Tratament cu keratina lichida pentru par degradat

Eu am folosit un supliment, dar nu pentru par degradat ci pentru caderea parului. In perioada respectiva aveam probleme foarte mari cu caderea parului. Parul imi cadea intr-un ritm destul de accelerat si asta m-a pus putin pe ganduri. Am mers la un cabinet unde mi s-a recomandat sa iau anumite sampoane. Am terminat samponul respectiv , dar rezultatele nu au fost cele la care ma asteptam. S-au vazut ceva imbunatatiri, dar foarte putin. Atunci m-am decis sa-mi caut singur ceva care sa ma ajute. Asa am ajuns la produsul Follixin pe sit-ull www.follixin.ro
Am urmat un tratament de 3 luni cu produsul asta si am obtinut rezultate destul de fumoase. Ma bucur nespus d acest lucru!
garbo_380687
Postat pe 7 August 2013 12:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga unul din cele 3 cadouri bio de martisor oferite de Orchidea Blu 1 De la: garbo1o8258 3 Martie 2011 15:42
Am scapat de vergeturi fara sa ma duc la un salon profesionist 2 De la: garbo_stefy 19 Martie 2014 21:39
Pentru puncte negre,cum am scapat eu dupa o luuuuunga perioada de cheltuieli pe diferite produse si la cosmeticiana 49 De la: garbo074428 20 Februarie 2010 14:40
Cadouri super pentru 1-8 martie. 1 De la: produsedefirma 21 Februarie 2010 13:52
Ajutor - Cosmetice Bio 9 De la: garbo_465381 21 Mai 2017 15:24
Setari Cookie-uri