CUNOASTETI MULTE FEMEI CARE FAC COPII DOAR PENTRU A FI LUATE IN CASATORIE?

De la: pik_nik, la data 2010-04-03 00:14:03'opa, s-a-nfuriat capra aleha!!!
alexxandra
Postat pe 3 Aprilie 2010 03:37
De la: anakin, la data 2010-04-03 01:40:03Bre caprino, daca mintea ar creste pe garduri, ar paste-o si magarii, si tu... cu alte cuvinte, daca am vazut cu toti ca esti o zdreanta de om, nu incerca sa si demonstrezi asta, involuato!
alexxandra
Postat pe 3 Aprilie 2010 03:39
De la: anakin, la data 2010-04-03 01:50:12Ca de obicei bati campii cu gratia unui hipopotam in sala de balet, fiindca esti la ani-lumina pe langa subiect.. sa-ti spun cezarica? sau sa ramanem la aleha?...
.. cu toate astea, tot nu ne-ai spus daca ai devenit tata intre timp.
alexxandra
Postat pe 3 Aprilie 2010 03:40
De la: reyya, la data 2010-04-03 02:09:40dar tu ai inceput sa ai o simptomatica din ce in ce mai diversa..ce copil minor , scumpi?? cine s-a legat de copilul tau minor, crezi ca intereseaza pe cineva de pe Garbo viata ta privata ?? Raspunsul e nu..pur si simplu , renunta sa ma jignesti non stop userii , nu doresti , nu mai intra..si ne tot freci la cap cu administratorii si restul..pur si simplu nu reusesti sau nu poti sa diferentiezi realul de virtual...asta e cert
alexxandra
Postat pe 3 Aprilie 2010 03:41
De la: anakin, la data 2010-04-03 02:10:06Chiar asa, sunt si eu curios.. oare ce lucruri o spune legea aia si despre deviatii care intra pe aici cu copy/paste despre diverse perversiuni sexuale, isi creeaza zeci de identitati false intrucat asta e singurul lucru care ii mai satisface dpdv sexual?

Cat despre copii minori .. esti singura care ii aduce des in discutie. Iti plac?
alexxandra
Postat pe 3 Aprilie 2010 03:42
asta nu este un comportament civilizat.am adus la sf topicului tot ce arata limbajul vostru defaimator la dresa mea si la dresa unui minor.daca nu stiti sa pastrati bunul simt intr-o discutie,intr-o zi internetul se va curata de asemenea comportamente si limbaj.acea zi nu este prea departe. de ce sa nu pastram armonia pe internet?ce avem de castigat daca daca in loc sa vb in mod civilizat,aruncam invective si cv triviale,asupra unor useri virtuali pe care nici macar nu le cunoastem,identitatea,sexul,varsta,......munca,familia...nu ii cunoastem capacitatea intelectuala.dar ne trezim cu totii ca vb ca la gratarele si cafelutze.ne trezim sefi,durii site-ului,inteligentii sau noncultura acestui site.acest site are si copii pe el,ce exemplu le dati,ce sa invete minorii de la noi?nu acst comportament pe cere il promovati ,inseamna socializare.socializarea inseamna sa discuti subiecte care te framanta,sa discuti cu cei cu ,care ai afinitati,in arta,muzica sau in orice alt domeniu.daca vedeti ca cineva va cere un sfat,nu il batjocoriti,poate fi un viitor sinucigas daca voi aveti un comportament desuet.maturizati-va,dar intr-un fel frumos,cu un suflet cald,nu batjocoriti tot ce nu intra in gratiile voastre.chiar nu mai exista umanitate in noi?avem obligatia morala de a nu da exemple negative,nici generatiei tinere nici generatiei mature.dar noi ce facem ?proliferam inumanizarea,incultura....noii veniti se sperie de ce intalnesc in aceste site-uri de ''socializare"' dupa intelesul celor mai vechi.care este imaginea unui site?limbajul userilor.daca reusim sa il imbunatatim,site-ul va deveni un mod placut de a socializa in adevaratul sens al cuvantului.un Paste luminat tuturor!sarbatori fericite!
alexxandra
Postat pe 3 Aprilie 2010 04:19
Ia zi tu care e copilul ala minor despre care discutau userii ca eu nu m-am prins. Te rog frumos. Cred ca citim forumuri diferite sau procesam diferit informatia.

Deci:
"Inainte aveam doar pe Aleha,sau pe Irinuca,acum vad ca s-au inmultit,o fi oare copilul lui sotia Alehei,facut cu Irinuca".

Sa-ti explic pentru ca vad ca te ineci de indignare si e pacat ca-i pastele(desi stiu ca ai inteles dar iti place sa te victimizezi):Scrichy aici facea referire la Mariana care da copy/paste ca si tine si ca si irinuca. Eu asta inteleg, nu vad discutie despre nici un copil minor. Acum doar daca Mariana e copilul tau si e minora. Atunci se schimba total semnificatia frazei. Dar nici atunci nu vad jignirea. E doar o constatare.

