cu tine, intoarce-te la mine , as vrea sa fiu doar cu tine intr-un scaun cu "rotine" , ...bey, cu rotile, ...aha..cu rotile...

am o curiozitate si in acelasi timp o intrebare pentru doamnisoara care a deschis topicul ;: elena, dupa toate jelaniile lui pe umarul tau ca e in mare suferinta...ca e vai muica lui....raspunde-mi te rog (poate te-am mai intrebat) , mey, mai poti sa faci dragoste cu el?! ca mie mi imi sare stomacul si-mi face triplu axel numai cand citesc si vad cum te prosteste pe fata, iar tu inghiti senina orice galusca iti serveste el (bucatar erudit)
eu la varsta mea, nu m-as incurca cu un astfel de barbat (MINCINOS) nici daca as ramane singura cu el pe o insula, mai bine ma duc la rechini!!!
daca era cinstit si-ti spunea asa : mai fato, uite sunt insurat , imi place de tine si vreau sa te ....strang in brate, dar nevasta e nevasta si tu esti tu (ca sigur asta e adevarul la el acasa) , atunci aveai posibilitatea sa alegi sa fii a doua, asa ti s-a impus prin minciuna.
nu mai vazusi barbati pana la el? mai cauta fato, nu sta bigudiu de capul astuia ca nu merita nici mucii tai.
(ma rog, eu am zis a doua, dar sincer cred ca sunteti ceva mai multe la numar)

adeline
Postat pe 11 Aprilie 2011 15:57
De la: dor40, la data 2011-04-11 09:02:46Este greu in viata cand te indragostesti de cine nu trebuie.
eu m-am casatorit cu cineva care a mai fost casatorit (ceva asemanator cu povestea ta-nu aveau copii) dar diferenta de varsta era mult mai mica, adica 4 ani si suntem ok dupa 15 ani.
Mi se pare o diferenta destul de mare, esti tanara, cu sufletul curat si sper sa nu te inseli.Eu zic sa mai astepti vreo 2-3 ani chiar daca te intalnesti cu el destul de rar, dar convingete ca il iubesti si el la fel.
cand este diferenta asa de mare el stie cum sa se poarte cu tine, stie cum sa te mangaie, sa iti spuna vorbe frumoase. si multe altele..., pe cand unul de varsta ta sau mai mare cu 4-5 ani este mai nepregatit.
Nu te gandii la avere, se poate ca intr-o noapte sa piarda tot si dupa aceea sa ramai numai cu el si sa realizezi ca este prea mare pt. tine si sa cauti altul mai tanar.
Aceea sotie a lui este o femeia desteapta , adica are tot, un sot si bani, copil poate sa il infieze sau sunt fel si fel de metode in zilele noastre.
sa fii fericita

