Castiga unul din cele 3 Cadouri Bio de Martisor oferite de Orchidea Blu


- Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur + Crema antirid organica de zi + Crema antirid organica de noapte.

As incerca crema antirid organica de noapte pentru ca imi place sa folosesc tratamente/creme la culcare si sa ma trezesc "frumusica". :)
claudiapetrea
Postat pe 7 Martie 2011 13:34
Ser bio cu acid hialuronic + Crema antirid organica de noapte

Cred ca ar fi Foarte eficinet in atenuarea ridurilor .
rodica86
Postat pe 7 Martie 2011 13:35
hai, mai...

jeanetto, buna-i mierea aia..
Freya__
Postat pe 7 Martie 2011 13:36
Raspuns:Ser facial bio cu acid hialuronic + Crema contur ochi bio cu acid hialuronic.
eu as incerca crema antirid organica de zi, deoarece mai este putin si o sa vin vara si chiar va fi nevoie de o protectie.
ana2503d
Postat pe 7 Martie 2011 13:38
Premiul 1 si 3 mi se par interesante deoarece fata reprezinta oglinda femeii,si pielea are nevoie de hidratare pentru a fi catifelata!!
garbo065512
Postat pe 7 Martie 2011 14:24
cum zicea tipa din BD ??? pen`ca ma recomanda vocea si talentu` meu..
premiul 1 nene...

Crema antirid organica de noapte Bioearh + Crema contur ochi cu acid hialuronic Bioearth ambele doo
Freya__
Postat pe 7 Martie 2011 14:31
Crema antirid cu aloe si acizi din fructe - Bioearth
Mi-ar place sa o folosesc pt ca am 32 de ani si d ela varsta asta trebuie sa ma ingrijesc mai mult de tenul meu pt ca primele semne ale ridurilor au aparut. Ma bazez intotdeauna f mult pe aloe vera care este o planta minune si sper sa ma ajute sa stralucesc si la aceasta varsta. Oricum este o crema......super si o recomand tuturor.
maryya2008
Postat pe 7 Martie 2011 14:52
Crema antirid organica de noapte Bioprotettiva - Bioearth,aceasta crema as vrea sa i-o fac cadou mamei mele care are 52 de ani si varsta isi spune cuvantul.
garbo075282
Postat pe 7 Martie 2011 15:34
Produsele antirid care contin acid hialuronic sunt:
-serul facial cu acid hialuronic pur Bioprotecttiva-Bioearth
-crema contur ochi cu acid hialuronic Bioearth
Mie personal mi-ar placea sa folosesc in special aceste doua produse care contin acid hialuronic dar si cele doua creme antirid organice de zi si de noapte pentru ca sunt produse bio (ne-am cam saturat de produsele cu ingrediente chimice de sinteza) si pentru ca dupa o anumita varsta orice femeie ar trebui sa foloseasca macar un produs antirid.
garbo_zizy
Postat pe 7 Martie 2011 15:47

Crema antirid organica de noapte Bioprotettiva - Bioearth
Cicilina
Postat pe 7 Martie 2011 16:01
Toate produsele afisate sunt bune. Eu mi as dori Acid hialuronic - ser si crema contur ochi Bioearth, pentru a deveni din ce in ce mai frumoasa si mai tanara.
nicoz67
Postat pe 7 Martie 2011 19:27
Mi-ar placea sa incerc Ser facial cu acid hialuronic pur Bioprotettiva -Bioearth, cred ca este ideal pentru refacerea si intretinerea tenului matur. Sunt la varsta la care am mare grija de tenul meu si incerc pe cat se poate sa ii mentin, prin creme si masti, aspectul sanatos, fermitatea si sa stopez aparitia ridurilor.
rcc
Postat pe 7 Martie 2011 19:42
m-as bucura sa incerc Ser bio cu acid hialuronic + Crema antirid organica de noapte.
flo200
Postat pe 7 Martie 2011 20:35
Acid hialuronic - ser + crema contur ochi Bioearth
Ser bio cu acid hialuronic + Crema antirid organica de noapte
Ser facial cu acid hialuronic pur Bioprotettiva -Bioearth
Crema contur ochi cu acid hialuronic Bioearth
Set bio antirid Bioprotettiva
flo200
Postat pe 7 Martie 2011 20:40
ACID HIALURONIC - SER + CREMA CONTUR OCHI BIOEARTH
2 produse BIO cu acid hialuronic de origine vegetala pentru un ten catifelat, snatos si cu mai putine riduri: Ser facial bio cu acid hialuronic + Crema contur ochi ..
stelanegut
Postat pe 7 Martie 2011 22:51
SET BIO ANTIRID BIOPROTETTIVA
4 produse bio pentru un ten de invidiat: Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antiri...
stelanegut
Postat pe 7 Martie 2011 22:54
SET BIO ANTIRID BIOPROTETTIVA
4 produse bio pentru un ten de invidiat: Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antiri...
florydogaru
Postat pe 7 Martie 2011 22:56
ACID HIALURONIC - SER + CREMA CONTUR OCHI BIOEARTH
2 produse BIO cu acid hialuronic de origine vegetala pentru un ten catifelat, snatos si cu mai putine riduri: Ser facial bio cu acid hialuronic + Crema contur ochi ...
florydogaru
Postat pe 7 Martie 2011 22:58
eu sincer as incerca oricare din aceste produse bio...nu am incercat niciodata si chiar ma tenteaza... multumesc si succes tuturor.
delia_diana
Postat pe 7 Martie 2011 23:44
Ai vazut Garbo?Toata lumea,cand vrea sa primeasca ceva gratis...are riduri!Daca ofereai FLORI...toate,dar toate nu aveau decat gingasie..!!
elisabeta_boia
Postat pe 8 Martie 2011 00:08
Acid hialuronic - ser + crema contur ochi Bioearth
As incerca aceste produse pentru ca este stiut ca sunt eficiente.
suzanamatei
Postat pe 8 Martie 2011 08:49
Buna ziua si La multi ani! tuturor
As incerca: acid hialuronic - ser + crema contur ochi Bioearth
sylvya_m
Postat pe 8 Martie 2011 15:58
As incerca Suc de noni + Ecospirulina Greenology
garbo120947
Postat pe 8 Martie 2011 17:29
mi-ar placea sa folosesc serul bio cu acid hialuronic - consider ca este foarte important sa folosesc cele mai bune produse in special noaptea, cand actioneaza cel mai bine si tenul se reface
me_eve
Postat pe 8 Martie 2011 17:47
.
konsuella
Postat pe 8 Martie 2011 23:29
De la: konsuella, la data 2011-03-08 23:29:29Raspunsul este
-Ser facial cu acid hialuronic pur Bioprotettiva -Bioearth,
-Crema contur ochi cu acid hialuronic Bioearth,