Ok. Urmatoarea era intrebarea lui Anakin ca daca ti-a nascut sotia. Iarasi nu vad unde e jignirea. Chiar suntem curiosi daca a nascut sotia ta si ce ai. De ce te-ai simtit jignit? Eu cred ca a fost chiar politicos.

Iar a treia problema a ta :"a nascut alt topic ..asta da" chiar nu inteleg. Unde e copilul in fraza asta? Si bataia de joc?

Restul ce citate dai tu sunt doar scoase din context ca si tu le zici. Pe mine nu m-ai convins de nimic pentru ca, dupa cum ti-am mai spus, eu inteleg altceva decat tine.
Doara
Postat pe 3 Aprilie 2010 07:50
De la: Dor_marunt, la data 2010-04-03 07:50:07Ia zi tu care e copilul ala minor despre care discutau userii ca eu nu m-am prins. Te rog frumos. Cred ca citim forumuri diferite sau procesam diferit informatia.

Deci:
"Inainte aveam doar pe Aleha,sau pe Irinuca,acum vad ca s-au inmultit,o fi oare copilul lui sotia Alehei,facut cu Irinuca".

Sa-ti explic pentru ca vad ca te ineci de indignare si e pacat ca-i pastele(desi stiu ca ai inteles dar iti place sa te victimizezi):Scrichy aici facea referire la Mariana care da copy/paste ca si tine si ca si irinuca. Eu asta inteleg, nu vad discutie despre nici un copil minor. Acum doar daca Mariana e copilul tau si e minora. Atunci se schimba total semnificatia frazei. Dar nici atunci nu vad jignirea. E doar o constatare.

Ok. Urmatoarea era intrebarea lui Anakin ca daca ti-a nascut sotia. Iarasi nu vad unde e jignirea. Chiar suntem curiosi daca a nascut sotia ta si ce ai. De ce te-ai simtit jignit? Eu cred ca a fost chiar politicos.

Iar a treia problema a ta :"a nascut alt topic ..asta da" chiar nu inteleg. Unde e copilul in fraza asta? Si bataia de joc?

Restul ce citate dai tu sunt doar scoase din context ca si tu le zici. Pe mine nu m-ai convins de nimic pentru ca, dupa cum ti-am mai spus, eu inteleg altceva decat tine.





daca ai impresia ca dupa explicatiile tale puerile,o sa strig Evrika!te inseli.nu incerca sa scoti din foc castanele altora,cel putin nu cu mine.la mine nu merg gratarele si cafelute.aberatiile fac rau altora,care va citesc.dar inganfarea unora ,va duce in derizoriu pe toti chibitii.va respect sarbatoarea,dar nu este si a mea.nu imi explica mie acum ce este roata.sarbatori fericite!si un Paste luminat!
alexxandra
Postat pe 3 Aprilie 2010 08:07
Nu scot nici o castana. Sunt convinsa ca fiecare isi poate purta singur de grija. Chiar sunt curioasa sa vad cum ai gandit si de unde ai putut scoate chestia aia cu jignitul copilului minor. Dar se pare ca n-ai explicatie ca de obicei. Daca poti sa imi explici clar si concis in 2 - 3 fraze bine, daca nu las-o balta. Eu n-am rabdare sa citesc mesaje kilometrice in care nu spui nimic. Concret si la obiect.
Doara
Postat pe 3 Aprilie 2010 08:10
Mai fratilor, voi nu aveti de facut cozonaci, de vopsit oua, de gatit , de pregatit sufletul si trupul pentru mers la Inviere?
Nu mai pierdeti vremea pe forum cu stimabilele astea.
Ca oricum mai toate ne incadram la categoria babe asa ca dati fugutza la mosnegutzii vostrii si lasati pe cei saracii cu mintea in lumea lor.

hahahaha, v-ati speriat?
Era doar o gluma!
Sarbatori fericite dragilor!
Ciresica
Postat pe 3 Aprilie 2010 08:10
Babuta mea draga. Da sa te pupe baba.
Doara
Postat pe 3 Aprilie 2010 08:12
sarbatori fericite si tie, ciresico!
pik_nik
Postat pe 3 Aprilie 2010 08:13
Dorutza, hai la cozonac si pasca ca abia le-am scos din cuptor.
Miine iti dau si alte bunatati ca voi gati ca un erou toata ziua.

