moartea nu iarta,dar elibereaza!

De la: casperphantom, la data 2010-12-01 01:30:20oricum sa ne bucuram ca am scapat de ele(ea) ca tot timpul a fost una si aceeasi, chiar a crezut saraca ca ne pacaleste cu multumirea "in direct" pentru razboiul purtat in numele ei




esti prea incult pt secolul asta.
garbo176957
Postat pe 2 Decembrie 2010 01:16
De la: casperphantom, la data 2010-12-01 07:44:52
De la: Doara, la data 2010-12-01 06:39:40Aleha si-a dat singura nr. de telefon? Se suna singura de pe fix pe mobil? Mie mi se pare penibil rau.


nu te mai mira atat , poate a uitat unde l-a pus si suna sa vada unde e dracia diavoleasca



o sa va plesneasca creierii de atata "inteligenta".ce vi se drapeleaza voua apropo de mareatza zi ?unul mai fudul ca altul,sa nu va "deochiati".
garbo176957
Postat pe 2 Decembrie 2010 01:28
Aleho, mie mi-ar fi penibil de atat penibil.
Doara
Postat pe 2 Decembrie 2010 06:27
De la: garbo176957, la data 2010-12-02 01:16:59

esti prea incult pt secolul asta.





nu cunosti nici cuvantul...... nici omul.......... doar arunci cu vorbe goale........
cricat
Postat pe 2 Decembrie 2010 08:22
Doara si Cricat
o sa va plesneasca creierii de atata "inteligenta".unul mai fudul ca altul,sa nu va "deochiati".
garbo176957
Postat pe 4 Decembrie 2010 20:59
salutare si tie garbo......
cricat
Postat pe 4 Decembrie 2010 21:01
buna seara natiuneeeeeeeeee
Mihai55
Postat pe 4 Decembrie 2010 21:04
Ei Garbo. Aleha o cheama.
Doara
Postat pe 4 Decembrie 2010 21:05
De la: casperphantom, la data 2010-12-01 07:44:52
De la: Doara, la data 2010-12-01 06:39:40Aleha si-a dat singura nr. de telefon? Se suna singura de pe fix pe mobil? Mie mi se pare penibil rau.


nu te mai mira atat , poate a uitat unde l-a pus si suna sa vada unde e dracia diavoleasca
Si eu acasa imi las telefonul pe unde se nimereste, daca nu mai stiu pe unde e , sun de pe un alt telefon si merg asa prin casa, pana il aud sunand. Ce e asa grav? Oameni suntem si uneori cu capul in nori!
m_ada
Postat pe 4 Decembrie 2010 21:08
o sa va plesneasca creierii de atata "inteligenta".unul mai fudul ca altul,sa nu va "deochiati".hai mergeti in pas de dans spre dormitoare.luati-va si tratamentul.
garbo176957
Postat pe 4 Decembrie 2010 21:16
'iubita' garbo.... asta e fumata deja.... alta nu ai?
cricat
Postat pe 4 Decembrie 2010 21:18
don'soara, mai acu cateva pagini faceai apel la bun simt si limbaj civilizat. chiar ai chef de scandal, vad...si pe urma ai sa dai iar in victimizare ca ti se raspunde urat

in fine...

michelle_
Postat pe 4 Decembrie 2010 21:22
Me reloaded,atrage-le atentia sa inceteze la victimile astea .sa-si vada de treburile lor,ca nu le-a intrebat nimeni de nici unele.si tu esti avocata populara?daca esti studiaza mai intai cazuistica.sa vezi cum vorbeste partea adversa.
garbo176957
Postat pe 4 Decembrie 2010 21:30
bre, ma leshi? ma confunzi cu cineva caruia ii pasa...

