CUNOASTETI MULTE FEMEI CARE FAC COPII DOAR PENTRU A FI LUATE IN CASATORIE?

De la: Alexxandra, la data 2010-04-02 23:43:38pt Anakin si Reyya,indiferent ce sarbatoriti voi acum,pt ca nu aveti bunul simt sa nu va legati de familia oricarui user,ma rog pt voi sa primiti ce ati cautat .ce ganditi aia sa primiti.aveti copii?bucurati-va de ei cat mai aveti timp.batjocura si cv voastre rele sa cada peste copiii vostri,sau familia voastra.cand veti fi mai fericiti ,atunci sa cada asupra copiilor vostrii efectul,intrebarilor voastre fara bun simt,despre copii,indiferent ai cui,si mai ales despre familia mea.saptamana neagra sa se transforme in anul vostru negru.!!


Vaiiiii Alexandra!!!!!
Poate ca ar trebui sa sarbatoresti si tu cu noi si sa iei Sfintele PAste, poate ca asa ai invata ca, sa blestemi copii altora e un lucru groaznic, nici nu am alte cuvinte.
Te scot din lista mea de prieteni.
persidadamian
Postat pe 3 Aprilie 2010 10:59
De la: persidadamian, la data 2010-04-03 10:59:17
De la: Alexxandra, la data 2010-04-02 23:43:38pt Anakin si Reyya,indiferent ce sarbatoriti voi acum,pt ca nu aveti bunul simt sa nu va legati de familia oricarui user,ma rog pt voi sa primiti ce ati cautat .ce ganditi aia sa primiti.aveti copii?bucurati-va de ei cat mai aveti timp.batjocura si cv voastre rele sa cada peste copiii vostri,sau familia voastra.cand veti fi mai fericiti ,atunci sa cada asupra copiilor vostrii efectul,intrebarilor voastre fara bun simt,despre copii,indiferent ai cui,si mai ales despre familia mea.saptamana neagra sa se transforme in anul vostru negru.!!


Vaiiiii Alexandra!!!!!
Poate ca ar trebui sa sarbatoresti si tu cu noi si sa iei Sfintele PAste, poate ca asa ai invata ca, sa blestemi copii altora e un lucru groaznic, nici nu am alte cuvinte.
Te scot din lista mea de prieteni.





persi tu ai fi de acord sa iti faca cineva copilul un mic schizofrenic?si altii sa ii tina isonul?ei bine eu nu accept ca cineva sa jigneasca un copil minor fara vina.nici daca era al altuia.si cum sa spui ca aleha a facut copil cu irina/asa sarbatoriti voi aceasta sarbatoare/macar azi trebuia sa faceti cum am facut eu sa urati de pasti.asa am urat tuturor numai bine si apare pik cu magariile lui si restul dupa el.asa ceva saspuicuiva ca afacut un mic schizofrenic-NU SE IARTA-.o astept pe andra sa citeasca tot.
alexxandra
Postat pe 3 Aprilie 2010 12:50
bai aleho, uite, ca sa nu munceasca andra degeaba, iti spun eu scurt si concret ce doreste FORUMUL!
nu mare lucru. doar sa te duci invartindu-te de pe aici
daca nu stii cum vine asta, iti dau un reper: fix dracului!
pik_nik
Postat pe 3 Aprilie 2010 12:59
De la: pik_nik, la data 2010-04-03 12:59:30bai aleho, uite, ca sa nu munceasca andra degeaba, iti spun eu scurt si concret ce doreste FORUMUL!
nu mare lucru. doar sa te duci invartindu-te de pe aici
daca nu stii cum vine asta, iti dau un reper: fix dracului!