Pupici la toti prietenii mei de pe Garbo.
Picnicel, ai cumparat cozonacul ala bun de la magazinul romanesc?
Ciresica
Postat pe 3 Aprilie 2010 08:15
mai voi ma enervati pe mine....zau!cu darurile astea virtualeeeeeeeeeeeeeee....io voiesc adevarat! nu d-aleaaa din virtulal mei!
fleurdelis
Postat pe 3 Aprilie 2010 08:17
Pasca cu ciocolata ai facut?

si eu trebuie sa gatesc. nu mai pot sa o dau la intors.
Doara
Postat pe 3 Aprilie 2010 08:18
eu gatesc maine seara, cand e gata comanda mea la restaurantul romanesc
pik_nik
Postat pe 3 Aprilie 2010 08:19
Si pana maine seara ce mananci?
Doara
Postat pe 3 Aprilie 2010 08:20
tine post, dorulet. tu nu sti? nik e foarte credincios. buna dimineata tuturor
anirica
Postat pe 3 Aprilie 2010 08:23
pana maine seara e post, asa ca ma multumesc cu ceva simplu - ceafa de porc pe plita si cartofi prajiti, cu o salata de verdeturi
pik_nik
Postat pe 3 Aprilie 2010 08:23
Am facut pasca cu un strat de ca-cao (prosti mai sunt adminii astia) si nuca si deasupra brinza philadelphia cu stafide.
O sa vad miine cum a iesit.
Ciresica
Postat pe 3 Aprilie 2010 08:24
Eeee. Lauda-ma gura ca ti-oi da friptura.
Doara
Postat pe 3 Aprilie 2010 08:24
fleurdelis
Postat pe 3 Aprilie 2010 08:25
Ciresico, ma omori.
Doara
Postat pe 3 Aprilie 2010 08:25
Hai la baba sa te-mpace!
vrei sa pun o poza cu bunatatile mele de Paste?
Daca stau bine si ma gindesc cred ca si anul trecut am pus poze de Paste.
Dar miel maninci? Ca am o pulpa de miel la marinat sa sa o fac la tava cu cartofi natur si salata verde.
sa-ti mai zic?
Ciresica
Postat pe 3 Aprilie 2010 08:27
Miel nu prea, dar cu pasca cu ciocolata si cu cozonacul ma lovesti in moalele capului. Oricum, acum mi-e foame, si cand mi-e foame mi-e pofta de orice.
Doara
Postat pe 3 Aprilie 2010 08:29
ciresico, vreau io o poza cu "bunataturile" tale
pik_nik
Postat pe 3 Aprilie 2010 08:31
De la: Dor_marunt, la data 2010-04-03 08:10:01Nu scot nici o castana. Sunt convinsa ca fiecare isi poate purta singur de grija. Chiar sunt curioasa sa vad cum ai gandit si de unde ai putut scoate chestia aia cu jignitul copilului minor. Dar se pare ca n-ai explicatie ca de obicei. Daca poti sa imi explici clar si concis in 2 - 3 fraze bine, daca nu las-o balta. Eu n-am rabdare sa citesc mesaje kilometrice in care nu spui nimic. Concret si la obiect. [/quo



in ce calitate vrei sa primesti explicatii,esti tu cea invinuita?fiecare sa raspunda pentru el.
alexxandra
Postat pe 3 Aprilie 2010 08:55
De la: Ciresica, la data 2010-04-03 08:10:56Mai fratilor, voi nu aveti de facut cozonaci, de vopsit oua, de gatit , de pregatit sufletul si trupul pentru mers la Inviere?
Nu mai pierdeti vremea pe forum cu stimabilele astea.
Ca oricum mai toate ne incadram la categoria babe asa ca dati fugutza la mosnegutzii vostrii si lasati pe cei saracii cu mintea in lumea lor.

hahahaha, v-ati speriat?
Era doar o gluma!
Sarbatori fericite dragilor!




bravo Ciresica.ma nu esti tu cumva cireasa de pe tort?mi-a placut interventia ta armonioasa.ce atata incrancenare?sarbatori fericite si tie si lumina in suflet!
alexxandra
Postat pe 3 Aprilie 2010 09:00
In calitatea mea de user pe un forum public. Ai aberat public as dori totusi sa inteleg ce. Deci nu stii sa explici. Ok.
Sarbatori fericite!
Doara
Postat pe 3 Aprilie 2010 09:06
De la: Dor_marunt, la data 2010-04-03 09:06:09In calitatea mea de user pe un forum public. Ai aberat public as dori totusi sa inteleg ce. Deci nu stii sa explici. Ok.
Sarbatori fericite!





e sarbatoarea voastra,nu a mea,dar totusi va tot urez de bine poate terminati odata si intrati in spiritul ei.insa vad ca o ti langa in contraziceri .ba ca ca,ba ca ca.sarbatori fericite si tie,si lasa-i pe altii sa se ocupe de forumuri.petrece linistita,forumurile sunt pe maini bune,mia carra.
alexxandra
Postat pe 3 Aprilie 2010 09:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
DORESC SA 3 De la: Laura_M 22 Decembrie 2010 16:06
AJUTOR 4 De la: tutankhamon 10 Mai 2010 11:49
s.o.s 10 De la: LADY_23_ 15 Martie 2011 15:43
Fiica mea a plecat de acas ....unde e greșeala? 21 De la: garbo055472 3 Februarie 2010 22:00
De ce credeti ca la patroni nu le pasa de angajati? 6 De la: blondy_made_to_love 7 Septembrie 2010 10:00
Setari Cookie-uri