nu-s avocata nimanui, dar vad in schimb ca pe tine tot te mananca in popou, numai scandal cauti p-acilea. io zic sa faci o plimbare, poate te mai racoresti

si cand te intorci, poate intri si postezi si ceva chestii de bun simt, din cela pe care il tot clamezi atat

si lasa, nu-mi raspunde...is cam ocupata acu'...
michelle_
Postat pe 4 Decembrie 2010 21:52
Me reloaded,stai linistita ca fiecare primeste raspunsul dupa meritul postarii personale.nu te impacienta,fiecare gaseste ce cauta.apropo de blondele alea doua de la TV,"ai tu n-ai treaba"? vine mosu si nu te gaseste acasa.nu uita sa pui bocanceii curati la usa.
garbo176957
Postat pe 4 Decembrie 2010 22:05
Me reloaded,stai linistita ca fiecare primeste raspunsul dupa meritul postarii personale.nu te impacienta,fiecare gaseste ce cauta.apropo de blondele alea doua de la TV,"ai tu n-ai treaba"? vine mosu si nu te gaseste acasa.nu uita sa pui bocanceii curati la usa.
garbo176957
Postat pe 4 Decembrie 2010 22:05
vaz ca tu chiar vrei o mostra din temperamentul meu deja faimos p-acilea...

so...sictir..ca m-am lamurit cu tine
michelle_
Postat pe 4 Decembrie 2010 22:12
garbo 176957, Mos Niculae se uita si pe forumul asta sa vada daca am fost cuminti, si... daca vede ca am fost cam tafnoase, ne lasa doar o nuielusa.
m_ada
Postat pe 4 Decembrie 2010 22:36
desigur si tie La multi ani!
garbo176957
Postat pe 4 Decembrie 2010 22:36
Eu... sunt cuminte!
m_ada
Postat pe 4 Decembrie 2010 22:38
nuielusa este doar un simbol.comportamentul civilizat al tuturora,nu depinde de "amenintarea " nuielusei mosului.depinde numai de bunul nostru simt.iar daca la unele nu se cam observa ,ar fii bine sa isi revizuiasca comportamentul.La multi ani!
garbo176957
Postat pe 4 Decembrie 2010 22:43
vuvuleana, nu te potolesti...
tot bagaboanta virtuala ai ramas.

dar cam proasta rau:))))
eu_geminy
Postat pe 4 Decembrie 2010 22:45
ce chestii se intampla pe acilea in prag de sarbatori cand speranta ar trebuii sa moara ultima.... (ce-am scos-o)

cand omul nu are ce face isi ocupa timpul cumva logic ar fi sa nu intram in hora lui sa ii dam apa la moara ca atunci el se bucura de faptul ca ''e bagat in seama''''
asa si in cazul de fata......ignore.
anaROBERT
Postat pe 5 Decembrie 2010 00:50
am trimis administratorului toate exprimarile voastre lipsite de bun simt.chiar daca sunt noua impunerea voastra si lipsa voastra de maturitate nu ma impresioneaza..chiar daca raspunsurile mele au fost caustice ,eu totusi nu am depasit bunul simt,nu am injurat ,nu am jignit si nu am folosit cuvinte mizererabile fata de voi.diferenta dintre noi este ca stiu sa va pun la punt si cu ,cuvinte neporcoase ,precum unii dintre voi folosesc.eu nu ma cobor la asemenea nivel de educatie.insa nici nu ma las jignita.
garbo176957
Postat pe 5 Decembrie 2010 13:56
De la: m_ada, la data 2010-12-04 22:38:11Eu... sunt cuminte!