cu mine nu iti merge ca, cu altii sa-i scuipi in obraz si ei sa iti intoarca si celalat obraz.forumul nu este al tau sau proprietatea cuiva.nimeni nu are voie sa jigneasca un alt user,dar mai ales sa se ia de copilul lui cum facut -o tu in repetate randuri.e mai putin important ce doresti tu.important este ce ai facut !!ma bucur ca andra sta si ne priveste.acum isi da si ea seama de fiecare.sta cam de multisor ,asa ca v-a vazut pe fiecare ce puteti.
alexxandra
Postat pe 3 Aprilie 2010 14:04
aleho, m-as bucura sa stea andra sa priveasca acum
se observa si din avion ca singura persoana din forum pe care o detesta TOTI userii esti chiar tu
pik_nik
Postat pe 3 Aprilie 2010 14:10
mai, nu vin sarbatorile? ce va tot certati aiurea?
si_totusi
Postat pe 3 Aprilie 2010 14:11
De la: pik_nik, la data 2010-04-03 14:10:37aleho, m-as bucura sa stea andra sa priveasca acum
se observa si din avion ca singura persoana din forum pe care o detesta TOTI userii esti chiar tu






esti seful tuturor userilor?crezi ca vei scapa cu acest tertip?daca vei citi,unul din topicele mele despre copii,are si o adresa,pentru protectia copiilor .ei bine se pare ca tu ai ceva personal cu copilul meu de il batjocoresti si il faci -un mic schizofrenic-.la batjocorit ti s-au alaturat mai mlti useri.mi-a fost de ajuns,sa transfer tot ce s-a intamplat aici ,referitor la copil minor batjocorit pe garbo.desigur ca a fost anuntata si Andra,pt ca voi ati profitat de lipsa ei.aceste lucruri vor aparea in mai multe locuri mass-media,pt a se vedea cum sunt protejati copii pe site-urile internetului.toti cei care au adus injurii mamei si minorului,sunteti dati ca exemple,inclusiv tot ce s-a scris aici.trebuie curatat internetul.datorita unora ca tine si a altora care iti canta in struna ,se intampla multe pe internet.
alexxandra
Postat pe 3 Aprilie 2010 14:39
ia mai bashti, da-te dreaq cu amenintzarile tale cu tot
huooooooooo, la balaceanca cu tine, turbato!
pik_nik
Postat pe 3 Aprilie 2010 14:42
au nervii nervosi. o fi de la postul prelungit
bluelight
Postat pe 3 Aprilie 2010 14:51
De la: pik_nik, la data 2010-04-03 14:42:03ia mai bashti, da-te dreaq cu amenintzarile tale cu tot
huooooooooo, la balaceanca cu tine, turbato!






continua....ai si privitori....arata exact adevarata ta imagine!
alexxandra
Postat pe 3 Aprilie 2010 15:53
Ar trebui sa stiti ca vine pastele si macar cu acest prilej, oamenii ar trebui sa isi dea mana si sa se impace.Nu uitati ca sunteti oameni.De foarte multe ori nebunii care sunt la Balaceanca sunt cei care au fost adunati acolo in limita locurilor.Treaba cea mai grava este ca majoritatea nebunilor circula liber.A dracui o femeie, este o insulta pentru fiecare barbat care o face.De multe ori, oglinda in care ne reflectam, chiar daca aceasta apartine numai cuvintelor noastre, ne arata un chip de care nu suntem mandri.Eu cred ca este momentul sa lasati ura, nervii si rautatea la o parte.Altfel aceste fiare se pot intoarce asupra fiecaruia care le da drumul in arena.
Ioana007
Postat pe 3 Aprilie 2010 16:06
au existat..exista..si vor exista intotdeauna...numai ca nu sunt cunoscute...decat daca si dupa ..mult timp..de la indeplinirea scopului!!
andreea_n_c
Postat pe 3 Aprilie 2010 17:01
De la: Ioana007, la data 2010-04-03 16:06:08Ar trebui sa stiti ca vine pastele si macar cu acest prilej, oamenii ar trebui sa isi dea mana si sa se impace.Nu uitati ca sunteti oameni.De foarte multe ori nebunii care sunt la Balaceanca sunt cei care au fost adunati acolo in limita locurilor.Treaba cea mai grava este ca majoritatea nebunilor circula liber.A dracui o femeie, este o insulta pentru fiecare barbat care o face.De multe ori, oglinda in care ne reflectam, chiar daca aceasta apartine numai cuvintelor noastre, ne arata un chip de care nu suntem mandri.Eu cred ca este momentul sa lasati ura, nervii si rautatea la o parte.Altfel aceste fiare se pot intoarce asupra fiecaruia care le da drumul in arena.

