Rolul sexului anal

Astazi, dragii mei, m-am hotarat sa va vorbesc un pic despre sex. In primul rand pentru ca nu am mai facut-o de multa vreme (din tinerete) si in al doilea rand pentru ca vine Sfantul Weekend si stiu ca aveti mai mult timp.

Nu e un mister pentru nimeni ca ateii, aceste murdarii umane, spun printre altele ca religia nu e un lucru bun aducand printre argumente si faptul ca din perspectiva religioasa singurul scop al sexului este procreerea. Nimic mai gresit. Orice bun crestin stie ca sexul are nu numai rolul procreerii. Sa luam de exemplu sexul punitiv. Cand se ntalneste cu un necrestin (ateu, satanist sau homosexual) bunul crestin rabufneste intr-o sfanta manie.

Cum poti, vazand asa dorinta, sa aberezi in asemenea hal incat sa spui ca bunul crestin are ceva cu homosexualii? Dimpotriva, dorinta lui de a se implica in relati orale cu barbati e evidenta. Dar despre asta va voi vorbi alta data, oite si berbecuti ai Domnului.

Sa spunem, de exemplu, ca ajungi acasa pe neasteptate, cam pe la orele pranzului. Si-ti gasesti femeia, buna ta femeie, prabusita in rugaciune .
Rugaciunea de dimineata si-a spus-o, stii bine asta. La fel si pe cea de seara. De vreme ce se roaga fara sa o vezi, la pranz, cand te stie dus la munca sau la ce treburi ai, inseamn ca o framanta ceva. Ca a gresit si simte nevoia rugsciunii, sa fie iertata. E un lucru bun ca se caieste (stie ea de ce) dar tu, ca sot bun ce esti, trebuie sa-i bagi minile in cap.

Aici intervine necesitatea sexului anal. Caci savantii nostri ortodocsi au descoperit fara putinta de tagad ca Taicutul Ceresc a facut corpul uman in mod intelgent, creand in interiorul lui un canal care leaga rectul de intestin, intestinul de stomac, stomacul deesofag, acesta de cavitatea bucala si de acolo niste canale mici care duc la creier. Asa ca-ti iei muierea de sale, ca tot e prabusita in rugaciune dupa cum am aratat mai sus si ai grija sa pompezi cu putere, fara alifie. Ca alifia e lunecoasa si poate permite aerului sa iasa iar tu nu vrei asta.

Daca nu-ti iese din prima nu trebie sa te lasi pagubas. Asa cum bine stim, femeia i-a fost data lui Adam, nu-i este egala, a fost construita nu tot din pamant ci dintr-o coasta, din ceva ce dumnezeu a putut scoate din om caci era in plus. Asa ca nu conteaza daca se zbate. Asa cum ati vzut poate si la stiri, orice bun crestin stie ca se zbate pentru ca asa e ea, nemultumita de ce primete. Sau i e ruine s admit c-i place.

ns tu, c bun cretin, trebuie s tii c menirea ta este s asiguri linitea casei. Iar asta nu se poate lng o femeie cu gndurile plecate aiurea, care are nevoie s se roage la prnz, fr tine de fa. Iar tu, netiind de ce se roag, nu trebuie s-o corectezi cu ciomagul din lemn de nuc nfurat n sinaxarul ortodox. Acela-i pentru pcate mai grele i pentru educarea copilului. Femeii i poi bga la loc minile-n cap i n modul pe care i l-am artat mai sus.
daniil_pravoslavnic
Postat pe 4 Noiembrie 2010 12:23
mie i-mi pari doar un dereglat s-au un violator
floare_cu_colti
Postat pe 4 Noiembrie 2010 12:47

hmmm, si unui violator ii scoti limba asa, in general??
inteb si io...
zambila
Postat pe 4 Noiembrie 2010 12:50
duomnu, io-s pisica, nu oitza
sa fie clar, da???
zambila
Postat pe 4 Noiembrie 2010 13:36
ameno
Postat pe 4 Noiembrie 2010 15:31
no, ce-i parinte,... ai intalnit un dreptcredincios cu vederi mai progresiste?:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 4 Noiembrie 2010 15:54
noooo....doar ca ma minunam si eu in ce fel ocolit io trage nevestei la poponet auzi mai la el...asteapta pana o apuca pe aia rugaciunea de la pranz ca so cucereasca
ameno
Postat pe 4 Noiembrie 2010 15:58
ameno... asta-i treaba de-aia smerita, ca la manastire de maicutze...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 4 Noiembrie 2010 16:03
Ma rog pentru ca aceasta evlavioasa mielusea a Domnului, pre numele sau ameno, sa capate intelepciune ca sa le poata duce pe toate, multumind Taicutului Ceresc si Multpreainalteisfintirii Tale.

Iara in zilele cu cruce rosie sa lase barbatul sa o pedepseasca asa daca o va prinde in timp ce se roaga la Sfinti, fiindca nu este mai mare placerea Celui de Sus, care le aude si le vede pe toate, decat ca poruncile sale sa fie ascultate intocmai de catre oitele sale ratacite de turma.
Amino +++++
daniil_pravoslavnic
Postat pe 4 Noiembrie 2010 16:06
tusi_Oli
Postat pe 4 Noiembrie 2010 16:34
alt dezaxat............mare e gradina ta Doamne
jeanette40
Postat pe 4 Noiembrie 2010 16:38
mey jeanette... are si omu' o fantezie acuma...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 4 Noiembrie 2010 16:39
"Ma rog pentru ca aceasta evlavioasa mielusea a Domnului, pre numele sau ameno"
opaaaaa vorbeste la feminin nea caisa asta
jeanette asta nu-i alt dezaxat,e un vechi dezaxat da cu fatza noua
Care esti mai cloneta???
ameno
Postat pe 4 Noiembrie 2010 16:44
daca are o fantazie nu-i bai........baiul mare ii atunci cand o pune-n practica

