CUNOASTETI MULTE FEMEI CARE FAC COPII DOAR PENTRU A FI LUATE IN CASATORIE?

mariana1971_12_08
Postat pe 31 Martie 2010 16:01
se practica inainte de '89....mai sunt care gasesc si in ziua de astazi cate unul slab de inger ....
ladyDY
Postat pe 31 Martie 2010 16:22
mariana, tu ai o problema? spune clar nu mai deschide tz topice.
nelly05
Postat pe 31 Martie 2010 21:48
mai uite de ex io!
pot sa spun ca am fost in coma d-aia, si ...
fleurdelis
Postat pe 31 Martie 2010 21:52
si era sa mor! asat-i!
fleurdelis
Postat pe 31 Martie 2010 21:52
pai mi se pare o prostie ca o femeie sa faca asa ceva..Daca o femeie vrea sa fie luata de nevasta,trebuie sa nu se mai culce cu barbatul inainte de casatorie..Ca dupa ce o femeie se culca cu un barbat,femeie trebuie sa se roage de barbat sa o ia de nevasta..Unele asteapa ani de zile.Pana sa fie cerute de neveste...Ce tampenie
xenaprintesarazboinica
Postat pe 31 Martie 2010 21:59
dupa cum am mai spus, haioasa rau Mariana asta!
Ciresica
Postat pe 1 Aprilie 2010 07:23
foarte haioasa.
si_totusi
Postat pe 1 Aprilie 2010 07:43
asa fac doar femeile naive, ulterior se chinuie toata viata considerand ca toti cei din jur sunt vinovati pentru viata lor amara, nu mai zic de copii care cresc vulnerabili si sensibili
anisoaraf
Postat pe 1 Aprilie 2010 07:58
buna dimineata la toate!!!
marianela
Postat pe 1 Aprilie 2010 08:06
buna dimineata!
gabrielistiza
Postat pe 1 Aprilie 2010 08:18
luptatoareo,mai crezi in virginitate? si daca nu vrea nimeni sa te ia nici virgina k na....ce sa faca k tine asa, nestiutoare?
gabrielistiza
Postat pe 1 Aprilie 2010 08:22
Fireste am o problema sau mai multe ca dealtfel toate persoanele care folosesc indelung intenetul

E o pacaleala de 1 aprilie ptr chiar persoana in cauza. e incurajator pentru ea sa coalizati .Ati ghicit perfect este fosta fostului cu care nu mai am nici o problema.Numai altii ar putea avea..
Paste fericit si celor care au inteles si celor care inteleg mai greu...
mariana1971_12_08
Postat pe 1 Aprilie 2010 14:05
mda... nu mai ai nicio problema cu ea, dar i-ai dedicat 3 topice.
cum sa nu intelegem? e simplu ca "buna ziua"...
Tylly
Postat pe 1 Aprilie 2010 14:11
De la: gabrielistiza, la data 2010-04-01 08:22:52luptatoareo,mai crezi in virginitate? si daca nu vrea nimeni sa te ia nici virgina k na....ce sa faca k tine asa, nestiutoare?
Pai este foarte frumos sa fii virgina sa ai doar un singur barbat in viata...Apoi poti fii virgina dar sa nu fii prea supusa..Ca de asta barbatul o ia de proasta pe femeia si i se urca in cap....Este bine sa fii virgina dar sa nu fii proasta si supusa lui..Si apoi toate se invata in pat..Pt ca eu nu cred ca exista,femei frigide ci doar exista barbati egoisti si nepriceputi
xenaprintesarazboinica
Postat pe 1 Aprilie 2010 14:11
De la: Celleste_, la data 2010-04-01 14:11:00mda... nu mai ai nicio problema cu ea, dar i-ai dedicat 3 topice.
cum sa nu intelegem? e simplu ca "buna ziua"...