...mdaaa????...si ma rog ..de ce numai de Paste ar trebui sa se intample treaba asta???,,,de ce nu in fiecare zi...pai ce??..traiti numai de Paste sau ce???
andreea_n_c
Postat pe 3 Aprilie 2010 17:04
da cand i/aud pa unii...vaaaaiii de sarbatori(Paste,Craciun etc)...sa fim mai buni...tralalala...de parca noi numai de Paste am trai....pai traim in fiecarte zi...nu numai de sarbatori ..si daca ar fi asha...sa judecam prin prisma asta...asta ar trebui sa facem in fiecare zi...sa fim mai...buni!!!
andreea_n_c
Postat pe 3 Aprilie 2010 17:07
ba da, traim in fiecare zi. dar uite ca n-ai prins ideea
bluelight
Postat pe 3 Aprilie 2010 17:31
bai aleho, mah nebuna, asa de curiozitate, arata-mi si mie textul ala in care ti-am facut copilul "mic schizofrenic".
ca m-ai facut curios, am cautat da' n-am gasit. ca sa nu discutam in gol.
pik_nik
Postat pe 3 Aprilie 2010 17:36
Andreea,acum e tardiv.trebuia sa ai o atitudine indiferent de ce parte,dar sa ai o parere.era mai intai vb de jignirea unui copil,apoi jignirea mamei.ori nici o femeie in spirit de solidaritate de femeie ,de mama,de bunica....nu a luat atitudine.unii barbati au privit cu un gust amar,nu au suportat jignirile aduse de un barbat ,unei femei.sti ca nimeni nu a scapat de bolile copilariei?tot asa aceste lucruri se vor mai intampla cu mine ,cu alta, cu alta.depinde de coloana vertebrala a unei femei,cat este ea de dreapta.asa este cum spui tu.un comportament uman trebuie sa il ai nu numai de sarbatori.dar asta e valabil cand vorbesti de barbati adevarati!noi tindem spre civilizatie.depinde ce intelege fiecare.a trebuit sa vina un barbat adevarat,care fiindu-i rusine de un asemenea comportament,al unui alt barbat,fata de o femeie si sa incerce sa aduca aminte ca azi ortodoxia sarbatoreste invierea celui care a propovaduit iubirea aproapelui,nu infruptarea din bucate si atat,restul e doar imagine.sarbatori fericite si tie Andreea si multa lumina in suflet de pasti!
alexxandra
Postat pe 3 Aprilie 2010 17:50
Alexandro , in lumea asta esti dator sa te pazesti tu mai intai de chestiile care te afecteaza. Deci nu ne mai spune povesti .

Iti place teribil sa fi in lumina reflectoarelor chiar daca n-ai de ce si cu ce.
Dovada ca, continui pe dunga ta indiferent cum ti se vorbeste.
So....
bluelight
Postat pe 3 Aprilie 2010 18:01
ei, a reusit sa sensibilizeze bufonul sitului
Eu inca mai astept sa arate textul ala in care i-am facut copilul schizofrenic, apoi o sa-i pomenesc o "vorba" din dulcea vorbire romaneasca.
aia cu "mintitul ca o scroafa"
pik_nik
Postat pe 3 Aprilie 2010 18:04
Astzi n sufragerie
Dormitau pe-o farfurie,
Necjite si mnjite,
Zece ou nrosite.
Un ou alb, abia ouat,
Cu mirare le-a-ntrebat:
- Ce v este, frtioare,
- Ce v doare?
fleurdelis
Postat pe 3 Aprilie 2010 18:05
bluelight
Postat pe 3 Aprilie 2010 18:07
De la: anakin, la data 2010-04-03 01:40:03Bre caprino, daca mintea ar creste pe garduri, ar paste-o si magarii, si tu... cu alte cuvinte, daca am vazut cu toti ca esti o zdreanta de om, nu incerca sa si demonstrezi asta, involuato!

