Exista barbati dispusi sa construiasca o relatie serioasa cu o femeie care

Licitatie este sfanta, cine divulga secretul trebuie eliminata
ameno
Postat pe 27 Ianuarie 2011 14:53
Ameno.... am impresia ca tu te credeai "pestisor de aur" si acu te-ai dezumfat cand ti-ai dat seama ca esti si tu doar un "bocanc".... si ca un tip destept te-ar zvarli cat mai repede inapoi in balta!
marceltuky
Postat pe 27 Ianuarie 2011 15:09

Vai mie! ce ganduri nastrusnice ma faci sa-mi treaca prin minte...vai mie!!!! transpir ca o pacatoasa in biserica
Dupa cum ziceam, licitatia este sfanta iar celor care latra si nu musca nici 5 centi amarati nu li se cuvin
P.S. poate ai mai multe sanse la copca...
ameno
Postat pe 27 Ianuarie 2011 15:17
nush de ce am impresia ca nu ai invatat nimic din ce spunea La Rochefoucauld
jeanette40
Postat pe 27 Ianuarie 2011 15:34
De la: marceltuky, la data 2011-01-26 13:57:09
De la: charmelen, la data 2011-01-24 01:45:01.......
eu am opinia mea bine formata in aceasta privinta - nici nu se pune problema, Intrebarea am pus-o pentru 2 amice mai sprintare, care cel tarziu la a doua intalnire intreprind o partida de picioare in aer.
Am incercat sa le conving ca aceasta atitudine le impiedica sa aiba o relatie serioasa, dar m-au acuzat de habotnicie si viziune inpoiata asupra sexului....

"dar m-au acuzat...." nu le considera acuze.... a fost doar o descriere a ta!
Si ca sa si respund la intrebarea ta: - Da exista!
Eu prefer acest gen de femei: pasionale, spontane, directe, lipsite de inhibitii si de prejudecati, dornice de aventura, avand "o viziune deschisa asupra sexului" (adica opusul tau!) dar binenteles sincere si lipsite de prefacatorie!


Ce ghinion pentru amicele mele ca n-au gasit pana acum un tip lipsit de prejudecati ca tine! Eu am cunoscut o gramada, dar habotnicia si inhibitiile m-au impiedicat sa dau frau pasiunii. Totusi sunt destul de directa si spontana, dar nu vreau sa ma las condusa de impulsuri.
Stiu sa zic nu si o fac cat se poate de direct, fara menajamente.
Nu am nici un regret ca am refuzat oferte chiar cand ma simteam atrasa: sunt o fire destul de rationala in amor si unde nu vad o finalitate clara, prefer sa nu m-arunc. Felul cum au evoluat ulterior relatiile mi-au dovedit ca am avut dreptate sa nu ma grabesc.
charmelen
Postat pe 27 Ianuarie 2011 16:08
De la: ameno, la data 2011-01-27 10:04:14"Eu prefer acest gen de femei: pasionale, spontane, directe, lipsite de inhibitii si de prejudecati, dornice de aventura, avand "o viziune deschisa asupra sexului" (adica opusul tau!) dar binenteles sincere si lipsite de prefacatorie!"

mi-a placut la nebunie partea "dar binenteles sincere si lipsite de prefacatorie!"
Iote cata nuca-n perete dadusi mai frate!

Tavaleala la prima infatisare dar sa fie sincera si neprefacuta
Daca nu a fost sincera ciuciu o suni a doua zi, asa sa se invete minte ca data viitoare sa deschida cracii cu onestitate



