Rolul sexului anal

iooo???
neeee!!!
Thor_again
Postat pe 5 Noiembrie 2010 23:18
thorule, atata vreme cat e `cu folos`, intind si celalalt obraz! nu asta tot propovaduieste, popimea sa?! ca doar suntem pe topicul lui!
esme
Postat pe 5 Noiembrie 2010 23:25
De la: esme, la data 2010-11-05 23:03:44dubito, ergo cugito! asadar, nu pot sa nu-ti dau voie, ge!


Frumoasa Esme...

"In Dubio Pro Reo"...
(ca ma inervezi:P)

sunt convins ca stii ce spun.
dar roaga juristii garbo sa-ti traduca.
cu apostila...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 5 Noiembrie 2010 23:44
si daca zici in dubio pro rectus?! ce-a iesit?
aly_fab
Postat pe 5 Noiembrie 2010 23:52
daniile sihastrule , mi-ai descretit fruntea in seara asta!!


aly_fab
Postat pe 5 Noiembrie 2010 23:57
ei Aly ce spui?ti-a plaut?
te bagi la o exorcizare???
azi ne-a tras teapa popa dar,eu inca mai sper
anaROBERT
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:01
super, am o banuiala ca thor e undeva la mijloc cu tapusha in dos-vr rectus

pe cine exorcizam azi??
aly_fab
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:03
Freya_
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:05
bre, vazui aici ca cerea cineva apostile
Ge-ule, atentie cu indoiala aia, ca nu intotdeauna profita inculpatului, mai ales in romanica

alyo, tradu urgent treaba cu tzapusha, ca de nu, ti-o iei la mare arta
Thor_again
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:05
mai asteptam Aly,mai asteptam.....
anaROBERT
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:06
mai asteptati pe dreaq! marsh la preacuvioasa culcare, ca va inchin io amu, in lipsa daniilului, de n-o sa stiti pe un' sa fugiti!
Thor_again
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:08
mai, m-ai inebunit cu apelativul asta bre....... ce tot atata bre, incolo si incoace?!

si nu mai fugiti asa de pe un totpic pe altul ca ma zapaciti de cap si nu fac fata cu voi
aly_fab
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:09
esmeo, la faza cu intoarcerea obrazului, m-ai cam pierdut...
eu as bate obrazul, in nici un caz nu l-as intoarce. mai ziceam deunazi pe undeva: atata timp cat nu accept ineptiile propovaduite de preoti, atata timp cat ma pretind om cu demnitate, mi se rupe de intorsul obrazului de care zic unii si altii.
ba chiar, dimpotriva, nu numai ca nu intorc obrazul, ci chiar iau legea thalionului in brate si dau cu ea in stanga si in dreapta, de nu se mai vede om cu persoana.

si las' sa ma judece dupa aia barbosul de prin ceruri, ca eu sunt sigur ca nu ma va trage la raspundere pentru asta si daca totusi o va face, ce-o sa-mi ia? o sa ma trimita inapoi pe pamantul aista, sa suport chinurile iadului citindu-i pe vuvu et comp
Thor_again
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:12
sa stii ca mi se lipesc genele de ploape...... si incep sa miros a somn

