moartea nu iarta,dar elibereaza!

si_totusi.nu stiu de ce ai pus acel nume.habar nu am cine este.dar pt ca nu ai vb jignitor desi simt zambetul in deradere la adresa mea .am sa iti raspund.nu pot fii o doamna inca.stau cu bunica si inca invat ,studiez,adica imi continui studiile.dar stiu ce inseamna comportamentul la care cu "humor"faci aluzie.insa nu regret niciodata cand intr-un fel sau altul ,ii arat cuiva ca a gresit fata de mine.in cazul acesta eu cu treaba mea si Mosul cu a lui.stie mosul cine nu respecta semenii.La multi ani!si bucura-te de cadoul primit.daca ai copii ,nepoti,sa iti traiasca .
garbo176957
Postat pe 5 Decembrie 2010 20:17
bine tu cel ce te repeti.ma bucur ca te respecti.dar nu uita ca toti trebuie sa ne respectam.bucura-te de o noapte minunata si de darurile primite sau facute.La multi ani!
garbo176957
Postat pe 5 Decembrie 2010 20:23
Curat, "caustic" si de "buna simt", fara jigniri!

De la: garbo176957, la data 2010-12-02 01:16:59
esti prea incult pt secolul asta.


De la: garbo176957, la data 2010-11-27 14:55:31doamna,dar tampeniile pe care le tot emite Gemini despre unii useri,nu vi se pare ca-s nedozate si ca fiind prea multe ....strica...,apropo de parerea dvs?


De la: garbo176957, la data 2010-11-27 20:18:06
se pare ca intelegerea dumitale este mai greoaie.da, de cand am intrat pe acest topic,observ numai jigniri.deci?


De la: garbo176957, la data 2010-11-29 13:39:26de ce iti trebuie dictionare?te simti persecutata si nu realizezi manifestarea ciudata a comportamentului tau?


De la: garbo176957, la data 2010-11-29 19:22:41tu chiar nu gandesti ,inainte sa tastezi,sau tii neaparat sa iti dovedesti inutilitatea?stii ce este utilitatea?posibilitatea de a satisface o conditionare,o necesitate.datorita tehnicii utilitatile sunt usor de satisfacut.important este care este primordiala si la cate sa renunti.uite eu de pilda renunt sa te citesc.nu spui nimic interesant.


De la: garbo176957, la data 2010-11-29 19:41:13credeam ca ai observat de mult ca nimic din ce spui nu prezinta interes.daca te intreb cine au fost iluministii,ai sa dai fuga pe google.asa ca ma abtin.sunt satula de aberatii.poate gasesti un subiect pe alt topic,care sa te ilumineze.


De la: garbo176957, la data 2010-11-29 20:03:24nu vrei sa plimbi gurguiul?


De la: garbo176957, la data 2010-11-29 20:10:30tu chiar nu vezi cat de ridicol esti?credeam ca daca citesti google te mai inteleptesti.ce treaba au mai francmasonii cu iluminarea?vezi ca esti in eroare.asa ca ori studiezi ori plimba gurguiul.


De la: garbo176957, la data 2010-11-30 00:13:54.in rest sunteti varza cu carnati la cultura.si tu te guduri pe langa ei pt ca altfel nu ti se ridica moralul,nene.lasa smecheria de doi lei ca ti-o iei si de la mine ."nu stiu altii cum sunt" dar cu mine nu tine. .


De la: garbo176957, la data 2010-11-30 00:20:18 bai frate consternat,vezi ca asta e de la nastere.prostia matale e nativa,nenea consternatu.


etc, etc, etc...mi-e lene sa mai "sap"


crilore
Postat pe 5 Decembrie 2010 20:23
hopless
crilore
Postat pe 5 Decembrie 2010 20:25
doamna voalata ,acum arata-mi unde este cuvantul jignitor.cuvintele caustice se diferentiaza de cdele porcoase,folosite de unii useri,precum si cel pe care il aperi.intra pe dex si citeste diferentele,studiaza,si apoi sa faci pe culta.poti sa atingi in amorul propriu daca merita ,pe cineva si fara sa-l jigneste in cuvinte.nu te mai incarca cu pacatele altora,caci de aceea esti mai suferinda.in loc sa iti faci o seara placuta stai si dai cu minciunica in nevinovati.ce "inteligenti "ne credem unii.fugi ca vine Mosul.o noapte cat mai folositoare.
garbo176957
Postat pe 5 Decembrie 2010 20:36
lasa ca iti aduc eu exemple de porcarii spuse de unii care au postat aici.nu te obosii.iricum le-am trimis administratorilor.cuvintele mele nu jignesc.incult nu este o jignire,este o constatare reala.varza cu carnati,este o mancare,etc ,etc.a face pe cineva avocata populara nu este o jignire...si exemplele contunua.dar vei vedea ce comentarii "ilustre "au facut altii.acolo sa te vad ce spui.
garbo176957
Postat pe 5 Decembrie 2010 20:42
Madam, singura care face (sau vrea cu disperare) pe culta este "ilustra" dumitale persoana, sub toate mastile

