Marea mea iubire

evident - si nu pare sa nu vrea sa se schimbe.Ea, cel putin.
Problema e ca daca se va trezi fara un ban si cu copil mic, fara sa il angajeze nimeni, ar cam putea sa o ia de la capat foarte usor.
quasaria
Postat pe 13 August 2010 19:25
Si pe barbatii romani care jumulesc femeile si profita de ele..Pe ei cine ii judeca?
xenaprintesarazboinica
Postat pe 13 August 2010 21:15
ce e irina, nu te-a jumulit suficient de bine - sau care e problema ta?
quasaria
Postat pe 13 August 2010 21:20
De la: quasaria, la data 2010-08-13 21:20:25ce e irina, nu te-a jumulit suficient de bine - sau care e problema ta?
nu multumesc lui Dumnezeu nu ma jumulit...pt ca ma feresc de romani....pt ca numai dupa jumulit umbla....si apoi unii chiar fura de la oameni care nici ei nu au bani...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 13 August 2010 21:29
saraca am fost dintotdeauna pt k bani nu mi-au adus fericirea de exemplu sunt zile in care am doar bani de lapte si scutece la fata si nu fur si nici nu mor muncesc cum pot si sunt multumita k fata mea e sanatoasa...bani se pot face usor dar nu sunt dispusa sa fac compromisuri atat de mari...asa am trait mereu m-am multumit cu ce am avut si dak el a vrut sa imi ofere ce mi-a oferit a fost liber sa o faca in schimb dak vroiam eu mai mult poate era de mult unde e acum...am provenit dintr-o familie saraca de copil am stiu sa intreb inainte dak sunt bani si apoi dak mi se poate lua jucaria respectiva...prima oara am muncit la 14 ani pt k vroiam o pereche de blugi noi si sora-mea nu vroia sa imi ia si apoi am muncit in fiecare weekend si in fiecare vacanta pt banii mei proprii si o ajutam si pe sora-mea sa-si creasca fata...nu am avut viata atat de roz pe cum credeti voi...stiu k am gesit si eu dar nu eram eu aia care il putea schimba pe el...nu in lumea si in anturajul in care traia el...
Iriada
Postat pe 13 August 2010 23:18
Care e problema fata mea? Ce atata jale? Nu e prima oara cand o femeie se indragosteste de un "baiat rau". Eu zic sa te bucuri ca baiatul nu era violator sau criminal in serie. Ca cu dragostea asta nu te pui.
Doara
Postat pe 13 August 2010 23:22
corect si nu ma plang...asta e oricumeu sper k se va schimba...pt fetita...dak nu cum descurc acum pot si fara el...si stie...vom vedea...oricum pt mine fata e pe primul loc
Iriada
Postat pe 13 August 2010 23:31
se vede ca provii dintr-o familie saraka...
nici litere n-aveti pe tastatura aia...

doaro...
corect!
preci
Postat pe 13 August 2010 23:34
de munca este i-am gasit deja...doar sa vrea sa mearga si cica ar vrea...
Iriada
Postat pe 13 August 2010 23:41
De la: preci, la data 2010-08-13 23:34:44se vede ca provii dintr-o familie saraka...
nici litere n-aveti pe tastatura aia...

doaro...
corect!


