Castiga unul din cele 3 Cadouri Bio de Martisor oferite de Orchidea Blu

AS INCERCA ACID HIALURONIC-SER +CREMA CONTUR OCHI BIOEARTH,AM 38 DE ANI SI DEJA ARAT DE 45-50. AM AVUT O VIATA GREA SI DEJA O MAI AM DATORITA SOTULUI MEU CARUIA NU II MAI PLAC. AJUTATIMA VA ROG SA ARAT MAI BINE.EU FOLOSESC ANUMITE CREME DAR NU VAD REZULTATE.CU DRAG MIRELA
garbo174146
Postat pe 6 Martie 2011 18:37
Lucrez intr-un colectiv tanar,sunt cea mai mare dintre colege si am 43 ani.Urmatoarea colega ,ca varsta dupa mine,are 30 ani.Lucrez intr-un magazin de optica si am contact cu foarte multe persoane.Multi clienti spun ca suntem de o varsta ,dar.... eu stiu si simt ca nu mai e ca la 30 ani.Deci,m-as bucura si mi-ar prinde foarte bine sa primesc premiul cu, crema antirid+crema contur pt.ochi,pentru a ma mentine la fel de "tanara" si plina de viata.
enciuaurelia
Postat pe 6 Martie 2011 19:13
Raspuns: Acid hialuronic - ser + crema contur ochi Bioearth
Ser bio cu acid hialuronic
Ser facial cu acid hialuronic pur Bioprotettiva -Bioearth
Crema contur ochi cu acid hialuronic Bioearth

Imi doresc serul antirid pentru ca trecut de 40 de ani si mi-ar fi de mare ajutor pentru a scapa de riduri.Astfel tenul meu devine catifelat, radiant si cu aspect sanatos.Acest ser confera pielii tonus si elasticitate si contribuie la regenerarea tesuturilor. Acidul hialuronic protejeaza epiderma de pierderile de apa si asigura o buna hidratare a pielii.
trandafirulalb
Postat pe 6 Martie 2011 19:21
Raspuns: Acid hialuronic - ser + crema contur ochi Bioearth
Ser bio cu acid hialuronic
Ser facial cu acid hialuronic pur Bioprotettiva -Bioearth
Crema contur ochi cu acid hialuronic Bioearth

Mi-ar placea sa incerc crema contur ochi bio pe baza de acid hialuronic deoarece protejeaza pielea delicata din jurul ochilor impotriva factorilor externi, combate si previne aparitia ridurilors mi-ar placea tare mult ca pielea mea sa aibe un aspect catifelat si luminos.
yryna91
Postat pe 6 Martie 2011 19:27
SET BIO ANTIRID BIOPROTETIVA SAU.....Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antirid organica de noapte.
MI-AM PIERDUT MAMA SI SOTUL UNUL DUPA ALTUL.....DUPA CE 1 AN I-AM INGRIJIT.....AM PLANS MULT SI PLANG ZI SI NOAPTE. NU AM FOLOSIT NICIODATA NICI O CRTEMA......DAR SUFERINTA INCEPE SA SE VADA .....SI IN CURAND FAC 60 DE ANI....LUCREZ INTR-O MUNCA DE MARE RASPUNDERE CU CELE MAI GINGASE FIINTE....N-AS VREA SA DEVIN BABA-CLOANTA DIN ZANA BUNA......EI MA TIN TANARA....DAR SUFLETUL IMI PLANGE.....SA FITI IUBITE NUMAI CAT DE MULT AM FOST EU!!!
TINERETEA MEA SUNT COPIII .....40 DE GENERATII....NU-I PUTIN....SI DACA VOI MAI FI SANATOASA......PENTRU EI VOI MUNCII PANA CE BUNUL DUMNEZEU MA VA DUCE LA CEI DRAGI....SI PIERDUTI.....PENTRU VECIE.
KINDERLAND
Postat pe 6 Martie 2011 19:56
buna! produsele care contin acid hialuronic ar fi serul facial cu acid hialuronic Bioearth,crema contur ochii cu acid hialuronic Bioearth ,crema de noapte antirid.Eu sincer as incerca serul pt. ca mi se pare un pic mai concentrat dar nu exclud si posibilitatea cremelor.Pina acum eu am folosit gama anew reversalist de la avon si sunt foarte bune pt. tenul meu{am un ten mai dificil} dar merita incercat poate sunt mai bune decat cele pe cara le folosesc acum:dar orice incercare e bine venita.Va multumesc pt.mailul dat si sper sa fiu printre castigatori.
carmina100
Postat pe 6 Martie 2011 21:02
Acid hialuronic - ser + crema contur ochi Bioearth
Ser bio cu acid hialuronic
Ser facial cu acid hialuronic pur Bioprotettiva -Bioearth
Crema contur ochi cu acid hialuronic Bioearth

