Rolul sexului anal

Saracul de tine,cred ca ai avut doar dezamagiri in viata ta.Cu siguranta in copilarie ai fost maltratat si batjocorit, dar nu uita ca vorba dulce mult aduce, orice persoana inteligenta iti va raspunde cu aceeasi moneda,asa ca daca vrei sa te faci placut exista moduri mai placute si mai fine de a atrage persoanele langa tine,mai ales femeile. Nu uita : ai tot dreptul sa fii suparat pe viata dar nu ai nici un drept sa jignesti sau sa te comporti urat cu persoanele din jurul tau fara niciun motiv.In plus femeia nu trebuie sa fie sclava barbatului...
Gabriela_Desirelle_1
Postat pe 20 Mai 2012 01:29
De la: heartbit, la data 2012-05-14 15:55:203730 de ce jignesti?
nu poti accepta ca sunt persoane care gandesc altfel decat tine?
nu stii ce este o sharada, o parodie sau ai intrat pe topicul asta fiind foarte curioasa de practica pidosnica si te-a dezamagit continutul...?
nu toate cutiile frumos colorate au bomboane!!!


Te citesc i am impresia c te cunosc.
Pt tine
Axl_R
Postat pe 20 Mai 2012 13:18
De la: floare_cu_colti, la data 2010-11-04 17:07:01 saracu de matale ce minte bolnava ai
gabytza54
Postat pe 21 Mai 2012 13:59
bolnav psihic in stare acuta
aliona24
Postat pe 21 Mai 2012 23:32
De la: daniil_pravoslavnic, la data 2012-05-22 20:07:50Orice forma de sex este acceptata de Dumnezeu, atata vreme cat se petrece in tihna familiei, cu lumina stinsa, Cu Dumnezeu in minte si suflet si fara sa cautam iluzii desarte cum ar fi orgasmul. Si atata vreme cat samanta barbatului nu se pierde. Ea (samanta) ne-a fost data ca sa o trimitem in femeie. Prin care orificiu o plantam in ea este irelevant.
daniil_pravoslavnic
Postat pe 22 Mai 2012 20:10

Pravoslavnicul si-a pus o emblema angelica dar a uitat sa precizeze ca e un inger cazut !...
Mirela_Puica_Tantan_1
Postat pe 24 Mai 2012 02:05
esti bolnav,omule!mergi si te cauta la doctori!
garbo224055
Postat pe 24 Mai 2012 11:37
Lasand la o parte limbajul subliminal , cred ca omu e bun de dus la spitalul de psihiatrie. Nu ca ar fi vindecabil dar asa macar din spirit cetatenesc sa incerc sa izolam societatea de personaje psihopate macar temporar. Sper ca toate aberariile si defaimarea bibliei si credintei in general sa fie rodul mintii lui bonlava iar tenta religioasa .sa fie o forma de exprimare ..... numai ideea ca as putea auzi o slujba in bisercia de la un individ, nici cum nu l-as putea numit preot, de nivelul astuia ma oripileaza..............Daca are fantezii erotice e una , daca e pervers mai treaca mearga, dar sa ajungi sa denigrezi relatiile de familie pana acolo incat o relatie sexuala violenta si nejustificata este biblica si benefica special creata pentru femeia care ar putea sa preacurveasca . Pai daca se ruga sa nu o insele barbatu ca numai are 20 de ani ce iti mai trece prin cap sa ii dai ,, asigurarii ,,ca nu ii asa ?

Mai grav este ca aceste ,, mesaje ,, apar cu litere majuscule de le vad si copii din camera cealalta ................
garbo198506
Postat pe 28 Mai 2012 03:05
Da i cine n-are altceva de fcut dimi la 6, dect s-i exprime f civilizat prerea despre preferinele sexuale ale altora, e cel mai de treab brbat.

Daniil are un stil s-i zicem ''aparte''. Mai citii nainte de a vb!
Axl_R
Postat pe 30 Mai 2012 08:15
E doar serios ..
anakin
Postat pe 30 Mai 2012 09:19
Chiar am observat.....
Rotty
Postat pe 30 Mai 2012 09:24
Cnd se ajunge la pierderea rațiunii,instinctul clacheaza.....

http://healthy.kudika.ro/articol/healthy~sexologie-si-reproducere/22447/pozitii-sexuale-nocive.html?utm_source=parteneriat&utm_medium=widget&utm_campaign=Inhouse
VOIAJOR
Postat pe 22 Iunie 2012 07:45
Tema pentru scatofagi
http://www.topsanatate.ro/forum/printthread.php?t=1090&page=3&pp=40
VOIAJOR
Postat pe 23 Iunie 2012 13:57
Fiule, este pcat s vii cu teme dintr-astea pe sfntul topic, de parca ai fi gustat fasolea nefiarta a calugarului buctar Phlatulaie.
Iar dac ai gustat-o, atunci e bine s nali ct mai repede rugi ctre cel de sus, n poziia fetuslui, ct mai aproape de o fereastr deschis i fr prea multa larm n juru-i. Cci dendat te vor chinui toate fiarele Iadului, i vor forfeca intestinele i numai pocina i descoperirea cii erecte a bisericii te mai poate salva.
daniil_pravoslavnic
Postat pe 24 Iunie 2012 20:34
Oricine-ai fi, ai un tupeu total nesimtit sa-ti pui un logo o poza a Mantuitorului si sa scrii la subsolul paginii "Love Our Lord".
Daca L-ai iubi, ai face si ai vorbi lucruri placute Lui.
Vad aici comentarii "profunde" presarate cu aceste dihanii animate ...

