Marea mea iubire

florile poate nu le fura de la bietii oameni sa i le duca ei insa cadourile clar nu se ducea la magazin sa ii cumpere ei ceva simbolic si din inima....ce fura de la bietii oameni ii ducea ei ca si cadou.... halal cadou,mai bine lipsa



anaROBERT
Postat pe 13 August 2010 01:41
De la: temptationk, la data 2010-08-13 01:33:21bai asta sau asta ia veziti taica de treaba ta k nu te-a intrebat nici dracu nik...
sa va ia dreak pe voi si sa va blesteme toata lumea sa nu aveti liniste in veci toata nelinistea oamenilor furati de ala in 20 de ani sa va ajunga pe voi
garbo074997
Postat pe 13 August 2010 01:42
De la: temptationk, la data 2010-08-13 01:33:21bai asta sau asta ia veziti taica de treaba ta k nu te-a intrebat nici dracu nik...
iote-o bre ca mita cinstita capata voce si grai si se simte ostrocizata
garbo074997
Postat pe 13 August 2010 01:43
De la: temptationk, la data 2010-08-13 01:33:21bai asta sau asta ia veziti taica de treaba ta k nu te-a intrebat nici dracu nik...


ia du-te tu si canta-i copilului ceva... poate te linistesti
silfida
Postat pe 13 August 2010 01:44
mda...fiecare cu comentarile lor...la ce puteam sa ma astept...inca in tara mai tre sa treaca ceva ani k sa va schimbati gandirea...nu k nu aveti dreptate in unele chestii...dar tot ce mi s-a oferit trebuia sa refuz k venea de unde venea?si are si o meserie dak vreti sa stiti e sudor a si lucrat...nu e primul si nici ultimul care a fost hot si a ajuns sa munceasca nu 8 ore poate si 12 si spun asta k stiu pe cineva...si la urma urma urmei nu am nevoie de comentarile voastre...uita-ti-va la voi ca nu sunteti sfinti ca sa ma judecati pe mine...
Iriada
Postat pe 13 August 2010 01:46
bai asta sau asta ia veziti taica de treaba ta k nu te-a intrebat nici dracu nik...
Iriada
Postat pe 13 August 2010 01:46
Mie mi se pare chiar ... romantic ( )
Da' ia vezi, mai ai toate cardurile??

In rest ... "pupici", ce sa mai zic?!
cat_13
Postat pe 13 August 2010 01:47
binenteles ca nu trebuia sa refuzi si tu ne dai lectii de buna purtare si de coloana vertebrala si de valori? uitate in oglinda si o sa te ajunga blestemele oamenilor de le-ai mancat pensioara ...
garbo074997
Postat pe 13 August 2010 01:49
bai asta sau asta ia veziti taica de treaba ta k nu te-a intrebat nici dracu nik...
Iriada
Postat pe 13 August 2010 01:50
ai dreptate mai tamponico ne mai trebuiesc cativa ani ca si noi romanii ramasi aici sa ajungel asa sus ca voi,furtul sa fie lege iar la puscarie sa te duci ca la tine acasa....ei uite noi nu suntem asa emacipati ca voi romanii fugiti de responsabilitati si care isi cladesc fericirea pe supararea si oful altora.....scarba,scarba de o mie de ori scarba.


nu vrei sfaturi si nici comentarii atunci de ce draq nu ai scris o scrisoare si ti-ai etalat aici viata de kk pe care o duceti....


anaROBERT
Postat pe 13 August 2010 01:51
nuuuuuu nu tre sa judecam rahatiii si scursurile societatiii o sa te primim cu flori santem fara gandire si fara zari deschise pt ca nu acceptam sa ne ia barbasu economiile
garbo074997
Postat pe 13 August 2010 01:52
De la: temptationk, la data 2010-08-13 01:46:40bai asta sau asta ia veziti taica de treaba ta k nu te-a intrebat nici dracu nik...



