Castiga unul din cele 3 Cadouri Bio de Martisor oferite de Orchidea Blu

Imi doresc sa incerc Crema contur ochi bio pe baza de acid hialuronic intrucat la 40 de ani orice femeie are nevoie de mai multe trucuri pt a ascunde/atenua ridurile.Intrucat crema este bio sunt convinsa ca este foarte eficienta!
lexx1769
Postat pe 5 Martie 2011 10:49
Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antirid organica de noapte.
As incerca pentru a ma convinge de reclama pe care i-a facut-o amica mea.
garbo001796
Postat pe 5 Martie 2011 14:58
SER BIO CU ACID HIALURONIC + CREMA ANTIRID ORGANICA DE NOAPTE
Crema antirid organica de noapte - formula bogata in aminoacizi si ingrediente active naturale ce contribuie la regenerarea tesuturilor pe timpul noptii si la aten...
stelanegut
Postat pe 5 Martie 2011 17:29
ACID HIALURONIC - SER + CREMA CONTUR OCHI BIOEARTH
2 produse BIO cu acid hialuronic de origine vegetala pentru un ten catifelat, snatos si cu mai putine riduri: Ser facial bio cu acid hialuronic + Crema contur ochi .
stelanegut
Postat pe 5 Martie 2011 17:36
ACID HIALURONIC - SER + CREMA CONTUR OCHI BIOEARTH
2 produse BIO cu acid hialuronic de origine vegetala pentru un ten catifelat, snatos si cu mai putine riduri: Ser facial bio cu acid hialuronic + Crema contur ochi ..
florydogaru
Postat pe 5 Martie 2011 18:56
De la: florydogaru, la data 2011-03-05 18:56:34ACID HIALURONIC - SER + CREMA CONTUR OCHI BIOEARTH
2 produse BIO cu acid hialuronic de origine vegetala pentru un ten catifelat, snatos si cu mai putine riduri: Ser facial bio cu acid hialuronic + Crema contur ochi ..
florydogaru
Postat pe 5 Martie 2011 19:00
SET BIO ANTIRID BIOPROTETTIVA
4 produse bio pentru un ten de invidiat: Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antir
florydogaru
Postat pe 5 Martie 2011 19:06
http://www.orchideablu.ro/set-bio-antirid-bioprotettiva-p-405.html, acest set este un rasfat total
Wow... produsele BIo preferatele mele!! Imi place atat aspectul cat si continutul, efectele fiind vizibile dupa doar cateva aplicari.Sunt geniale produsele!
Te-ai gandit vreodata cum arata cartea ta de vizita? Nu ma refer la cartonasele de carton din poseta, nici la semnatura din e-mail. Ma refer la ce vede cineva atunci cand te intalneste pentru prima data, inainte de a avea ocazia sa discutati. Ma refer la tenul tau.
Un ten bine ingrijit spune multe despre o persoana. Poate atarna in balanta mai mult decat o functie sau un titlu. Si, de multe ori, efortul din spate e unul desi invizibil deloc de neglijat.
De aceea aleg cu incredere Set bio antirid Bioprotettiva pentru inlaturarea ridurilor fine prin reparator antirid, reinnoirea celulelor, confera pielii tonus si elasticitate si contribuie la regenerarea tesuturilor. Acidul hialuronic protejeaza epiderma de pierderile de apa si asigura o buna hidratare a pielii.Toate aceste rafaturi doar pt tenul meu!!! Lunga lista, nu? Nici n-ai fi crezut ca un simplu tratament antirid poate insemna toate acestea.
Va pup!
Ten de invidiat va doresc!
balacita
Postat pe 5 Martie 2011 20:28
Feya, m-am inscris si eu in concurs. vreau sa castig.
si_totusi
Postat pe 5 Martie 2011 20:37
io va votez peee vooooi ca io am castigat deja un cado si io is modesta si nu vreau mai multe cadouri .
floare_cu_colti
Postat pe 5 Martie 2011 20:45
tu pierzi, floricica. ai sa te ridezi si nu-ti dau din borcanul meu cu acid
si_totusi
Postat pe 5 Martie 2011 20:49
De la: si_totusi, la data 2011-03-05 20:49:24tu pierzi, floricica. ai sa te ridezi si nu-ti dau din borcanul meu cu acid
noooo ca io fac masti din naturele tuflesc cate o banana
floare_cu_colti
Postat pe 5 Martie 2011 20:54
CREMA ANTIRID ORGANICA DE NOAPTE ,,BIOPROTTIVA BIOEARTH,
elena39
Postat pe 5 Martie 2011 23:23
De la: si_totusi, la data 2011-03-05 20:37:30Feya, m-am inscris si eu in concurs. vreau sa castig.


acum va inteleg rautatea doar femei ridate... voua inteleg ca va trebuie o fabrica personala care produce creme antirid...
garbo011266
Postat pe 6 Martie 2011 00:38
Produsele antirid care contin acid hialuronic:
- ser + crema contur ochi Bioearth;
- ser bio cu acid hialuronic + Crema antirid organica de noapte;
- ser facial cu acid hialuronic pur Bioprotettiva -Bioearth;
- crema antirid organica de zi Bioprotettiva - Bioearth;
- crema antrid organica de noapte Bioprotettiva - Bioearth;
- crema antirid cu aloe si acizi din fructe - Bioearth;
- set bio antirid Bioprotettiva.

