Pidosnicia se plateste

E lucru cunoscut ca Bunul Dumnezeu ii pedepseste pe cei rai si pacatosi. Printre ei se numara si pidosnicii, mai cunoscuti n popor sub numele de homosexuali, gay, poponari, sodomiti, poponauti, curisti, homalai si alte asemenea nume, Doamne iarta-i ca nu stiu ce fac.

Asa cum bine ne invata Biblia, la inceput Dumnezeu l-a facut pe Adam. Vazandu-l mai neted, i-a dat penis si testicule, apoi din coasta lui a zamislit-o pe Eva ss-i fie pereche. Si a dotat-o cu vagin, inventie furata de nascocirea Satanei numita stiinta si aplicata mufelor mama si tata.

Sunt multe referinte n Cartea Sfanta legate de sodomiti si cum au fost pedepsiti. In zilele noastre, Dumnezeu si-a diversificat pedepsele, mai ales ca pe pamant e destul de mare aglomeratia si nu mai poate sa-i stranga pe toti intr-un loc, asa cum a facut n Sodoma. De aceea, in marea Lui intelepciune, i pedepseste separat si pe fiecare in parte. Asa s-a intamplat acum ceva vreme si cu travestitul Naomi. Aflati pe strada, trei membri ai sfintei grupari ortodoxe Noua Dreapta au auzit chemarea Domnului, care le-a dictat personal sa-l prinda pe Naomi, sa-l tunda si sa-i administreze pedeapsa sfanta, insa alta decat cea asteptata cu nerabdare de pacatos. Momentul a intrat insa in istorie cand acest Naomi a intrat in garsoniera de la OTV, unde un alt travestit pre numele sau Nichita (va rog sa nu imi argumentati ca lighioana aceea este femeie, fiindca daca vroia sa o faca femeie, Dumnezeu ii dadea si cele de trebuinta, nu doar un vagin).

Din lipsa de fonduri, pedeapsa pentru pidosnic a fost administrata doar cu pumni si picioare, lucru de care ni s-au si plans la spovedanie bravii nostri tineri ortodocsi. Fac un apel pe aceasta cale catre toti crestinii ortodocsi, sa doneze gruparii Noua Dreapta ori in cutia milei Sfintei Biserici fonduri pentru cumpararea unor Biblii grele, imbracate in piele argasita de capra, stiut fiind ca bataia cu Biblia este cel mai bun mod de a educa pacatosii. Daca nu se vor putea strange fondurile necesare, atunci macar batele din lemn de nuc sa fie imbracate in respectiva piele, fiindca sfantul miros ai pielii respective indeamna pre multi astfel de pacatosi la dreapta cugetare si negresita indreptare.
daniil_pravoslavnic
Postat pe 7 Noiembrie 2010 23:19
....tare urat vorbesti pentru un parinte......
ntz,ntz,ntz,dar rau mai esti....
ce ai tu bre cu Nichita,cu Naomi.......si ele este oameni :)))

parinte,iarta-ma....esti virgin?????
anaROBERT
Postat pe 7 Noiembrie 2010 23:22
Oitza Ana, stii bine ca viata oricarui pustnic spre slava Celui de Sus este inchinata.
E drept insa ca in Sfantul Weekend mai haladuim si noi pre la manastirile de maicute, in interese pur religioase si culturale
daniil_pravoslavnic
Postat pe 7 Noiembrie 2010 23:25
nuti_vio
Postat pe 7 Noiembrie 2010 23:26
daca este cu maicute,atunci sa fie intr-un ceas bunn....pacatosilor
sa nu fie intre voi astia cu barba,e mai grav atunci ....
anaROBERT
Postat pe 7 Noiembrie 2010 23:26


luminatia ta, amu chiar ca nu te mai inteleg.....fie cum zasa`si matale da acilea ceva nu e cosher.
emory
Postat pe 7 Noiembrie 2010 23:27

Aliluiia!
Thor_again
Postat pe 7 Noiembrie 2010 23:28
Asa precum bine ai citit in predica de mai sus, cu mare osardie Sfanta noastra Biserica infiereaza acest tip de relati inenaturale, intrucat Domnul in exact aceste scopuri a creat femeia, spre a-i servi barbatului la ceea ce are el de trebuinta.
Caci numai asa barbatul este capul femeii, intocmai cum DOmnul nostru Hristos este capul Bisericii.
daniil_pravoslavnic
Postat pe 7 Noiembrie 2010 23:29
Thorache.. who's that freak???
anakin
Postat pe 7 Noiembrie 2010 23:32
barbatul....capul femeii.....????sa fim realisti,e de-a dreptul ilar
ce v-ati fi facut fara femei?.....indirect o afirmi....
anaROBERT
Postat pe 7 Noiembrie 2010 23:32
Anakinu, habar n-am, ca nu seamana cu nimeni de pana acum, da' le zice bine di tat! Si sunt unii oligofreni care iau in serios ce zice pravoslavnicul (pace tie, pravoslavnice, si duhului tau! ) si pun botul... sa vezi cand incep sa il injure!
Thor_again
Postat pe 7 Noiembrie 2010 23:36
Prea-cuvioaso Ano, nu pune la indoiala vrerea Domnului si poruncile bisericesti din Sfanta Scriptura, fiindca altfel vei arde in cazanul lui Scaraotchi alaturi de un miliard de chinezi satanisti.
Amin +
daniil_pravoslavnic
Postat pe 7 Noiembrie 2010 23:37

