Marea mea iubire

poi ce sa fac si io
amu daca tot ii week-ul
sa mai tzopaim pe-acilea
LILO
Postat pe 22 August 2010 17:54
buna ,Lilo ,
liaiedera
Postat pe 22 August 2010 18:07


multzam de salut lia...
si tie o seara minunata ca de maine
o noua saptamana ne asteapta

LILO
Postat pe 22 August 2010 18:17
Da bre, maimutzico!
Trebuia sa vii tu sa imi amintesti!

He he heee... 666 mesaje...
Asa sa ramana!
Thor_again
Postat pe 22 August 2010 18:19
liaiedera
Postat pe 22 August 2010 18:22


nu-ti fa griji "vrajitorule" ca si io is la fel de
incantata de ziua de maine

dar fa o vraja,fa ceva sa ramanem intr-un vesnic week
LILO
Postat pe 22 August 2010 18:26
Eu voi fi incantata de ziua de maine si astept LMA ! de la voi .
liaiedera
Postat pe 22 August 2010 18:36
daca e ziua ta lia eu iti zic de pe acum din tot sufletul
LA MULTI ANI!

in acest caz,este o zi speciala pt tine
LILO
Postat pe 22 August 2010 18:40
Lia....
La multi ani, fecioaro! Sa fii sanatoasa, iubita si sa ai parte numai de clipe frumoase alaturi de cei dragi.
nuti_vio
Postat pe 22 August 2010 18:42
Multumesc , Lilo , . Da , este o zi mare . Am realizat destule , am avut si infrangeri dar per total e pe plus . Tie iti doresc si mai multe realizari , chiar daca nu e ziua ta maine . Sa fim sanatoase !
liaiedera
Postat pe 22 August 2010 18:46
Multumesc , Nuti . Urarile sunt binevenite oricand . Sa ai parte si tu de tot ce e bine pe pamant .
liaiedera
Postat pe 22 August 2010 18:49
nu stiu ce-ai gandit cand te-ai hotarat sa scrii aici,era mai mult k sigur k vor sari toate k ulii pe tine.meseria asta cum ii spui tu,a barbatului tau,e boala grea,k jocurile de noroc.sa stii k e bine k a cazut la puscarie,acum cand va iesi va fi o mare cumpana pt el,acum poate sa se lase,sa se invete minte.dar dak se duce iar la treaba,nu se va lasa niciodata.Cunosc foarte multi,la mine in oras sunt singurii,in afara de copiii de bani gata,care au bani.nici unul nu a ajuns bine.toti au aruncat cu banii,au facut europa cum spui tu,cinsteau toti prietenii,aduceau cei mai scumpi lautari sa le cante,si nu s-au ales cu nimic.nici unul nu are nimic la a 2-a tinerete.si vorbesc de oameni care se ocupau de chestii ceva mai grele decat buzunarele turistilor.poate tu vei fi mai norocoasa,si vei reusi sa-l vindeci.numai bine iti doresc....sanatate la micut
pusha2
Postat pe 22 August 2010 20:18
heloo vreau sa stiu si eu ce lucrezi in belgia eu am sa ajung acolo in maxim doua saptamani si am sa lucrez ca asistenta medicala si o sa locuiesc la louviere tu unde locuiesti poate o sa tinem legatura uite mailul meu gabrielacristinararu@yahoo.com merci
kyttychelu
Postat pe 22 August 2010 21:54
nu ce e frumos tine la nesfarsit mai ales cand furi de la niste bieti oameni care s-ar putea ca ce le era furat sa fi fost singurii bani din care le era asigurata hrana si voua va era bine nu vreau sa fiu rautacioasa dar totul se plateste in viata mai devreme sau mai tarziu nici un rau nu ramane nepedepsit poate e o lectie de viata pt el si o sa e schimbe de dragul copilului
zamfirica
Postat pe 22 August 2010 22:30
stii draga si eu am fost femeie de hot,am fost respectata,ne-am despartit ptr ca nu vroia sa imi creezze probleme,asta a fost acum 14 ani,dar inca il mai iubesc desi ne-am vazut de drumurile noastre si ne-am facut familiile noastre,inca mai vb la tel si cind ne intilnim si se poate vorbim,eu ce sa zic chiar daca nu se schimba sa sti ca atunci cind va fii cu voi,o sa va iubeasca si sa va respecte,ptr ca un hot adevarat stie ce e respectul,tu sa il respecti si sa il iubesti si sa te gindesti ca un fraier care munceste nu stie sa daruiasca o floare,la fel eram si eu ,dar din respect ptr mine ne-am despartit imi spunea mereu ca nu merit sa umblu prin tribunale si ca desi ma iubeste prefera sa fim departe sa stie ca sunt bine.te sarut dulce p-e tine si pe puiul tau si trasmite-i si lui multa sanatate si sa va iubeasca ca meritati.NU DISPERA IN VIATA NU PRIMESTI MAI MULT DECIT POTI DUCE.
