Exista barbati dispusi sa construiasca o relatie serioasa cu o femeie care

consimte rapid sa aiba relatii intime cu ei (uneori chiar de la prima intalnire)?
charmelen
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:45
never...
michelle_
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:47
acum dadeai cu banu' charmy...
sau joc din hala de spui prima parte a propozitiei /frazei si noi ghicim continuarea?

..ever .
bluelight
Postat pe 23 Ianuarie 2011 18:31
Mai, vaz ca iar se foutu garboletele asta
Aici e singurul topic care mai merge... Bluo, daca-ti bagi ochisoru-n profil, dai de ultima piesa p-acolea, Orion's March... Ma rog, acum vreo doua saptamani era ultima, intre timp au mai aparut altele, dar inca nu-s gata
Thor_again
Postat pe 23 Ianuarie 2011 18:37
nici voua nu va deschide paginile?
michelle_
Postat pe 23 Ianuarie 2011 18:39
Nici
Asta e singura pagina pe care o deschide...
'R-ati ai dracului, cu site-ul vostru cu tot, Andro! Plus toate resturile din "echipa" garbo, de la IT-isti, administratori si tot neamul vostru de la maimutza incoace! Nu e prima data cand va semnalez problemele -nu numai asta, ci si celelalte, cu zburdalnicia prin profile ampoulea cand vrei sa intri in profilul tau, cu modificarea mesajului care merge ca couru' si altele!
Thor_again
Postat pe 23 Ianuarie 2011 18:45
De la: charmelen, la data 2011-01-23 17:45:09consimte rapid sa aiba relatii intime cu ei (uneori chiar de la prima intalnire)?


tu ce zici ??/daca-ti propun o partida la prima intalnire si tu accepti, la ce ma gandesc eu ?? fie ca esti nimfomana, fie ca daca te iau pe langa mine la prima ocazie faci la fel ???,

dar zi tu ...sa zicem ca-s curios de ce vei spune
casperphantom
Postat pe 23 Ianuarie 2011 19:45
de asta am iesit si eu, nu-mi mai deschidea nimic, alb nins tot pe garbo, eu am crezut ca de la mine e problema
casperphantom
Postat pe 23 Ianuarie 2011 19:46
tot neamul vostru de la maimutza incoace!


nea thorele...ce ti-am facut IO
LILO
Postat pe 23 Ianuarie 2011 20:04
Maimutico, nu de tine era vorba!
Da' tu stiai deja asta, nu? Ce te mai alinti si tu!...
Thor_again
Postat pe 23 Ianuarie 2011 20:18
la mine nici pagina asta nu mergea thorele acu 2 ore. puteam doar sa intru pe la pozele voastre si sa-ncerc putina telepatie
bluelight
Postat pe 23 Ianuarie 2011 21:19
aham...voodoo de-ala
michelle_
Postat pe 23 Ianuarie 2011 21:21
consimt ioo, consimt io!
dar anumeee, CE??
fleurdelis
Postat pe 23 Ianuarie 2011 21:26
vodoo magic
asa zice un prieten de-al meu.
bluelight
Postat pe 23 Ianuarie 2011 21:27
Bluo,
las' ca-l facui io sa mearga. Il dracuii o tzara si si-a dat drumu'
Thor_again
Postat pe 23 Ianuarie 2011 21:45
De la: casperphantom, la data 2011-01-23 19:45:47
De la: charmelen, la data 2011-01-23 17:45:09consimte rapid sa aiba relatii intime cu ei (uneori chiar de la prima intalnire)?


tu ce zici ??/daca-ti propun o partida la prima intalnire si tu accepti, la ce ma gandesc eu ?? fie ca esti nimfomana, fie ca daca te iau pe langa mine la prima ocazie faci la fel ???,

