Castiga unul din cele 3 Cadouri Bio de Martisor oferite de Orchidea Blu

Mi-ar place sa folosesc Ser bio cu acid hialuronic+crema antirid organica de noapte pentru ca sunt BIO si este mult mai sanatos decat toate chimicalele
garbo174696
Postat pe 6 Martie 2011 09:26
offff!....as vrea ser bio cu acid hialuronic si crema antirid organica de noapte.
de ce????ipentru ca sunt adepta produselor bio si tin ffff mult la sanatatea mea si a corpului meu.
Vreau sa imbatranesc frumos si sa fiu admirata pana la 100 de ani...
Vreti si voi???atunci mergeti cu bio si in nutritie si in ingrijire..
valyvyl
Postat pe 6 Martie 2011 09:28
Buna dragii mei!!
Ma numesc Felezeu Corina si mi-as dori foarte mult sa incerc produsele dumneavoastra pt ca in general pina acum nu am avut ocazia sa vad ce efecte ar avea asupra tenului meu si sincer mi-as dori si eu un cadou de 8 martie daca s-ar putea avand in vedere ca nu am de la cine sa primesc unul...
As incerca crema antirid organica de noapte Bioearth+Crema contur ochi cu acid hialuronic Bioearth deoarece in ultimul timp mi-au aparut niste buburuze micute pe fata datorita unui tratament pe care a trebuit sa il fac si poate cu ajutorul cremei de la d-voastra imi vor disparea...
Am 41 de ani ,ten mixt si sincer nu mi-am permis sa-mi cumpar un astfel de produs Bio,dar as vrea sa il incerc daca voi avea noroc !
Va multumesc anticipat,imi doresc foarte mult sa am ocazia fericita sa il castig,sa auzim numai de bine si sper sa primesc vesti minunate de la d-voastra!!!!
O primavara frumoasa si sa aveti succes in vanzarea produselor d-voastra!!!
Cu mult drag ....eu!!!!
Pupicei multi cu mult drag!!!
garbo105000
Postat pe 6 Martie 2011 09:36
CONCURS??A scos totul de la voi:cati ani aveti...cate riduri...cum aratati noaptea...BRAVO GARBO!!Atata sinceritate,de mult nu s-a vazut!Dar nu mai bine ati oferi tuturor femeilor O FLOARE?Atunci sa vedeti cum se vor lauda :ca sunt gingase,finute,cu ten impecabil,noaptea arata ca ziua...LA MULTI ANI!!
elisabeta_boia
Postat pe 6 Martie 2011 09:37
Acid hialuronic - ser + crema contur ochi Bioearth;mi doresc s ncerc aceste produse pt.c sunt bio; nc n-am gsit o crem antirid care s dea rezultate vizibile.
alex4luka2
Postat pe 6 Martie 2011 10:03
Am 50 ani si nu am riduri si mama , la 67 avea un inceput la coada ochilor dar nu am folosit produse de intretinere .Creeaza dependenta ca orice produs care forteaza organismul si cu cit te dai mai devreme sau mai des cu fel de fel de creme cu atit mai mult va trebui sa le folosesti deoarece tenul se va degrada mai rapid .Dati bani sa va distrugeti , asta faceti .Daca vreti cu adevarat sa faceti din cind in cind un tratament al pielii , dar asta cam o data le 3 luni , nu mai des , incepeti cu o periada de 2 saptamini in care seara dati cu urmatoarele preparate naturiste , pregatite de dumneavoastra in casa si care nici nu va costa mult .Faceti un amestec din zeama de la o ceapa mica zdrobita cu mina , deci nu folositi nimic metalic si filtrata prin tifon cu 20 picaturi de zeama de lamiie , un virf de lingurota de miere poliflora si 20 picaturi de ulei de masline extravergine , le amestecati bine pina devine o emulsie .Aceasta compozitie trebuie sa o faceti in fiecare seara , trebuie sa fie proaspata , tinuta mai mult de 2 ore se deterioreaza si isi pierde din calitati.Inainte de dusul de seara va degresati bine pielea unde vreti sa actioneze produsul dupa care , dupa stergere cu prosopul , cind porii sunt inca deschisi dati cu acest amestec si masati usor pentru a intra in piele .Atentie , nu puneti in exces , este destul doar cit dati cu o crema obisnuita , nu este o masca .Daca a intrat rapid in piele mai ungeti o data si masati iar .Dupa aceea va clatiti cu dusul cu apa simpla , fara sapun sau gel .Inconvenientul este ca pe durata a 2 saptamini cit dureaza tratamentul veti avea un usor iz de ceapa de la zeama de ceapa din compozitie dar pina dimineata se estompeaza iar dupa 2 saptamini veti avea un ten curat , luminos si fara riduri.
IN PRIMA SEARA DE TRATAMENT NU DATI PE TOATA FATA , UNDEVA DE PROBA , SUNT PERSOANE AL CAROR TEN NU SUPORTA COMPONENTELE DIN ZEAMA DE CEAPA SI APAR IRITATII USOARE , IN ACEST CAZ NU FOLOSITI ACEASTA RETETA .
valeanucarmen31
Postat pe 6 Martie 2011 10:08
Buna dimineata!

