Exista barbati dispusi sa construiasca o relatie serioasa cu o femeie care

ei cine nu mai poate de grija altuia??eu sau tu??
vant,ploaie..ch rezista
baga,baga tare ca scade raiting-ul si ce draq te faci,pierzi din audienta....
ai grija sa nu cumva sa faca tastatura scurt circuit la cata agitatie citesc ....
tu nu te lasa,compune si posteaza ca stiu ca poti mai mult..
anaROBERT
Postat pe 15 Februarie 2011 01:02
De la: anaROBERT, la data 2011-02-15 01:02:49ei cine nu mai poate de grija altuia??eu sau tu??
vant,ploaie..ch rezista
baga,baga tare ca scade raiting-ul si ce draq te faci,pierzi din audienta....
ai grija sa nu cumva sa faca tastatura scurt circuit la cata agitatie citesc ....
tu nu te lasa,compune si posteaza ca stiu ca poti mai mult..


ce faci mai, mama de familie responsabila, ai obosit si te repeti sau continui sa tastezi in virtutea inertiei mentale, doar asa ca lasi impresia ca esti tu cea care a avut ultimul cuvant (chiar daca la urma urmei n-ai avut nimic de spus)?
charmelen
Postat pe 15 Februarie 2011 01:12
nu ma repet draga,deloc chiar...
iti las tie timpul si spatiul,macar daca l-ai folosi cu cap
esti totala...
anaROBERT
Postat pe 15 Februarie 2011 01:14
De la: cory_emy, la data 2011-02-15 01:01:44Daaaaa...am adormit copii...ce mai doriti sa stiti ?


Vezi ca ai adormit de tot anorobert si acu imi raspunzi de pe contul lui cory, aplaudaco second-hand
Ia uite cine vorbea de dubla personalitate si n-conturi. Gura pacatosului, se da singura de gol.
Se pare ca, vorba lui Caragiale, asta-i cusurul tau, sa-i acuzi pe altii de prostiile pe care tu insati le comiti cu regularitate.
charmelen
Postat pe 15 Februarie 2011 01:23

doamne,mai poti...


ai pus intrebarea aia la care eu nu am raspuns,mi sa parut banala si rautacioasa tocmai de aia am lasat sa curga totul.....
cory este un user de mai bine de 1 an de zile pe aici...eu nu am draga decat un cont,atat imi este suficient...
fata fiind in situatia familistei cu copii a simtit sa raspunda.....

stai calma ca poti avea ''nspe''conturi,mie mi se rupe,fa ceva constructiv si util cu ele...esti o fire prea vulgara si prea vulcanica,poate daca ti-ai mai creea un cont ai mai schimba atmosfera ,hai incearca si asta poate vei fi mai avantajata
anaROBERT
Postat pe 15 Februarie 2011 01:28
Ana... chiar nu merita efortul
cricat
Postat pe 15 Februarie 2011 01:47
cri
imi place ca o vad fericita,e si ea bagata in seama...
de mila de sila sa se multumeasca cu putin....
anaROBERT
Postat pe 15 Februarie 2011 01:49
da... sunt multi care cer atentie pe aici.....
creeaza conturi noi si vorbesc cu ele.... ce sa/i faci ?... lipsa de ocupatie...
cricat
Postat pe 15 Februarie 2011 01:53
este mici si ei....
cer bagati in seama intr-un mod mai ciudat
deh,fiecare cum si cat poate...
anaROBERT
Postat pe 15 Februarie 2011 01:57
cory=anabell=adica acelasi cont???????IIIIIOOOOOIIIII da greu iti mai este mai femeie e bine te-a prins paranoia