Atentie la inceputuri.. Cunoasteti multe ca eu cunosc doar una ,dar aia nu imi sta in cap n-am vazut-o in viata mea,ea sustine ca m-a vazut si de bine ce ma injura de ani de zile barbata-su a bagat divort de ea ca nu ii trebuie o jegoasa la gura cu master sau cas la gura ca asa era mai literar,iar cand am injurat-o si eu mji-au fost dati si mie papuceii.Atentie mare ne jucam aici da nu ne batem OK?
mariana1971_12_08
Postat pe 1 Aprilie 2010 14:18
Pt ca eu un cred...Ca este nepotrivire in pat pt ca nu exista comunicare...Fiecare are stilul lui...Poate este mai timid...Dar daca este iubire,respect si comunicare toate se rezolva....de asta sunt ferm convinsa..Ca nu exista femei frigide..Ci doar barbati reci,nepriceputi si egoisti
xenaprintesarazboinica
Postat pe 1 Aprilie 2010 14:20
...ca normal ca daca femeia este supusa si toleranta,normal ca barbatul o ia de proasta..Pt ca barbatii sunt practici si reci...Nu sunt asa sensibili ca femeia..De asta este bine ca pe barbati sa ii tii mai din scurt,,ca daca esti prea buna cu ei ti se urca in cap si te ia de fraiera
xenaprintesarazboinica
Postat pe 1 Aprilie 2010 14:23
De la: mariana1971_12_08, la data 2010-04-01 14:18:54
De la: Celleste_, la data 2010-04-01 14:11:00mda... nu mai ai nicio problema cu ea, dar i-ai dedicat 3 topice.
cum sa nu intelegem? e simplu ca "buna ziua"...

Atentie la inceputuri.. Cunoasteti multe ca eu cunosc doar una ,dar aia nu imi sta in cap n-am vazut-o in viata mea,ea sustine ca m-a vazut si de bine ce ma injura de ani de zile barbata-su a bagat divort de ea ca nu ii trebuie o jegoasa la gura cu master sau cas la gura ca asa era mai literar,iar cand am injurat-o si eu mji-au fost dati si mie papuceii.Atentie mare ne jucam aici da nu ne batem OK?


joaca, bataie?
eu credeam ca vorbim serios si ne expunem parerile...
daca te joci doar, te las sa o faci singura.



Tylly
Postat pe 1 Aprilie 2010 14:27
De la: Celleste_, la data 2010-04-01 14:27:26
De la: mariana1971_12_08, la data 2010-04-01 14:18:54
De la: Celleste_, la data 2010-04-01 14:11:00mda... nu mai ai nicio problema cu ea, dar i-ai dedicat 3 topice.
cum sa nu intelegem? e simplu ca "buna ziua"...

Atentie la inceputuri.. Cunoasteti multe ca eu cunosc doar una ,dar aia nu imi sta in cap n-am vazut-o in viata mea,ea sustine ca m-a vazut si de bine ce ma injura de ani de zile barbata-su a bagat divort de ea ca nu ii trebuie o jegoasa la gura cu master sau cas la gura ca asa era mai literar,iar cand am injurat-o si eu mji-au fost dati si mie papuceii.Atentie mare ne jucam aici da nu ne batem OK?


joaca, bataie?
eu credeam ca vorbim serios si ne expunem parerile...
daca te joci doar, te las sa o faci singura.




