eu leoaica el balanta= s-a terminat

l-am iubit f.mult sufar mult si nu am noroc de iubire ! m-i s-e intampla la fel "mereu"! m-am saturat de viata asta! unde oare o fi mai bine...!
mrl_pascu
Postat pe 11 Aprilie 2012 21:44
las' ca iti trece.
quasaria
Postat pe 14 Aprilie 2012 12:15
De la: mrl_pascu, la data 2012-04-11 21:44:16l-am iubit f.mult sufar mult si nu am noroc de iubire ! m-i s-e intampla la fel "mereu"! m-am saturat de viata asta! unde oare o fi mai bine...!


putina atentie, mi se pare ca nu trebuie sa le scrii bilete (daca scrii "m-i ; s-e"...etc) cu siguranta daca omul stie regulile de baza ale gramaticii nici nu mai conteaza zodia!!!!
deci nu mai da vina pe zodii si vezi de mai pune mana pe gramatica!
adeline
Postat pe 18 Aprilie 2012 16:03
Draga leule,
Balanta e plimbareata si iubeste tot ce se poate cumpara de-a gata, tot ce e frumos si de calitate, dar e sensibila si are un suflet mare ! Nu raneste , nu face rau nimanui, doar ca sta mult in cumpana si analizeaza in amanunt. Iubeste libertatea mai mult ca orice si nu se lasa subjugata. In schimb LEUL ?? Doamne fereste de asemenea oameni ! Leul subjuga, raneste, e un dictator fara limita, gelos, posesiv, razbunator, nemilos si razbunator peste masura. Vorbesc din experienta, fostul meu sot este leul si-ti spun cu mana pe inima ca am trait iadul pe pamant alaturi de el.Multumesc cerului ca am scapat din infern. I-am dat multi bani ca sa ma lase in pace de fapt i-am dat tot casa, masina chiar si pe fiica noastra i-am lasat-o, dar ea a venit dupa mine si traim linistite si fericite. Exista viata si dincolo de infern.
garbo133483
Postat pe 27 Aprilie 2012 10:20
De la: garbo133483, la data 2012-04-27 10:20:18Draga leule,
Balanta e plimbareata si iubeste tot ce se poate cumpara de-a gata, tot ce e frumos si de calitate, dar e sensibila si are un suflet mare ! Nu raneste , nu face rau nimanui, doar ca sta mult in cumpana si analizeaza in amanunt. Iubeste libertatea mai mult ca orice si nu se lasa subjugata. In schimb LEUL ?? Doamne fereste de asemenea oameni ! Leul subjuga, raneste, e un dictator fara limita, gelos, posesiv, razbunator, nemilos si razbunator peste masura. Vorbesc din experienta, fostul meu sot este leul si-ti spun cu mana pe inima ca am trait iadul pe pamant alaturi de el.Multumesc cerului ca am scapat din infern. I-am dat multi bani ca sa ma lase in pace de fapt i-am dat tot casa, masina chiar si pe fiica noastra i-am lasat-o, dar ea a venit dupa mine si traim linistite si fericite. Exista viata si dincolo de infern.
Sunt de acord!!!! Nu oricine poate dresa un leu!!!Ar trebuii sa fi geaman sau berbec!Dar leii sunt si familisti,calzi si buni decat ca nu v-ati potrivit ca sa vezi asta!Asa ca trebuie sa fii inteligent!Balanta e cam ...courva!!!Sorry !Sunt dragute dar dak vrei ceva serios .......nu stiu ce sa zik!!!Acu....sa nu se supere vreo balanta pe mine dar sotul meu este leu si e un om tare bun!!!
mitiduk
Postat pe 29 Aprilie 2012 17:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
El imi spune ca s-a terminat 39 De la: nazirra 26 Octombrie 2009 17:08
Oare cati dintre noi stiu cine sunt, pentru ce traiesc si sunt multumiti de ceea ce lasa in urma lor? 218 De la: garbo027119 4 Decembrie 2009 22:14
Viata dupa divort 336 De la: liaiedera 25 Martie 2010 17:26
CINE POATE DICTA INIMII? 170 De la: garbo011266 10 Aprilie 2011 23:47
Dezamăgire 16 De la: garbo_469601 8 August 2017 22:39
Setari Cookie-uri