ameno
Postat pe 15 Februarie 2011 10:54
auzi?! eu sunt mai inceata asa unde-i Sorbonaasta sa nu mor proasta
auzi?!daca tot ii topicul matale de succesuri ai rupt fashul din prima.................
ameno
Postat pe 15 Februarie 2011 10:57
alina ,daca ea asa vrea pai asa sa fie
au lasat-o puterile,ia cam expirat farmecul
anaROBERT
Postat pe 15 Februarie 2011 16:09
De la: si_totusi, la data 2011-02-14 14:11:43............ cei ce fabuleaza, cei ce sunt pleava societatii si aspira la chestii pe care nu le vor putea avea niciodata............. nu pot, ca nu au capacitatile intelectuale necesare, ca sunt niste NIMENI., ca sunt niste ratati, care- in spatele unui ID sau al unui avatar ascund bube si puroi cat un spital de urgenta . si mai e ceva legat de psuhologia avatarului. uratele isi pun "fetze frumoase" . asta asa, sa afli ca te-am ghicit.,sluto ! ..............

pai.............. sa intelegem de-aici ca matale arati ca un adevarat magarus, de ti-ai pus la avatar un pegas si un inorog!?!?!?!?!?!?!?!?!? ma rog, nu magarus, ci ........ libelula, "ca esti fetita"! ;)
ia "ghiceste", bre, si la samburica mea, ca ma facushi curioasa!!!!!!!!!!!!!!!
ma dusei "la albit", da' ma-ntorsei, cand vazui ce lucruri interesante se zic pe-aici!!!!!!
ps: "chiritzo, adica ch. nu am vorbit cu tine si , consider ca, nu esti indreptatita sa raspunzi."
dupa spusele unora, avea tot dreptul fata sa raspunda!!!!!!!!!!!
samburica
Postat pe 16 Februarie 2011 17:33
De la: si_totusi, la data 2011-02-14 14:43:39roby, nu m-am aprins dar, hai sa punem oamenii acolo unde li-i locul. mi-s satula de prefacuti , de ratati cu aere de mari personalitati, de oameni care traiesc intr-o realitate numai a lor si ne arata cu deshtu'

da' de ce esti, bre, asa "satula de prefacuti, etc"?!?!?!?!?! ai multi prieteni d-astia?!?!?! ........ mai lasa, bre, din ei si fa-ti altii noi!
cu deshtu' te arati singurica, in mocirla te-ai bagat tot singurica ..... ba mai dai si din picioare, sa te afunzi mai tare!
.......si pentru ce?!?!?..........pffffffff
samburica
Postat pe 16 Februarie 2011 17:43
De la: anaROBERT, la data 2011-02-15 16:09:03alina ,daca ea asa vrea pai asa sa fie
au lasat-o puterile,ia cam expirat farmecul


iar te-ai pus pe scris fara un spell-checker in Romanian, mai Ana lui Mazare, si ai fasolit-o din nou la ortografie, nu-i asa ca facultate aia care ti-a dat diploma e Spiru Haret la distanta.
Apropo, stii cum se traduce Diploma de Spiru Haret in engleza? Second Hand Diploma.
Asa ca nu mai face atatea eforturi sa pari ceea ce nu esti, adica inteligenta. La vidul pe care-l ai in cap tie nu poate sa-ti scapere niciodata mintea, ci doar sa-ti bubuie si cred ca ai atins limita de prostie permisa de lege asa ca ia o pauza de fasaiala cu cory si cu tot corul de postaci aplaudaci.
charmelen
Postat pe 16 Februarie 2011 23:57
De la: charmelen, la data 2011-02-16 23:57:23
De la: anaROBERT, la data 2011-02-15 16:09:03alina ,daca ea asa vrea pai asa sa fie
au lasat-o puterile,ia cam expirat farmecul


iar te-ai pus pe scris fara un spell-checker in Romanian, mai Ana lui Mazare, si ai fasolit-o din nou la ortografie, nu-i asa ca facultate aia care ti-a dat diploma e Spiru Haret la distanta.
Apropo, stii cum se traduce Diploma de Spiru Haret in engleza? Second Hand Diploma.
Asa ca nu mai face atatea eforturi sa pari ceea ce nu esti, adica inteligenta. La vidul pe care-l ai in cap tie nu poate sa-ti scapere niciodata mintea, ci doar sa-ti bubuie si cred ca ai atins limita de prostie permisa de lege asa ca ia o pauza de fasaiala cu cory si cu tot corul de postaci aplaudaci.