va las stimatilor . noapte bunA tuturor !!!
aly_fab
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:13
noapte buna, BRE, alyo!
pai tocmai asta e si scopul, innebunirea adversarului. si vezi ca imi datorezi o traducere, nu fugi!
Thor_again
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:15
somn usor Aly
anaROBERT
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:16
ge, indoielile proprii mi le rezolv singura! cat despre indoielile altora, asta nu mai stiu! in ce priveste indoielile referitoare la mine, da-mi voie sa profit de acel principiu fundamental! pana la proba contrarie! asa ca apostila sa mai astepte!
esme
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:18
thorule, cand gresesc, nu ma sfiesc a o recunoaste! si cred ca stii ce am vrut sa spun! imi juca o festa o litera!
esme
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:29
esme, de data asta chiar nu stiu la ce te referi :) Nu vanez greselile, eu postasem doar ca urmare a postarii tale cu dexul
Thor_again
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:33
thorule, se pare ca mi-am administrat o autoflagelare! vezi ce ne face popa asta?
esme
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:39
dap... si nici macar nu a aparut! iti dai seama ce iese daca vine la slujba?
Thor_again
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:42
ne-a bagat intriga si asteapta sa ne descurcam cu deznodamantul!
esme
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:46
esme, hai spune drept,
"intriga egal orgas"...m.
tre' sa vina popa?!...:)))
eu_geminy
Postat pe 6 Noiembrie 2010 02:23
Cinstite oite si berbecuti ai Domnului.
Daca v-am lasat singuri pentru aste doua zile, a fost pentru ca Biserica a avut nevoie de manurile mele mai degraba deprinse a manui cadelnita decat ciocanul si cuiele, insa vointa Taicutului nostru ceresc este lege si noi ne supunem.
Insa am lasat la latitudinea voastra sa hotarati cu ce postari, mai aproape sau mai departe de spiritul crestin, merita sa fie umpluta aceasta cutie ortodoxa a simtamintelor ce va invaluie, fiindca acestea va reprezinta. Si ce vad? cutia milei crestine care este acest binecuvantat topic se afla plina de diverse mascari si cuvinte prea-putin placute, spuse la adresa Prea Inaltului nostru, prezent aici prin umilul sau servitor.
Ii rog pe bunii crestini, aceia care nu sunt de acord cu cele mascari, sa nu uite ca exista sub orice postare un buton cu care putem sa nu permitem trollilor sa necinsteasca si sa intineze frumoasele cuvinte rostite intru folosul oricarui enorias inca de la inceputul urzelilor noastre. Amin +
daniil_pravoslavnic
Postat pe 7 Noiembrie 2010 01:27
simtamintele ce ne invaluie,preavoslavnice?
sau alea cu care-i invaluim pe altii?

pacea fie cu tine!
preci
Postat pe 7 Noiembrie 2010 08:52
Pana una alta mintile tale nu sunt in cap!
All_right
Postat pe 7 Noiembrie 2010 09:12
mai femeie, relaxeaza-te, e duminica ..

te-ai trezit cu harta-n cap, asa de dimineata...

parintzeleeeee, da` dragostea pot s-o propovaduiesc acilea la matale pe toapic ?


hai, dans ! http://www.youtube.com/watch?v=EMyq-cxxtvE&feature=share
Freya_
Postat pe 7 Noiembrie 2010 10:36
Preacucernice pravoslavnic, ti s-a cam simtit lipsa azi. Ian fa matalutza bine si scoboara-te printe ei, pacatosii, sa le mai dai cu predica la mir, ca prea s-au incins horele dracilor aici, pe garbo! Nici macar eu, cu voodoolenele mele nu am mai facut fata. Poate ca preapravoslavnicia matale o avea mai mult succes acolo unde eu am dat gres.
Thor_again
Postat pe 7 Noiembrie 2010 23:12
PreaCuriosule,revenisi....
parca era rost de o slujba vineri,ne-ai tras tzeapa,si noi te-am asteptat aici ca niste oite blande ce suntem....:))))
anaROBERT
Postat pe 7 Noiembrie 2010 23:17
Rabdare, oitza Domnului Ana cea nerabdtoare, fiindca si tzeapa aia are rostul ei.
Daca ti-a dat-o Domnul, atunci foloseste-o numai atunci cand bunul tau barbat este plecat in peregrinarile sale, spre a nu te impinge cumva necuratul la vreun pacat ori cu fapta, ori cu gandul.
daniil_pravoslavnic
Postat pe 7 Noiembrie 2010 23:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
as vrea si eu un sfat ! nu reprosuri .. 40 De la: garbo105755 5 Septembrie 2010 22:42
Virginitatea este doar un mit sau o realitate? 134 De la: iulyk_91 3 Octombrie 2012 02:31
Sexul cu un prost... 94 De la: PerfectStranger 8 Decembrie 2013 02:10
Ce parere aveti de violenta limbajului verbal sau nonverbal ... 63 De la: garbo081405 8 Decembrie 2009 00:32
Nedumerire 2 De la: garbo_506925 27 August 2020 07:25
Setari Cookie-uri