Terapia cu laser.

Consideram ca la cati bani dam pe diverse creme sa ne ajute sa ne imbunatatim aspectul pielii, sa tratam cearcane sau acnee,sa imbunatatim aspectul pielii ,mai bine am incerca sa ne oprim asupra beneficiilor terapiei cu laser.

Ce parere aveti?
garbo232610
Postat pe 17 Octombrie 2011 17:15
o parere foarte ...

laser frate! si turbata maimutza .... aaaaa ...aaaaa...
auzi...? da' un' te crezi acilea in star-trek ...? in star-wars? razboiul satelor?

ca si intrebarea si subiectu'... cu iz de reclama ...

dar de ce-i zici tu terapie ...?
se face asa periodic ..? zilnic ...? saptalunar...?

nu cumva e un tratament?

si decat cu laser... nu mai bine direct la microunde (microwave) ?
ai dreaq nemtzii astia si masina lor germana ... ce facura ei cu tehnologia ... numai de prostii se tzin!
alfheim
Postat pe 17 Octombrie 2011 17:26
http://blogulfeteloristete.blogspot.com/

aici gasiti multe informatii utile. sper din suflet sa va ajute.
garbo252845
Postat pe 5 Decembrie 2011 15:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs Remington-Garbo 2 De la: Ciresica 12 Decembrie 2011 05:38
produse nu skin si pharmanex 4 De la: garbo014989 14 Noiembrie 2010 17:08
concurs 1 De la: caytlin 7 Decembrie 2011 13:47
Concurs Remington-Garbo 1 De la: XLittleGirlX 8 Decembrie 2011 13:49
Ce folosim dupa epilare? 8 De la: garbo_400013 11 Mai 2014 00:46
Setari Cookie-uri