Crema contur ochi cu acid hialuronic Bioearth-as folosi-o pentru intretinere deoarece nu contine uleiuri minerale, SLS, siliconi, PEG-uri, parabeni, coloranti deci este 100%natural!
carmena_dixi
Postat pe 6 Martie 2011 21:03
RASPUNS-Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antirid organica de noapte.
As dori sa incerc crema contur de ochi cu acid hialuronic deoarece zona perioculara este o zona sensibila si foarte predispusa spre aparitia ridurilor.desi am doar 30 de ani obisnuiesc sa folosesc crema antirid in zona de sub ochi pentru a preveni aparitia in timp a acestora
302006
Postat pe 6 Martie 2011 21:06
As folosi Crema antirid organica de noapte Bioearh + Crema contur ochi cu acid hialuronic Bioearth pt ca ma regasesc in recomandarile facute tipului meu de ten.
garbo000273
Postat pe 6 Martie 2011 21:28
si eu doresc cremele cu acid hialuronic .nu stiu daca se mai poate repara ceva la o femeie de 45 ani care sa neglijat atatia ani
garbo098176
Postat pe 6 Martie 2011 21:40
Crema antirid organica de zi Bioprotettiva-Bioearth.
Crema antirid organica de noapte Bioprotettiva-Bioearth
Crema contur ochi cu acid hialuronic Bioearth
Ser facial cu acid hialuronic pur Bioprotettiva-Bioearth
Ser bio cu acid hialuronic
Acid hialuronic-ser
Crema antirid cu aloe si acizi din fructe-Bioearth
Ser bio antirid Bioprotettiva
As vrea sa incerc crema antirid cu aloe si acizi din fructe deoarece imi place sa am o fata hidratata,catifelata si sanatoasa.
florint
Postat pe 6 Martie 2011 21:52
Crema antirid organica de zi Bioprotettiva-Bioearth.Crema antirid organica de noapte Bioprotettiva-Bioearth. Crema contur ochi cu acid hialuronic Bioearth, Ser bio antirid Bioprotettiva. Ser facial cu acid hialuronic pur Bioprotettiva-Bioearth, Ser bio cu acid hialuronic, Acid hialuronic-ser,
Crema antirid cu aloe si acizi din fructe-Bioearth

