credeti ca exista amanti platonici?

vuvuzela
Postat pe 22 Ianuarie 2011 23:23
chiar nu inteleg ce tot aveti cu "amantii" astia.....nu exista topic pe site ul asta in care sa nu fie inserata discutie despre amanti. Chiar nu se poate trai si fara amanti/amante
madita
Postat pe 9 Februarie 2011 13:27
ai matale vuvu?
floare_cu_colti
Postat pe 9 Februarie 2011 13:34
fosile?
elodia
Postat pe 9 Februarie 2011 13:42
asa cum zise si tanti Tatoiu....a aflat ea de la templu ca anu' asta se poarta al doilea...
deci nici o masa...fara amanti
eladaela
Postat pe 9 Februarie 2011 13:51
ella ce patisi?
floare_cu_colti
Postat pe 9 Februarie 2011 13:55
am febra mami....si baui un ceai de tei...
cred ca de la asta mi se trage
eladaela
Postat pe 9 Februarie 2011 13:57
caut amant platonic(de fapt red ca am,da' mai vreau)
toti amantii platonici sa apeleze la mine
eladaela
Postat pe 9 Februarie 2011 13:58
eu zic sa/ti faci si un templu,sa ii cazezi in el...era sa scriu gazezi
elodia
Postat pe 9 Februarie 2011 14:00
as fi zis ca esti Nazira
pup fetele frumoase!
zambila
Postat pe 9 Februarie 2011 14:02
De la: eladaela, la data 2011-02-09 13:57:30am febra mami....si baui un ceai de tei...
cred ca de la asta mi se trage
ca sa treaca febra ca starea ii simpatica foc.
floare_cu_colti
Postat pe 9 Februarie 2011 14:02

cred ca era corect
eladaela
Postat pe 9 Februarie 2011 14:02
pupam zi noi zambiluta
unde-i nazi???
eladaela
Postat pe 9 Februarie 2011 14:10
habar n-am!
da' aflu io...
zambila
Postat pe 9 Februarie 2011 14:17
De la: floare_cu_colti, la data 2011-02-09 13:34:21 ai matale vuvu?




nu ,da iti fac rost daca vrei!
vuvuzela
Postat pe 9 Februarie 2011 14:25
noo mersi nu vreau de nici unii io is multumita cu al meu ii si dala si dala si cand nui il smotocesc deeee ii sar fulgii
floare_cu_colti
Postat pe 9 Februarie 2011 14:32
fetelor,va credeam inteligente!cineva mi-a zis ca are amant platonic.si se jura,si se jura si mai plangea ca nu o cred.pai fetelor amant =sex. de unde platonic?poate prietenie platonica.pana este de acord fata,dar amant platonic,prin insasi asocierea celor doua cuvinte,cred ca este nepotrivit,ireala.o sa spuneti ca mai exista o posibilitate,fetele aia nu se pune,sub acea forma nu e amant.tipa vrea sa ma dea in judecata.facerea de bine.....sa vezi rasul lumii la tribunal.eu aduc si presa,cel putin scot bani din prostia muierii.ea saraca se ferea sa nu afle barbasu,ca satul aflase de mu.dar de aici pana la a ma convinge ca exista amant platonic,cale pt mine nu exista.asa cane intalnim la tribunal.nici avocat nu-mi trebuie.chem un martor medic.dar sa vezi ce o va costa.pana si pustii stiu ce este un amant,ca au surori si alte neamuri.



acum ca v-am explicat ,ce ziceti pierd procesul,exista variante de 1 luate de cate n ori,sa castig?
vuvuzela
Postat pe 9 Februarie 2011 14:49
vuvuzelica, eu n/am mai intrat de ceva vreme, dar constat azi ca aici nimic nu se pierde, totul se transforma...ce te faci daca tipesa isi aduce platonicul martor?
elodia
Postat pe 9 Februarie 2011 14:57
De la: elodia, la data 2011-02-09 14:57:59vuvuzelica, eu n/am mai intrat de ceva vreme, dar constat azi ca aici nimic nu se pierde, totul se transforma...ce te faci daca tipesa isi aduce platonicul martor?




no problem.litigiul este despre amantul platonic .uite la Elodia mea vine din tarile ei calde, din cand in cand,sa ne demontreze existenta ei efemera si eterica.acum esti pe terra draga mea,nu fii alambicata cu platonicul martor,ca tot nu pierd.aduc imediat martor tot satul ....si sa iti spun scumpa mea, ca martor platonic tipul trebuie sa demostreze ca e amant platonic.haaaa dar cum explica denumirea de amant?eeeee dezvolta,dezvolta scumpo....dar de cand esti eterica iti merge creierasul vad.te joci cu inimioara mea ,ca incepu sa-mi bata tare,cand ma luasi cu varianta ta,dar de tu stii de la scumpul tau sot.....ba de unele ba de altele,saracu cat iti duce dorul........
vuvuzela
Postat pe 9 Februarie 2011 15:19
AMNT, -, amanți, -te, s. m. și f. Persoan care ntreține relații de dragoste cu o persoan de alt sex fr a fi cstorit cu aceasta; (pop.) iubit, ibovnic. Din fr. amant, lat. amans, -ntis.



