Rolul sexului anal

pai nu domnul tau mi-a dat tzeapa......tu ai fost ala cu tzeap :))))),te faci ca nu intelegi a......

deci asa ma inveti,cand sotul e plecat,eu.....alea alea a......
anaROBERT
Postat pe 7 Noiembrie 2010 23:25
Ano- dobrogeano, grija cum vorbesti cu pravoslavnicul, ca daca te afuriseste, aia esti!
Thor_again
Postat pe 7 Noiembrie 2010 23:31
pai de aia mi-e frica Thor.......
asa-s barbosii astia....mai afurisiti :))))
anaROBERT
Postat pe 7 Noiembrie 2010 23:46
sunteti bolnavi psihic...nu e vina voastra ca inca sunteti liberi...si nici ca sunteti bolnavi
otioti
Postat pe 14 Noiembrie 2010 12:11
dah... si inca ne mai facem!...
of_ticoaso!:)))
eu_geminy
Postat pe 14 Noiembrie 2010 12:14
Oare de ce imi vin in minte pasaje din Boccaccio (Decameronul) si din Apuleius (Magarul de aur/Metamorfoze) ???
Cred ca mi s-au scurtcircuitat sinapsele...
panty_C
Postat pe 19 Noiembrie 2010 12:55
De la: daniil_pravoslavnic, la data 2010-11-04 12:23:48Astazi, dragii mei, m-am hotarat sa va vorbesc un pic despre sex. In primul rand pentru ca nu am mai facut-o de multa vreme (din tinerete) si in al doilea rand pentru ca vine Sfantul Weekend si stiu ca aveti mai mult timp.

Nu e un mister pentru nimeni ca ateii, aceste murdarii umane, spun printre altele ca religia nu e un lucru bun aducand printre argumente si faptul ca din perspectiva religioasa singurul scop al sexului este procreerea. Nimic mai gresit. Orice bun crestin stie ca sexul are nu numai rolul procreerii. Sa luam de exemplu sexul punitiv. Cand se ntalneste cu un necrestin (ateu, satanist sau homosexual) bunul crestin rabufneste intr-o sfanta manie.

Cum poti, vazand asa dorinta, sa aberezi in asemenea hal incat sa spui ca bunul crestin are ceva cu homosexualii? Dimpotriva, dorinta lui de a se implica in relati orale cu barbati e evidenta. Dar despre asta va voi vorbi alta data, oite si berbecuti ai Domnului.

Sa spunem, de exemplu, ca ajungi acasa pe neasteptate, cam pe la orele pranzului. Si-ti gasesti femeia, buna ta femeie, prabusita in rugaciune .
Rugaciunea de dimineata si-a spus-o, stii bine asta. La fel si pe cea de seara. De vreme ce se roaga fara sa o vezi, la pranz, cand te stie dus la munca sau la ce treburi ai, inseamn ca o framanta ceva. Ca a gresit si simte nevoia rugsciunii, sa fie iertata. E un lucru bun ca se caieste (stie ea de ce) dar tu, ca sot bun ce esti, trebuie sa-i bagi minile in cap.

Aici intervine necesitatea sexului anal. Caci savantii nostri ortodocsi au descoperit fara putinta de tagad ca Taicutul Ceresc a facut corpul uman in mod intelgent, creand in interiorul lui un canal care leaga rectul de intestin, intestinul de stomac, stomacul deesofag, acesta de cavitatea bucala si de acolo niste canale mici care duc la creier. Asa ca-ti iei muierea de sale, ca tot e prabusita in rugaciune dupa cum am aratat mai sus si ai grija sa pompezi cu putere, fara alifie. Ca alifia e lunecoasa si poate permite aerului sa iasa iar tu nu vrei asta.