Pai unele femei sunt chiar sincere si neprefacute si tot nu mai primesc nici un telefon de la amorez dupa ce au desfacut picioarele pline de pasiune si sinceritate. Nu e viata asta nedreapta?
charmelen
Postat pe 27 Ianuarie 2011 16:18
De la: quasaria, la data 2011-01-26 20:50:27
De la: charmelen, la data 2011-01-24 01:45:01
eu am opinia mea bine formata in aceasta privinta - nici nu se pune problema, Intrebarea am pus-o pentru 2 amice mai sprintare, care cel tarziu la a doua intalnire intreprind o partida de picioare in aer.
Am incercat sa le conving ca aceasta atitudine le impiedica sa aiba o relatie serioasa, dr m-au acuzat de habotnicie si viziune inpoiata asupra sexului.
Dar o sa le dau link cu postarile voatre ca sa se convinga singure ce gandesc barbatii de astfel de atitudini emancipate.


charmeleon, aici nu e vorba de emancipare - e vorba de ce simti.
Conform mentalitatii tale, pentru barbat a face sex e mindrie, pentru femeie e rusine.
Ca el sare in asternut din prima, nici o problema. Ca tu sari din prima, e oripilant. Probabil si ca el se simte bine nu e problema, da'daca tu te simti bine isi face omul probleme...ca inseamna ca iti place sa faci sex...si cum o sa aiba o relatie serioasa cu tine?! Ce nevasta si gospodina cumsecade esti tu daca prestezi activitati din astea degradante?
Cel mai bine sa nu o faci niciodata!



Multumesc ca m-ai luminat. Dar nu, nu cred c-o sa renunt deocamdata la aceasta activitate degradanta. Vezi tu, eu gasesc satisfactie si cand frec tigaile, asa ca facerea de sex, nu-mi pune nici o problema de constiinta. Si da, mai cred ca e Ok ca barbatii sa aiba chef sa sara din prima pe o muiere cand le place, iar ca femeia sa faca un pic pe mironosita si sa zica nu, chiar cand eul sau intim urla da. Suntem un pic diferiti in dinamica sexuala si cum bine spune francezul: vive la difference!
Apoi, ce naiba pulacere sa mai cand obtii acadeaua imediat. Ca sa nu mai zic nimic despre amicitie si respect.
Bref, cand e vorba de sex sunt de acord cu Woody Allen care sustine ca sexul e ceva murdar cand e bine facut. Dar nu cu oricine si nu oricum
charmelen
Postat pe 27 Ianuarie 2011 16:30
bine, aici ies temerile la suprafata... Si se pare ca temerea principala este ca "nu te mai cauta". Ce ofensa....
Respectul - la fel, alt bau bau. De parca motivul pentru care respecti un om este ca nu face sex. Nu pentru cine e, cum e, ce a facut pina acum, ce vise are, ce planuri, ce calitati - ci pentru ca nu face sex (cu tine).
De unde drak or aparea ideile astea?

quasaria
Postat pe 27 Ianuarie 2011 20:58
De la: quasaria, la data 2011-01-27 20:58:43bine, aici ies temerile la suprafata... Si se pare ca temerea principala este ca "nu te mai cauta". Ce ofensa....
Respectul - la fel, alt bau bau. De parca motivul pentru care respecti un om este ca nu face sex. Nu pentru cine e, cum e, ce a facut pina acum, ce vise are, ce planuri, ce calitati - ci pentru ca nu face sex (cu tine).
De unde drak or aparea ideile astea?



Presupun ca nu are nici un sens sa-ti explic ca interpretarile tale pseudo-psihologice deviaza considerabil de la subiect. N-am afirmat nicaieri ca trebuie respectat cineva pentru ca nu face sex (cu tine, cu alta, cu mana) asa ca, sincer, ma intreb si eu de unde naiba ti-a venit parerea asta, ca idee nu pot s-o numesc.
charmelen
Postat pe 27 Ianuarie 2011 21:25
parerea nu poa 'sa-ti vina ca nu-i sughit . ai o idee si-ti exprimi o parere. deci, .............
si_totusi
Postat pe 27 Ianuarie 2011 22:42
De la: si_totusi, la data 2011-01-27 22:42:34parerea nu poa 'sa-ti vina ca nu-i sughit . ai o idee si-ti exprimi o parere. deci, .............


