Castiga unul din cele 3 Cadouri Bio de Martisor oferite de Orchidea Blu

Acid hialuronic - ser + crema contur ochi Bioearth
aliyna88
Postat pe 9 Martie 2011 16:12
Mi-as dori foarte mult crema de noapte si conturul de ochii foarte mult in speranta ca intreadevar voi reusi sa extompez usoarele riduri aud foarte des ca acidul hialuronic este foarte bun nu l-am incercat pana acum . Am 29 de ani si de ceva vreme am capatat cearcane si sper ca conturul de ochi le va diminua poate cjiar voi scapa de ele. Cine stie? pana nu incerci nu sti......sper sa nu castig experienta ci poate un ten curat si ochi stralucitori .
garbo109225
Postat pe 9 Martie 2011 17:09

Mi-ar placea sa incerc Ser facial cu acid hialuronic pur Bioprotettiva -Bioearth, cred ca este ideal pentru refacerea si intretinerea tenului matur. Sunt la varsta la care am mare grija de tenul meu si incerc pe cat se poate sa ii mentin, prin creme si masti, aspectul sanatos, fermitatea si sa stopez aparitia ridurilor
rcc
Postat pe 9 Martie 2011 19:34
SET BIO ANTIRID BIOPROTETTIVA
4 produse bio pentru un ten de invidiat: Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antiri..
stelanegut
Postat pe 9 Martie 2011 19:41
bineinteles ca sunt niste produse bune, mai ales crema de ochi cu acid hialuronic si crema de fata
garbo101857
Postat pe 9 Martie 2011 22:12
mi-ar placea sa incerc aceste produse
tinely1
Postat pe 10 Martie 2011 06:29
SET BIO ANTIRID BIOPROTETTIVA
4 produse bio pentru un ten de invidiat: Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi
stelanegut
Postat pe 10 Martie 2011 07:07
ACID HIALURONIC - SER + CREMA CONTUR OCHI BIOEARTH
2 produse BIO cu acid hialuronic de origine vegetala pentru un ten catifelat, snatos si cu mai putine riduri: Ser facial bio cu acid hialuronic + Crema contur ochi ...
stelanegut
Postat pe 10 Martie 2011 07:08
ACID HIALURONIC - SER + CREMA CONTUR OCHI BIOEARTH
2 produse BIO cu acid hialuronic de origine vegetala pentru un ten catifelat, snatos si cu mai putine riduri: Ser facial bio cu acid hialuronic + Crema contur ochi ...
florydogaru
Postat pe 10 Martie 2011 07:09
SET BIO ANTIRID BIOPROTETTIVA
4 produse bio pentru un ten de invidiat: Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antirid
florydogaru
Postat pe 10 Martie 2011 07:12
ACID HIALURONIC - SER + CREMA CONTUR OCHI BIOEARTH
2 produse BIO cu acid hialuronic de origine vegetala pentru un ten catifelat, snatos si cu mai putine riduri: Ser facial bio cu acid hialuronic + Crema contur ochi ...
florydogaru
Postat pe 10 Martie 2011 07:35
SET BIO ANTIRID BIOPROTETTIVA
4 produse bio pentru un ten de invidiat: Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antiri...
florydogaru
Postat pe 10 Martie 2011 07:36
Set bio antirid Bioprotettiva- as incerca acest set pentru ca am aproape 53 de ani si as dori sa arat bine pentru mine si copii mei.
Rodi58
Postat pe 10 Martie 2011 14:02
Acid hialuronic - ser + crema contur ochi Bioearth- am 36 de ani si cred k e indicat sa folosesc acest ser; mai ales k riduri fine au inceput sa se zareasca din ce in ce mai bine; pana acum se vedeau doar cand zambeam.

vanilaice
Postat pe 10 Martie 2011 14:03
Ser bio cu acid hialuronic + Crema antirid organica de noapte


Am auzit despre aceste produse si am auzit numai lucruri bune ar fi pacat sa nu le incercati eu nu am probleme inca cu ridurile dar mi`ar place pentru mama mea pentru ca are peste 50 de ani si are probleme cu ridurile .
garbo027519
Postat pe 10 Martie 2011 16:02
Produsele care contin acid hialuronic sunt - Ser facial si Crema contur pentru ochi, care cred ca ar trebui sa fie indispensabile in trusa cosmetica al unei femei. Un ten luminos catifelat si ochi stralucitori sunt tot ce isi doreste o femeie la orice varsta. Sunt doua dintre produsele care mi-ar face placere sa le folosesc chiar daca in cateva luni fac 60 de ani!
erica51
Postat pe 10 Martie 2011 17:31
Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antirid organica de noapte

