Castiga unul din cele 3 Cadouri Bio de Martisor oferite de Orchidea Blu

Mi-as dori setul format din cele patru produse bio pentru un ten: Crema contur ochi cu acid hialuronic , Serul facial cu acid hialuronic pur 100% , Crema antirid organica de zi si Crema antirid organica de noapte.Consider ca ar fi cel mai complet tratament de reintinerire pentru tenul meu, care -mi arata zilnic faptul ca necesita o ingrijire speciala, acum dupa 38 de ani.Pana la urma si eu si el am merita sa ne rasfatam un pic....

stanescugean_ph
Postat pe 6 Martie 2011 12:23
Concurs
Ser bio cu acid hialuronic + Crema antirid organica de noapte

Cred ca ar fi eficinet in atenuarea ridurilor . Incerc tot ce e nou...si bun...
doareu2008
Postat pe 6 Martie 2011 12:27
salut. Eu as vrea sa achizitionez serul bio cu acid hialuronic pentru mami mea. Are 4 5 de ani si face 46 in 22 ,martie . Nu prea a avut grija de aspectul fizic ..mai mult s-a axat pe cel interior pt ca ea considera ca nu trupul e important ci sufletul .Eu vreau sa-i fac o mica surpriza..si sper sa-i placa . O iubesc si ii urez LA MULTI ANI de8 Martie ..ei si tuturor femeilor din lume!!!
garbo038316
Postat pe 6 Martie 2011 12:30
Produsele care contin acid hialuronic sunt - Ser facial si Crema contur pentru ochi, care cred ca ar trebui sa fie indispensabile in trusa cosmetica al unei femei. Un ten luminos catifelat si ochi stralucitori sunt tot ce isi doreste o femeie la orice varsta. Sunt doua dintre produsele care mi-ar face placere sa le folosesc chiar daca in cateva luni fac 60 de ani!

erica51
Postat pe 6 Martie 2011 12:31
Am 39 de ani si este as vrea sa preintimpin cearcanele si ridurile cu Bioearah de noapte si acidhialuronic BIOEARTH . MULTUMESC.
garbo175068
Postat pe 6 Martie 2011 12:47
Mi-ar place sa castig ceva...orce...Am incredere in aceste produse cu adevarat...Si sa va spun si de ce...Acidul hialuronic este atat de acid incat are o mare putere de penetrare...Singurul loc in care se gaseste este capul spermatozoidului...Acest lucru s-a descoperit chiar de catre un biolog din Constanta care are merite deosebite...Folositi cu incredere aceste creme,dragele mele,caci veti fi multumite cu siguranta...
garbo175110
Postat pe 6 Martie 2011 13:42
Crema contur ochi cu acid hialuronic Bioearth