garbo133311
Postat pe 22 August 2010 22:38
Adina - educativ, ce sa spun...
Pina la urma din tot mesajul fetei asteia reiese dorinta ca barbatu-sau sa se lase de furturi. E o chestie aproape la fel de grea ca a se lasa de droguri... Zbieretele tale virtuale crezi ca ajuta?
Iti spun eu: NU.
Oamenii astia trebuie integrati nu alungati cu pietre, daca vrei un rezultat. Daca vrei numai o descarcare emotionala, joci tontoroiul cum faci tu. Dar, daca vrei sa nu iti mai fure maine din buzunare, nu asa reusesti. Asa doar ii inraiesti - si concluzia pe car eo sa o traga pe buna dreptate e da-i dreak, de ce sa nu fur de la ei, oricum sintem tabere adverse... si ne fac albie de porci.
quasaria
Postat pe 22 August 2010 22:48
pe cuvant de nu te apreciez si eu as fi facut la fel incercand sa imi schimb persoana iubita.... si fosta mea iubirea avea un viciu mai urat jocurile de norok ... si styu cat de greu e sa schimbi un om cu aja vici ... da iti zik sincer knd vede k te pierde se lecuieste .... si nu mai asculata toate moldovencile... vezi-ti linistita de copil k o sa fie bine si o sa ai o viatza normala dupa ce iese.... putin kare o mai fac si a 2a oara ...si aia poate nu au o familie... da aia kare sunt constienti k eu ceva de pierdut nu mai o fac... asa ca sincere felicitari pt incercarea.... e ceva de genu sa schimbi un om k cancer intr-un om normal numai k vicile se pot schimba dak cineva ii da motive k adevara:*:*
papsi_ana
Postat pe 22 August 2010 23:39
merci mult pt toate vorbele voastre si chiar si pt critici si poate chiar imi prinde bine...oricum eu tot ce vreau o sa fac...am sa ii acord o sansa pt k e tatal fetei mele...si pt k il iubesc...e om si k toti oamenii gresim...mai mult sau mai putin...si am incredere k se va schimba si il voi ajuta k paote la urma urmei asta mi-a fost scris...merci mult incaodata numai bine va doresc...
let_me_sign
Postat pe 23 August 2010 03:38
Buna,
Imi pare rau de limbajul care-l abordati, se pare ca in afara de a va inregistra pe un site si a scrie doua cuvinte pe un forum, carte nu prea aveti.Imi cer scuze ca va jicnesc, dar astea sunteti.Respectiva fata a spus o intamplarea care poate i-a marcat viata, cine sunteti voi sa judecati?
arina82
Postat pe 23 August 2010 13:21
no...te trezishi???Noi nu jiGnim pe nimeni....doar speculam idei....subiecte...si ne amuzam.
walkiria
Postat pe 23 August 2010 13:23
Mamica,
Da' matale cine esti sa judeci?
Spui de altii ca nu au carte, da' la barna din ochiul tau te-ai uitat?
Ca ia uite ce de "fluturasi" ai scapat! ...
Thor_again
Postat pe 23 August 2010 13:24
las-o bre ........... inca n-a precizat care-s aia
asteptam...............
jeanette40
Postat pe 23 August 2010 13:29
"MAREA MEA IUBIRE"
Alt subiect nu a gasit sa posteze pe forum?Nu e nimic nou!!!Suntem inconjurati de hoti...pretutindeni...pana si guvernul e plin...nu scapam de ei...DA...mi-e mila de copil,dar imi face greata atitudinea pe care a adoptat-o ea..cica ne indreptam spre civilizatie.Sunt curioasa ce munceste ea in Belgia,sau pe unde o fi.Eu am muncit un an in strainatate cu mama mea si cand am ajuns inapoi in Romania mi-au furat toti banii strans timp de un an..ar trebui rasi de pe fata pamantului...