Shi daca raman cu el tocmai pentru ca stiu ca e varza...ca de fapt nu este asa sigur pe el precum pare? Este aceeasi greseala a mea de a imblanzi barbati inabordabili? Ce bine le stiti voi pe toate...Unul de varsta mea, sau cu 4-5 ani mai mare...acestia au foarte multa amibitie, mult prea multa pentru mine...desi, daca stau bine shi ma gandesc nu sunt chiar atat de rahat cum m-au lasat unii sa cred...
Averea...da, ma preocupa CEL MAI MULT...nu-i asa ca stiti voi mai bine...ca n-am vrut sa stau linistita i banca mea shi mai saracuta (cu duhul)...m-am infipt in averile altora...numa' ca mi-a soptit mie unu', cu vreo 4-5 ani mai mare...ca totul poate fi cumparat...shi ca daca n-ai bani...n-ai nimic...matur baiatu' pt varsta lui
Shi inca ceva, acea sotie a lui are shi copil, sa-i traiasca...ma da voi chiar n-aveti cum sa faceti bani altfel :-D, :-D, :-D, :-)))
garbo056859
Postat pe 11 Aprilie 2011 15:59
BUNA DRAGA ELLA, SITUATIE GREA SI COMPLICATA, EL ESTE SINGURUL CARE POATAE HOTARI CE ESTE BINE SI CE NU, TREBUIE SA TE GANDESTI F BINE DACA ESTI PREGATITA SA-TI CLADESTI FERICIREA PE LACRIMILE ALTEI FEMEI, ORICUM AR FI EA NU TREBUIE SA TE INTERESEZE VARIANTA LUI, DUPA PAREREA MEA CEL CARE-L BARFESTE PE CELALAT SI SE VAITA DE EL CHIAR EL ESTE PROBLEMA ASA CA AI GRIJA NU TOT CE POVESTESTE EL POATE FI CHIAR ADEVARAT DACA EL VEDE NUMAI DEFECTELE EI ATUNCI ESTE F GRAV ALE LUI CARE SUNT? STIE CARE SUNT DEFECTELE LUI?ESTE UN BARBAT MATUR , SPER SA FIE, O SOTIE INDIFERENT DE CUM ESTE EA - CALCA , SPALA, AL ASTEAPTA CU O MANCARE CALDA,ARE GRIJA DE CASA TOTUSI ESTE SOTIA LUI . GANDESTETE BINE , INCA ESTI F TANARA SI VEI MAI INTALNI FETI FRUMOSI CALARE PE MATURA, NU TE GRABI LASA LUCRURILE SA VINA DE LA SINE , POATE CA INTR-O ZI CAND VEI AVEA UN COPIL CU EL TE VA PARASI SI PE TINE PT ALTCINEVA, MAI TANARA SI MAI FRUMOASA DEEE CA TIMPUL ASI LASA AMPRENTA , NU-TI INCEPE VIATZA CU CINEVA DEJA RODAT SI CARE FUGE DE O RESPONSABILITATE , ESTI PREA TANARA SA -TI INCEPI ASA FRUMOASA TA TINERETE. AI GRIJA DE TINE SI DE VIATA TA PT CARE ESTI RESPONSABILA.
garbo194752
Postat pe 11 Aprilie 2011 20:20
dar un baiat de varsta ta nu ti-ai si asta pe deasupra ai si insurat
kidz007367
Postat pe 11 Aprilie 2011 22:37
De la: garbo056859, la data 2011-04-11 15:59:35
De la: dor40, la data 2011-04-11 09:02:46Este greu in viata cand te indragostesti de cine nu trebuie.
eu m-am casatorit cu cineva care a mai fost casatorit (ceva asemanator cu povestea ta-nu aveau copii) dar diferenta de varsta era mult mai mica, adica 4 ani si suntem ok dupa 15 ani.
Mi se pare o diferenta destul de mare, esti tanara, cu sufletul curat si sper sa nu te inseli.Eu zic sa mai astepti vreo 2-3 ani chiar daca te intalnesti cu el destul de rar, dar convingete ca il iubesti si el la fel.
cand este diferenta asa de mare el stie cum sa se poarte cu tine, stie cum sa te mangaie, sa iti spuna vorbe frumoase. si multe altele..., pe cand unul de varsta ta sau mai mare cu 4-5 ani este mai nepregatit.
Nu te gandii la avere, se poate ca intr-o noapte sa piarda tot si dupa aceea sa ramai numai cu el si sa realizezi ca este prea mare pt. tine si sa cauti altul mai tanar.
Aceea sotie a lui este o femeia desteapta , adica are tot, un sot si bani, copil poate sa il infieze sau sunt fel si fel de metode in zilele noastre.
sa fii fericita

Shi daca raman cu el tocmai pentru ca stiu ca e varza...ca de fapt nu este asa sigur pe el precum pare? Este aceeasi greseala a mea de a imblanzi barbati inabordabili? Ce bine le stiti voi pe toate...Unul de varsta mea, sau cu 4-5 ani mai mare...acestia au foarte multa amibitie, mult prea multa pentru mine...desi, daca stau bine shi ma gandesc nu sunt chiar atat de rahat cum m-au lasat unii sa cred...
Averea...da, ma preocupa CEL MAI MULT...nu-i asa ca stiti voi mai bine...ca n-am vrut sa stau linistita i banca mea shi mai saracuta (cu duhul)...m-am infipt in averile altora...numa' ca mi-a soptit mie unu', cu vreo 4-5 ani mai mare...ca totul poate fi cumparat...shi ca daca n-ai bani...n-ai nimic...matur baiatu' pt varsta lui
Shi inca ceva, acea sotie a lui are shi copil, sa-i traiasca...ma da voi chiar n-aveti cum sa faceti bani altfel :-D, :-D, :-D, :-)))


wow, ce tere-n cimilituri e ala cu 4-5 ani mai mare...totul se cumpara, daca n-ai bani ,n-ai nimic



ia zi-mi te rog da' cand n-ai minte ai avere? ce zici, daca ai creierul mai neted ai mai multi bani?
mey fatuco, atunci cand ai minte poti sa le ai pe toate, retine asta.