si ce vreti cu omu' suntem la ora de sexologie
tusi_Oli
Postat pe 4 Noiembrie 2010 16:45
da ..........in ziua de azi ..........aproape ca nu ma mai mira nimic..........
am avut o saptamana incredibila ............efectiv sunt bulversata de cate am putut auzi ...........si adevarate ..
jeanette40
Postat pe 4 Noiembrie 2010 16:45
e si el fericit.............saracuuuuuu
ameno
Postat pe 4 Noiembrie 2010 16:48



emory
Postat pe 4 Noiembrie 2010 16:55
asa ai gasit tu calea cea dreapta bag seama
ameno
Postat pe 4 Noiembrie 2010 16:57
aloooo domnuuu musai in piele de capra?oare sa scot o copiuta dasta si s-ai arat parintelului de la biserica? io zic ca o sa dea dupa matale cu niscaiva aghiasma
floare_cu_colti
Postat pe 4 Noiembrie 2010 17:02
Iubita mielushica, pentru o mai dreapta si sfanta cale de infruptare a scarbavnicului madular, Inaltpresfiintia Mea iti recomanda rugaminti cat ai fierbinti, toate sustinute cu fundul in sus. Ai grija sa nu le confunzi cu mataniile, fiindca alea nu se fac decat purtand o haina din piele de capra pe spate, ocazie cu care barbatul tau va crede ca pozitia va fi asemenea hainei purtate, si nu stii ce mascari pline de masculinitate poate rosti.
daniil_pravoslavnic
Postat pe 4 Noiembrie 2010 17:03
saracu de matale ce minte bolnava ai
floare_cu_colti
Postat pe 4 Noiembrie 2010 17:07
mai, pravoslavnice sau ce alte alea oi mai fi, daca ti-ai propus sa traiesti hedonismul imbuibandu-te pana la imbalosarea-ti hidoasa din experientele altora, mai bine drop it! impaca-te cu ideea ca vremurile tale sunt demult apuse, dupa cum spui, asta, daca ai avut vreodata parte de ele!!, intrucat se pare ca n-ai gasit-o pe fraiera aia care sa puna botu`, astfel incat sa-i aplici tu vreo corectie, `bagandu-i mintile in cap`, fiindca ea nu exista! nu pt un neanderthalian ca tine! asa ca ia-ti fanteziile alea gretoase si utopice si bagati-le pe gat! amin!
esme
Postat pe 4 Noiembrie 2010 17:08
scarbavnicului madular oare pe unde am mai vazut eu scris asta...........te joci cu focul domnishorule,prea te mananca in cour simti nevoia sa fi scarpinat pe aciliea


sa vezi ce ti-o iei de la mioara Irinuca cand vine, o sa-ti sara pofta de a mai arde focurile din dos
ameno
Postat pe 4 Noiembrie 2010 17:09
Canta sufletul in mine, mielushelelor, atunci cand va vad atat de aplecate asupra umilelor cuvinte ale Domnului. Fie ca harul erect de care va vad inconjurate sa va inspire in intentiile voastre de pe acest Sfant topic.
daniil_pravoslavnic
Postat pe 4 Noiembrie 2010 17:21
abuzatule
floare_cu_colti
Postat pe 4 Noiembrie 2010 17:24
de la mine ai primit raport.
sper ca si alti au sa faca acelasi lucru
ameno
Postat pe 4 Noiembrie 2010 17:26
De la: ameno, la data 2010-11-04 17:09:20scarbavnicului madular oare pe unde am mai vazut eu scris asta.........


Cu siguranta ca in peregrinarile tale intelectuale, ai dat hrana spiritului si definitia violului din 1818, asa cum a fost descris el in prea-crestinul Codice al lui Voda-Caragea.
daniil_pravoslavnic
Postat pe 4 Noiembrie 2010 17:38
TE DAI SI INTELEPT SI MARE ISTORIC ACUMA
floare_cu_colti
Postat pe 4 Noiembrie 2010 17:44
Floare cu colti, vointa Domnului a fost ca sa nu fim cu totii la fel. Altfel,nu trebuie sa te intristezi, dar cu siguranta ca ai si tu rolul tau pe lumea asta, cel mai probabil intr-o viata, pe care Domnul Dumnezeu, in marinimia Lui, va socoti de cuviinta sa ti-o dea la un moment dat.
Dar pana atunci, fii prea-cucernica si du-te de te spovedeste maine la duhovnicul cel mai apropiat.
Si nu uita sa cumperi o Biblie in piele din capra. Sfanta Biserica va avea ce sa faca cu banii tai, oricum.
daniil_pravoslavnic
Postat pe 4 Noiembrie 2010 17:47
hai usi de acilisa ca io nu sant trista deloc si io am locul si rolul meu asumat si am tot ce si-ar putea dori un om sanatos la cap si trup.Canta la alta usa ca acilisa usa este inchisa
floare_cu_colti
Postat pe 4 Noiembrie 2010 17:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Femeia insarcinata si ginecologia 24 De la: anakin 23 Noiembrie 2010 00:14
Pentru gasca de "jalnici" 24 De la: ladyDY 15 Februarie 2010 09:40
Fantezii.......sexuale 159 De la: fleurdelis 13 Martie 2010 22:25
Ciau tuturora de pe Garbo! 81 De la: LILO 16 Ianuarie 2010 17:37
cosmetice calitate best price 36 De la: garbo036965 7 Decembrie 2009 21:52
Setari Cookie-uri