beeeey!!!!!! ca parca trebuia sa ma intrebi tu?
silfida
Postat pe 13 August 2010 01:53
stiu k nu doarmea Dumnezeu...bine ca sunteti voi sfinti...si corecti...sanatate sa aveti!
Iriada
Postat pe 13 August 2010 01:54
asemenea si voua /sanatatea de a-ti lasat-o in urma voastra la acei oameni
garbo074997
Postat pe 13 August 2010 01:58
De la: temptationk, la data 2010-08-12 23:01:48Vreau sa iimpartasesc cu voi pe acest forum trairile mele...
Infine...ce va fii va fii...vroiam sa impartasesc cu voi povestea mea...


Va pup pe toti si apropo sunteti super ok!



Deci pe mine sa nu care cumva sa pa pupi! Ptiuuuuuuuuuuu. ptiu piei d'aici
Doar un lucru apreciez la tine: ca ti-ai dat seama ca suntem ok!!!!
silfida
Postat pe 13 August 2010 01:59
De la: temptationk, la data 2010-08-13 01:54:51stiu k nu doarmea Dumnezeu...bine ca sunteti voi sfinti...si corecti...sanatate sa aveti!


pai pana la Dumnezeu te mananca sfintii tu nu sti.....de unde sa sti......


oricum sper sa aveti si voi parte de aceleasi tratamente pe care le aplica sotul tau bietilor oameni,si atunci sa vedeti prin ce au trecut ei cand o scursura le-a furat agoniseala.....
anaROBERT
Postat pe 13 August 2010 01:59
da si cand o pleca tavalugul
garbo074997
Postat pe 13 August 2010 01:59
nu stiu pana la urma de ce ma judecati pe mine de parca eu furam...am stat cu el pt k il iubesc...facea ce facea am incercat tot timpul sa il schimb...n-am reusit dak se va schimba cand va iesi bine...dak nu la fel eu ma descurc si singura...dupa mintea voastra trebuia sa il las doar k era hot nu?poate asa trebuia dar uite k eu nu am putut...in schimb dak nu va fii altfel acum il voi lasa pt ca am un copil si vreau sa aba o viata linistita...si stiu k pot sa ma descurc foarte bine si fara el...pt k tin sa va informez eu munceam si cand era el afara...deci vacanta aia in europa cu care imi tot scoate-ti ochii am platit si eu...dar nu stiu de ce va dau explicatii...la urma urmei in romania gura lumii nu poti sa o inchizi numai cu pamant...toate cele bune
Iriada
Postat pe 13 August 2010 02:01
nu stiu pana la urma de ce ma judecati pe mine de parca eu furam...am stat cu el pt k il iubesc...facea ce facea am incercat tot timpul sa il schimb...n-am reusit dak se va schimba cand va iesi bine...dak nu la fel eu ma descurc si singura...dupa mintea voastra trebuia sa il las doar k era hot nu?poate asa trebuia dar uite k eu nu am putut...in schimb dak nu va fii altfel acum il voi lasa pt ca am un copil si vreau sa aba o viata linistita...si stiu k pot sa ma descurc foarte bine si fara el...pt k tin sa va informez eu munceam si cand era el afara...deci vacanta aia in europa cu care imi tot scoate-ti ochii am platit si eu...dar nu stiu de ce va dau explicatii...la urma urmei in romania gura lumii nu poti sa o inchizi numai cu pamant...toate cele bune
Iriada
Postat pe 13 August 2010 02:03
sigur ca da .......lumea rea ...vorbeste prostiii si barfesteee omu cinstit si muncitor
garbo074997
Postat pe 13 August 2010 02:04
nu stiu pana la urma de ce ma judecati pe mine de parca eu furam...am stat cu el pt k il iubesc...facea ce facea am incercat tot timpul sa il schimb...n-am reusit dak se va schimba cand va iesi bine...dak nu la fel eu ma descurc si singura...dupa mintea voastra trebuia sa il las doar k era hot nu?poate asa trebuia dar uite k eu nu am putut...in schimb dak nu va fii altfel acum il voi lasa pt ca am un copil si vreau sa aba o viata linistita...si stiu k pot sa ma descurc foarte bine si fara el...pt k tin sa va informez eu munceam si cand era el afara...deci vacanta aia in europa cu care imi tot scoate-ti ochii am platit si eu...dar nu stiu de ce va dau explicatii...la urma urmei in romania gura lumii nu poti sa o inchizi numai cu pamant...toate cele bune
Iriada
Postat pe 13 August 2010 02:04
eu doar atat iti mai spun: sa nu mai faci copii cu sudorii plecati in Belgia la furat.
silfida
Postat pe 13 August 2010 02:06
tu si copilu o sa aveti viata care o meritati linistitaaa si cand vo calca hotii si nu o sa ai ce-i da sa manance dupa o luna de munca sa-ti aduci aminte cum mancai tu din banii aia iubiti dee fimear scarba ce scuze
garbo074997
Postat pe 13 August 2010 02:07
are doar o scuza puerila si nici o parere de rau pt oamenii pe care i-au nefericit de mult nu ma mai incercat o asa greata
garbo074997
Postat pe 13 August 2010 02:09
nu stiu pana la urma de ce ma judecati pe mine de parca eu furam...am stat cu el pt k il iubesc...facea ce facea am incercat tot timpul sa il schimb...n-am reusit dak se va schimba cand va iesi bine...dak nu la fel eu ma descurc si singura...dupa mintea voastra trebuia sa il las doar k era hot nu?poate asa trebuia dar uite k eu nu am putut...in schimb dak nu va fii altfel acum il voi lasa pt ca am un copil si vreau sa aba o viata linistita...si stiu k pot sa ma descurc foarte bine si fara el...pt k tin sa va informez eu munceam si cand era el afara...deci vacanta aia in europa cu care imi tot scoate-ti ochii am platit si eu...dar nu stiu de ce va dau explicatii...la urma urmei in romania gura lumii nu poti sa o inchizi numai cu pamant...toate cele bune
Iriada
Postat pe 13 August 2010 02:11
garbo074997
Postat pe 13 August 2010 02:15
da ce siguri sunteti voi de ce gandeam eu...nici eu nu am fost asa sigura pe cum sunteti voi....
Iriada
Postat pe 13 August 2010 02:15
draguta si sensibila de tine,reciteste-ti postarea si apoi vezi de ce esti judecata si implicata in ''meseria'' sotuli tau......