Daca nu-ti iese din prima nu trebie sa te lasi pagubas. Asa cum bine stim, femeia i-a fost data lui Adam, nu-i este egala, a fost construita nu tot din pamant ci dintr-o coasta, din ceva ce dumnezeu a putut scoate din om caci era in plus. Asa ca nu conteaza daca se zbate. Asa cum ati vzut poate si la stiri, orice bun crestin stie ca se zbate pentru ca asa e ea, nemultumita de ce primete. Sau i e ruine s admit c-i place.

ns tu, c bun cretin, trebuie s tii c menirea ta este s asiguri linitea casei. Iar asta nu se poate lng o femeie cu gndurile plecate aiurea, care are nevoie s se roage la prnz, fr tine de fa. Iar tu, netiind de ce se roag, nu trebuie s-o corectezi cu ciomagul din lemn de nuc nfurat n sinaxarul ortodox. Acela-i pentru pcate mai grele i pentru educarea copilului. Femeii i poi bga la loc minile-n cap i n modul pe care i l-am artat mai sus.

Dumnezeu a creat vaginul si penisul ca sa se imbine impreuna.Aceasta imbinare se numeste SEX.
Anusul este un canal din care iese mizeria.Gandesti gresit despre femei, sau esti un psihopat, care foloseste anusurile confratiilor tai.De sfant sigur nu eti ci esti
garbo086452
Postat pe 20 Noiembrie 2010 09:53
poate le foloseste in perioada iernii, ca sa nu raceasca, mey 452.

acuma nu stiu: imbinarea aia e pe baza de adeziv?
de unde sa procura acesta?
merge si cleiul de oase?
sau direct superglue?!...DDD

si mai am o nelamurire: n-am priceput sensul ultimei propozitii....:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 20 Noiembrie 2010 10:08
ashe, parintele, ashe.
baga!
Thor_again
Postat pe 6 Mai 2011 20:34
Intocmai, berbecutzule!
Ia intoarce-te numai.. cu fata spre Domnul, caruia sa ii inalti rugaciunea de seara.
daniil_pravoslavnic
Postat pe 6 Mai 2011 20:36
numa sa nu te am pe matale-n spate, parintele, ca io-s mai batran si mai tare, nu se stie cum se lasa cu ceva fracturi de, doamne iarta-ma, organe preafolositoare la bagatul mintilor in cap
Thor_again
Postat pe 6 Mai 2011 20:39
dar cei care nu se roaga
ameno
Postat pe 6 Mai 2011 20:39
pt cine nu se roaga fiind erezie mare .. se trece la metoda tzepesh voda ...
alfheim
Postat pe 6 Mai 2011 21:10
De la: daniil_pravoslavnic, la data 2010-11-04 12:23:48Astazi, dragii mei, m-am hotarat sa va vorbesc un pic despre sex. In primul rand pentru ca nu am mai facut-o de multa vreme (din tinerete) si in al doilea rand pentru ca vine Sfantul Weekend si stiu ca aveti mai mult timp.

Nu e un mister pentru nimeni ca ateii, aceste murdarii umane, spun printre altele ca religia nu e un lucru bun aducand printre argumente si faptul ca din perspectiva religioasa singurul scop al sexului este procreerea. Nimic mai gresit. Orice bun crestin stie ca sexul are nu numai rolul procreerii. Sa luam de exemplu sexul punitiv. Cand se ntalneste cu un necrestin (ateu, satanist sau homosexual) bunul crestin rabufneste intr-o sfanta manie.

Cum poti, vazand asa dorinta, sa aberezi in asemenea hal incat sa spui ca bunul crestin are ceva cu homosexualii? Dimpotriva, dorinta lui de a se implica in relati orale cu barbati e evidenta. Dar despre asta va voi vorbi alta data, oite si berbecuti ai Domnului.

Sa spunem, de exemplu, ca ajungi acasa pe neasteptate, cam pe la orele pranzului. Si-ti gasesti femeia, buna ta femeie, prabusita in rugaciune .
Rugaciunea de dimineata si-a spus-o, stii bine asta. La fel si pe cea de seara. De vreme ce se roaga fara sa o vezi, la pranz, cand te stie dus la munca sau la ce treburi ai, inseamn ca o framanta ceva. Ca a gresit si simte nevoia rugsciunii, sa fie iertata. E un lucru bun ca se caieste (stie ea de ce) dar tu, ca sot bun ce esti, trebuie sa-i bagi minile in cap.