Daca te intereseaza, si din punct de vedere medical esti in eroare, ca sa nu mai spun din punct de vedere moral si spiritual. Cand te-ai rugat ultima data? Probabil ca nici nu mai stii...

Nu e nevoie sa-mi raspunzi la mesaj. Nu-l voi citi. Deja m-ai dezgustat, nu cred ca ai ceva valoros de comunicat.
garbo_5272
Postat pe 4 Iulie 2012 11:29
Hauzi apule, i-am mai zs : Las-m n pace!
Axl_R
Postat pe 5 Iulie 2012 08:05
esti nebun de_a dreptul
garbo210772
Postat pe 5 Iulie 2012 09:47
Si mie imi place Danii. Oare ... o sa ard in focurile iadului pentru asta? :)
mamamiamea
Postat pe 7 Iulie 2012 02:07
De la: SERIOSUL, la data 2012-07-16 03:21:08
ASTEA SUNT INFLENTELE OCCIDENTALE ALE DEMOCRATIEI CRETINE CARE MURDARESC ROMANIA


"inFLEntele"?!... cred ca ti-au ramas flatulentele pe limba:P
:))

PS: basistule!:)))))
eu_geminy
Postat pe 16 Iulie 2012 04:01
eu ma declar onorific de partea sfantului parinte pravoslavnic.
ca tre sa aiba si el adepti.


PS: cine stie, poate adunam de-o mana de preacuviosi, ca sa punem de dansul calugarilor de la Capalna... ca de prea cu(R)vioase vehemente si protestatare vad ca nu ducem lipsa...:D

eu tai biletele.:PP
=))
eu_geminy
Postat pe 16 Iulie 2012 04:05
si aici ai tu de zis ceva, ingeras... ??? apropo de ce scrii:
"cum face barbatul cu femeia,,, a facut femeia sclava si vrea sa ii gaureasca si toate orificiile"... Dumnezeu a facut orificile alea... un orificiu nu-l gauresti, e deja gaurit !!! dar tu chiar ca "gauresti" capu' la noi cu postarile tale... !!! ai talent la asta !
barboneli
Postat pe 24 Iulie 2012 14:29
"sa gaureasca orificiile" sau sa umple lipsa gaurii? Ca sa ne intelegem?
quasaria
Postat pe 24 Iulie 2012 15:26
De la: barboneli, la data 2012-07-24 14:29:23 si aici ai tu de zis ceva, ingeras... ??? apropo de ce scrii:
"cum face barbatul cu femeia,,, a facut femeia sclava si vrea sa ii gaureasca si toate orificiile"... Dumnezeu a facut orificile alea... un orificiu nu-l gauresti, e deja gaurit !!! dar tu chiar ca "gauresti" capu' la noi cu postarile tale... !!! ai talent la asta !
pai si orificiile barbatilor cine le gaureste?
ingerasulluptator
Postat pe 24 Iulie 2012 21:45
Ce intrebare perversa, Irinuca... sau sesizez o unda de invidie?
anakin
Postat pe 3 August 2012 16:26
Irinucaaaaa , aberatii aberatii si numai aberatii scrii !!!



ica2
Postat pe 3 August 2012 16:44
Fiica Domnului, Irinuca poate sa scrie aberatii, intrucat Domnul, in prea marea Sa milostenie, i-a luat darul gandirii.
Alaturi de asta, I-a proorocit ca enoriasa Irinuca va sfarsi tanjind dupa mangaierea de barbat, fara insa ca sa aiba parte de ea, asa cum este scris la Efeseni 5:28 "mai bine ca barbatul sa isi iubeasca trupul mai degraba decat pe femeia cu mintile ratacite".
Fiindca femeia trebuie sa invete de la barbat, iar acesta de la ea. Cum femeia e supusa barbatului, asa si oamenii trebuie sa fie supusi Domnului. Pentru ca Eva a facut Marele Pacat, e normal ca toate generatiile sa sufere, inca mai cumplit; numai asa, prin suferinta sa se apropie de Domnul, sa fie una cu Hristos, el in ea, si noi asisjderea.
Amin +++
daniil_pravoslavnic
Postat pe 23 August 2012 00:02
frumos! bravo..
garbo044505
Postat pe 20 Septembrie 2012 22:30
Fiecare padure are uscaturile ei..
Akaslhla
Postat pe 22 Noiembrie 2012 08:21


- Mama, intreaba Alinuta, ce e ala un supozitor?
- E ceva asa, ca un tub micut si care se baga in fundulet atunci cand ai constipatie...
- Da ? raspunse Alinuta, inseamna ca Gheorghita nu m-a mintit totusi despre supozitorul lui...Ma intreb insa, oare chiar oi fi constipata ? !...
barboneli
Postat pe 22 Noiembrie 2012 23:46
Doamnee...Numai tzicnitzi!!!
querida
Postat pe 23 Noiembrie 2012 10:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
prenatal 1 De la: martinutza 28 Octombrie 2010 16:39
Daca un intelept arunca o piatra in fantana, toti fraierii se arunca sa o prinda in gura? 25 De la: ratuscaceaurata 22 Noiembrie 2011 03:36
Ce faci când nu te mai vrea ? 24 De la: Adina_Mihaela_2 29 Iulie 2016 00:49
dezamagire 22 De la: quasaria 29 Decembrie 2011 01:47
Notiuni generale 8 De la: VOIAJOR 21 Decembrie 2012 14:39
Setari Cookie-uri