a vrea s o ctig pentru mama mea..lucreaz foarte mult i ar avea nevoie de aceast crem..i-a face o bucurie :)
love_dealer
Postat pe 6 Martie 2011 13:50
Imi doresc Acid hialuronic - ser + crema contur ochi Bioearth pentru mamicuta mea,acum in luna femeii merita tot rasfatul din lume si nu numai in aceasta luna.Toate grijile si devotamentul ei pentru noi,copii ei si-au lasat amprenta adanc pe chipul iei,ridurile au fost nemiloase de aceea as vrea sa ii rapesc macar un zambet cu aceste creme .
secret
Postat pe 6 Martie 2011 14:59
Mi-ar placea sa incerc Ser facial cu acid hialuronic pur Bioprotettiva -Bioearth, cred ca este ideal pentru refacerea si intretinerea tenului matur. Sunt la varsta la care am mare grija de tenul meu si incerc pe cat se poate sa ii mentin, prin creme si masti, aspectul sanatos, fermitatea si sa stopez aparitia ridurilor.
rcc
Postat pe 6 Martie 2011 15:07
eu as alege ser+crema contur ochi bioearth cu acid hialuronic
lapte demachiant cu lotiune tonica pt ten sensibil si uscat
ser bio cu acid hialuronic+crema antirid organica de noapte
de le-as alege?
in primul rand ca sunt femeie.
avand 38 ani ,un ten cu probleme,ten uscat sensibil cu iritatii,o dermatita care imi da bataie de cap le-as folosi pe toate
am incercat si variante scumpe si ieftine nu am gasit nimic care sa mearga cu tenul meu
pt ca sunt bio
pentru ca este 8 martie si toate meritam cate un cadou,,si ce e mai folositor ca ,cosmeticele?
pentru ca imi plac
pentru ca vreau sa fiu o mamica frumoasa si tanara
pt ca vreau sa fiu o sotie cu un ten curat,catifelat
pentru ca vreau sa fiu o femeie ingrijita
cami_pluteanu
Postat pe 6 Martie 2011 15:43
Acid hialuronic - ser + crema contur ochi Bioearth eu nu le pot incerca ca am 21 de ani dar le pot oferi cadou minunatei mele male ca merita si mai mult de atat chiar si lulmea intreaba ma inclin
marytza_angel
Postat pe 6 Martie 2011 15:43
Cred ca as incerca crema contur ochi cu acid hialuronic Bioearth, pentru ca pielea din jurul ochilor este mai sensibila, si cea care tradeaza prima varsta... si probabil crema antirid organica de noapte Bioprotettiva - Bioearth (cremele de noapte sunt mai concentrate in principii active, iar pe timpul noptii celulele pielii se regenereaza mai activ decat celulele altor tesuturi). Pentru acestea doua as opta...
garbo010051
Postat pe 6 Martie 2011 15:48
Buna

As fi incantata sa primesc un cadou Bio. Acel ser facial bio care contine acid hialuronic cat si crema contur de ochi Bioearth sunt niste produse care merita incercate. Tinand cont ca am mai participat la astfel de concursuri , sincer, nu stiu daca intradevar voi castiga. Cel putin pana acum nu am castigat niciodata
Seniora_Alba
Postat pe 6 Martie 2011 15:48
Acid hialuronic - ser + crema contur ochi Bioearth. Mi-as dori aceste produse deoarece am varsta la care ridurile incep saa-si faca simtite prezenta. Recent am inceput sa port lentile de contact si este un motiv in plus pentru pentru a folosi crema contur ochi bio .
mysulika
Postat pe 6 Martie 2011 15:53
Am intinerit numai gandindu-ma ca folosesc serul cu acid hialuronic si crema bioearth pentru conturul ochilor .De ce le-as folosi ??? Pentru ca merit !!! Va doresc tuturor o primavara frumoasa!
garbo092090
Postat pe 6 Martie 2011 16:04
Crema antirid organica de noapte Bioearh + Crema contur ochi cu acid hialuronic Bioearth
mi-ar placea sa le incerc....
despinanita
Postat pe 6 Martie 2011 16:20
Fetelor,cu sinceritate va spun,ca daca as avea ceritudinea ca ceva ma va "vindeca" de riduri,as incerca ORICE.
Mai ales crema antirid organica de noapte Bioearh + Crema contur ochi cu acid hialuronic Bioearth.
Cel putin sunt imapacata ca am facut tot ceea ce mi-a stat in putinta.Ca nu-mi va iesi asa cum vreau eu.....eh....asta e alta poveste.
garbo134945
Postat pe 6 Martie 2011 16:25
Buna,
La 43 de ani ar cam trebui sa incep sa le folosec si cam asta ar fi ordinea in care le-as incerca, dar fiind cadou as spune multumesc frumos pentru oricare din ele.
Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antirid organica de noapte+Crema contur ochi cu acid hialuronic.
De ce : pentru ca de multe ori mi-as fi dorit, dar nu mi-am permis, se ivea ceva mai important pentru familie...asta e.