sti proverbul''daca taceai,filozof amaneai'' probabil ca varsta isi pune amprenta....


pai sincer sper sa il parasesti,caci lectie nu cred ca a primit si ''meseria'' o va practica toata viata....


nu te mai victimiza...esti incredibila.
anaROBERT
Postat pe 13 August 2010 02:17
ptdr...jvem
Iriada
Postat pe 13 August 2010 02:17
imi placea viata pe care o ducea(o admiram doar nu ma vedeam traind o astfel de viata)era hot de buzunare...palpitant dak privesti din afara.


deci ori iti placea viata care o ducea si incepand o relatie cu el automat avea acordul tau in meseria lui sau rectifica eroarea......
anaROBERT
Postat pe 13 August 2010 02:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
:| 13 De la: hermosa20 22 Februarie 2013 16:30
Sugar Dating 7 De la: garbo_470042 29 Iunie 2017 09:23
Viitorul meu sot sufera de ejaculare precoce 6 De la: skeeto 19 Noiembrie 2015 22:55
eu fecioara el taur 1 De la: dana40 5 Martie 2010 16:03
Oare bunul simt si recunostinta,sinceritatea si corectitudinea nu mai exista pt ca nu este apreciata decat teoretic,si de aceea este reprimata 14 De la: ingerasulluptator 1 Martie 2012 18:11
Setari Cookie-uri