moartea nu iarta,dar elibereaza!

De la: casperphantom, la data 2010-11-29 20:33:16.....957 ma uimesti, da tu stii franceza nu gluma, bravo, ar fi normal daca tac'tu-i ambasador ma tot gandesc daca stia nemernicul ala de Enstein ca o sa te nasti in Romania cand a zis "2 lucruri sunt infinite, prostia si universul, inca de univers nu-s asa sigur"dar poate o fi interpretat corect vreun din catrenele lui Nostradamus, ce nenorocire pe noi, eu cred ca esti fata a mai mica a lui Base








nostradamus a gresit destule,desi a fost unul din cei mai buni clarvazatori futuristi.mon cher etudie plus beaucoupe.prostia s-a oprit in toi,iar universul este un tot unitar.etudie mon petit,etudie!
garbo176957
Postat pe 29 Noiembrie 2010 21:11
vuvuzdico...

tu in viatza vietzii tale ta n-ai cum "sa mi-o tragi"...

daca mi-am "tras-o singur", crezandu-ti minciuna sinistra cu decesul recent al tatalui, e afirmatia mea, sunt unicul responsabil... n-ai absolut niciun merit...

iar spre deosebire de tine (inca una:P), imi invatz lectiile bine de tot.

nu ma lua cu chestii de genul... "stii, de fapt nu a murit acuma, a murit de mai demult... dar a murit".
topicul tau facea referire la o durere intensa, prezenta.

sper ca ai realizat, intre timp, ca nu reusesti sa sperii nici macar un peste de acvariu, dimpotriva te hipnotizeaza el pe tine...:P

alta data citeste mai cu atentie, fiindca ca esti tufa la intelegerea unei simple afirmatii. dar ce ma mira, din moment ce nici alfabetul nu-l stii prea bine.:P

:))))))

PS: oricum, iti multumesc inca o data ca recunosti ca esti vuvu... citeste mai atenta ce tampenie ai scris. citeste, pana intelegi ceea ce singura ai scris...

sau... nici ce ai scris nu intelegi?....
he he he... pai nu ma mira!:P
:)))))
eu_geminy
Postat pe 29 Noiembrie 2010 23:02
De la: garbo176957, la data 2010-11-29 20:58:36
De la: eu_geminy, la data 2010-11-29 19:56:07
De la: casperphantom, la data 2010-11-29 19:52:33

brava fratre, o facem sa-si rupa buletinu ??? sau sa-i explodeze ficatul ???


caspere,
cu ea de gat mor, ca m-am lasat tras in piept cu "decesul" simulat...:))))




daca este cum spui tu,desi nu cred,caci adevarul o fii undeva pe la mijloc,tatal ei sigur este mort.cu asa ceva nu te joci.dar daca ti-a "tras-o",vad ca esti "indurerat" rau,daca "vrei sa mori cu Alexandra de gat",pa-a -yurea,doar ca sa te razbuni..am citit pe topic ceva de a--yurea.eu gandesc altfel,ca sunt mai inteleapta ca tine vad.gandeste si invers.....tatal cu adevarat a murit,dar ti-a" tras-o " rau lasandu-te in cumpana.da ce faceai .....spagatul?deci pana la urma tu ai o "to be or not to be" this is a question for you.......!!!





reluam pt posteritate


eu sunt garbo176957.ok?daca recitesti cu atentie nu scrie nicaieri ca sunt Alexandra.iar tot ce am scris a fost un raspuns,o presupunere ca prea te vad chitit sa mori de gat cu ea.habar nu am cine sunteti amandoi.dar pe ea jur ca o voi cunoaste.m-ai ambitionat.deci reciteste este o simpla presupunere.to be or not to be.
garbo176957
Postat pe 29 Noiembrie 2010 23:27
...957..umbra lui Vuvu pe Garbo, horor , ce sa spun, ma consterneaza atata prostie, pui botul la orice carlig
casperphantom
Postat pe 29 Noiembrie 2010 23:28
nu te mai chinui sa scrii balarii:

tu esti vuva...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 29 Noiembrie 2010 23:30
si eu sunt mama dolores, deghizat in cosmonaut, da-te-n pana mea de gasca, ma, n-ar fi asa mare bai ca esti proasta, dar e o catastrofa ca esti
casperphantom
Postat pe 29 Noiembrie 2010 23:31
mey caspere...
dar gasca - pasarea aia nevinovata de curte - cu ce-o fi gresit?...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 29 Noiembrie 2010 23:33
tot mai continuati???
pana cand....?
anaROBERT
Postat pe 29 Noiembrie 2010 23:48
pana ne plictisim sau pana nu mai avem chef, ana...
:))
eu_geminy
Postat pe 29 Noiembrie 2010 23:48