Nu ma mai apuc sa-ti demolez afirmatiile aberante ca n-are sens, problema ta majora este ca te plictisesti si ai face orice sa ai cu cine sa comunici si, neaparat (!), sa-l "dai pe spate" cu "inteligenta" si "cultura" matale, uiti insa un lucru: nu toti urmarim asta. Uite, mie putin imi pasa cine ce crede despre inteligenta sau cultura mea

So: back off and bye bye!
crilore
Postat pe 5 Decembrie 2010 20:43
Nu te obosi: I don't care!

Si hai, paaaaaaaaa, ca ma plictisesti!
crilore
Postat pe 5 Decembrie 2010 20:46
doamna voalata,daca te plictisesti,nu ai ceva mai folositor de facut?nu e pacat sa pierzi un timp plictisitor pe acest topic?
garbo176957
Postat pe 5 Decembrie 2010 21:13
De la: garbo176957, la data 2010-12-05 20:23:22bine tu cel ce te repeti.ma bucur ca te respecti.dar nu uita ca toti trebuie sa ne respectam.bucura-te de o noapte minunata si de darurile primite sau facute.La multi ani!



e vorba de tine in propozitie, dar stiai si faci pe proasta si daca nu ti-ai dat seama chiar esti proasta
casperphantom
Postat pe 5 Decembrie 2010 21:59
ai exact comportamentul vuvuzei, ca sa fie o alta persoana,cum te ia cineva tare cum te apuci de lins, lasa-te de garbo, esti penibila
casperphantom
Postat pe 5 Decembrie 2010 22:01
garbo.....957,nu vreau sa apar pe nimeni,nu fac pe avocata poporului aici dar,daca vezi ''nspe'' useri impotriva ta,toti de o singura parere de ce nu te abtii tu,tu care nu jignesti si careia nu ii place limbajul deocheat de pe aici.....sincer,eu m-as retrage,as evita si m-as face ca nu vad.....
uneori indiferenta doare.......


Ps:au fost cateva zile in care topicul acesta''a fost uitat'' pana intr-o zi cand ai simtit nevoia sa revii cu atacurile......aici chiar esti vinovata,cat despre limbajul folosit de ceilalti useri,pot spune ca il egalezi.....
anaROBERT
Postat pe 5 Decembrie 2010 23:41
dragilor daca ea a simtit ca trebuie sa scrie asta nu fiti suparati pe ea
nimeni nu scrie asa ceva ca sa isi bata joc de cineva
sunt lucruri mult prea grave
cu moartea ca si cu viata nu se glumeste
si eu am pierdut pe cineva anul trecut si desi avea 91 ani si imi era doar unchi totusi ma gindesc la el si imi aduc aminte de el - il pomenesc cum se zice
poate si pentru faptul ca m-ai ma ajuta si financiar si a lasat un gol si in acest sens
nimanui nu ii strica un ajutor in plus
m-ai multa compasiune si respect nu ne strica niciunuia
dearest
Postat pe 9 Februarie 2011 11:57
De la: casperphantom, la data 2010-12-05 22:01:40ai exact comportamentul vuvuzei, ca sa fie o alta persoana,cum te ia cineva tare cum te apuci de lins, lasa-te de garbo, esti penibila





tu nu ai inteles inca,sa nu vb la adresa mea?vezi ca tac,tac ,dar odata ti-o zic eu ,naparlitule unineuronal!!cu sinapsele scurcircuitate.nu vezi ca esti un neica nimeni,printre muieri?duuu-te departeee sa iti faci de ras semenii masculini.aici deja ne-ai intoxicat...prinde-ma nervoasa ca te trimit direct la proprietarul site-ului daca nu esti in stare ca comentezi ceva serios,fara sa lezezi userii,dispari de pe garbo .
vuvuzela
Postat pe 9 Februarie 2011 12:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce sa fac? 42 De la: eu_geminy 27 Decembrie 2011 03:19
CADOU CARE ALINA SUFERINTA...... 5 De la: pussy_busy 25 Decembrie 2009 20:53
Povestea mea, am putina nevoie de ajutor. Multumesc! 1 De la: CristiEu 4 Septembrie 2018 20:36
Consiliere in probleme de dragoste si familie,cariera,afaceri,destin,sanatate,pe eUniversum 1 De la: eUniversum 12 Decembrie 2011 16:26
Se pare ca totul sa terminat.... 83 De la: little_angel1151 4 Februarie 2010 09:39
Setari Cookie-uri