si ce ideea e sughit ca sa-ti vina? ca doar adineauri te intrebasi de unde ne vin ideile astea?
Acu daca stau stramb si judec drept, s-ar putea ca ideile sa vina si din gat ca sughitul, pentru cei sau cele care nu au (mai nimic in)cap.
charmelen
Postat pe 27 Ianuarie 2011 22:52
madam, daca citesti ce ai scris tu pe pagina asta te prinzi ca singura care sughite esti TU. Si daca nu pricepi ce scrii, abtine-te sa scrii: altfel, da, exista riscul sa te oripilezi la ce tu singura ai spus: ca unde e "respectul si amicitia daca obtii acadeaua imediat" si ca "
Pai unele femei sunt chiar sincere si neprefacute si tot nu mai primesc nici un telefon de la amorez dupa ce au desfacut picioarele pline de pasiune si sinceritate. Nu e viata asta nedreapta?" - siiigur, unde drak ai spus tu asa ceva? TU? Ai vorbit de respect? Doamne fereste! Da'unde ai spus asa ceva?

Asta nici nu se mai numeste ipocrizie, dai dovada de prostie pura.
quasaria
Postat pe 28 Ianuarie 2011 04:27

Q ai fost geniala. Scurt si la obiect
ce ti-e si cu amorezi astia
ameno
Postat pe 28 Ianuarie 2011 09:31
nu ai inteles ce am vrut sa zic. cum amesteci satisfactia ce o ai la frecat tigai cu cea sentimentala, poti amesteca si notiunile. de idee /parere.
daca nu ti-ar veni ideile din gat, ai observa ca te-ai exprimat gresit. o parere nu-ti vine. punct.

acu, daca tot am vazut ca nu prea pricepesti, hai sa-ti explic cate ceva :

-daca te referi la barbati(plural) si la femeie singular, apoi, tradus ce spui tu in titlul topicului, ar suna cam asa: ce barbat ar mai vrea de nevasta o femeie care face sex in grup?

-acu zici ca urla "eul intim" si tre sa zici "nu" in loc de "da" ca apoi , sa bagi citatul acela cu vive la france. pai, cum e asta? ori laie, ori balaie. ca sa nu mai zic de chestia aceea, perfect idioata si des uzitata, cu mironosita. de parca, barbatii-s oligofreni si nu pricep

-"Apoi, ce naiba pulacere sa mai cand obtii acadeaua imediat. "

si daca o faci pe mironosita, dispare acel"naiba" si ramai mai dezbracat doar cu ...... ?

iote monstre de lipsa totala de logica

"Eu am cunoscut o gramada, dar habotnicia si inhibitiile m-au impiedicat sa dau frau pasiunii"

de ce pasiune vorbim daca era la prima vedere?

"Felul cum au evoluat ulterior relatiile mi-au dovedit ca am avut dreptate sa nu ma grabesc. "

cum ti-ai dat seama, daca ai pus punct inca din fasa unei relatii? despre ce fel de evolutie a relatiilor mai vorbim? nu e normal ca, dupa ce ai facut pe maica filofteia, si ti-ai etalat habotnicia sa-ti zica aia " hai, shushaua?"

si_totusi
Postat pe 28 Ianuarie 2011 09:57
De la: charmelen, la data 2011-01-27 16:30:50
De la: quasaria, la data 2011-01-26 20:50:27
De la: charmelen, la data 2011-01-24 01:45:01
eu am opinia mea bine formata in aceasta privinta - nici nu se pune problema, Intrebarea am pus-o pentru 2 amice mai sprintare, care cel tarziu la a doua intalnire intreprind o partida de picioare in aer.
Am incercat sa le conving ca aceasta atitudine le impiedica sa aiba o relatie serioasa, dr m-au acuzat de habotnicie si viziune inpoiata asupra sexului.
Dar o sa le dau link cu postarile voatre ca sa se convinga singure ce gandesc barbatii de astfel de atitudini emancipate.