scriu de pe gsm si in plus e normal sa mai am greseli sunt de la 11 ani in belgia...
Iriada
Postat pe 13 August 2010 23:44
Q ce trairi ai avut.....oribil dar orice sut in fund e un pas inainte....la tine sa adeverit si zicala.tot respectul desi nu te cunosc mi-e greu sa cred ca ai fi fost in stare sa faci asa ceva,nu stiu mi se pare prea mult,mult prea mult .Poate gresesc,ma poti corecta dar in viata totul se intampla cu un scop,toate au o motivatie.
anaROBERT
Postat pe 13 August 2010 23:47
De la: temptationk, la data 2010-08-13 23:18:38saraca am fost dintotdeauna pt k bani nu mi-au adus fericirea de exemplu sunt zile in care am doar bani de lapte si scutece la fata si nu fur si nici nu mor muncesc cum pot si sunt multumita k fata mea e sanatoasa...bani se pot face usor dar nu sunt dispusa sa fac compromisuri atat de mari...asa am trait mereu m-am multumit cu ce am avut si dak el a vrut sa imi ofere ce mi-a oferit a fost liber sa o faca in schimb dak vroiam eu mai mult poate era de mult unde e acum...am provenit dintr-o familie saraca de copil am stiu sa intreb inainte dak sunt bani si apoi dak mi se poate lua jucaria respectiva...prima oara am muncit la 14 ani pt k vroiam o pereche de blugi noi si sora-mea nu vroia sa imi ia si apoi am muncit in fiecare weekend si in fiecare vacanta pt banii mei proprii si o ajutam si pe sora-mea sa-si creasca fata...nu am avut viata atat de roz pe cum credeti voi...stiu k am gesit si eu dar nu eram eu aia care il putea schimba pe el...nu in lumea si in anturajul in care traia el...
Pai nu pot sa zic ca este barbat rau..Pt ca s-a comportat frumos cu tine,,,te iubeste pe tine si pe fetita ta...Dar saracul a luat-o pe cai gresite ca multi altii.macar el recunoaste....Sunt alti barbati rai,,care isi bat joc de femei,,profita de banii munciti la femei,,,le seduc apoi le fac servitoare...Astia ar trebui sa faca puscarie si ei....Ca sunt manipulatori....Dar nu suntem noi asa evoluati din pacate
xenaprintesarazboinica
Postat pe 13 August 2010 23:47
si ai uitat de unde ai plecat?....normal ca ai uitat caaici nu fura nimeni pentru tine,te cresteau parintii asa cum puteau si cu ce aveau......
anaROBERT
Postat pe 13 August 2010 23:48
si-n belgia sunt oameni saraci care folosesc interenetu' mobil,sau cum?

ca ma mut in belgia,ce pana mea!?
preci
Postat pe 13 August 2010 23:48
Pai nu pot sa zic ca este barbat rau..Pt ca s-a comportat frumos cu tine,,,te iubeste pe tine si pe fetita ta...Dar saracul a luat-o pe cai gresite ca multi altii.macar el recunoaste....Sunt alti barbati rai,,care isi bat joc de femei,,profita de banii munciti la femei,,,le seduc apoi le fac servitoare...Astia ar trebui sa faca puscarie si ei....Ca sunt manipulatori....Dar nu suntem noi asa evoluati din pacate

aberezi bre dar aberezi intr-un stil enervant..... la tine ar trebuii sa faca puscarie toti barbatii .....
anaROBERT
Postat pe 13 August 2010 23:50
De la: temptationk, la data 2010-08-13 23:41:33de munca este i-am gasit deja...doar sa vrea sa mearga si cica ar vrea...
Nu le mai povesti draga la astia sufletul tau..Pt ca sunt rautaciosi,,si pe ei nu se vad....Lasa-i in plata Domnului...Se cred Dumnezeu..Judecatori
xenaprintesarazboinica
Postat pe 13 August 2010 23:51
De la: anaROBERT, la data 2010-08-13 23:50:36Pai nu pot sa zic ca este barbat rau..Pt ca s-a comportat frumos cu tine,,,te iubeste pe tine si pe fetita ta...Dar saracul a luat-o pe cai gresite ca multi altii.macar el recunoaste....Sunt alti barbati rai,,care isi bat joc de femei,,profita de banii munciti la femei,,,le seduc apoi le fac servitoare...Astia ar trebui sa faca puscarie si ei....Ca sunt manipulatori....Dar nu suntem noi asa evoluati din pacate

aberezi bre dar aberezi intr-un stil enervant..... la tine ar trebuii sa faca puscarie toti barbatii .....
Pai baietii care se comporta frumos cu femeile nu....Doar lepadaturile ..
xenaprintesarazboinica
Postat pe 13 August 2010 23:52
http://www.youtube.com/watch?v=lyJvmaCn6YU&feature=related

Sa fim on topic.
Doara
Postat pe 13 August 2010 23:54
sti ce ma mira lupty?de fapt de ce m-ar mira? de la tine desi te cunosc de aici de pe forum nu ma pot astepta la mai mult.....