As vrea sa incerc Ser facial cu acid hialuronic pur Bioprotettiva-Bioearth, asa ca pentru 48 de ani
aura_fa
Postat pe 7 Martie 2011 00:16
Peste cateva zile.....nuu sunt multe, voi implini 44 de ani,ma uit in oglinda si vad ca timpul,grijile si tot ce contine viata asta umana si-au lasat amprenta,mai ales la fata
Cine nu si-ar dori un set de intretinere cum ar fi ,,set Bio Antirid BioProtettiva" care dupa mine este setul minune care ar intineri o femeie trecuta de 40.....cu cel putin 10 anisori Succes tuturor participantelor si o primavara frumoasa tuturor
anutza67
Postat pe 7 Martie 2011 08:03
Buna dimineata! Taaare mi-ar placea sa incerc serul facial cu acid hialuronic pur Bioprotettiva -Bioearth pentru ca:
1. am pierdut foarte multe nopti alaturi de bebelusul meu care ba era bolnavior, ba visase urat sau pur si simplu i se facea foame;
2. acum suntem in perioada in care ne adaptam la cresa-e frumos spus , daca adaptare insemna urlete ca din gura de sarpe.
3. in curand voi merge la servici, predau engleza la un liceu de arta si va trebui si eu sa ma adaptez cu noul program.
Pe scurt, multe motive de neliniste, de stress, care sigur imi accentueaza ridurile.
gianiamondo
Postat pe 7 Martie 2011 08:47
Buna ziua! E minunat faptul ca v+ati gandit la noi in aceste zile. Orice femeie doreste sa investeasca intr-un produs bun pentru tenul sau, care sa inlature oboseala,tensiunea si orice alta urma care nu te lasa sa STRALUCESTI. Femeia ar trebui sa straluceasca mereu, nu numai in anumite luni ale anului.
Eu as dori sa incerc serul facial bio cu acid hialuronic si crema contur ochi BIOEARTH.
De-abia astept sa-mi fac fotografii inainte si dupa folosire. Bafta tuturor!
lebada24
Postat pe 7 Martie 2011 09:11
SET BIO ANTIRID BIOPROTETTIVA
4 produse bio pentru un ten de invidiat: Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antiri...
stelanegut
Postat pe 7 Martie 2011 09:25
ACID HIALURONIC - SER + CREMA CONTUR OCHI BIOEARTH
2 produse BIO cu acid hialuronic de origine vegetala pentru un ten catifelat, snatos si cu mai putine riduri: Ser facial bio cu acid hialuronic + Crema contur ochi
stelanegut
Postat pe 7 Martie 2011 09:27
ACID HIALURONIC - SER + CREMA CONTUR OCHI BIOEARTH
2 produse BIO cu acid hialuronic de origine vegetala pentru un ten catifelat, snatos si cu mai putine riduri: Ser facial bio cu acid hialuronic + Crema contur ochi
florydogaru
Postat pe 7 Martie 2011 09:30
SET BIO ANTIRID BIOPROTETTIVA
4 produse bio pentru un ten de invidiat: Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antiri...
florydogaru
Postat pe 7 Martie 2011 09:32
Bineinteles ca vreau primul premiu, toate il vrem pe acesta...ma contrazice cineva? de ce-l vreau?...am si eu ca toate femeile incercate de soarta si de stres destule riduri..cred ca pot spune ca cele mai multe sunt de expresie dar vreau totusi sa la ameliorez, macar atat....n-aveti premiu si pentru firele albe din cap ca am si din astea destule dar va trebui sa-mi cumpar o vopsea de par din cate vad....
Maribella
Postat pe 7 Martie 2011 09:48
SET BIO ANTIRID BIOPROTETTIVA
De ce-l vreau?...La varsta de 40 de ani si ca majoritatea femeilor incercate de stres , au inceput sa apara ridurile inevitabile....cred ca pot spune ca cele mai multe sunt de expresie dar vreau totusi sa la ameliorez, macar atat....
Succes tuturor participantelor, o primavara frumoasa!!!
garbo031087
Postat pe 7 Martie 2011 10:16
Tenul meu este foarte, foarte uscat si cu siguranta ca mai bine este sa previ aparitia ridurilor, decat sa te confrunti cu ele mai tarziu; de aceea din cele 4 produse antirid cu acid hialuronic as alege " Ser bio cu acid hialuronic + Crema antirid organica de noapte".Cremele de noapte tind sa aiba o concentratie mai mare de substante active pentru a ajuta tenul sa se refaca, dar si sa il hidrateze decat crema de zi ;de aceea as opta mai ales pentru o crema de noapte antirid .
luciananadina
Postat pe 7 Martie 2011 11:15
Acid hialuronic - ser + crema contur ochi Bioearth
Mi-ar placea sa folosesc aceste doua produse - Acid hialuronic - ser + crema contur ochi Bioearth, pentru ca ma casatoresc in august si vreau sa fiu o mireasa fara riduri. Eu mi-am injectat acid hialuronic acum 1 an, dar s-a dus efectul.
ivona14nt
Postat pe 7 Martie 2011 11:15
Am 35 de ani si as incerca produsele, pentru a ma convinge daca e real ce se spune .
garbo194187
Postat pe 7 Martie 2011 11:26
Ser bio cu acid hialuronic + Crema antirid organica de noapte. Dupa o varsta apar ridurile si trebuie sa luptam impotiva lor.
manina
Postat pe 7 Martie 2011 11:50
Castiga unul din cele 3 cadouri bio de martisor oferite de orchidea blu
marianavieru86
Postat pe 7 Martie 2011 12:10
Produsele antirid care contin acid hialuronic sunt:
setul Bio Antirid Bioprotettiva,
Ser bio cu acid hialuronic + Crema antirid organica de noapte,
Acid hialuronic - ser + crema contur ochi Bioearth.
Mi ar placea sa incerc setul Bio Antirid Bioprotettiva(insa salariul nu mi permite) in primul rand pentru ca nu contine PARABENI (ceea ce conteaza enorm) apoi pt ca tenul meu este uscat,sensibil (cu greu am gasit o crema potrivita insa acum a disparut de pe piata romaneasca-cum de altfel s-a intamplat si in alte domenii.)Am 44ani si ,desigur, orice femeie doreste sa arate bine oricand,mereu.
oana_lacri
Postat pe 7 Martie 2011 12:47
In ce ma priveste, fiind o femeie de 57 de ani, care arata relativ bine, as opta pentru o ingrijire totala, adica:SET BIO ANTIRID BIOPROTETTIVA- cu 4 produse bio pentru un ten de invidiat: Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antirid organica de noapte.
De ce?

1. pentru ca , definitiv, sunt alergica la PARABENI, nu suport decat produsele BIO.
2. PENTRU A ARATA MAI TANARA,Serul pe baza de acid hialuronic pur 100% de origine vegetala fiind conceput pentru tratamentul intensiv, antirid, al tenului si, cred eu, deosebit de util in cazul tenului matur,imbatranit, avand proprietati regenerative (umple ridurile), iar cremele-cea de noapte este nutritiva iar cea de zi-hidratanta
marvel
Postat pe 7 Martie 2011 13:23
bre ...
da' ce s-o-ntamplat cu tratamentele alea stramosesti, cu dat cu miere de albine, legat cu capu-n jos de copac, lasat in grija mustelor sa exfolieze...
ori cu atarnat deasupra foc incins, cu ardei iuti pe jar?
Asta din urma parca ierea pentru curatarea cailor aeriene interne si pentru desfundat sinusuri...
Thor_again
Postat pe 7 Martie 2011 13:29
adica ..........strici mierea pe muste
jeanette40
Postat pe 7 Martie 2011 13:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Produse Avon 1 De la: Purple_AvonCosmetics 7 August 2010 16:15
BARBATII CAPRICORN, RELATIA TAUR -CAPRICORN 1 De la: slim_ale_87 6 Martie 2010 01:37
Produse profesionale pentru par Joico Tigi Fudge 3 De la: Robrom 16 Mai 2012 18:57
Tratamente impotriva cearcanelor 48 De la: garbo173123 20 Februarie 2018 17:10
Crema antirid 7 De la: Camelia_Ionescu_1 7 Noiembrie 2017 11:56
Setari Cookie-uri