charmeleon, aici nu e vorba de emancipare - e vorba de ce simti.
Conform mentalitatii tale, pentru barbat a face sex e mindrie, pentru femeie e rusine.
Ca el sare in asternut din prima, nici o problema. Ca tu sari din prima, e oripilant. Probabil si ca el se simte bine nu e problema, da'daca tu te simti bine isi face omul probleme...ca inseamna ca iti place sa faci sex...si cum o sa aiba o relatie serioasa cu tine?! Ce nevasta si gospodina cumsecade esti tu daca prestezi activitati din astea degradante?
Cel mai bine sa nu o faci niciodata!



Multumesc ca m-ai luminat. Dar nu, nu cred c-o sa renunt deocamdata la aceasta activitate degradanta. Vezi tu, eu gasesc satisfactie si cand frec tigaile, asa ca facerea de sex, nu-mi pune nici o problema de constiinta. Si da, mai cred ca e Ok ca barbatii sa aiba chef sa sara din prima pe o muiere cand le place, iar ca femeia sa faca un pic pe mironosita si sa zica nu, chiar cand eul sau intim urla da. Suntem un pic diferiti in dinamica sexuala si cum bine spune francezul: vive la difference!
Apoi, ce naiba pulacere sa mai cand obtii acadeaua imediat. Ca sa nu mai zic nimic despre amicitie si respect.
Bref, cand e vorba de sex sunt de acord cu Woody Allen care sustine ca sexul e ceva murdar cand e bine facut. Dar nu cu oricine si nu oricum
pai de la barbati au invatat femeile sa fie usuratice....si apoi si femeile sunt vinovate ca nu au avut credinta si sa isi vada de treaba lor sa nu faca rau nimanui,si apoi Dumnezeu le-ar fi dat minte ca sa isi educe copiii si sa traiasca in pace si voie buna
xenaprintesarazboinica
Postat pe 28 Ianuarie 2011 12:01
De la: si_totusi, la data 2011-01-28 09:57:31nu ai inteles ce am vrut sa zic. cum amesteci satisfactia ce o ai la frecat tigai cu cea sentimentala, poti amesteca si notiunile. de idee /parere.
daca nu ti-ar veni ideile din gat, ai observa ca te-ai exprimat gresit. o parere nu-ti vine. punct.

acu, daca tot am vazut ca nu prea pricepesti, hai sa-ti explic cate ceva :

-daca te referi la barbati(plural) si la femeie singular, apoi, tradus ce spui tu in titlul topicului, ar suna cam asa: ce barbat ar mai vrea de nevasta o femeie care face sex in grup?

-acu zici ca urla "eul intim" si tre sa zici "nu" in loc de "da" ca apoi , sa bagi citatul acela cu vive la france. pai, cum e asta? ori laie, ori balaie. ca sa nu mai zic de chestia aceea, perfect idioata si des uzitata, cu mironosita. de parca, barbatii-s oligofreni si nu pricep

-"Apoi, ce naiba pulacere sa mai cand obtii acadeaua imediat. "

si daca o faci pe mironosita, dispare acel"naiba" si ramai mai dezbracat doar cu ...... ?

iote monstre de lipsa totala de logica

"Eu am cunoscut o gramada, dar habotnicia si inhibitiile m-au impiedicat sa dau frau pasiunii"

de ce pasiune vorbim daca era la prima vedere?

