Castiga unul din cele 3 Cadouri Bio de Martisor oferite de Orchidea Blu

Vreau si eu crema antirid. ,pe care as dori sa le incerc.Produsele sunt Crema antirid organica de noapte Bioprotettiva-Bioearth:
liuka29
Postat pe 3 Martie 2011 10:35
=crema antirid ochi Bioearth si antirid biopretettivo
garbo091180
Postat pe 3 Martie 2011 11:21
Produsele care contin acid hialuronic sunt urmatoarele:
-Acid hialuronic - ser + crema contur ochi Bioearth
-Set bio antirid Bioprotettiva
-Ser bio cu acid hialuronic + Crema antirid organica de noapte
Mi-ar placea sa folosesc aceste produse pentru ca: sunt bio, imi place sa am grija de tenul meu si am toata increderea ca sunt eficiente.
garbo050009
Postat pe 3 Martie 2011 12:10
Acid hialuronic - ser + crema contur ochi Bioearth
Pentru ca atunci cand treci de 40 ani ,deci ai trecut de prima tinerete trebuie sa incepi sa acorzi o atentie mai mare tenului tau.
marinaa
Postat pe 3 Martie 2011 12:35

Ser crema contur ochi Bioearth
Ser Bio cu acid hialuronic
Crema antirid organica de noapte/zi
Ser facial cu acid hialuronic pur Bioprotettiva-Bioearth
Ser bio antirid Bioprotettiva
Eu mi-as dori sa le am pe toate dar cum nu poti avea niciodata totul,mi se pare f interesnat gelul si sprayul pt igiena intima -pt k spray nu am folosit niciodata si as fi foarte incantata sa incerc
garbo185681
Postat pe 3 Martie 2011 13:34

Premiul 1: Crema antirid organica de noapte Bioearh + Crema contur ochi cu acid hialuronic Bioearth
Premiul 2: Gel intim cu extract de grapefruit Actiseed + Spray intim cu extract de grapefruit Actiseed
Premiul 3: Gel de dus cu aloe vera Bioearh + Scrub corporal cu aloe si sare marina (3 plicuri)
felyalex
Postat pe 3 Martie 2011 13:43
Ser crema contur ochi Bioearth
Ser Bio cu acid hialuronic
Crema antirid organica de noapte/zi
Ser facial cu acid hialuronic pur Bioprotettiva-Bioearth
Ser bio antirid Bioprotettiva
Pentru ochii mei frumosi si verzi cred ca cea mai buna ar fi Crema contur de ochi Bioheart . Vreau sa o incerc pentru ca sotul meu sa ramana cu privirea lipita de ochii mei fara nici un rid , sa imi mangaie fata ca acum 20 ani fara sa se prabuseasca in cine stie ce sant de pe frunte.Intr-un cuvant acum la 44 ani vreau sa arat ca la 20 .Este vreo problema?Fetelor hai sa nu ne dam batute si sa le aratam fetitelor de 20 ca si noi cele de 40 putem intoarce capul barbatilor si pe langa asta mai avem si mintea coapta ( ca sa nu fiu prea rea ).
Traiasca Partidul Fetelor de 40 de ani!!!!!!!!!!!!!!!!!! :
gabirasanu
Postat pe 3 Martie 2011 13:47

Produsele cu acid hialuronic de pe site-ul Orchidea Blu sunt:
- ser + crema contur ochi BIOEARTH cu acid hialuronic;
- ser bio cu acid hialuronic + crema antirid organica de noapte;
- ser facial cu acid hialuronic pur BIOPROTETTIVA - BIOEARTH;