ma intreb oare mai poti???
nu este suficient,nu v-ati luat portia???
doamne cat puteti fi de penibile si patetice......
anaROBERT
Postat pe 17 Februarie 2011 00:11
cum draq dispareti amandoua odata si apareti in aceiasi formatie,ba mai mult mai si postati una dupa alta???
si un copil de gradinita si-ar da seama ca sunteti una si aceiasi,dar nu conteaza unde nu este nici D-zeu nu cere....


ati stat pe bara cateva zile pana va mai excitat creierasul cate o tampenie,ati venit,ati trantito aici urmata evident de cateva jigniri specifice voua.....de parca ati atinge pe cineva cu ele....
noi ne-am convins,atat puteti....e scoala pe care ati umato iar vocabularul vostru este cartea voastra de vizita....
mai fetelor folositi un filtru.....
anaROBERT
Postat pe 17 Februarie 2011 00:20
De la: anaROBERT, la data 2011-02-17 00:20:02cum draq dispareti amandoua odata si apareti in aceiasi formatie,ba mai mult mai si postati una dupa alta???
si un copil de gradinita si-ar da seama ca sunteti una si aceiasi,dar nu conteaza unde nu este nici D-zeu nu cere....


ati stat pe bara cateva zile pana va mai excitat creierasul cate o tampenie,ati venit,ati trantito aici urmata evident de cateva jigniri specifice voua.....de parca ati atinge pe cineva cu ele....
noi ne-am convins,atat puteti....e scoala pe care ati umato iar vocabularul vostru este cartea voastra de vizita....
mai fetelor folositi un filtru.....


Mai Analfabeta lui Mazare, tu chiar vrei sa ne faci sa credem ca ti-ai luat si Bacul la vreun particular, nu doar licenta.
In caz ca ai uitat , scrierea cu cratima a contructiilor verbal-pronominale se invata in scoala primara, asa ca ma mir ca ai luat si capacitatea la ce nivel de limba ai - si aici ma refer exclusiv la gramatica si ortografie.
Asa ca lasa comentarille si postarile critice, astea-s rezervate pentru anii mai mari si revezi manualele din clasa a II a. Poti incepe chiar cu abecedarul, pentru mai multa siguranta (sa nu-ti scape Doamne fereste, ceva) si sa silabisesti catinel:

Ana are mere.
Ana sta-n castan cu stan.
Ana da cu sete, ca nuca-n perete.
charmelen
Postat pe 17 Februarie 2011 01:36

doamne,esti maxima penibilului....
vant,ploaie...ch rezista


hai baga mare....stiu ca poti,nu te lasa....
eu ma duc la somnik dar promit ca te citesc maine...pana atunci tu fa compuneri

hai pa si spor la treaba,sigur ai nevoie de spor
anaROBERT
Postat pe 17 Februarie 2011 01:46
De la: anaROBERT, la data 2011-02-17 01:46:03 inca mai poti?....... hai baga mare....stiu ca poti,nu te lasa.......pana atunci tu fa compuneri .............

breeeeeeeee, anoooooooo, esti obositoare!!!!!!!!!!!! zau asa!
repeti aceleasi lucruri de ..........cateva topice incoace:"mai poti?", "stiu ca mai poti, baga tare!", "nu te lasa!", "numai tampenii", "compuneri"............. bre, mai schimba "discul", ca se zgarie de tot si ........... incepi sa semeni cu creta pe tabla!