"Felul cum au evoluat ulterior relatiile mi-au dovedit ca am avut dreptate sa nu ma grabesc. "

cum ti-ai dat seama, daca ai pus punct inca din fasa unei relatii? despre ce fel de evolutie a relatiilor mai vorbim? nu e normal ca, dupa ce ai facut pe maica filofteia, si ti-ai etalat habotnicia sa-ti zica aia " hai, shushaua?"



inainte de a incerca sa faci pe cineva sa priceapa ce vrei tu sa inteleaga, logica elementara iti impune sa te asiguri ca ai inteles tu ceea ce a vrut si mai ales ce n-a vrut sa zica persoana in chestiune,
Multe din citatele de mai sus, sunt incomplete si deconxtualizate, folosite cu singurul scop de a dovedi o fractura de logica. N-am bagat pe nicaieri un citat cu vive la France, dar se pare ca ai nevoie sa fabulezi pentru a te autosatisface intelectual.
Cat despre titlul postarii cu barbati la plural si femeie la singular, cred ca trebuie sa fii mai curand dereglat sexual decat exponent al logicii formale,ca sa o interpretezi literal cu sensul de "ce barbat ar mai vrea de nevasta o femeie care face sex in grup?"
charmelen
Postat pe 28 Ianuarie 2011 20:06
De la: quasaria, la data 2011-01-28 04:27:07 madam, daca citesti ce ai scris tu pe pagina asta te prinzi ca singura care sughite esti TU. Si daca nu pricepi ce scrii, abtine-te sa scrii: altfel, da, exista riscul sa te oripilezi la ce tu singura ai spus: ca unde e "respectul si amicitia daca obtii acadeaua imediat" si ca "
Pai unele femei sunt chiar sincere si neprefacute si tot nu mai primesc nici un telefon de la amorez dupa ce au desfacut picioarele pline de pasiune si sinceritate. Nu e viata asta nedreapta?" - siiigur, unde drak ai spus tu asa ceva? TU? Ai vorbit de respect? Doamne fereste! Da'unde ai spus asa ceva?

Asta nici nu se mai numeste ipocrizie, dai dovada de prostie pura.


A interpreta literal, ba chiar psihologic sensul unei fraze folosite cu un sens evident ironic, si a aduce notiunea de respect intr-o discutie ignorandu-i sensul elementar este dovada de ce, dupapa tine albastruio? De lipsa de bun simt ori de simpla ignoranta? Nu eu am fost cea care am adus respectul in discutie si dupa cum te agiti la fiecare postare a mea nu cred ca ai avut parte personal de mult respect.
charmelen
Postat pe 28 Ianuarie 2011 20:19
Cunosc cazuri cand la prima intalnire au facut sex,apoi s-au cumoscut cu vise,idealuri,etc.si la scurt timp s-au casatorit,casatorie model,fericiti,copii,etc.Dar cunosc si cazuri ,cand da-i cu "curte",cu tatonat..cu lugu-lugu..abia tarziu sex,si nu s-a ales nimic,nici macar o relatie de cateva luni..Concluzie:DACA E SA FIE....E!!DACA E SA NU FIE...NU E!!!
elisabeta_boia
Postat pe 28 Ianuarie 2011 20:37
charmelen,
citatele nu au fost "deconxtualizate" . reciteste-ti postarile si nu mai gasi motivatii pentru lipsa totala de logica .

p.s .vive la france era asa, o gluma, nu un citat . asa-i ca nu te-ai prins?


si_totusi
Postat pe 28 Ianuarie 2011 22:42
De la: si_totusi, la data 2011-01-28 22:42:40 charmelen,
citatele nu au fost "deconxtualizate" . reciteste-ti postarile si nu mai gasi motivatii pentru lipsa totala de logica .

p.s .vive la france era asa, o gluma, nu un citat . asa-i ca nu te-ai prins?




ba chiar asa au fost, mai reciteste si tu postarile repune-le in context, analizeaza-le din punct de vedere al pragmaticii frazei si poate vei reusi sa intelegi intr-un sfarsit ca ele n-au fost utilizate cu sensul pe care vrei tu sa-le atribui pentru a ma acuza de lipsa de logica.
Vad ca tu esti cel care incearca de fapt sa se auto-justifice, desi nu esti capabil sa depasesti un nivel pur literal de lectura si crezi ca parerile tale sunt judecati axiologice.