si mai este mult pana acolo???
cine se tachineaza se iubeste.....cine stie
:))))
anaROBERT
Postat pe 29 Noiembrie 2010 23:49
nu stiu, ana...
mai vad... cred ca maine nu intru, poate nici poimaine,
asa ca imi fac "plinul" acuma, cu vuvuzdeaua...:P
da' si cand revin...:D
:))))
eu_geminy
Postat pe 29 Noiembrie 2010 23:52
he he he...
cica "reluam pt posteritate"...:))))

mey vuva, da' crezi ca-i pasa posteritatii vreun pic de tine?...

chiar nu "te" citesti ce tampenii spui?!:))))
eu_geminy
Postat pe 29 Noiembrie 2010 23:55
bun, vuva...

acuma poti sa mai faci o reluare, si pentru posterior...
al meu, al altora...

sa vedem ce zice posteriorul despre tine...:)))))
eu_geminy
Postat pe 29 Noiembrie 2010 23:57
totul a fost o inventie?? aveam totusi unele ubii...pentru ca, cu asa ceva nu e e glumit....
ana, ge salutare

eu cre ca ge o tot tachineaza ca i-a vazut rochita roz bonbon aia da rochie de doliu si e fumeie e patruzesi de ani
aly_fab
Postat pe 29 Noiembrie 2010 23:57
salutare aly
pai ea e in rochita aia roz bombon????
hai mai ca nu e ea.....
anaROBERT
Postat pe 30 Noiembrie 2010 00:00
buna seara...
chanty
Postat pe 30 Noiembrie 2010 00:00
De la: chanty, la data 2010-11-30 00:00:54buna seara...



buna Petra,acum ma duc si eu sa bag o tigara ca tare mi-ai facut pofta
:))))
anaROBERT
Postat pe 30 Noiembrie 2010 00:02
ana,nu spune asa...ca ma simt vinovata..
chanty
Postat pe 30 Noiembrie 2010 00:04
chanty si eu as vrea...macar un fum acolo... dar e prea frig afara si nu ma incumet!!! renunt la orice ca sa stau la caldurica.

aly_fab
Postat pe 30 Noiembrie 2010 00:07
De la: eu_geminy, la data 2010-11-29 23:02:39vuvuzdico...

tu in viatza vietzii tale ta n-ai cum "sa mi-o tragi"...

daca mi-am "tras-o singur", crezandu-ti minciuna sinistra cu decesul recent al tatalui, e afirmatia mea, sunt unicul responsabil... n-ai absolut niciun merit...

iar spre deosebire de tine (inca una:P), imi invatz lectiile bine de tot.

nu ma lua cu chestii de genul... "stii, de fapt nu a murit acuma, a murit de mai demult... dar a murit".
topicul tau facea referire la o durere intensa, prezenta.

sper ca ai realizat, intre timp, ca nu reusesti sa sperii nici macar un peste de acvariu, dimpotriva te hipnotizeaza el pe tine...:P

alta data citeste mai cu atentie, fiindca ca esti tufa la intelegerea unei simple afirmatii. dar ce ma mira, din moment ce nici alfabetul nu-l stii prea bine.:P

:))))))

PS: oricum, iti multumesc inca o data ca recunosti ca esti vuvu... citeste mai atenta ce tampenie ai scris. citeste, pana intelegi ceea ce singura ai scris...

sau... nici ce ai scris nu intelegi?....
he he he... pai nu ma mira!:P
:)))))





