Concurs lenjerie de pat

Lenjeria care imi place cel mai mult este: Lenjerie de pat pentru 2 persoane din finet imprimat cu sfere.
lorelay79
Postat pe 20 Septembrie 2010 00:00
Si eu mi as dori sa castig o lenjerie de pat, Care sunt conditiille de participare la concurs??
Jojolin
Postat pe 23 Septembrie 2010 16:14
I MI PLAC TOATE TIPURILE DE LENJERIE DE PAT. ADOR LENJERIILE DE 2 PERSOANE, DIN DAMASC, CREPON SAU MATASE. AM MUNCIT MULTI ANI LA O FABRICA DE CONFECTII UNDE FACEAM LUNAR MII DE GARNITURI DE PAT PT, NEMTI,ERAU MINUNATE, APOI AM MAI CUSUT SI PT, , KIKO,,ACESTIA ERAU FOARTE PRETENTIOSI LA CALITATEA PRODUSULUI.
Jojolin
Postat pe 23 Septembrie 2010 16:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
doamnele de nota 10!!!!!!!!!!!!!!!!! 39 De la: gianiblue 4 Iunie 2009 22:24
kissp 1 De la: hermosa20 28 Iunie 2012 15:26
PENTRU ELENA........ 1 De la: garbo_11724 21 Mai 2013 18:01
un sfat:) 3 De la: anaROBERT 3 August 2010 12:52
La multi ani tuturor care poarta numele Gheorghe si derivatele numelui! 2 De la: Jojolin 22 Aprilie 2012 00:56
Setari Cookie-uri