Mi-ar place sa incerc produsele ser + crema contur ochi Bioearth si ser bio cu acid hialuronic + Crema antirid organica de noapte, pentru ca nu am testat aceste produse si doresc sa vad calitatea pe care o ofera aceste produse. Este dificil sa iti spui un punct de vedere despre un produs pe care nu l-ai testat.


Danuka29
Postat pe 6 Martie 2011 01:18
Crema antirid organica de noapte Bioprotettiva - Bioearth
deoarece vreau sa o incerc.
schultz
Postat pe 6 Martie 2011 03:21
Buna tuturor! Eu as folosi Crema contur de ochi cu acid hialuronic bioearth pentru prevenirea aparitiei primelor ridurilor din jurul ochilor.
Stwart
Postat pe 6 Martie 2011 03:31
RASPUNS PT. CONCURS-Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antirid organica de noapte.
As dori sa incerc crema contur de ochi cu acid hialuronic deoarece zona perioculara este o zona sensibila si foarte predispusa spre aparitia ridurilor. Am aproape 50 de ani si as vrea sa preintimpin aparitia ridurilor. Doresc ca fata mea sa nu-mi tradeze varsta.
POMPILIA
Postat pe 6 Martie 2011 04:27
Premiul 2: Gel intim cu extract de grapefruit Actiseed + Spray intim cu extract de grapefruit Actiseed .Cel mai mult asta imi doresc ,de spre riduri nu-mi fac probleme...sunt tinerica ..in septembrie fac61...
maya28
Postat pe 6 Martie 2011 06:14
Acid hialuronic - ser + crema contur ochi Bioearth - pentru ca gandesc pozitiv, aceste produse de la ORCHIDEA BLU ar putea fi cadoul miraculos care pana la aniversarea de 52 de ani din aprilie ma va face sa arat de ...40.
camelia_camica
Postat pe 6 Martie 2011 07:11
ACID HIALURONIC - SER + CREMA CONTUR OCHI BIOEARTH pentru mentinerea tenului la acelas nivel sau poate la reducerea ridurilor
garbo070021
Postat pe 6 Martie 2011 07:25
Draga "Garbo":
Primesc zilnic de la tine multe informatii despre cum sa fim frumoase,despre viata,despre moda,si mereu ai fost alaturi de cititoare cautand sa raspunzi tuturor celor care se afla in impas.
De aceasta data ai venit cu aceste produse de infrumusetare care sa ne ajute sa fim mai frumoase si mai puternice.Eu am 57 de ani si sigur ca varsta isi spune cuvantul.Daca am sansa mi-asi dori sa am privilegiul de a primi un set din aceste creme antirid minunate pentru mine.Sigur ,efectul lor m-ar face fericita si mi-ar da mai multa incredere in mine!
Va doresc succes in activitate "Garbo" si "La multi ani" de 8 Martie!
garbo102359
Postat pe 6 Martie 2011 08:02
Am o varsta, peste 50 de ani si aceste produse naturale cu efectele lor pentru tenul uscat, matur, imbatranit, sunt exact ceea ce mi-ar trebui si mi-ar fi de mare ajutor.
Mi-ar placea in mod special pe acestea sa le incerc, serul + crema contur ochi Bioearth, eu fiind adepta produselor naturale atat pe interior cat si pe exterior. Faptul ca sunt recomandate si adultilor cu tenul uscat, matur si imbatranit, asa ca al meu, ma incanta in mod deosebit. Serul facial cu acid hialuronic pur Bioprotettiva Bioearth cred ca este super bun cu ale lui proprietati antirid si regenerative. Serul atenueaza ridurile si repet, contine acid hialuronic pur 100% de origine vegetala. Acidul hialuronic protejeaza epiderma de pierderile de apa si asigura o buna hidratare a pielii cred ca multe femei sufera din cauza tenului uscat. Iar crema contur ochi cu acid hialuronic Bioearth, fiind recomandata pentru toate tipurile de ten este buna si pentru tenul meu uscat. Aceasta crema protejeaza pielea delicata din jurul ochilor impotriva factorilor externi si combate si previne aparitia ridurilor.
Totusi, drept sa spun, pentru ca produsele de pe Orchideablu.ro, sunt 100% naturale, mi-ar placea sa le incerc pe toate.
Multumesc pentru oportunitate! O primavara frumoasa si mult succes tuturor participantilor!
gabydo55
Postat pe 6 Martie 2011 08:22
Produsele antirid care contin acid hialuronic:
- ser + crema contur ochi Bioearth;
- ser bio cu acid hialuronic + Crema antirid organica de noapte;
- ser facial cu acid hialuronic pur Bioprotettiva -Bioearth;
- crema antirid organica de zi Bioprotettiva - Bioearth;
- crema antrid organica de noapte Bioprotettiva - Bioearth;
- crema antirid cu aloe si acizi din fructe - Bioearth;
- set bio antirid Bioprotettiva.
Mi-ar place sa incerc serul facial Bioprotettiva-Bioearth,si crema antirid cu aloe vera si acizi de fructe.Oricum pe toate le-as incerca daca ar fi posibil,sigur nu as fi dejamagita.Multumesc.
anca_norica
Postat pe 6 Martie 2011 08:23
Acid hialuronic - ser + crema contur ochi Bioearth
Set bio antirid Bioprotettiva