Aici intervine necesitatea sexului anal. Caci savantii nostri ortodocsi au descoperit fara putinta de tagad ca Taicutul Ceresc a facut corpul uman in mod intelgent, creand in interiorul lui un canal care leaga rectul de intestin, intestinul de stomac, stomacul deesofag, acesta de cavitatea bucala si de acolo niste canale mici care duc la creier. Asa ca-ti iei muierea de sale, ca tot e prabusita in rugaciune dupa cum am aratat mai sus si ai grija sa pompezi cu putere, fara alifie. Ca alifia e lunecoasa si poate permite aerului sa iasa iar tu nu vrei asta.

Daca nu-ti iese din prima nu trebie sa te lasi pagubas. Asa cum bine stim, femeia i-a fost data lui Adam, nu-i este egala, a fost construita nu tot din pamant ci dintr-o coasta, din ceva ce dumnezeu a putut scoate din om caci era in plus. Asa ca nu conteaza daca se zbate. Asa cum ati vzut poate si la stiri, orice bun crestin stie ca se zbate pentru ca asa e ea, nemultumita de ce primete. Sau i e ruine s admit c-i place.

ns tu, c bun cretin, trebuie s tii c menirea ta este s asiguri linitea casei. Iar asta nu se poate lng o femeie cu gndurile plecate aiurea, care are nevoie s se roage la prnz, fr tine de fa. Iar tu, netiind de ce se roag, nu trebuie s-o corectezi cu ciomagul din lemn de nuc nfurat n sinaxarul ortodox. Acela-i pentru pcate mai grele i pentru educarea copilului. Femeii i poi bga la loc minile-n cap i n modul pe care i l-am artat mai sus.


Te referi la sex sau vorbit despre ?
3u93n
Postat pe 7 Mai 2011 11:01

proslavnicu'asta ar trebui sa scrie un manual pt preasfintele oitze... ca turma nu prea are idee ce si cum trebe sa faca intru cucernicia deplina...
quasaria
Postat pe 7 Mai 2011 11:36
q, eu zic sa-l testam... prea umbla el cu teoria si nu stie de fapt atata practica, pe cat pretinde...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 7 Mai 2011 13:16
de fapt, e dovedit! de cand tot predica el pe aici, nu s-a prins nimic de `oitzele` pe care vrea sa le imblanzeasca. or fi indaratnice oitzele?!... sau e lipsit de har, bietul pacalici?!

esme
Postat pe 7 Mai 2011 13:27

nu stiu ge.... da'daca vrei tu sa il testezi.... .
quasaria
Postat pe 7 Mai 2011 14:03
nu cred totusi c-ar fi o idee buna sa-l testez eu... ar putea ramane cu oaresche lipsuri esentiale, dupa:D:D:D
:))
eu_geminy
Postat pe 7 Mai 2011 14:28

