Rolul sexului anal

ce vedeai Ge?
ma bagi in ceata mai rau decat PreaCuriosul Garbo....:))))
anaROBERT
Postat pe 5 Noiembrie 2010 02:38
pai n-a zis Pravoslavnicul undeva ca de acum incolo va tine vinerea slujba aici??? cred ca ai uitat...:))
eu_geminy
Postat pe 5 Noiembrie 2010 02:42
poftim:

"daniil_pravoslavnic
Postat pe: 5 Noiembrie 2010, ora 01:33


Imi cer scuze, insa munca de peste zi in folosul manastirii si spre multumirea Domnului ma impinge la Sfanta Odihna a trupului, chiar daca spiritul imi este mai vioi ca oricand.
Nu uitati ca maine va astept la slujba, care o facem in fiece zi de vineri; sa veniti si cu ceva gologani si sa cereti preacuviosului parinte duhovnicesc o Biblia in piele de capra, plus un cadou-surpriza din partea bisericii, despre care vom vorbi mai pe larg in cursul zilei ce urmeaza, intr-un alt Sfant topic pe care, cu voia Celui de mai Sus, il vom deschide.
Amin +++ "

e pe topicul celalalt.
eu_geminy
Postat pe 5 Noiembrie 2010 02:45

pai o sa vin la slujba si eu


va pupilesc,ma bag la nani ca ma obosit exorcizarea
somn usor
anaROBERT
Postat pe 5 Noiembrie 2010 02:47
somn usor, ana... sa dormi linistita, ca planurile Tatalui Ceresc cu fiecare pacatos prin emisarul sau pravoslavnic sunt pe drum...:)))
eu_geminy
Postat pe 5 Noiembrie 2010 02:49
numai ca popa a plecat la somn si n-a zis la ce ora incepe Sfanta Liturghie... creca o voi face iepureste, ca sa n-o pierd.:P

PS: "o voi face" = voi dormi...:))))
eu_geminy
Postat pe 5 Noiembrie 2010 02:49
De la: anaROBERT, la data 2010-11-05 02:47:16
pai o sa vin la slujba si eu


va pupilesc,ma bag la nani ca ma obosit exorcizarea
somn usor




noapte buna ,draga mea.
vuvuzela
Postat pe 5 Noiembrie 2010 03:07
auzi mey vuvu...

ori de cate ori vad ultima ta postare la acest topic interesant, ma gandesc ca ai dat si tu o parere pertinenta...

ca doar esti open minded...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 5 Noiembrie 2010 03:26
Mari asteptari inseamna mari deziluzii Ge.
Doara
Postat pe 5 Noiembrie 2010 06:24
De la: daniil_pravoslavnic, la data 2010-11-05 02:15:10Fie ca Domnul sa iti lumineze calea, fiindca ai fost iertata de la iluminarea spiritului.


Parinte, da' potoleste-te odata, ca fac pe mine si-s la voodooterapie!!!
Thor_again
Postat pe 5 Noiembrie 2010 10:02
"Psihologia invers consta in a manipula gandirile unei persoane prin a actiona exact asa cum isi doreste."
...................la asta nu va-ti gandit...cand ati tot dat apa la moara..acestui omuletz...plin de idei...superlativ de crestinesti?............se pare ca singura noastra problema in aceasta plina criza de..."personalitate"...mondiala....a ramas sa aflam cum ne mai putem descarca hormonal....diferit de clasicul secs...mai putin aplicabil..pe aici ..pe garbo......deci..de acum inainte..fara explicatii scrise sau orale.....e timpul celor anale!
marea77
Postat pe 5 Noiembrie 2010 10:26
"...se pare ca singura noastra problema in aceasta plina criza de..."personalitate"...mondiala....a ramas sa aflam cum ne mai putem descarca hormonal....diferit de clasicul secs..."

Ba se pare ca o problema destul de mare[77?] a ta este ca interpretezi totul prin prisma sexului, fie el si anal ...
Thor_again
Postat pe 5 Noiembrie 2010 10:54
breh, da'parintele nu mai vine, asa cum a promis? ca io am venit nemancat la Biserica...:))))
eu_geminy
Postat pe 5 Noiembrie 2010 13:00
o fi prins pe undeva `vreun ceas` unde rugaciunea e din abundenta si pe alese!
esme
Postat pe 5 Noiembrie 2010 13:25
Esme,
intrucat ziua liturgica incepe la apus, ma gandesc ca Pravoslavnicul Daniil va aparea la vecernie. pana atunci s-o fi oprit si el la niste parastase, cine stie...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 5 Noiembrie 2010 13:37
De la: daniil_pravoslavnic, la data 2010-11-05 02:20:47Un bun crestin nu asteapta roade de la pomul sterp.
Multumirea poate fi numai sufleteasca; si slava sa ii inaltam Domnului ca ne-a deschois la timp ochii mintii si nu ne-a lasat in nestiinta si in promiscuitate.


PreaSfinte, fusai la biserica, gasii un lacat mare si ruginit pe ushe... acu trebe musai sa plec cu neshte treburi, da' ti-am lasat o invitatie in lista...