chinuie-te si tu putin si mai "compune" si altceva!!!!!! ca zau nu ti-ar strica niste compuneri, decat sa "furi" cuvinte carora nu le stii intelesul (desi le folosesti tare haios) sau sa rescrii aceleasi nimicuri de "nshpe" ori si cica postezi si tu!
pfffffff
samburica
Postat pe 17 Februarie 2011 06:51
vine,vine primavara....si la noapte mai e si luna plina....ca sa nu mai spun de....alinierea planetelor...
oare de ce nu suportam si un comment care nu e tocmai pe placul nostru,care nu suna"da,tu ai dreptate,uite ce chestie tare ai spus"?
de ce nu putem accepta faptul ca suntem pe un site public,unde nu intalnesti doar oameni de acelasi"calibru"?
de ce nu luam de bun ce ne place si sa ignoram ceea ce nu ne place?
de ce nu incercam sa contrazicem cu argumente ci doar cu "ironii subtile"(care,intre noi fie vorba,uneori nu sunt deloc asa)si cu jigniri?(si macar de-ar fi amuzante)
da' pana la urma...de ce nu???
uneori am impresi ca vad aici o haita de lupi care,atunci cand vad prada o ataca in haita,dupa care se sfasie intre ei...
da' pana la urma...de ce nu???
Doamne cat incepe sa-mi placa

eladaela
Postat pe 17 Februarie 2011 07:58
samburico? ai adus dovada? nu? valea nu mai vorbi pe nas ca faci bube

si_totusi
Postat pe 17 Februarie 2011 12:02
Exista barbati dispusi sa construiasca o relatie serioasa cu o femeie care.....
consimte rapid sa aiba relatii intime cu ei (uneori chiar de la prima intalnire)?

haideti sa nu deviem de la subiect un pic de seriozitate va rog!!!!!!!!

ameno
Postat pe 17 Februarie 2011 12:26
De la: si_totusi, la data 2011-02-17 12:02:27samburico? ai adus dovada? nu? valea nu mai vorbi pe nas ca faci bube


acelasi sfat ca si anei!
bine, mai pui tu cateva sute de semnul exclamarii dupa "obositoare!!!!!!!!!!!!!"-ul ala! ;)
alea sute-s pentru ca am spus clar, de prima si intaia data, ca nu plec in cautari ........ da' matale, "libelula" cum esti de fel, o tii pe-a ta!

ps: si cum ramane cu ghicitu-n samburica?!?!?! pe bune, ma facushi curioasa! ........nimic? pfffffff, ce "cotoroantza" selectiva!


samburica
Postat pe 17 Februarie 2011 23:36
De la: eladaela, la data 2011-02-17 07:58:43 .......de ce nu putem accepta faptul ca suntem pe un site public,unde nu intalnesti doar oameni de acelasi"calibru"?
de ce nu luam de bun ce ne place si sa ignoram ceea ce nu ne place?
de ce nu incercam sa contrazicem cu argumente ci doar cu "ironii subtile"(care,intre noi fie vorba,uneori nu sunt deloc asa)si cu jigniri?(si macar de-ar fi amuzante)........

vai, da' mai ca-ti dau lacrimile, cand le citesti mesajele atat de "blande"........asta dupa ce le-a trecut cheful de "ironii" sau si-au luat-o si ei asemenea! ....... mda , ca bine ziseshi!

da' egoisti mai sunteti, bre! numai voi?!?!!?!? adica altu' n-are voie sa se simta bine, sa dea si el cu "ironii", sa arate cu deshtu', sa raspunda cui poate si cui vrea, sa-si arunce parerile unde crede de cuvinta, ca imediat e luat la rost cu teorii de genul "intoarce si celalalt obraz, ca asa e frumos si de apreciat!"
am mai zis-o, o repet: nu mai dati sfaturi de care voi nu tineti cont!

