Exista barbati dispusi sa construiasca o relatie serioasa cu o femeie care

De la: anaROBERT, la data 2011-02-18 11:44:37 .........ce spui? .......

tu nu obosesti niciodata! ..... reusesti doar sa-i obosesti pe altii!!!!!!!!!
na, c-am zis-o!
samburica
Postat pe 18 Februarie 2011 11:52
ehe multe ai mai zis matale.....dar repetate
pai cum sa obosesc,aiurea in tramvai ca tine???

daca m-as repeta ca tine si as arunca flacari pe nas,hm,poate as obosii si eu dar.....


samburico baga nu te demoraliza,nu da bine ce naibi ne-ai aratat mai multe acum ce faci??nu ai sustinatori,hai mai baga si celalat cont ca asta deja si-a facut numarul...
anaROBERT
Postat pe 18 Februarie 2011 11:57
samburico...am vrut sa ma abtin,da' o sa o spun totusi...
cam multi de "voi" in postarea aia(adresata mie)
EU sunt doar EU...si ceea ce scriu sau ceea ce gandesc imi apartine,e parerea mea si cred ca am voie sa mi-o exprim
si daca inca nu ai inteles....mesajul meu NU te viza pe tine si pe nimeni personal
generalizarea asta nu prea face bine(ca de altfel nici atacul la persoana)
eladaela
Postat pe 18 Februarie 2011 11:58
ela..nuca in perete iti zice ceva
ameno
Postat pe 18 Februarie 2011 12:02

samburico fugiiiiiiiiiii,da fugi tare bre


ps:nu-mi mai viola profilul ti-ai lasat detui mouci pe aici,crede-ma nu ai ce vedea
anaROBERT
Postat pe 18 Februarie 2011 12:04
Ano, taaare te plictisesti, asa-i?
Thor_again
Postat pe 18 Februarie 2011 12:07
cine nu se plictiseste
batrane ceva vesti?
ameno
Postat pe 18 Februarie 2011 12:08
De la: eladaela, la data 2011-02-18 11:58:53.......cam multi de "voi" in postarea aia(adresata mie)
EU sunt doar EU...si ceea ce scriu sau ceea ce gandesc imi apartine,e parerea mea si cred ca am voie sa mi-o exprim
si daca inca nu ai inteles....mesajul meu NU te viza pe tine si pe nimeni personal
generalizarea asta nu prea face bine(ca de altfel nici atacul la persoana)

ce te face sa crezi ca eu am scris pentru tine?
ce te face sa crezi ca n-am inteles?
ce te face sa crezi ca m-am simtit vizata?
ce te face sa crezi c-am atacat?
nu-mi raspunde, ma miram si eu doar ........
bre, vorbeam si eu cu "cealalta personalitate" a mea, ce-ai cu mine?!?!
lasa omu' sa mai respire si el! pfffff, ca egoisti mai sunteti!!!!!!!!!!!!
samburica
Postat pe 18 Februarie 2011 12:09
De la: Thor_again, la data 2011-02-18 12:07:32Ano, taaare te plictisesti, asa-i?



si daca m-as plictisii ar fi un pacat in plus????
anaROBERT
Postat pe 18 Februarie 2011 12:10
De la: anaROBERT, la data 2011-02-18 12:04:07 ......ps:nu-mi mai viola profilul ti-ai lasat detui mouci pe aici,crede-ma nu ai ce vedea

n-am intrat in mod voit, garbo m-a bagat, bre!!!!!!!! inca nu le merg bine....rotitele!
.....da' mie mi-e clar ca n-am ce vedea, altfel as fi intrat pana acum ;) :))))))))))))))))))
samburica
Postat pe 18 Februarie 2011 12:11
dar oare pe mine de ce nu ma baga garbo asta???
si tocmai la profilul meu te-a bagat a???
asta-i bancul zilei....
anaROBERT
Postat pe 18 Februarie 2011 12:15
De la: samburica, la data 2011-02-18 00:00:37
De la: eladaela, la data 2011-02-17 07:58:43 .......de ce nu putem accepta faptul ca suntem pe un site public,unde nu intalnesti doar oameni de acelasi"calibru"?
de ce nu luam de bun ce ne place si sa ignoram ceea ce nu ne place?
de ce nu incercam sa contrazicem cu argumente ci doar cu "ironii subtile"(care,intre noi fie vorba,uneori nu sunt deloc asa)si cu jigniri?(si macar de-ar fi amuzante)........

vai, da' mai ca-ti dau lacrimile, cand le citesti mesajele atat de "blande"........asta dupa ce le-a trecut cheful de "ironii" sau si-au luat-o si ei asemenea! ....... mda , ca bine ziseshi!

da' egoisti mai SUNTETI, bre! numai VOI?!?!!?!? adica altu' n-are voie sa se simta bine, sa dea si el cu "ironii", sa arate cu deshtu', sa raspunda cui poate si cui vrea, sa-si arunce parerile unde crede de cuvinta, ca imediat e luat la rost cu teorii de genul "intoarce si celalalt obraz, ca asa e frumos si de apreciat!"
am mai zis-o, o repet: nu mai DATI sfaturi de care VOI nu tineti cont!