As dori si eu sa particip la acest concurs....
Iata raspunsul meu:

Produsele antirid care contin acid hialuronic de la OrchideaBlu sunt:

Serul facial Bioearth
Crema contur ochi Bioearth

Va multumesc!
O zi buna!
SORA
Postat pe 6 Martie 2011 10:08
....revin....scuze.....
mai sunt datoare cu un raspuns :
as dori sa incerc .....hmmmm.......guess what........toate produsele de la OrchideaBlu
de ce?
pentru ca sunt bio-cosmetico-maniaca, daca pot sa ma exprim asa....
LE VREAU PE TOATE
CE TREBUIE SA FAC
SORA
Postat pe 6 Martie 2011 10:19
Set bio antirid Bioprotettiva este produsul pe care mi-l doresc deoarece descriere lui spune ca am nevoie de el si mi s-ar potrivi perfect.
garbo035740
Postat pe 6 Martie 2011 10:28
Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antirid organica de noapte.

Mi-ar placea sa folosesc crema antirid organiza de noapte. Atunci e cea mai buna perioada pentru ingrijirea tenului. Iti dai cu crema, dormi linistita si ea actioneaza iar tu te trezesti mai tanara si mai frumoasa :)
joitaalina
Postat pe 6 Martie 2011 10:30
Crema antirid organica de zi + Crema antirid organica de noapte.Aceste 2 produse mi-ar placea sa le castig pt mama mea,are 48de ani si ii sunt se foarte mare ajutor.
mariana3003
Postat pe 6 Martie 2011 10:33
Mi-ar place sa ma bucur de serul pe baza de acid hialuronic pur 100% si Crema contur ochi bio pe baza de acid hialuronic pentru ca nu am gasit unele care sa dea rezultate vizibile si mai ales sunt nerabdatoare sa incerc produse 100% naturiste.
va multumesc,
pupici, Andreea
garbo168129
Postat pe 6 Martie 2011 10:45
Vreau sa particip si eu la concurs.
Produsele care contin acid hialuronic sunt - Ser facial si Crema contur pentru ochi, care cred ca ar trebui sa fie indispensabile in trusa cosmetica al unei femei. Un ten luminos catifelat si ochi stralucitori sunt tot ce isi doreste o femeie la orice varsta. Sunt doua dintre produsele care mi-ar face placere sa le folosesc indiferent de anotimp.
garbo104937
Postat pe 6 Martie 2011 10:49
Vreau sa particip si eu la concurs
Produsele care contin acid hialuronic sunt - Ser facial si Crema contur pentru ochi, care cred ca ar trebui sa fie indispensabile in trusa cosmetica al unei femei. Un ten luminos catifelat si ochi stralucitori sunt tot ce isi doreste o femeie la orice varsta. Sunt doua dintre produsele care mi-ar face placere sa le folosesc.,indiferent de anotimp.
Le cumpar pe toate,sunt grozave.
garbo104937
Postat pe 6 Martie 2011 10:52
buna
as dori astfel de produse mai ales ca 10 martie implinesc 49 de ani. Momentan ridurile m/au cam ocolit dar sunt constienta ca vor aparea ,ar fii cel mai frumos cadou pentru mine , unul din aceste premii. Sunt profesoara si categoric nu ma pot prezenta oricum in fata elevilor. Este mai ieftin si mai usor sa previii decat sa tratezi
produsele sunt. acid hialuronic/ser ;-rema contur ochi Bioarth, setul antirid bioprotettiva,
va doresc o primavara frumoasa si linistita
avicena
Postat pe 6 Martie 2011 10:57
ha ha ha!vreau si eu sa castig ceva,nu am riduri,dar ii dau mamei mele care are 45 ani! oriqm nu am avut niciodata ocazia sa castig ceva...
Raspunsul meu este:produsele cu acid hialuronic sunt : ser+crema contur Bioearth
garbo036646
Postat pe 6 Martie 2011 10:58
eu sunt una din p[ersoanele cu un ten foarte problematic...nu stiu ce sa mai fac ..asa ca daca aceasta crema m-ar mai ajuta v-as multumi foarte frumos.
garbo103874
Postat pe 6 Martie 2011 11:00
io cred ca as prefera Gel de dus cu aloe vera Bioearh + Scrub corporal cu aloe si sare marina (3 plicuri)!de ce? pentru ca de fatza ne ingrijim mai des insa pentru corp,piele, nu prea si acesta a suferit multe modificari in timpul iernii de la frig,de la imbracaminte etc.asa ca odata cu primavara acesta ar merita atentzie primorfiala
ileana1959
Postat pe 6 Martie 2011 11:04