miliardu ma incanta,suna bine......
dar....chinezii satanisti nu ii putem taia de pe lista????
hai,fa si tu o minune
anaROBERT
Postat pe 7 Noiembrie 2010 23:40
Tot la desfrau iti sade gandul, cuvioasa Ano. Musai trebuie sa treci pe la Sfanta Biserica si sa cumperi Biblia in piele argasita de capra, fiindca se vede cum satana iti joaca dansul Salomeei in ochi.
Poate ca si o exorcizare ar fi binevenita, dar pentru asta trebuie sa te adresezi altor cinstite fete bisericesti.
daniil_pravoslavnic
Postat pe 7 Noiembrie 2010 23:47
iara tu?
persidadamian
Postat pe 7 Noiembrie 2010 23:50
asta numesti tu desfrau???inseamna ca nu ai vazut prea multe la viata ta.....
la exorcizare mi-am facut si programare,dar se pare ca dejiaba bre,dejiaba :)))
ce dansul salomeei bre,mai nou e dansul pinguinului
anaROBERT
Postat pe 7 Noiembrie 2010 23:55
eu tot nu inteleg ce va amuza asa la caracterul asta, poate nu am eu simtul umorului destul de dezvoltat.
persidadamian
Postat pe 8 Noiembrie 2010 00:10
Preasfanta persidadamian, slava tie, intrucat esti singura enoriasa care nu ia in desert numele Domnului, asa cum cu nespusa mahnire vad ca se intampla in cazul altor persoane respectabile.
daniil_pravoslavnic
Postat pe 8 Noiembrie 2010 00:15
parinte,crezi ca suntem nebuni sa ne ducem in desert...si sa mai luam si pe altii cu noi.....
baga repede o slujba pentru iertarea pacatelor pacatosilor astora :)))
anaROBERT
Postat pe 8 Noiembrie 2010 00:21
Ano, esti lucratorul Diavolului? Si-a bagat coada in sufletul tau, si acum vorbeste prin tine.
Semnele clare ale posedarii se arata, trebuiesti vazuta de un exorcizator.
Doamne, Iisuse Hristoase, iart-o, ca nu stie in ce ratacire se scalda!
Amin +
daniil_pravoslavnic
Postat pe 8 Noiembrie 2010 00:33
Nu sunt nici o preasfanta din contra, Esti prea ciudat, nu te pot percepe deloc, asa ca am sa ma abtin de la comentarii. Folosesti prea multe cuvinte goale.
persidadamian
Postat pe 8 Noiembrie 2010 00:33
De la: persidadamian, la data 2010-11-08 00:33:24Nu sunt nici o preasfanta din contra, Esti prea ciudat, nu te pot percepe deloc, asa ca am sa ma abtin de la comentarii. Folosesti prea multe cuvinte goale.


ca mai toti popii, de altfel!
m_ada
Postat pe 8 Noiembrie 2010 00:36
Surioara persidadamian, ce se intampla cu sufletul tau? De ce rade diavolesc ? Cine ti-a tras valul neincrederii peste priviri?
Vorbeste cu Biserica! Daca vrei ajutor, trebuie doar sa ceri. Bunii crestini vor veni deindata, care cu Sfanta Scriiptura, care cu lumanari si topoare, ca sa scoata tot ce e rau din tine.
Amin +
daniil_pravoslavnic
Postat pe 8 Noiembrie 2010 00:37
nu o sa ma apuc eu sa judec popii acuma. Eu m-am referit la Daniil
persidadamian
Postat pe 8 Noiembrie 2010 00:38
da parinte,recunosc lucrez pentru el,am carte de munca totul este cat se poate de legal.....:))
te bagi?salariu atractiv si program flexibil.....intri cand vrei,iesi cand poti
cum sa ma vada exorcizorul?mai sumar imbracata sau.....?:)))
anaROBERT
Postat pe 8 Noiembrie 2010 00:39
parinte, dar tu lucerezi in schimbul 3 de noapte?

eu trebuie sa recunosc ca citesc cu zambetul pe buze ce scrie sihastrul daniil... are har

ana te salut
aly_fab
Postat pe 8 Noiembrie 2010 00:39
aly, mai face si el ture, pentru zilele lipsa...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 8 Noiembrie 2010 00:41
el baga non stop,i-au promis astia marire de salariu
anaROBERT
Postat pe 8 Noiembrie 2010 00:41
ana, eu cred ca e voluntar, vaz ca o face din placere...:))
eu_geminy
Postat pe 8 Noiembrie 2010 00:42
Cinstite oitze, pravoslavnicul vostru a ramas de veghe la beciul unde manastirea isi tine sfantul vin de impartasanie, ca nu care cumva niste guri mai insetate dintre cele ale calugarilor proaspat hirotonistiti sa calce in pacatul beuturii si sa li se sminteasca apucaturile.
daniil_pravoslavnic
Postat pe 8 Noiembrie 2010 00:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Virginitatea este doar un mit sau o realitate? 134 De la: iulyk_91 3 Octombrie 2012 02:31
buna ziua 3 De la: maxalina 22 Octombrie 2012 14:08
Anticonceptionale yaz 47 De la: estela 3 Mai 2010 03:47
oare napoleon avea dreptate? 50 De la: iceboxxx 7 Februarie 2012 03:57
Suflet ranit din dragoste 24 De la: garbo100378 3 Decembrie 2014 23:31
Setari Cookie-uri