Acestea sunt cele doua seturi de produse pe care vreau sa le testez pe pielea mea. De ce? Este normal ca o femeie de aproape 44 de ani, care arata foarte bine fara sa fi apelat la trucuri cosmetice, sa fie tentata sa apeleze in cele din urma! Nu de alta dar prind suta de ani si vreau sa fiu o babuta bine!

sonialilas
Postat pe 6 Martie 2011 08:32
Premiul 1: Crema antirid organica de noapte Bioearh + Crema contur ochi cu acid hialuronic Bioearth
Premiul 2: Gel intim cu extract de grapefruit Actiseed + Spray intim cu extract de grapefruit Actiseed
Premiul 3: Gel de dus cu aloe vera Bioearh + Scrub corporal cu aloe si sare marina (3 plicuri)

As opta si le-as alege cu incredere pe toate, numai un dram de noroc sa am...!hehe...,dar...m-as multumi cu crema antirid organica de zi Bioprotettiva - Bioearth + Crema contur ochi cu acid hialuronic Bioearth.Sunt adepta a tot ce este natural si sanatos, tinand cont de faptul ca mai un pic pana la a implini 53 de anisori si avand un ten uscat si sensibil primavara care-mi da de furca, sper si as dori sa folosesc aceste produse super BIO.
Doresc tuturor fetelor, femeilor o primavara frumoasa cu zambete si plina de iubire...!!!Sa fiti admirate , adorate si iubite de cei dragi voua!

vikyab123
Postat pe 6 Martie 2011 08:38
uite un produs care contine acid hialuronic Crema antirid organica de noapte Bioprotettiva - Bioearth
mi-ar fi de mare ajutor aceste produse,deoarece nu vreau sa devin bab-cloanta pentru copilul meu care are numai 1an si 8 luni...
garbo193945
Postat pe 6 Martie 2011 08:47
Set bio antirid Bioprotettiva
Set bio antirid Bioprotettiva
4 produse bio pentru un ten de invidiat: Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antiri...
360,25 ron
324,22 ron
Go To This Product's Detailed Information
doresc sa castig accest set ptr. ca am peste 50 de ani si am incercat cam tot ce se poate dar ridurile se adancesc pe zi ce trece tot mai mult si acest fapt ma deprima total . Sunt un suflet tanar isi as vrea ca si chipul meu sa arate la fel cat de cat .Sper sa castig !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
garbo186244
Postat pe 6 Martie 2011 08:50
Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antirid organica de noapte.
manuela_manescu98
Postat pe 6 Martie 2011 09:01
Acid hialuronic - ser + crema contur ochi Bioearth
Am peste 40 ani si cred ca aceast set ma poate ajuta sa arat ca la 30 de ani!
garbo160927
Postat pe 6 Martie 2011 09:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Creme pentru pete pigmentare datorate expunerii la soare 13 De la: Leona_Forever 16 Mai 2012 19:21
Cadouri super pentru 1-8 martie. 1 De la: produsedefirma 21 Februarie 2010 13:52
Ce stiti de noile metode de tratamente anticelulitice si antirid? 3 De la: andreeaiovici 13 Octombrie 2013 13:09
Sampon/Balsam/Masca? 135 De la: zuza_scumpa 7 Aprilie 2010 09:44
Concurs Bruno Vassari 2 De la: Thor_again 27 Februarie 2012 14:44
Setari Cookie-uri