de unde dedusesi tu ca amant=sex??
eladaela
Postat pe 9 Februarie 2011 15:24
De la: eladaela, la data 2011-02-09 15:24:36AMNT, -, amanți, -te, s. m. și f. Persoan care ntreține relații de dragoste cu o persoan de alt sex fr a fi cstorit cu aceasta; (pop.) iubit, ibovnic. Din fr. amant, lat. amans, -ntis.



de unde dedusesi tu ca amant=sex??




adica fac sex cei doi sau nu? :sml-confused0024 draga mea eu stiu exact explicatia ei doi fac sex,nu traiesc platonic,nu exista amant platonic cum sustin ei!ori amant ori platonic!!!
vuvuzela
Postat pe 9 Februarie 2011 15:35
vuvuzelica, nu crezi ca
3886 > 2575 ? ha? efemera si eterica zisesi?
elodia
Postat pe 9 Februarie 2011 15:40
De la: elodia, la data 2011-02-09 15:40:55vuvuzelica, nu crezi ca
3886 > 2575 ? ha? efemera si eterica zisesi?




am zis ceva gresit?i-au gumitza si sterg imediat!



nu merg emoticurile?
vuvuzela
Postat pe 9 Februarie 2011 15:56
sterge doar ce/ai scris gresit
elodia
Postat pe 9 Februarie 2011 16:01
incepe cu "i-au gumitza"
cory_emy
Postat pe 9 Februarie 2011 16:04
De la: cory_emy, la data 2011-02-09 16:04:29incepe cu "i-au gumitza"




pe tine te asteptam cu alt raspuns,crezand ca esti inteligenta sa gandesti singura.dar aifacut dovada ca nu este asa,luandu-te in mod mistocar dupa Elodia,ce te-ai gandit tu ,gata m-am scos.e clar ca mai departe nu gandesti prea mult.va multumesc pt atentionare.pt cei care au facut primele clase pe vremea lui Ceausescu,se mai adminte sa scrie din obisnuinta ce a invatat.pt ca daca va intreb cine a venit cu ideea schimbarii si de ce,habar nu aveti daca va intreb cum se scrie a fii side ce ,habar nu aveti.ati invatat papagaliceste,dar scoala voastra nu se compara cu a noastra,.in concluzie cum se scrie corect a fi sau a fii?
vuvuzela
Postat pe 9 Februarie 2011 16:57
vuvuzico nu te poti opri tot incerci sa te joci cu mintea oamenilor siii le spui tu ca nu sant inteligenti .IOTETE la ea oi fi tu vre-un etalon di disteptaciune . poi iote tu ai fi o amanta platonica ....ca la cat vorbesti in dodii ala uita de sex si deveniti platonici si amanti doar in capetele voastre
floare_cu_colti
Postat pe 9 Februarie 2011 17:10
nu ai auzit de orgasm intelectual? asa pari si tu multumita
floare_cu_colti
Postat pe 9 Februarie 2011 17:11
iar la tine vuvuzelo, ca si la alte persoane, care deschid subiecte aiurea, pe langa ca sunt o gramada si proaste, trebuia sa mai deschizi si tu unul, sa fie la numar si nici macar nu o sa ai o conversatie cu cineva asa cum ai crede tu, si de aceea nu o sa fii niciodata luata in serios, pe langa postarile tale ....ne vputem astepta la orice

cat despre Cory... nu stiu de ce ai vrut neaparat s-o corectezi tinand cont ca ai raspuns la subiecte deschise de niste persoane care nu au scris corect din punct de vedere gramatical, acolo, ce-ai de comentat?... nu obosesti niciodata?
Laura_M
Postat pe 9 Februarie 2011 17:13
LAURA tu ce patisi maica ?....zambeste
floare_cu_colti
Postat pe 9 Februarie 2011 17:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
link concurs 1 De la: garbo_7588 16 Septembrie 2012 13:26
alcoolul-dusmanul fericirii 114 De la: quasaria 10 Iunie 2011 16:05
O iubesc a plecat si a gasit pe altul dar tot pe mine ma iubeste 43 De la: garbo_477459 19 Decembrie 2017 02:39
Cum ar fi mai bine? 28 De la: Luna_in_capricorn 22 August 2010 10:41
Vreau sa ma mut cu ea 55 De la: garbo_404586 11 Septembrie 2014 12:07
Setari Cookie-uri