pt ingrijire completa impotriva imbatranirii premature. si pt ca nu contine uleiuri minerale, SLS, siliconi, PEG-uri, parabeni, coloranti.
Am 32 de ani. Ingrijirea si sanatatea sunt foarte importante pt mine.
garbo107495
Postat pe 10 Martie 2011 18:00
Acid hialuronic - ser + crema contur ochi Bioearth
mateicristina
Postat pe 10 Martie 2011 19:51
Acid hialuronic - ser + crema contur ochi Bioearth
imi doresc sa-l castig pentru mama mea, am auzit ca sunt cele mai bune produse
:)
garbo122038
Postat pe 11 Martie 2011 05:08
Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antirid organica de noapte.
As incerca Crema contur ochi cu acid hialuronic pentru ca imi simt ochii foarte obositi (datorita faptului ca petrec foarte mult timp in fata calculatorului).
maf_inutza
Postat pe 11 Martie 2011 05:19
Raspunsul meu este:Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antirid organica de noapte.
Mi-ar placea din tot sufletul sa incerc crema contur de ochi cu acid hialuronic, deoarece zona ochilor este o zona sensibila, predispusa aparitiei ridurilor, mai ales ca am 54 de ani , o varsta la care ridurile sunt deja accentuate. Bineinteles ca sunt foarte utile si celelalte produse BIOEARTH, care dau stralucire tenului si prospetime. O femeie trebuie sa fie ingrijita la orice varsta. Asta iti da o stare de bine si de implinire.
midia
Postat pe 11 Martie 2011 09:56
Eu le vreau pe toate 3....
nuti_vio
Postat pe 11 Martie 2011 10:00
Produsele care contin acid hialuronic sunt:
- Ser facial cu acid hialuronic pur 100%
- Crema contur ochi cu acid hialuronic Bioearth
Mi-ar placea sa folosesc serul pe baza de acid hialuronic 100% pentru ca spre deosebire de crema de ochi care poate fi aplicata doar in jurul ochilor, serul poate fi aplicat pe ten si pe decolteu, avand o arie de aplicare mai larga.
georgi_alina
Postat pe 11 Martie 2011 15:17
pai se poate?

egzista un concurs si moi nu stie?

ru-si-ni-ca!!!

michelle_
Postat pe 11 Martie 2011 15:20
SET BIO ANTIRID BIOPROTETTIVA
4 produse bio pentru un ten de invidiat: Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antirid
florydogaru
Postat pe 11 Martie 2011 17:41
as testa cu mare placere serul bio antirid bioprottetiva pentru ca as inainta in viata cu dragul de a-mi ascunde varsta. toate femeile ar trebui sa faca ceva inca de la prima aparitie a celor mai putin adanci riduri.....vorba aceea raul se taie de la radacina.
garbo195700
Postat pe 12 Martie 2011 15:49
Eu am 50 ani si nu am riduri dar nu folosesc nici un fel de produse de infrumusetare , asta sete prima regula , a doua , nu ma machiez decit foarte rar , a treia , ma spal seara cu apa calduta pe fata si o data la 3 luni , cam 2 saptamini ung si masez pielea fetei cu un amestec din zeama de la o ceapa mica obtinuta prin zdrobire , nu cu ceva metalic , 10 picaturi zeama de lamiie si un virf de cutit de miere de albine poliflora .Se degreseaza pielea cu apa calda si sapun si apoi se unge cu acest amestec 2 saptamini la rind seara de seara .Amestecul trebuie facut proaspat in fiecare seara .
Cine foloseste fel de fel de produse de infrumusetare care mai de care mai recomandate nu obtine decit inversul efectului dorit si mai da si bani pe el .
valeanucarmen31
Postat pe 12 Martie 2011 16:53
Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antirid organica de noapte.

adivera
Postat pe 13 Martie 2011 12:15
mi-ar place sa incerc Acid hialuronic - ser + crema contur ochi Bioearth
florydogaru
Postat pe 13 Martie 2011 15:42
asi mai vrea sa incerc si 4 produse bio pentru un ten de invidiat: Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antirid
florydogaru
Postat pe 13 Martie 2011 15:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Tratamente impotriva cearcanelor 48 De la: garbo173123 20 Februarie 2018 17:10
gene false? 15 De la: cristi_iordache 31 Mai 2012 14:37
Creme pentru pete pigmentare datorate expunerii la soare 13 De la: Leona_Forever 16 Mai 2012 19:21
zestrea fizica si..psihica a omului..... 6 De la: DrkShad0w 16 Mai 2012 18:53
OCROTIREA DIVINA-CREDINTA SAU.......MIT? 95 De la: fleur_de_lis 27 Septembrie 2009 15:12
Setari Cookie-uri