NU BANII CONDUC MINTEA CI MINTEA CONDUCE BANII!!!!!!
adeline
Postat pe 12 Aprilie 2011 17:00
anakin!!!!
bad boy! bad! bad!
michelle_
Postat pe 12 Aprilie 2011 17:35
De la: garbo027507, la data 2011-04-10 20:25:31
De la: Axl_22, la data 2011-04-09 11:49:56mi-e tare mila de barbatu asta care a reusit involuntar sa lase o femeie insarcinatata, ma intreb ce se intampla daca facea ceva"voluntar'?
cred ca si de tinerica asta s-a indragostit involuntar si plange pe umarul ei tot involuntar...scuze ma repet ...dar ma amuza ...auzi INVOLUNTAR

nu, ma...sa va explic...pe nevasta-sa a last-o insarcinata voluntar...ca doar erau casatoriti s-a vrut sa profite de ea...pe tinerica insa a cucerit-o cu tot felul de tertipuri, care de care mai ieftine...shi a abandonat-o...fratilor! mai rau...i-a dat un shut...cat ea de mare...shi acu domnishoara...maturizata se gandeste serios...sa glumesc....sa nu glumesc

VOLUNTAR...INVOLUNTAR...sau de buna voie si nesilita(nesiluita-ups-scuze)de nimeni,degeaba imi racesc gura,astfel de BARBATI trebuie IGNORATI si atat!
Axl_22
Postat pe 13 Aprilie 2011 10:44
D D raga mea,
- esti tanara, frumoasa si desteapta.
- meriti sa fii nr.1
- poti sa-ti intalnesti sufletul pereche
- poti sa fii sotie ideala
- poti sa fii mama
- poti ... poti ...
reversul medaliei ...
- poti sa fii nr.2
- poti sa crezi ca prietenul tau spune adevarul despre sotie?
- poti sa crezi ca nu a iubit-0
- poti sa crezi ca din "greseala" a lasat-o insarcinata?
si daca da ? de ce a luat-o de nevasta ? interese???
este saptamana "luminata" - i-a o foaie de hartie si pe o parte scrie lucrurile BUNE care crezi ca sunt in aceasta relatie, si cele RELE; trage linia si vei decide singura.
BAFTA
kaszon
Postat pe 20 Aprilie 2011 08:13
De la: garbo027507, la data 2011-04-10 20:06:55
De la: betty37, la data 2011-04-09 02:55:48Ellenei i-ati dat raspunsuri si sfaturi corecte,din punctul meu de vedere!Nu mai repet ce ati spus ,toti ati vazut jocul luiParis,ha,ha ce m-am distrat! Dar ,fara gluma...se poate si..invers!Adica cate una fasneata,care are acasa un:betiv, trantor,zgarcit,gras si urat,slab si desirat,bolnav..sau te miri cum...numai,numai sa impresioneze pe amant,numai,numai sa-si "scuze"aventura!! Baietii!!Uite ca am tinut cu voi! Ce platiti?

un amant naiv...cu parul rar in barba?
Dar un amant potent,epilatsi ca Paula mare,mi-ar strica??? Vaiii,ma rusinez...
elisabeta_boia
Postat pe 21 Aprilie 2011 18:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
razbunare 17 De la: michaela48 7 August 2009 13:35
Urgent!! 10 De la: chanty 25 Iulie 2011 16:36
Angajatii si patronii romani eu una ii consider pe ambii prosti 45 De la: xenaluptatoareainimoasa 9 Septembrie 2010 10:11
Vineri 21 Decembrie2012 o zi fericita ! 3 De la: VOIAJOR 10 Ianuarie 2013 22:22
sex and the city! 90 De la: fleurdelis 5 Iunie 2010 17:39
Setari Cookie-uri