As folosi cu mare placere aceste produse din mai multe considerente:datorita varstei,sunt produse bio(organice) pe baza de acid hialuronic natural(vegetal) si nu AH sintetic,si ca orice femeie care are grija de propria-i persoana,se respecta,folosesc produse cosmetice pentru a-mi intretine tenul,si a incetini procesul de imbatranire .M-as bucura foarte mult daca m-as numara printre castigatoarele caestui concurs.
m3dyk
Postat pe 3 Martie 2011 14:23
pentru ca luna aceasta pe 30 martie implinesc 40 de ani imi doresc sa incerc set bio antirid Bioprotettiva,incep sa se vada ridurile si ar trebui sa folosesc un tratament eficient impotriva lor
dana_sin
Postat pe 3 Martie 2011 17:11
e binevenita orice metoda de antinerire,dar zic eu la atatea eve,femei ,domnisoare,sex lab frumos cum le mai zice trei premii sunt prea putine nu credeti?bafta fetelor!
garbo007164
Postat pe 3 Martie 2011 18:00
Crema antirid organica de noapte
Marilena_45
Postat pe 3 Martie 2011 19:33
Mi-ar place sa incerc Crema antrid organica de noapte Bioprotettiva - Bioearth .
adivera
Postat pe 4 Martie 2011 01:48
Mi-ar place sa incerc Crema antrid organica de noapte Bioprotettiva - Bioearth . De ce ? Pentru ca contine filtru UV natural hipoalergenic si pentru a impiedica aparitia ridurilor, pentru ca zic eu dupa 35 de ani mai trebuie sa si ajuti tenul.
adivera
Postat pe 4 Martie 2011 01:54
As dori sa incerc produsul suc-pur-de-aloe-vera pentru c sunt preocupat de sntate.
lucianuvero
Postat pe 4 Martie 2011 08:29
MI-ASI DORI Gel de dus cu aloe vera Bioearh PT ca folosesc la baie gelul de dus
stelanegut
Postat pe 4 Martie 2011 08:38
imi plac foarte mult gelurile de dus si mi-as dori un 3: Gel de dus cu aloe vera Bioearh + Scrub corporal cu aloe si sare marina
florydogaru
Postat pe 4 Martie 2011 08:52
imi plac foarte mult produsele bio asi dori sa le incercSampon bio cu aloe si jopjoba + Balsam bio nutritiv cu unt de shea
florydogaru
Postat pe 4 Martie 2011 09:19
Crema antirid organica de noapte - formula bogata in aminoacizi si ingrediente active naturale ce contribuie la regenerarea tesuturilor pe timpul noptii si la aten
florydogaru
Postat pe 4 Martie 2011 09:25
SET BIO ANTIRID BIOPROTETTIVA
4 produse bio pentru un ten de invidiat: Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antiri.
florydogaru
Postat pe 4 Martie 2011 09:35
Am peste 40 ani si as incerca Crema antirid Bioprotettiva,cele 4 produse pentru un ten de invidiat:Crema contur ochi cu acid hialuronic+Ser facial cu acid hialuronic pur100%+Crema antirid organica de zi,care contribuie la regenerarea tenului si iti confera un ten de ividiat fara riduri,cred ca merita incercata.
liuka29
Postat pe 4 Martie 2011 10:13
buna, produsele sunt:
Ser Bio cu acid hialuronic si crema antiric organica de noapte
Ser bio antirid bioprotettiva
Acid hialuronic-ser si crema contur ochi Bioearth
As vrea sa folosesc ultimul din lista
garbo014955
Postat pe 4 Martie 2011 10:37
as incerca ser si crema contur ochi bioearth ca nu vreau sa ajung mascota de hallowen
alexxya
Postat pe 4 Martie 2011 12:51
Crema antirid organica de noapte Bioearh + Crema contur ochi cu acid hialuronic Bioearth
Pe astea si pe cele de mai jos le-as incerca-eu am o piele foarte uscat si sensibila-poate ca gelul si scrubul cu aloe ar ajuta.
Gel de dus cu aloe vera Bioearh + Scrub corporal cu aloe si sare marina
vutita
Postat pe 4 Martie 2011 13:53
Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antirid organica de noapte

Nu cred ca ar fi prea mult... am o fetita de 10 ani care este putin complexata ca sunt mai in varsta decat mamele colegilor sai de clasa si chiar daca nu-mi arat varsta (am 46 de ani) si chiar daca acele mame ni arta nici ele cu mult mai tinere decat mine, mi-ar place sa mai estompez din ridurile fine din jurul ochilor, din cele de pe frunte.
christa
Postat pe 4 Martie 2011 17:39
Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antirid organica de noapte

as fi tentata sa le incerc pe primele 2 pentru ca varsta incepe sa isi spuna cuvantul
Mada_Andronie_1
Postat pe 4 Martie 2011 18:04
Crema antirid organica de noapte Bioearh + Crema contur ochi cu acid hialuronic Bioeart
Marilena_45
Postat pe 4 Martie 2011 18:54
Crema antirid organica de noapte Bioearh + Crema contur ochi cu acid hialuronic Bioeart
Marilena_45
Postat pe 4 Martie 2011 18:55
Ser bio cu acid hialuronic + Crema antirid organica de noapte,as dori acest produs pt mama mea care are nevoie de aceasta crema pt k merita!
cristinacm
Postat pe 4 Martie 2011 19:03
Ser+crema contur ochi Bioearth, Ser bio cu acid hialuronic, Ser facial cu acid hialuronic

Sunt convinsa ca sunt produse foarte bune, naturale, organice, de calitate, asa ca mi le-as dori cadou pentru mama mea, pentru ca le merita din plin.
alelove10
Postat pe 4 Martie 2011 21:41
Crema antirid organica de noapte Bioearh, deoarece este o crema antirid organica de noapte - cu o formula bogata in aminoacizi si ingrediente active naturale ce contribuie la regenerarea tesuturilor pe timpul noptii si la atenuarea ridurilor. Eficacitatea antirid este amplificata de vitaminele A si E. Catifeleaza in mod vizibil pielea,ii confera elasticitate si un aspect mai tanar si mai sanatos. Ingredientele active sunt: ulei bio de migdale dulci, ulei de orez, proteine din soia, enzima oxidoreductases, vitamina E, vitamina A, bisabolol. Nu contine: uleiuri minerale, SLS, siliconi, PEG-uri, parabeni, coloranti.

daniela_lupascu_1974
Postat pe 5 Martie 2011 00:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce stiti de noile metode de tratamente anticelulitice si antirid? 3 De la: andreeaiovici 13 Octombrie 2013 13:09
cosmetice de calitate 7 De la: adycryna 19 Martie 2014 22:00
Experienta neplacuta... 19 De la: KNIGHT_31 5 Noiembrie 2010 16:36
Produse de par profesionale Tigi - Fudge - Joico 14 De la: Robrom 9 August 2016 17:12
Produse cosmetice bio 22 De la: garbo_477741 11 Decembrie 2017 11:45
Setari Cookie-uri