PS: tot ziceam ca nu voi depasi 50 de persoane in lista, ca nu vaz rostu', da' pentru o asemenea personalitate ca a matale nu ma poci abtzine.
vaz yo eventual pe cine sterg, in loc...:P

:))
eu_geminy
Postat pe 5 Noiembrie 2010 14:48
deci,fu slujba,o ba?
am ajuns prea tarziu sau se tine la noapte???
anaROBERT
Postat pe 5 Noiembrie 2010 15:00
nu, mey mamy... cre'ca parintele apare la vecernie...
ma duc acuma sa bag un acatist, ca sa aiba ce pomeni deseara...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 5 Noiembrie 2010 15:12
pai e mai bine asa,ca mie noaptea imi place
anaROBERT
Postat pe 5 Noiembrie 2010 15:14
ei nah... atat de tanara si ai si inceput cu tabieturi.
parca ai fi maritata...:PPP
:))))))
eu_geminy
Postat pe 5 Noiembrie 2010 15:15
zi si tu daca nu este asa
m-am gandit eu ca asa o sa para...si nu am decat 18 ani si nici gand de maritis
anaROBERT
Postat pe 5 Noiembrie 2010 15:17
draga thor....daca eu as fi avut o problema cu secsu..poate intram mai des pe aici...sa mai invatz ceva din postarile veteranilor acestui site....dar..cred,ca am alte probleme mai importante care sa-mi ocupe timpul..decat sa ma gandesc cum toti frustratii ce nu au parte de actiune in viata lor intima,se trezesc sa posteze cate un topic de genul acesta!
marea77
Postat pe 5 Noiembrie 2010 20:43
Iti bati joc de toti si de toate dar in primul rand de tine insuti. Sa-ti fie rusine pentru acest topic!
All_right
Postat pe 5 Noiembrie 2010 20:49

Pravoslavnice, haide, bre, ca uite ce-ti fac oaile ratacite de turma!

Mai, astea, crestinele indignate, habotnicia nu a dus la nimic bun. Si in nici un caz nu e un termen laudativ. Daca voi asta ati inteles din ce ati citit, daca nu ati reusit sa vedeti un pic printre randuri, e treaba voastra. Dar sa nu va mire cand cineva va va da peste ovhi pe aici pentru bigotismul asta al vostru.
Thor_again
Postat pe 5 Noiembrie 2010 20:56
am ras cu lacrimi....asa ceva nu am vazut in viata mea......
emory
Postat pe 5 Noiembrie 2010 21:11
mda
persidadamian
Postat pe 5 Noiembrie 2010 21:13
De la: marea77, la data 2010-11-05 20:43:54draga thor....daca eu as fi avut o problema cu secsu..poate intram mai des pe aici..


Nu ma mir ca ai avut acea atitudine fata de topicul asta, din moment ce din postarea mea nu ai fost in stare sa pricepi decat ca eu as fi zis ca ai avea vreo problema cu sexul Am sa iti spun un secret: NU am zis ca ai avea vreo problema cu sexul, ci cu totul altceva. Acum insa am sa ti-o spun de-a dreptul, pentru ca vad ca ai confirmat: poate ca nu ai o problema cu sexul, dar cu intelegerea limbii romane in general, si a unor fraze mai complexe in special, chiar ai o problema.
Thor_again
Postat pe 5 Noiembrie 2010 21:26
thorule, parol ca am reusit sa vad chiar mai mult printre randuri! simtii si eu, nah!, nevoia sa musc! am crezut ca e vorba de un misogin gretos si colectionar de senzatii condimentate ale altora, vroiam sa-mi infig tare coltii intr-unul, dar, deh!, se pare m-am inselat; e vorba doar de un spirit ludic, un jucaus speculativ! dar speculativ pe seama naivitatii si oripilarii galagioase si ignorante a unora. ...un fel de bagator de fitiluri pt cine pune botu`.

asa ca, popo, nu putem sa nu te lasam sa existi in toata `splendoarea`, haha!, cucerniciei tale!
esme
Postat pe 5 Noiembrie 2010 21:51

nici nu ma asteptam la altceva din partea ta, drace! chiar ma intrebam cand vei interveni...
Thor_again
Postat pe 5 Noiembrie 2010 21:56
Bai nea parinte...

am vazut, cu importanta smerenie, ca ai treaba multa pe saitu' matale, cu oitzele si berbecutzii preacuviosi, adunati in luni de zile de truda preacucernica...

da' mai da o raita si aciulea, intru linistirea spiritelor isterice, si imbunarea tuturor pacatosilor, precum ai promis.

te anuntz, pe aceasta sfanta cale, ca n-am stat la dispozitia matale si m-am infruptat cu nesatz din hrana noastra cea de toate zilele pe care Tatal Ceresc ne-o da celor ce suntem de-ai dansului. ashea ca pot sari peste euharistie, azi.

ar fi bine ca si matale, parinte Daniil, sa faci bine si sa-ti urmezi canoanele, ca pacatosi si pacatoase care deja bat nerabdatori din picioare si coapse jucaushe sunt destui/destule, iar Doamne-Doamne si-a pus toata increderea in PreaSfintzia Matalutza.:P

Cu aprocsimativa smerenie,
un credincios prea-pacatos.
:)))
eu_geminy
Postat pe 5 Noiembrie 2010 22:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Aveti probleme in cuplu ??? V-ati gandit ca un afrodisiac natural va poate ajuta sa le invingeti ? Iata solutia !!! 9 De la: garbo_414933 31 August 2015 15:34
Buna, vreau un sfat sincer 88 De la: garbo161879 29 August 2010 15:45
o mica problema, 33 De la: krystyna17 7 Ianuarie 2012 12:33
UNDE E MAI RAU (LA GINECOLOGIE SAU LA DENTIST)? 103 De la: estela 15 Aprilie 2010 04:53
virgina la 22 de ani 327 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 08:56
Setari Cookie-uri