Cat despre vive la France nu-i decat un alt exemplu jalnic, dar previzibil din partea ta, de gluma proasta pe care o atribui altcuiva pentru ca apoi sa-l acuzi de lipsa de logica. Probabil ca faci parte la fel ca si Quasaria din acea categorie persoane frustrate si neimplinite pe multiple planuri care au nevoie de a provoca si a jigni pe cineva in mod gratuit pentru a se simti importante si inteligente.
charmelen
Postat pe 28 Ianuarie 2011 23:14
si care e continuarea la titlu?
Laura_M
Postat pe 28 Ianuarie 2011 23:18
ei care???
care!!
fleurdelis
Postat pe 28 Ianuarie 2011 23:46
charmelon, discutia denota pina unde duce logica TA - frustrarile nimanui n-au nici o legatura.... Un om inteligent are argumente, si toata lumea a fost dispusa sa ti le asculte - din pacate, nu le-ai avut. In afara de a recunoaste ca actionezi dupa niste prejudecati cretine pe care oricum nu le poti justifica, n-ai demonstrat nimic altceva.
Daca esti frustrata de incapacitatea ta proprie de a-ti valida punctul de vedere, sincer, e de inteles.... nu e cazul sa subliniezi. Ai toata intelegerea si compatimirea.
quasaria
Postat pe 29 Ianuarie 2011 00:22
De la: quasaria, la data 2011-01-29 00:22:13charmelon, discutia denota pina unde duce logica TA - frustrarile nimanui n-au nici o legatura.... Un om inteligent are argumente, si toata lumea a fost dispusa sa ti le asculte - din pacate, nu le-ai avut. In afara de a recunoaste ca actionezi dupa niste prejudecati cretine pe care oricum nu le poti justifica, n-ai demonstrat nimic altceva.
Daca esti frustrata de incapacitatea ta proprie de a-ti valida punctul de vedere, sincer, e de inteles.... nu e cazul sa subliniezi. Ai toata intelegerea si compatimirea.


Nu am recunoscut pe nicaieri ca actionez dupa niste prejudecati cretine, astai-i parerea ta si n-ai decat s-o repeti de cate ori ai chef daca asta te multumeste.
Cat despre logica ta, ea nu denota decat autosuficienta daca crezi ca opinia ta si a lui totusi reprezinta toata lumea (la felul cum va succedati si la argumentele pe care le folositi interpretandu-mi de-amboulea fiecare fraza, cu unicul scop de a ma jigni) ma intreb daca in definitiv nu sunteti decat una si aceeasi persoana.


Iar despre sfatul cu frustrarea datorata incapacitatii de a dovedi un punct de vedere, cred ca ar trebui sa-l pui mai inati in practica cu succes in propria ograda mai inainte de a-l impartasi altora.
charmelen
Postat pe 29 Ianuarie 2011 00:48
deja devine distractiv - sigur, sintem toti o singura persoana pe siteul asta si acea unica persoana malefica are ceva cu tine personal....

Altfel, tu n-ai demonstrat nici o prejudecata, nici nu stiu de unde ne-om fi dat seama care e parerea ta.... Probabil nici n-ai deschis nici un subiect.
quasaria
Postat pe 29 Ianuarie 2011 00:54
De la: quasaria, la data 2011-01-29 00:54:48deja devine distractiv - sigur, sintem multi (ia numara...) o singura persoana pe siteul asta si acea unica persoana malefica are ceva cu tine personal....

Altfel, tu n-ai demonstrat nici o prejudecata, nici nu stiu de unde ne-om fi dat seama care e parerea ta.... Probabil nici n-ai deschis nici un subiect.