dar zi tu ...sa zicem ca-s curios de ce vei spune


eu am opinia mea bine formata in aceasta privinta - nici nu se pune problema, Intrebarea am pus-o pentru 2 amice mai sprintare, care cel tarziu la a doua intalnire intreprind o partida de picioare in aer.
Am incercat sa le conving ca aceasta atitudine le impiedica sa aiba o relatie serioasa, dr m-au acuzat de habotnicie si viziune inpoiata asupra sexului.
Dar o sa le dau link cu postarile voatre ca sa se convinga singure ce gandesc barbatii de astfel de atitudini emancipate.
charmelen
Postat pe 24 Ianuarie 2011 01:45
Relatie serioasa clar nu dar o persoana pe care sa o sune cand au ei nevoie cu siguranta da
_blondyna
Postat pe 24 Ianuarie 2011 03:11
Pai poate de asta barbatii nu iau relatiile in serios..Pt ca femeile sunt credule sunt disponibile si stiu ca pot avea oricand femeie cand vor ei..De asta isi permit atatea si nu iau femeia in serios....parintii nu s-au ocupat de educatia copiilor...sau copii au facut ceea ce au vazut la parintii lor..pt ca copii fac ceea ce vad la parinti,,daca vad negativul la parinti,,,normal ca ei doar negativul il iau si de la alti oameni pt ca nu cunosc altceva si ei cred ca asa este bine...Nimeni nu i-a invatat nimic...pt ca poate nici ei nu au stiut nimic...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 24 Ianuarie 2011 23:11
femeia este un mister, femeia este matrice, femeia este o floare, daca se deschide la primul fluture ce i calca pragul....dar poate sa infloreasca o data la 1-7 ani, poate sa arda mocnit , sa nu dea n clocot niciodata.....poate, asta depinde de samanta divina din inima ei.. care i ofera gingasie , candoare, daruire, dragoste......
un distins psiholog spunea ca femeile nu pot ...iubi.. ele se indragostesc.. si fac pasiune pentru... cineva........
ei adame daca pe langa o costita .. mai dadeai si ceva in plus....nu ne mai numara eva mereu coastele....
daca dragoste nu , faceti seks...........
dang
Postat pe 25 Ianuarie 2011 01:08
Relatia fizica poate sa insemne un inceput de ceva serios.acel ceva serios se bazeaza si pe intelegerea /compatibilitatea fizica.undeva pina la 60% din total relatie ,as zice eu.mai sint si alte criterii de luat in calcul.
sint si unii care se multumesc cu partea fizica si gata."am mai trecut o si pe asta, la raboj' -este expresia.
Pina la urma, depinde de cei doi implicati in ieseala respectiva....restul e presupunere.

personal, macar de la a doua intilnire...
ma mir ca nu s-a cerut si inelul de logodna, dupa consumarea actului...daca tot se doreste relatie serioasa.(sint putin rautacios aici, dar fie..).

danko
Postat pe 25 Ianuarie 2011 17:30

mey garborime, voi cititi despre topic sau doar scrieti ca sa va admirati "in secret"?
eu cred ca este vb de "construirea" unei relatii cu o femeie, un proiect de durata care implica un efort si o dedicatie comuna!
daca exista atractie fizica spontana reala si presupunand o satisfactie reciproca, intelegerea ,comunicarea, atentia, grija ce urmeaza actului "primar" devin criterii importante !
si parafrazand'o "charmelen", nu este atat de important Cand faci "partida de picioare in sus", este important Cu cine o faci !
sau ce faci Dupa...
fortelion
Postat pe 25 Ianuarie 2011 18:01
sau ce faci dupa ???? eventual sa o intrebi cum o cheama si mai ales cine? poate in graba mare sa nu ratezi primul hatza -hatza, ai uitat sa intrebi cu cine ai onoarea sa faci schimb de gonoree si ....ble..norajie
casperphantom
Postat pe 25 Ianuarie 2011 18:11