deci eu am inteles asa barbatii care nu muncesc si stau acasa pe banii femeilor si le considera slugi la puscarie cu ei iar cei care fura de la niste bieti oameni doar au comis o greseala si nici macar judecati sa nu fie....penibil
anaROBERT
Postat pe 13 August 2010 23:56
nu am uitat de unde am plecat si nu am cum sa uit ca tot ce am trait si-a lasat amprenta pe viata mea...si in ce priveste el da tot timpul s-a purtat frumos singur lucru e k nu puteam sa il schimb...prea mult anturaj...dar acum a vazut k e singur si k nimanui nu-i pasa si il doare foarte mult si mi-a zis k se uraste pt k nu s-a schimbat mai repede sa nu trecem prin asta si cel mai rau il doare k nu e langa fata si k nu o vede crescand...si fata simte si knd il aude si il vede....rade si el plange de ciuda...ma nbucur intr-un fel k si a luat o lectie sper...el asa zice...
Iriada
Postat pe 13 August 2010 23:57
o dovada in plus ca erai nula pentru el,anturajul,prietenii erau cei imporanti ,sfaturile tale,vorbele si incercarile disperate de a il schimba erau in van....
anaROBERT
Postat pe 13 August 2010 23:59
ai dreptate luptatoarea n-are rost e prea mare rautatea...:((
Iriada
Postat pe 14 August 2010 00:01
Pai femeilor noi trebuie sa ii educam pe barbati pt ca doar din noi femeile s-au nascut...De asta sunt dependenti de noi femeile sunt ca sugacii aia mereu imaturi pt ca nu au fost educati la timp sa isi puna osul la munca sa nu mai aiba timp sa se gandeasca la tampenii
xenaprintesarazboinica
Postat pe 14 August 2010 00:02
asa este lumile sant rele ....haisa facem pacate ca ne iarta dumnezeu daca ne rugam
garbo074997
Postat pe 14 August 2010 00:04
poate ai si tu dreptate ana dar uneori dragostea era prea oarba...si eu dupa ce am stat cu el nu mai aveam pe nimeni si nici unde sa ma duc si nici ce sa fac...si aveam si frica aia k altul nu mai gasesc...k o pustioaica de 17 ani bineinteles copilul m-a schimbat si nu mai gandesc deloc asa...stie clar nu se schimba singurul lucru kre iil va durea e k nu is va mai vedea fata nici in poze...
Iriada
Postat pe 14 August 2010 00:05
tu sti ce spui,tu asta gandesti?ciudata mai esti dar ciudata rau fato....

rautate?noi suntem rele ca ne expunem parerile,da ok sunt contra hotilor,ii detest,ii urasc si sper sa aibe parte de ce merita,sunt rea ok si care este problema,ma bucur ca in viziunea voastra ieftina hotii sunt victimele
anaROBERT
Postat pe 14 August 2010 00:05
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-08-14 00:02:43 Pai femeilor noi trebuie sa ii educam pe barbati pt ca doar din noi femeile s-au nascut...De asta sunt dependenti de noi femeile sunt ca sugacii aia mereu imaturi pt ca nu au fost educati la timp sa isi puna osul la munca sa nu mai aiba timp sa se gandeasca la tampenii
Barbatii fara femei sunt niste nimicuri...Barbatii sunt imaturi si foarte dezordonati in gandire...Nu degeaba se spune,,ca barbatul este capul pt ca vrea el mereu sa para ala rotund,,,si femeia este gatul pt ca trebuie sa stie sa il dirijeze...Dar femeia trebuie sa fie hotarata si sa gandeasca mai mult cu creierul si cu inima doar cateodata si la momentul potrivit...De asta barbatii au nevoie de educatia femeilor pt ca ei sunt imaturi...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 14 August 2010 00:06
asea-i mamicu` , de mici trebe alaptati..
Freya_
Postat pe 14 August 2010 00:07
bre lupty un control rapid la psihiatru si problema ta cred ca va avea rezolvare....

esti patetica deci un mod mai aberant de gandire ca al tau nu am vazut in viata....sau faci misto
anaROBERT
Postat pe 14 August 2010 00:08
De la: garbo074997, la data 2010-08-14 00:04:35asa este lumile sant rele ....haisa facem pacate ca ne iarta dumnezeu daca ne rugam
pai ca talharul care a fost rastignit impreuna cu Hristos si sa pocait si l-a rugat pe Iisus sa il omeneasca in imparatia lui....Pe care nu o vedea..Dar a avut credinta chiar daca Iisus suferea in chinuri mari pt noi pacatosii...Pt ca daca am fii fost cuminti...Dumnezeu nu ar fii suferit atata pt noi oamenii care nu suntem buni de nimic si facem mereu greseli
xenaprintesarazboinica
Postat pe 14 August 2010 00:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
SA VOTAM PENTRU ROMANUL BRANCUSI! 24 De la: LILO 20 August 2009 12:59
despre barbati violenti 60 De la: sora_ilsi 13 Decembrie 2010 00:05
CAUT PRIETENI EMO SI COLEGI EMO 52 De la: anndrreead_sexygirl 16 Decembrie 2009 20:59
De ce oare si femeile sunt asa rele? Din cauza ca nu se exteriorizeaza? 187 De la: garbo058987 14 Februarie 2011 14:30
Gemenii 1 De la: epopescu58 3 Februarie 2011 23:50
Setari Cookie-uri