..tu ...cui i te adresai?...anakine!!!
andreea_n_c
Postat pe 3 Aprilie 2010 19:50
De la: pik_nik, la data 2010-04-03 00:14:03'opa, s-a-nfuriat capra aleha!!!

...asta ce/o fi vrut sa zica????
andreea_n_c
Postat pe 3 Aprilie 2010 19:52
din cate am inteles eu..user/ul Alexxandra e femeie...!..e corect???..la profil...e o greseala in legatura cu varsta!!
andreea_n_c
Postat pe 3 Aprilie 2010 19:59
cu putin timp in urma era barbat, in acelasi cont, se numea iulius cezar si astepta fericit sa-i nasca sotia
mai departe intelege tu ce vrei, inainte sa judeci, sa dai verdicte.
in ce ma priveste, dat fiind faptul ca fabuleaza astfel, consider ca i-am vorbit chiar prea frumos.
sigur, asta pana cand arata textul ala in care i-am facut copilul "schizofrenic"
pik_nik
Postat pe 3 Aprilie 2010 21:48
Picnicele draga...bunataturile mele s-au ofilit de mult.Acum vreo 20 ani ti-as fi aratat eu tie dar acum....baba ce mai.N-ai vazut cum imi zice Mariana tinerica care are-n cap nimica?
Ciresica
Postat pe 4 Aprilie 2010 07:18
De la: andreea_n_c, la data 2010-04-03 19:50:09 ..tu ...cui i te adresai?...anakine!!!


Nu tie, fii linistita. Atunci cand am ceva sa iti spun, adaug in fata frazei "Andreeo", urmata de comunicarea propriu-zisa
anakin
Postat pe 4 Aprilie 2010 20:14
De la: Alexxandra, la data 2010-04-02 23:43:38pt Anakin si Reyya,indiferent ce sarbatoriti voi acum,pt ca nu aveti bunul simt sa nu va legati de familia oricarui user,ma rog pt voi sa primiti ce ati cautat .ce ganditi aia sa primiti.aveti copii?bucurati-va de ei cat mai aveti timp.batjocura si cv voastre rele sa cada peste copiii vostri,sau familia voastra.cand veti fi mai fericiti ,atunci sa cada asupra copiilor vostrii efectul,intrebarilor voastre fara bun simt,despre copii,indiferent ai cui,si mai ales despre familia mea.saptamana neagra sa se transforme in anul vostru negru.!!


mamicule , dar tu esti bolnavioara rau ...ia priveste ce am scris :

Postat pe: 2 Aprilie 2010, ora 23:27
Citeaza Raspunde

a nascut alt TOPIC ..asta da :-)


unde sunt copiii? eu nu-i vad ...deci inainte sa blestemi si sa te faci de kko, citeste atent si asigura-te ca intelegi ceea ce se comenteaza.
reyya
Postat pe 4 Aprilie 2010 20:19
nu-ti bate capul,reyya, e irecuperabila...
Tylly
Postat pe 4 Aprilie 2010 20:34
yap...
reyya
Postat pe 4 Aprilie 2010 20:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
astenia de primavara cum va afecteaza 6 De la: zambila 24 Martie 2010 11:22
despre femeia taur ce imi puteti spune eu is varsataor si simnt k ma indragostesc de ea 1 De la: garbo187925 1 Ianuarie 2012 04:04
de ce inselam? 61 De la: adinagia 2 Martie 2012 21:25
oamenii au nevoie si de stiinta 19 De la: caasandra 5 Iunie 2010 11:29
leoaica si fecioara 7 De la: garbo186574 3 Martie 2011 10:38
Setari Cookie-uri