garbo133993
Postat pe 23 August 2010 13:40
NU CRED ca esti avocat,sau, cel putin, n-ar trebui sa fii, dupa cate greseli de ortografie faci !
Ah, da, probabil ai terminat o facultate particulara de doi lei, ai si licenta cumva? La facultatea aia , pe care zici c-ai absolvit-o, nu se cere limba romana?Lasa comentariile in seama celor care stiu macar sa scrie !!!
Adina_Ana
Postat pe 23 August 2010 13:55
Adino, las-o bre-n amaru' ei, ca a facut scoala profesionala de drept. Ia zi mai bine, te bagi la propunerea mea? Aia cu cotroceniu'
Noi te sustinem, tu te bagi colea si io ma bag p-orma prim ministru. Ai dreaq de hoti, le dam la gioale de-i zvantam dupa aia
Thor_again
Postat pe 23 August 2010 14:00
Thor draga
sponsorizeaza-mi tu campania si-ti promit, parol d honeur, ca-l zbor pe boc...pe loc, iar ce ti se cuvine e pus de-o parte(una grasa, bineinteles...)
Lasand gluma, n-as starpi realmente pe nimeni, chiar, n-o sa-ti vina sa crezi cata echilibristica fac uneori ca sa pot ajuta un copil sau adult "de etnie rroma"...! M-au lasat nervii, cum cu intelepciune ai remarcat, cand, pentru-a nu stiu cata oara, tot gunoiul din tomberoanele de langa bloc a fost imprastiat, scotocit , unul din picii din jurul blocului a fost lovit cu pietre, iar doi saci cu balegar, cel mai ...pur balegar cu putinta, au fost aruncati cu-n ranjet sfidator, gen faceti-ne ceva, daca indrazniti, exact langa un bloc dintr-o zona centrala a unui oras din Romania !!
Pana la urma, cu totii avem slabiciuni dar unii-s mai slabi ca altii desi, te asigur de asta, au simtul ridicolului!
Multam de-ntelegere batrane, ne vedem la Cotroceni!
Adina_Ana
Postat pe 23 August 2010 14:24
UNEORI OBICEIURILE OAMENILOR NU SE SCHIMBA NICIODATA,DESI SPER SA NU FIE ASA SI IN CAZUL TAU.PACAT DE TINE SI DE COPIL DACA NU REUSESTE SA SE LASE DESI MA IDOIESC,,RAMNETI MAI MULT SINGURI DECAT CU MAREA IUBIRE !!!!!!!!!!NU MI-O LUA IN NUME DE RAU,AM AVUT O PRIETENA CARE ARE UN FRATE LA FEL CU MANA MAI LUNGA CU 2 COPII SI NU S-A LASAT A FOST MAI MULT INCHIS DECAT AFARA,SI EA CFESTE COPII CU PARINTII.SPER SA AI UN NOROC MAI BUN, !
SANATATE SI FERICIRE V-A DORESC..
SA AUZIM DE BINE
garbo095373
Postat pe 23 August 2010 17:25
iubita mea asta nu e marea ta iubire vor trece anii si vei descoperi ca proverbul romanesc e adevarat :lupul i-si schimba parul dar naravul ba
asteapta sa mai treaca timp si lucrurile se vor lumina
mariapotinteu
Postat pe 23 August 2010 21:53
iti placea viata care o ducea ?ti se parea palpitanta a? a fost frumos sa nasti singura?Dumnezeui ii pedepseste pe toti. ca unii se chinuie si muncesc sa le fure tampiti ca barbata'tu. femeie batrana si ce-ti iese din gura. auzi la ea e palpitant sa furi.
bbyy
Postat pe 24 August 2010 02:01
De la: arina82, la data 2010-08-23 13:21:31Buna,
Imi pare rau de limbajul care-l abordati, se pare ca in afara de a va inregistra pe un site si a scrie doua cuvinte pe un forum, carte nu prea aveti.Imi cer scuze ca va jicnesc, dar astea sunteti.Respectiva fata a spus o intamplarea care poate i-a marcat viata, cine sunteti voi sa judecati?




garofita
Postat pe 24 August 2010 02:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Copiii indigo si 2012? 80 De la: pantera_neagra 27 Decembrie 2011 00:57
Femeile intre ele de ce ??? 28 De la: mitalina 28 Septembrie 2009 09:08
Incotro? 12 De la: pantera_neagra 24 Ianuarie 2010 15:21
sall 7 De la: hermosa20 30 Iulie 2012 09:02
ce sa fac ca sa nu ma insele? 78 De la: garbo_7980 19 Decembrie 2012 00:09
Setari Cookie-uri