ahhh, ohhhhhhh, ihhhhhhh....naivu' de mine, am uitat de "cadourili" astea, ce bine ca ma tragi tu de "atentie" !
deci, e ok sa te bleno-sifileze mai tarziu, dupa ce va "cunoasteti" la nushtiucate cafele !?
caspo, de ce ti'e frica nu scapi, iubirea asta ne "omoara" oricum, la timpul si la locul nostru !
fortelion
Postat pe 25 Ianuarie 2011 19:21
sora mea s-a casatorit cu un bartat din categoria asta
piper
Postat pe 25 Ianuarie 2011 21:19
Femeiele sunt rele si invidioase si nu tin unele cu altele asa cum tin barbatii unii cu altii...Cred ca barbatii sunt mai uniti unii cu altii decat femeile...Femeile sunt proaste si rele si niste nerecunoscatoare unele cu altele....Tu incerci sa le ajuti si ele iti intorc raul cu bine...De asta femeile au fost si au ramas atat de proaste si nu au evoluat deloc in bine,,pt femeile nu sunt unite si sunt invidioase si rele unele cu altele...Nu zic mai sunt si femei de treaba,,,dar putine pt ca majoritatea femeilor sunt proaste de asta barbatii isi bat joc de ele..Pt ca sunt proaste si invidioase,,,cand o alta femeie incearca sa le ajute ele sunt niste nerecunoscatoare..De asta Dumnezeu nu le ajuta deloc pt ca sunt proaste rau..spun adevarul,,si eu sunt femeie...dar nu sunt proasta si nici invidioasa....si mereu am incercat sa ajut femeile,,dar ele sunt proaste si rele..de asta ii si inteleg pe barbati intr-un fel de ce isi si bat joc din ele...Pt ca sunt rele...si barbatii sunt rai,,,dar femeile cred ca sunt mai rele si invidioase si pe deasupra si proaste de bubuie
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Ianuarie 2011 22:41
Femeile nu au minte deloc...Cred ca barbatii au fost mult mai inteligenti ca femeile....Si eu mereu am vrut sa ii intrec pe barbati in inteligenta...Si de asta am perseverat pt ca nu am vrut sa raman o proasta de femeie si cu mintea ingusta asa cum o au alte femei....Cred ca femeile nu vor evolua curand.....Femeile sunt proaste rau de bubuie si nu sunt unite unele cu altele asa cum sunt barbatii....Barbatii sunt uniti dar femeile sunt invidioase si rele de asta au ramas asa cu mintea varza...Nu zic mai sunt si fete de treaba si inteligente dar sunt putine din pacate
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Ianuarie 2011 22:48

deci,clar,tu nu meriti citita...
uneori ma amuz ca toanta citindu-ti postarile,alteori ma intreb ''oare chiar exista astfel de specimene'' iar alteori nu imi vine sa cred cate prostii poti debita....


PS:tu ori bei pana cazi cu capul pe masa si scri numai aberatii la bautura...
ori scapata in cap la maternitate sau mai tarziu...
ori clar esti labila psihic....
sau poate este 3 in 1
anaROBERT
Postat pe 25 Ianuarie 2011 23:27
De la: anaROBERT, la data 2011-01-25 23:27:08
deci,clar,tu nu meriti citita...
uneori ma amuz ca toanta citindu-ti postarile,alteori ma intreb ''oare chiar exista astfel de specimene'' iar alteori nu imi vine sa cred cate prostii poti debita....


PS:tu ori bei pana cazi cu capul pe masa si scri numai aberatii la bautura...
ori scapata in cap la maternitate sau mai tarziu...
ori clar esti labila psihic....
sau poate este 3 in 1
Pai asta a fost visul meu cel mare....Sa ii intrec in inteligenta pe barbati si sa fiu mai puternica si mai hotarata ca ei..Si sunt foarte perseverenta sa stii...Si sa stii ca merit asta pt ca eu nu sunt invidioasa si rea ca celelalte femei....Eu tin cu alte femei,,dar ele nu tin cu alte femei,,femeiele tin cu prostia si le place sa persevereze in ea....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Ianuarie 2011 23:42
Nu cred ca are vreo importanta sa respecti dansul ritual de n saptamini curtat si infoiat pene, daca simti altceva. Si probabil un barbat inteligent poate face diferenta dintre prejudecati, ipocrizie si natura reala a femeii de linga el.
quasaria
Postat pe 25 Ianuarie 2011 23:46
lupty tu nu faci altceva decat sa iti postezi visele,sa faci cumpuneri cu ce ti-ai dorii tu de la viata.....
nimic din ceea ce spui nu intra in caracterizarea ta,dupa toate postarile tale,draguta de tine,esti exact contrariul.....
anaROBERT
Postat pe 25 Ianuarie 2011 23:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
relatie complicata.. 10 De la: 23 Mai 2018 17:36
Cutia milei ..... 62 De la: Rotty 11 Ianuarie 2013 10:49
O iubesc a plecat si a gasit pe altul dar tot pe mine ma iubeste 43 De la: garbo_477459 19 Decembrie 2017 02:39
Ce va urma??? 28 De la: serena_78 28 Noiembrie 2013 23:19
povesti de dragoste 12 De la: anaROBERT 20 Iulie 2010 00:48
Setari Cookie-uri