ps: aia cu "jigniri - macar de-ar fi amuzante" mi-a placut! ;)
e logic ca VIse par amuzante "ironiile" aruncate de VOI, dar la fel de logic e si ca mie mi se par (mult mai) amuzante "ironiile" aruncate de mine (o fi greu pentru VOI, dar sunt din acelasi calibru, hehe)............e atat de logic, ca mi-e si rusine s-o zic, da' vad ca mai sunt unii confuzi pe-aici! si zic s-ajut!





cred ca recunosti mesajul
probabil nu inteleg eu multe,dar ceea ce e mai clar decat lumina zilei....
cu perceptia stau bine si nici cu proprietatea cuvintelor nu am o problema(si daca am vreuna,consult DEX-ul )
pana acum chiar am fost blanda(cu mici exceptii,si acolo eram indreptatita si vorbeam in cunostinta de cauza)
eladaela
Postat pe 18 Februarie 2011 13:11
samburico, valea !
si_totusi
Postat pe 18 Februarie 2011 14:15

tushelu, este ca te inspira?
Thor_again
Postat pe 18 Februarie 2011 14:17
thoru, pai, cum altfel?
si_totusi
Postat pe 18 Februarie 2011 14:35
De la: si_totusi, la data 2011-02-18 14:15:15samburico, valea !

iti dadusem un sfat............mda, too late! la mata deja s-a zgariat discul si acu' sare pe acelasi ...... shantz!
samburica
Postat pe 18 Februarie 2011 20:15
De la: eladaela, la data 2011-02-18 13:11:44 probabil nu inteleg eu multe,dar ceea ce e mai clar decat lumina zilei....
cu perceptia stau bine si nici cu proprietatea cuvintelor nu am o problema(si daca am vreuna,consult DEX-ul )
pana acum chiar am fost blanda(cu mici exceptii,si acolo eram indreptatita si vorbeam in cunostinta de cauza)

bre, cum spuneam, esti prea .......... profunda........ pentru samburica! ;)
merci ca mi te-ai caracterizat, desi nu tineam mortis sa facem cunostinta!
samburica
Postat pe 18 Februarie 2011 20:19
bre, n-ai vrut sa-mi "ghicesti" si mie! desi spuneai ca te pricepi!
De la: si_totusi, la data 2011-02-14 14:43:39 ..... de ce sa spun ca sunt Alba-ca-Zapada , ca am picioare pana-n gat, ca sunt frumoasa frumoaselor ,cand arat ca un om normal cu riduri, cu picioarele atat cat trebuie- poate putin cam groasa sau cam subtiri sau cu nitica celulita pe pulpe - cu nasul poate prea mare sau prea mic, cu bune sau rele?
-de ce sa fiu creierul cenusiu al sorbonei cand nu am vazut parisul decat pe harta?....

na, sa "mori de oftica", zic eu:
- alba ca zapada nu-s ......... ca-mi place sa stau la soare ;)
- bre, da' picioare pana-n gat AM!
- si am si MOTIV sa ma simt frumoasa frumoaselor! unul mic, da' real! plus, ma si intinereste!
- riduri n-am, decat d-alea de expresie ...... ca zambesc mai tot timpul! nu, nu tu ma faci! ;)
- picioare cam subtiri, da' fara pic de celulita!!!!!!!!!!!!!! si n-am nici vergeturi, bre! hehe
- nas poate putin cam mare, da' cica-s oameni romantici astia cu asa "defect"
am si bune, am si rele, bre, da' zau ca-mi dau toata silinta sa mi le scot p-alea bune la inaintare .........bine, cu cine merita, ca-s mai dintr-o bucata io, asa de fel!

acu', daca oglinda matale se sparge in n bucati, cand te pui in fata ei, de ce trebuie sa-mi fie mie rusine de TINERETEA mea?!?!?!?! io-s samburica "buna", bre! zau ca nu mi-e rusine cu mine!!!!!!!!

ps: stai linistita, ca n-am venit aici sa-ti fur barbatii!!!!!!!!!!!
da' recunosc, buna gluma! m-ai facut sa rad in hohote.......iar!
samburica
Postat pe 18 Februarie 2011 20:46
si care-i ,totusi,subiectul in acest topic?

sa-mi fie cu iertare,dar din ce am observat - nu prea se respecta subiectele..
Allegra
Postat pe 18 Februarie 2011 20:52
De la: Allegra, la data 2011-02-18 20:52:30si care-i ,totusi,subiectul in acest topic?

sa-mi fie cu iertare,dar din ce am observat - nu prea se respecta subiectele..

saraca fata, ce nevinovata e! ........ mda, asa eram si eu la inceput!
samburica
Postat pe 19 Februarie 2011 16:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Desi extrem de gelos inainte, prietenul isi face o prietena apropiata la scoala 86 De la: Cristi_2_0_1 3 Decembrie 2011 00:41
Buna 1 De la: garbo207167 28 Mai 2011 03:50
Loc pentru citate 157 De la: Sarikiz 21 Februarie 2013 17:07
Poate gelozia sa protejeze iubirea? 1 De la: cameliaradu 5 Iulie 2009 13:11
despartire 79 De la: michaela608 17 Noiembrie 2011 22:01
Setari Cookie-uri