Nu am folosit niciodata produse bio, si as dori sa le incerc , cred ca sunt mai sanatoase .
As dori sa incerc Samponul anti-matreata & par gras cu aloe si brusture sau Sampon tratament cu brusture Bergaseed,Lotiune tratament Bergaseed- par gras & cu matreata deorece eu am parul gras si desi am incercat diverse sampoane nu am gasit nici unul bun pentru parul meu.
Mi-ar placea sa incerc si Suc de noni + Ecospirulina Greenology am azit de proprietatiile benefice ale acestuia. In fine sunt multe produse de la Orchidea Blu pe care as dori sa le incerc .
konsuella
Postat pe 8 Martie 2011 23:42
de ce va agitati?aaaa,s-a facut benzina aproape 6 lei!!!!!! Bucurati-va si rugati-va sa ramana asa,la pretul asta.Voi nu vedeti ca in tara asta nu se face nimic pentru noi publicul de jos?Nu se omoara nimeni sa ne usureze traiul pentru ca cine ajune acolo in varf se transorma si uita de unde a plecat.Noi ,romanii suntem o natie de .....Beep,Beep,Beep.Si daca tot esti nemancat de ce nu ai merge si pe jos???
gianiz2rt
Postat pe 9 Martie 2011 08:30
Sigur mi-ar placea sa incerc crema antirid organica de noapte si serul cu acid hialuronic de la Bioeart. Sunt produse bio, fara chimicale si conteaza ENORM acest lucru. Am 37 ani si mi-ar face foarte bine la aceasta varsta.
LOTISOR
Postat pe 9 Martie 2011 09:58
Buna!
produsele antirid care contin acid hialuronic sunt:crema contur ochi cu acid hialuronic Bioearth,ser facial cu acid hialuronic pur Bioprotettiva -Bioearth,Acid hialuronic - ser + crema contur ochi Bioearth,ser bio cu acid hialuronic + crema antirid organica de noapte.
As folosi crema contur ochi cu acid hialuronic Bioearth,deoarece zona ochilor este mai sensibila si are nevoie de mai multa ingrijire,acolo sunt evidentiate primele riduri.
bambucia_09
Postat pe 9 Martie 2011 10:08
Mi-as dori setul ce contine:
-ser ;
-crema

cu acid hialuronic.

Am mare incredere in produsele bio, iar acidul hialuronic este o adevarata descoperire in domeniul cosmetic!
garbo023946
Postat pe 9 Martie 2011 15:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
tratamente 3 De la: vanda10 16 Mai 2012 19:22
Despre fondul de ten mineral 20 De la: Ciresica 20 Aprilie 2010 21:24
Produse cosmetice 1 De la: aleilca24 16 Iulie 2014 18:15
SUPER OFERTA! 3 De la: contshop 16 Mai 2012 18:58
Cadouri super pentru 1-8 martie. 1 De la: produsedefirma 21 Februarie 2010 13:52
Setari Cookie-uri