daca l-as testa eu ar ramine cu si mai multe lipsuri, deci trebe sa ii gasim un laborator adecvat....
Unu'care sa disece artistic.
quasaria
Postat pe 7 Mai 2011 14:37
Daca l-as testa eu, l-as pune pe TAP la PROTAP si i-as scoate TEAPA prin CAP alta varianta nu sa esista . Sau mai esista o explicatie : sa se duca la doctor ca exista tratament si pentru asta chiar daca e din nastre = parintii lui erau veri primar sau frati i si de acolo i se trage saracul , e de plans bre nu e de ras . Astia nu-s nici barbati nici femei nici homosexuali sunt mutanti . Nu i-a spus nimeni ca in anus se afla niste bacterii de la cah cah si face o infectie si ea si el ,da in cancer si moare, il ia dracu ca tot se inchina la el ..Mentionez ca nu am nimic cu homoxexualii , asta nici macar homosexual nu e , e doar foarte bolnav sau s-a saturat de pasarici si e in dubii si nu stie ,dar abea acum a aflat ca de fapt lui ii plac barbatii nu femeile si vrea sa mai gaseasca un berbecut ca el cu care sa experimenteze ca nu e sigur .
garbo174243
Postat pe 7 Mai 2011 16:34
Bibelu, mai bine deschide un topic in care sa ceri ajutor si sa doneze lumea niste bani ,sa poti sa te duci si tu la doctor sa te tratezi, ti-ai face un pustiu de bine si noi tie idem .Macar asa poate ne lasi, ca ne-ai aburit destul .
garbo174243
Postat pe 7 Mai 2011 16:48
Oitza "esme", paharnicul manastirii noastre, fratele Pafnutie, a tinut ramasag cu duhovnicul Gherasie, pe o Tamaioasa vartoasa, de Moldova, ca la studii il egalezi pe preacuviosul Gigi Becali! Cu vorbe de genul "pacalici" ma gandesc ca te adresezi in familie, indiferent de fatarnicia de bun samaritean pe care o desfasori pe aici, cu har sau fara ... in rest, sa-ti dea Domnul sanatate ca de minte te-a iertat.
Amin +++
daniil_pravoslavnic
Postat pe 11 Mai 2011 08:56
daniil .... comparatia ta nu poate decat sa ma faca sa rad
cuvantul folosit de Esme ..... chiar ti se potriveste .....
cricat
Postat pe 11 Mai 2011 09:06
Miaua Domnului cricat.. Nu are cum sa nu ma bucure cind vad Spiritul Sfint cum te patrunde. Ca sa nu spun penetreaza, ca sa ma exprim si pe inteles.
daniil_pravoslavnic
Postat pe 11 Mai 2011 10:31
oare? ... nu am simtit nimic!

is mai nesimtitoare asa .....
cricat
Postat pe 11 Mai 2011 10:39
bre popo daniile, stii ce cred io si orice minte sanatoasa? ca ti-o tragi cu atata sarg pe la spate si esti atat de extaziat pana la paroxism de cum te executa masculu` (sau orice te poate `executa`), incat urasti ideea de fumeie! nu mai spun de cele mult mai dAstepte decat ar putea neuronu` dogit al matale intui ori procesa vreodata! hai, scuteste-ma! esti invechit si nu mai ai haz! orice `curent` literar simte nevoia de revolutie, daca vrea evolutie! dar tu nu faci decat curent! esti caraghios! nu e cazu` sa-mi raspunzi, du-te si ingenuncheaza! te cheama datoria! ...sa fie aia anala?!
esme
Postat pe 11 Mai 2011 15:16
Du-te bibelu si culcaca-te, tu nu vezi ca ti-au obosit circumvolutiunile , ai stat prea mult pe camp cu berbecutii si tapii si ti-au facut creierii scurt circuit. Se vede ca te-a prins ploaia pe camp si nu ai avut unde sa te adapostesti . . Asta cu nea Jiji e buna, du-te la el la gard, sigur o sa-ti dea bani sa te duci sa te vindeci , te vindeci si de cancer la colon totodata ca la creier slabe sanse , sincer mi mila de tini . Cel mai bine te vindeci dupa zabrele , acolo e de tine , sti cati sunt care te asteapta ?N-ai idee bibelu , ai mare sanse sa ajungi "DIVA" acolo.
garbo174243
Postat pe 11 Mai 2011 18:02
Daniil ................pregatesti povesti din experienta proprie ?
probabil ca te/au marcat .... experientele astea ....
cricat
Postat pe 12 Mai 2011 00:31
Oitza Domnului cricat, nerbdarea-ti este calea prin care Satana te duce in ispita, dara nu te va izbavi de cel Viclean.
daniil_pravoslavnic
Postat pe 12 Mai 2011 00:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ajutorrrrrrrrrr,hemoragie dupa cezariana 3 De la: bau 26 Iulie 2010 14:15
Prezervativ rupt 34 De la: florin_c76 11 Mai 2010 15:34
buna 20 De la: narcysa 12 Mai 2011 20:32
Durere vaginala la excitare! 10 De la: garbo223990 1 Aprilie 2015 06:35
MIHAIM 19 De la: tutankhamon 16 Februarie 2010 22:37
Setari Cookie-uri