daca tu ai fi jignita ,ai mai fii cuminte?ei bine daca vei citi tot topicul eu am raspuns cu cuvinte caustice ,dar fara sa jignesc.nimeni nu este mai presus decat altul.toti suntem egali din toate punctele de vedere.daca unii nu cunosteau acest lucru pana azi,uite ca-l afla chiar de Mos Niculae,ca si cadou in ghetute.eu v-am urmarit pe fiecare,v-am vazut si comportamentul intre voi,nu numai cu cei mai noi.sunteti incalificabili ,sa va numiti prieteni intre voi si apoi sa va barfiti.dar e conduita voastra si eu imi doresc sa nu cresc in acest fel.de aceea nu voi accepta sa procedez ca voi dar nici sa fiu calcata in "taste".
garbo176957
Postat pe 5 Decembrie 2010 14:09
pai, bine mai aleho, e crestineste asa? daca i-ai parat la imparat ,se ling pe botic de prima de craciun si de tichetele cadou date de admini. i-ai nenorocit.se poate asa ceva? tocmai tu, o doamna eleganta in exprimare si cu o vasta cultura ,sa umbli cu soparle la sefi ?
si_totusi
Postat pe 5 Decembrie 2010 14:59
De la: garbo176957, la data 2010-12-02 01:16:59
De la: casperphantom, la data 2010-12-01 01:30:20oricum sa ne bucuram ca am scapat de ele(ea) ca tot timpul a fost una si aceeasi, chiar a crezut saraca ca ne pacaleste cu multumirea "in direct" pentru razboiul purtat in numele ei




esti prea incult pt secolul asta.



huo-huo-huo, a veeeenit Mosu sa ti-o traga la poponet, iar n-ai fost cuminte , ia stai, dar cand ai fost, esti singura lighioana de p-aci in stare sa tii gura cu toata lumea, mars in cusca, mai sincer, nu-mi place sa vorbesc asa si sunt calm si politicos de obicei, tu ai darul sa scoti ce omul vrea sa ascunda sub pres, dar o faci inadins, te legi de toata lumea, sincer nu m-a deranjat ca te iei de mine, dar am citit tot pana jos, si am vazut cum le-ai raspuns la fete, mare gresala, ca tin la ele si tin mult, Reloaded e politicoasa si linistita si nu merita sa-i vorbesti asa, deci cu mine ai sfeclit-o, 1 la mana, 2, iei postarile pe rand sa-ti versi veninul ti-a soptit un crocodil ca nu capeti in afara de pumni in gura de la sot (si fara secs) nimic altceva ??? si acum de suparare dai toti mucii aici ???


vis-a-vis de cultura mea si secolul asta, pai vreau sa-ti spun ca mi se rupe de parerea ta, deci nu te mai strofoca, daca zici tu asta inseamna ca n-a zis nimeni
casperphantom
Postat pe 5 Decembrie 2010 19:28
crilore
Postat pe 5 Decembrie 2010 19:59
baiatu,cred ca iti lipsesc okelarii. am raspuns la toti fara cuvinte jignitoare.daca nu stii ce inseamna "expresii caustice "dar cu bun simt,studiaza ,baiatule.chiar acum am trimis si expesiile tale folosite in comentarea dev fata.invata,invata......si afla ca nimeni nu trebuie sa se lase jignit de altul dar nici condus cum incercati voi.eu sunt incepatoare dar nu si necunoscatoare.asa ca mai ai o bila neagra.nu mai cauta sa pui comentarii fara bun simt ca voi proceda la fel.
garbo176957
Postat pe 5 Decembrie 2010 20:02
ma repetez, daca -mi dai voie, cu ceva ce am mai spus si o sa zic pana recunosti, " eu ma iubesc pe mine si ma respectr, imi scot palaria in fata mea, imi deschid usa cand intru undeva si-mi dau intaietate, si dau mana cu mine oridecate ori am ocazia , de bucurie ca am strans mana unui asimenea om de valoare nu ma spal pe maini cate-o saptamana, iar acum m-am imprietenit cu mine, mi-am trimis o invitatie si , ce bengos , mi-am acceptat-o ", cred ca si cand te vezi in oglinda zici, doamne ce faina e tipa aia de acolo si ce bine-mi seamana
casperphantom
Postat pe 5 Decembrie 2010 20:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
prea gelos...sau...??? 66 De la: ladyDY 16 Martie 2010 19:39
va rog o parere 80 De la: garbo_399025 28 Mai 2014 15:06
Ne iubim...dar nu stim ce sa facem 38 De la: anisoaraf 5 Noiembrie 2010 15:41
Despărțire, depresie 2 De la: 4 Iulie 2020 15:19
Vrea sa ramanem amici 27 De la: garbo267384 2 Ianuarie 2013 10:06
Setari Cookie-uri