ps: aia cu "jigniri - macar de-ar fi amuzante" mi-a placut! ;)
e logic ca vi se par amuzante "ironiile" aruncate de voi, dar la fel de logic e si ca mie mi se par (mult mai) amuzante "ironiile" aruncate de mine (o fi greu pentru voi, dar sunt din acelasi calibru, hehe)............e atat de logic, ca mi-e si rusine s-o zic, da' vad ca mai sunt unii confuzi pe-aici! si zic s-ajut!
samburica
Postat pe 18 Februarie 2011 00:00
samburel nu te panica,eu ca si ceilalti useri stim ca mai puteti.....
carati in spate un vast vocabular plin de jargoane.....nu fiti dezamagite,astea sunteti...
hai ca meritati si aplauze ,prostia si nesimtirea vor fi cotate la bursa maine,poimaine

e rau cand nu ai ce face dar va veti obisnuii voi sunteti fete vaccinate,mama voastra de pitzipoance
anaROBERT
Postat pe 18 Februarie 2011 00:23
De la: anaROBERT, la data 2011-02-18 00:23:37......carati in spate un vast vocabular plin de jargoane.....
.........prostia si nesimtirea vor fi cotate la bursa maine,poimaine
.........mama voastra de pitzipoance

jargoane?!?!?!?!?! bre, daca tu nu cunosti semnificatia unui cuvant (ca totusi il folosesti, e prostie curata!), asta nu inseamna ca respectivul cuvant e jargon!!!!!!!!!!!!!!! am trait s-o aud si p-asta!!!! si numa' de la tine puteam!
hai ca ma facusi sa rad iar in hohote!!!!!!!!!!!!!! hehe

daca "prostia si nesimtirea ar fi cotate la bursa" (da' stiu c-aduni, nu gluma! ), multi forumisti ar deveni bogati, multi-milionaro-miliardari!
tu? ai fi de 2 ori mai bogata decat restul ........probabil d-aia o si repeti, tot speri sa se si intample! ;) :))))))))))))))))))))

nu c-ai fi avut argumente pana acum, dar deja "recunosti" si tu ca nu mai ai ce zice si o bagi pe "mama" la inaintare?!?! ..... urmeaza unchi, matusi, frati, copii, nepoti si verisori .......si poate si strabunici, nu? ...... bre, da' sa zici si de familia sotului, te rog mult! ;) :)))))))
samburica
Postat pe 18 Februarie 2011 10:40
samburico,oricat va chinuiti nu va iese....
repetati aceleasi postari ....ba ca noi ne repetam,ba ca avatarele noastre sunt cea si hais....bla,bla,bla....


eu stiu destul de bine semnificatia jargoanelor cat si cea a insultelor....
sau,pentru voi ''doamnele'' cand faci pe cineva:fraier,prost,aplaudac,second-hand...nu se iau in calcul???
continua sa ma amuzi,in viata mea nu am ras de cineva cum rad de tine....
se stie ca de aia esti si singura,tu si vocabularul tau pertinent....
anaROBERT
Postat pe 18 Februarie 2011 11:22
De la: anaROBERT, la data 2011-02-18 11:22:16 ......eu stiu destul de bine semnificatia.....

o zici, da' n-o arati!!!!!!!
bre, ti-am zis ceva de oglinda, pe celalalt topic ......... fugi acolo, de citeste.......si retine!
samburica
Postat pe 18 Februarie 2011 11:41
eu ce tot postez aici non stop in speranta ca poate poate vetii ntelege si voi si veti face ceva constructiv.....adik in loc de teatru ieftin mai bine ocupati-va timpul cu ceva util....asta daca mai este ceva de facut... (slabe sanse)



tu te repeti non stop,e ca atunci cand inveti mecanic,nu sti decat una si buna si aia sustii pana la sfarsit....
vreau ceva original,ceva nou si subiectiv.....prea multa aberatie si tevatura in postarile tale.....mai incearca,hai ca sigur vei reusi.a?ce spui?poti??
anaROBERT
Postat pe 18 Februarie 2011 11:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ajutor am nevoie de sfaturi 38 De la: daniilia 1 Martie 2011 21:21
visul Alexandrei 0 De la: 27 Aprilie 2010 11:59
Un sfat plsss 38 De la: Princess1990 9 Iulie 2013 14:45
ijefalva 1 De la: garbo047833 8 Noiembrie 2009 17:20
De ce oare barbatii nu au suflet si se iubesc doar pe ei? 1 De la: ingerasulluptator 28 Mai 2011 16:38
Setari Cookie-uri