Acid hialuronic - ser + crema contur ochi Bioearth. Le-as folosi deoarece nu prea am folosit creme si au aparut riduri de expresie pe fata. Eu consider ca sunt utile aceste creme pentru o femeie care se respecta.
garbo063788
Postat pe 6 Martie 2011 11:10
Ser facial cu acid hialuronic pur 100% +Crema contur pentru ochi cu acid hialuronic ,etc.
garbo174219
Postat pe 6 Martie 2011 11:12
As dori sa folosesc crema antirid de noapte! Mi s-ar potrivi, data fiind varsta.Sper sa castig!
lilianaghita2005
Postat pe 6 Martie 2011 11:16
Crema contur ochi cu acid hialuronic Bioearth este produsul care l-as incerca deoarece incep sa imi apara si mie riduri si as dori sa incerc sa le previn
albus_ramona
Postat pe 6 Martie 2011 11:27
*Ser facial bio cu acid hialuronic +
*Crema contur ochi bio cu acid hialuronic.
Le-as incerca pentru a estompa ridurile aparute,in special cele de expresie
gepiza
Postat pe 6 Martie 2011 11:29
Buna mi-as dori in special Serul cu acid hialuronic.Cine nu-si doreste sa intinereasca macar yreo 5 ani?!!!
pintiliicristi
Postat pe 6 Martie 2011 11:30
Mi-as dori acest set de produse antirid
Set bio antirid Bioprotettiva
cu acid hialuronic pentru mam mea,i l-as face caou de 8 martie,a trecut de varsta de 40 de ani,si are nevoie foarte mare de aceste produse,insa bugetul nu o lasa nici pe ea nici pe mine sa ne permitem asa ceva.
anuta22
Postat pe 6 Martie 2011 11:33
Ser crema contur ochi Bioearth
Ser Bio cu acid hialuronic
Crema antirid organica de noapte/zi
Ser facial cu acid hialuronic pur Bioprotettiva-Bioearth
Ser bio antirid Bioprotettiva
eu le vreau pe toate, pt mama,pt sora m mare,pt mine...eu nu imi permit sa le cumpar asa ca as face un cadou extraordinar
garbo185681
Postat pe 6 Martie 2011 11:55
Cele trei produse antirid sunt: 1) Acid hialuronic-ser+crema contur ochi Bioearth; 2)Set Bioantirid Bioprotettiva; 3) Ser bio cu acid hialuronic+Crema antirid organica de noapte. Aceste sunt cele trei produse dintre care eu mi-as dori sa incerc :Set bioantirid Bioprotettiva.Va multumesc aticipat.
Doldoran
Postat pe 6 Martie 2011 12:05
Mi-ar place sa incerc Set-ul bio antirid Bioprotettiva.Este un set complet de ingrijire intensiva antirid a tenului.Ai la dispozitie o gama completa pentru a-ti asigura intregul ritual de ingrijire.
carmenclaudia
Postat pe 6 Martie 2011 12:13
Am peste 40 de ani si as dori sa cistig un sedt de produse pentru ten,este necesar la aceasta virsta,as dori sa incerc creama antirid/zi si noapte,si toate trei produsele bio antirid Bioprotettiva, cred ca dau rezultate foarte bune,pentru ati asigura o ingrijire perfecta a pieli., si tenului in special.
liuka29
Postat pe 6 Martie 2011 12:21
Poate pentru prima oara in viata voi avea si eu noroc si voi primi cadou de ziua mea (care este luna aceasta) o crema antirid organica de noapte Bioearh + crema contur ochi cu acid hialuronic Bioearth ,deoarece la varsta mea am mare nevoie de o ameliorare a ridurilor.
garbo159728
Postat pe 6 Martie 2011 12:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
concurs 1 De la: caytlin 7 Decembrie 2011 13:47
Crema Anticelulitica 4 De la: garbo_448185 12 August 2016 11:43
Terapia cu laser. 3 De la: garbo252845 5 Decembrie 2011 15:53
castiga un voucher in valoare de 200 lei 1 De la: pusa2010 13 Decembrie 2011 12:14
Ce parere aveti despre samponul uscat? 8 De la: Tinkerbella 13 Noiembrie 2017 13:17
Setari Cookie-uri