eu citez mereu,pt ca lumea aici are tendita de a interpreta ca si tine un raspuns.asa citesti ce ai scris si ce am scris si nimic nu poate fii duplicitar.nu incerca sa mai spui ca trebuie sa invat,si ca nu stiu gramatica.fa dovada unde am gresit .nu esti tu in masura sa judeci scrisul unui user.nu esti critic si nici nu esti cel fara de greseli.nu imi multumi degeaba ca nu tine.nu sunt Alexandra.tampenii scri tu,dar nu ti le recunosti.nu te mai da maret ca de data asta nu ai dece..am citit cu atentie ce a scris.moartea si durerea sunt reale.problema ta este ca nu crezi.aici am spu ca ti-ar fi facut-o.nu inteleg de ce atata incrancenare .nu esti cu nimic mai presus de alti useri.nu realizezi ca pt a te face bufonul altora si a le face pe plac, ca as ii castigi doar,jignesti fara motiv alti useri.am observat ca aici toti intra si spun numai bazaconii ca sa fie in tandem cu tine. nu esti in stare sa iti susti singur argumentatia?e regretabil crede-ma sa intre altii pt tine sa ce ?sa te sustina in ideea ta tampita?asteapta si vei afla .cand va veni veti lamuri dracului odata lucrurile.abtine-te sa mai jignesti ca te trimit imediat la neghinitza.si nu minti,nu rastalmacii cuvintele mele.alte argumente nu ai decat lipsa unui i sau unul in plus?pai domnule te faci dracu de ras. te rog sa-ti revizuiesti comportamentul.ei dracia dracului! ,singura cu bun simt a fost d-na Ana.in rest sunteti varza cu carnati la cultura.si tu te guduri pe langa ei pt ca altfel nu ti se ridica moralul,nene.lasa smecheria de doi lei ca ti-o iei si de la mine ."nu stiu altii cum sunt" dar cu mine nu tine. .
garbo176957
Postat pe 30 Noiembrie 2010 00:13
hello, aly...:)
din punctul meu de vedere, nu mai e niciun dubiu ca e tot vuva, si ca pretextul acestui topic a fost unul fals.
ceea ce denota probleme grave de sanatate mintala (nu ca nu le-ar fi avut deja) si/sau un caracter super-infect al vuvei...
eu_geminy
Postat pe 30 Noiembrie 2010 00:14
De la: casperphantom, la data 2010-11-29 23:28:32...957..umbra lui Vuvu pe Garbo, horor , ce sa spun, ma consterneaza atata prostie, pui botul la orice carlig




bai frate consternat,vezi ca asta e de la nastere.prostia matale e nativa,nenea consternatu.







garbo176957
Postat pe 30 Noiembrie 2010 00:20
asculta vuva...
nu pot citi ce ai scris.
am ajuns la a cincea ta greseala gramaticala - ti-am spus ca esti tufa la limba romana, dar si la altele - si m-am oprit.
tastezi cu laba gastii,... dar si cu creierul ei. :D
nu-mi pierd vremea cu balariile tale.

esti de toata jena, vuvuzdico!.
:)))))
eu_geminy
Postat pe 30 Noiembrie 2010 00:21
De la: eu_geminy, la data 2010-11-29 23:30:29nu te mai chinui sa scrii balarii:

tu esti vuva...:P
:))))



gata, daca iti place sa te balacesti in mocirla ,am incercat cat am putut sa fiu cu bun simt.dar tu jignesti intr-una.deci mergem la reciprocitate.
garbo176957
Postat pe 30 Noiembrie 2010 00:26
ce mai faceti? va plictisiti rau, asa-i?
sora_ilsi
Postat pe 30 Noiembrie 2010 00:27
De la: sora_ilsi, la data 2010-11-30 00:27:31ce mai faceti? va plictisiti rau, asa-i?


ba chiar nu se plictisec,nu au timp....
au prins asa drag unul de altu....
hm....devin geloasa
:))))
anaROBERT
Postat pe 30 Noiembrie 2010 00:28
ana, ai suflat vreodata intr-o vuvuzea?
sora_ilsi
Postat pe 30 Noiembrie 2010 00:30
sincer,nu...
de ce?
anaROBERT
Postat pe 30 Noiembrie 2010 00:31
De la: casperphantom, la data 2010-11-29 23:31:39si eu sunt mama dolores, deghizat in cosmonaut, da-te-n pana mea de gasca, ma, n-ar fi asa mare bai ca esti proasta, dar e o catastrofa ca esti






controlati-va la memeaca.aveti probleme mari.gata am plecat din topic.va las in mocirla in care va scaldati.
garbo176957
Postat pe 30 Noiembrie 2010 00:31
De la: garbo176957, la data 2010-11-30 00:26:49
gata, daca iti place sa te balacesti in mocirla ,am incercat cat am putut sa fiu cu bun simt.dar tu jignesti intr-una.deci mergem la reciprocitate.


da-i drumul, vuvo... ce mai astepti?
de cand vreau asta, he he he...
oricum, stiu ce-ti poate bibilica...:))))
eu_geminy
Postat pe 30 Noiembrie 2010 00:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
versuri... 41 De la: LILO 27 August 2009 22:39
Meditatie la viata mea 48 De la: Ines 12 Februarie 2010 12:43
de cese parte asa 37 De la: nazirra 15 August 2009 23:58
monotonia in relatie 20 De la: garbo098181 10 Februarie 2010 17:17
O iubesc!!!! 192 De la: Edward_Claudiu 23 Septembrie 2015 12:59
Setari Cookie-uri