m4monik
Postat pe 6 Martie 2011 17:05
crema anti rid organica de noapte Bioprotettiva-bioearth!
Nu am folosit niciodata produse cosmetice organice ,mi-ar placea ,dar nu mi le pot permite din pacate,mai ales ca ma 36 de ani si primele riduri si-au facut deja aparitia!
buburuza1975
Postat pe 6 Martie 2011 17:10
SETUL BIO ANTIRID BIOPROTETTIVA,poate revin la pielea de la 20 de ani! bobocel ma fac!
garbo010466
Postat pe 6 Martie 2011 17:46
Acid hialuronic - ser + crema contur ochi Bioearth sint produsele antirid oferite de Orchidea Blu.
Mi-ar place sa le incerc avind in vedere ca fata mea are nevoie de asa ceva.Am incercat creme de la cele din plafar la cele mai scumpe ultima fiind Vichi.Nu reusesc sa le suport desi nu-mi dau pe linga ochi dupa maxim o ora incep sa lacrimez.Ma gindesc ca o crema care e preparata anume pentru in jurul ochilor trebuie sa nu-mi faca lacrimi.Cit sint de bune serurile am vazut o demonstrtie eu nu am incercat deoarece nu aveam chef sa pling peste fard dar as fi curioasa sa-l incerc la mine acasa.
12081957
Postat pe 6 Martie 2011 17:49
nu s-a terminat??
unde mi-e premiul????
ca nu mai am crema....
eladaela
Postat pe 6 Martie 2011 17:51
Acid hialuronic :
Ser facial cu acid hialuronic pur Bioprotettiva-Bioearth
Ser bio antirid Bioprotettiva
Ser crema contur ochi Bioearth
Ser Bio cu acid hialuronic
Crema antirid organica de noapte/zi
Sincer mi le-as dori pe toate.Sunt produse de foarte buna calitate si tenul noastru meriata ce e mai bun.Bio- ORHIDEEA BLU este ALEGEREA PERFECTA.



ANELY
Postat pe 6 Martie 2011 18:00


RASPUNS-Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antirid organica de noapte.
As incerca aceste produse deoarece varsta incepe sa-si spuna cuvantul.
tygy
Postat pe 6 Martie 2011 18:10

RASPUNS-Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antirid organica de noapte.
As incerca aceste produse deoarece varsta incepe sa-si spuna cuvantul.
tygy
Postat pe 6 Martie 2011 18:11

RASPUNS-Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antirid organica de noapte.
As incerca aceste produse deoarece varsta incepe sa-si spuna cuvantul.
tygy
Postat pe 6 Martie 2011 18:12

RASPUNS-Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antirid organica de noapte.
As incerca aceste produse deoarece varsta incepe sa-si spuna cuvantul.
tygy
Postat pe 6 Martie 2011 18:13

RASPUNS-Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antirid organica de noapte.
As incerca aceste produse deoarece varsta incepe sa-si spuna cuvantul.
tygy
Postat pe 6 Martie 2011 18:14

RASPUNS-Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antirid organica de noapte.
As incerca aceste produse deoarece varsta incepe sa-si spuna cuvantul.
tygy
Postat pe 6 Martie 2011 18:15
RASPUNS.....PENTRU CA AM AJUNS LA VARSTA CAND RIDURILE AU APARUT ,AS DORI SA INCERC CRENA ANTIRID ORGANICA.CHIAR DACA VARSTA ESTE PUTIN AVANSATA ,FIIND FEMEIE DORIM INTODEAUNA SA FIM FRUMOASE....
garbo105873
Postat pe 6 Martie 2011 18:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Experienta neplacuta... 19 De la: KNIGHT_31 5 Noiembrie 2010 16:36
Creme Antirid 1 De la: garbo_4233 5 Iunie 2012 15:32
Produse profesionale pentru par Joico Tigi Fudge 3 De la: Robrom 16 Mai 2012 18:57
Ajutor - Cosmetice Bio 9 De la: garbo_465381 21 Mai 2017 15:24
henna 25 De la: plesa_gabi 16 Mai 2012 19:23
Setari Cookie-uri