Probabil ca la nivelul de infatuare pe care-l ai doi inseamna toti (asta in cazul ca nu folosesti de fapt pluralul maiestatii.
Altfel, eu n-am incercat sa demonstrez nimic, poate tu/voi ati incercat sa va bagati in seama incercand sa demonstrati ce destepti sunteti pe un subiect despre care acum aveti indoieli ca ar fi fost deschis.
charmelen
Postat pe 29 Ianuarie 2011 01:10
ia incearca sa mai numeri o data. Precis poti. Copacel...
quasaria
Postat pe 29 Ianuarie 2011 08:23
De la: charmelen, la data 2011-01-29 01:10:56
De la: quasaria, la data 2011-01-29 00:54:48deja devine distractiv - sigur, sintem multi (ia numara...) o singura persoana pe siteul asta si acea unica persoana malefica are ceva cu tine personal....

Altfel, tu n-ai demonstrat nici o prejudecata, nici nu stiu de unde ne-om fi dat seama care e parerea ta.... Probabil nici n-ai deschis nici un subiect.


Probabil ca la nivelul de infatuare pe care-l ai doi inseamna toti (asta in cazul ca nu folosesti de fapt pluralul maiestatii.
Altfel, eu n-am incercat sa demonstrez nimic, poate tu/voi ati incercat sa va bagati in seama incercand sa demonstrati ce destepti sunteti pe un subiect despre care acum aveti indoieli ca ar fi fost deschis.


you're hopeless my dear, honestly!always keep this in your mind,ok?
6pack
Postat pe 29 Ianuarie 2011 11:18
De la: 6pack, la data 2011-01-29 11:18:32
De la: charmelen, la data 2011-01-29 01:10:56
De la: quasaria, la data 2011-01-29 00:54:48deja devine distractiv - sigur, sintem multi (ia numara...) o singura persoana pe siteul asta si acea unica persoana malefica are ceva cu tine personal....

Altfel, tu n-ai demonstrat nici o prejudecata, nici nu stiu de unde ne-om fi dat seama care e parerea ta.... Probabil nici n-ai deschis nici un subiect.


Probabil ca la nivelul de infatuare pe care-l ai doi inseamna toti (asta in cazul ca nu folosesti de fapt pluralul maiestatii.
Altfel, eu n-am incercat sa demonstrez nimic, poate tu/voi ati incercat sa va bagati in seama incercand sa demonstrati ce destepti sunteti pe un subiect despre care acum aveti indoieli ca ar fi fost deschis.


you're hopeless my dear, honestly!always keep this in your mind,ok?


keep on wanking yourself, but be careful to keep your mouth shut tight lest you should swallow the jet!
charmelen
Postat pe 29 Ianuarie 2011 13:12
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2011-01-25 22:48:20Femeile nu au minte deloc...Cred ca barbatii au fost mult mai inteligenti ca femeile....Si eu mereu am vrut sa ii intrec pe barbati in inteligenta...Si de asta am perseverat pt ca nu am vrut sa raman o proasta de femeie si cu mintea ingusta asa cum o au alte femei....Cred ca femeile nu vor evolua curand.....Femeile sunt proaste rau de bubuie si nu sunt unite unele cu altele asa cum sunt barbatii....Barbatii sunt uniti dar femeile sunt invidioase si rele de asta au ramas asa cu mintea varza...Nu zic mai sunt si fete de treaba si inteligente dar sunt putine din pacate

doamne ce tampitica esti, erai bauta cand ai scris, sau asa esti tu mai prostuta?
MARILENA_25
Postat pe 30 Ianuarie 2011 08:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
RAMAI CU GANDUL CA NE-AM IUBIT SI REIATI VIATA DE UNDE A RAMAS, IGNORANTULE! 48 De la: quasaria 12 Ianuarie 2010 20:42
sfaturi pt inca un suflet pierdut ..plzz 34 De la: small_lady 16 Iulie 2010 12:15
va rog...ajutati-ma si pe mine cu un sfat!! 11 De la: kidz008307 26 Iunie 2010 17:16
Inceputul de la 0 sau continuarea realatiei ,,,un sfat va rog 25 De la: garbo_477844 12 Ianuarie 2018 15:00
vreau un sfat 8 De la: Elena_Onofrei_1 14 Iunie 2017 23:14
Setari Cookie-uri