MA ASTEPTAM SA MI SE SPUNA CA MERIT SA MI SE DEA PAPUCEII SI BY THE WAY SERIOZITATEA NU PREA ARE CE CAUTA AICI PE GARBO DECAT DACA ESTI MARE DOCTOR (A),NU DACA FACI COPII IN SPERANTA DE A FI LUATA DE NEVASTA. SERIOS E CEL CARE ARE SENTIMENTE SI ESTE LUAT IN SERIOS.mULTUMESC PTR CA NU AM FOST ADMONESTATA CA SI EU AM INJURAT MI SE INTAMPLA ODATA LA DOI ANI CAM ASA
mariana1971_12_08
Postat pe 1 Aprilie 2010 14:37
si daca te joci singura,ti/o faci cu mana ta...si ce/ti faci cu mana ta...e lucru manual
elodia
Postat pe 1 Aprilie 2010 14:39
DE ACORD DECAT SA FACETI LUCRU MANUAL TOATA VIATA SINGURA IN CASA , ESTE DE PREFERAT SA IL PRESATI PE BARBAT SA VA FACA UN COPIL DUPA CARE :HOP CU UN PICIOR IN PRIMARIE SI CU UNUL LA TRIBUNAL CA PERSOANA PE CARE EU O CUNOSC SI DEPRE CARE TOT VB DAR NIMANUI NU-I PASA ASA CA E BINE O LAS BALTA...
mariana1971_12_08
Postat pe 1 Aprilie 2010 14:50
De la: mariana1971_12_08, la data 2010-04-01 14:50:36DE ACORD DECAT SA FACETI LUCRU MANUAL TOATA VIATA SINGURA IN CASA , ESTE DE PREFERAT SA IL PRESATI PE BARBAT SA VA FACA UN COPIL DUPA CARE :HOP CU UN PICIOR IN PRIMARIE SI CU UNUL LA TRIBUNAL CA PERSOANA PE CARE EU O CUNOSC SI DEPRE CARE TOT VB DAR NIMANUI NU-I PASA ASA CA E BINE O LAS BALTA...
Pai cunosc barbat ind insurat,care nu vrea copii pt ca nu are incredere in femei...Ca el cum este mai mult plecat..Zice ca femeia o sa il insele..Pai femeia stiind ca nici barbatul nu este serios...Si ea merge cu alti barbati
xenaprintesarazboinica
Postat pe 1 Aprilie 2010 14:53
mariana,ia shezi tu calma si zi fix ce te framanta,ca uite,eu te ascult...
eu habar n/am despre ce vorbesti si de regula nu/s insensibila la suferintele altora
hai,baga
elodia
Postat pe 1 Aprilie 2010 14:54
Ca barbatul este un jupan..Conduce femeia in favoarea lui..De asta nici femeile nu il asculta....Mai sunt si scorpii de femei,care dau peste barbati cumsecade si isi bat joc de ei
xenaprintesarazboinica
Postat pe 1 Aprilie 2010 14:55
De la: mariana1971_12_08, la data 2010-04-01 14:50:36DE ACORD DECAT SA FACETI LUCRU MANUAL TOATA VIATA SINGURA IN CASA , ESTE DE PREFERAT SA IL PRESATI PE BARBAT SA VA FACA UN COPIL DUPA CARE :HOP CU UN PICIOR IN PRIMARIE SI CU UNUL LA TRIBUNAL CA PERSOANA PE CARE EU O CUNOSC SI DEPRE CARE TOT VB DAR NIMANUI NU-I PASA ASA CA E BINE O LAS BALTA...
Tu draga nu mai le povesti la astia..Nu vezi ca fac mistouri....Tre sa fii deschis cu cine merita...dar nici sa minti..Mai bine ii ignori
xenaprintesarazboinica
Postat pe 1 Aprilie 2010 14:57
Daca erati putin atenta la tot ce s-a scris , ati fi inteles cate ceva .Fosta sotie a fostului meu prieten(deci eu eram amanta fara voia mea, ne vedeam o data pe an si ne stim de 8 ani pe ea o stie de 3 ani)i-a turnat un copil anul trecut dupa care l-a fortat sa se casatoreasca cu ea si la doar cateva luni au divortat ptr ca intra deseori in coma alcoolica si a fost si la balamuc de vreo trei ori , fumeaza mult , el nu,el nu injura , ea f des, etc,etc, spuneam ca are mult cas la gura si de asta a divortat de ea la cateva luni de la cununie fara sa fi facut nunta la biserica,ea trebuia sa sponsorizeze totul,nu el a cerut-o ci ea l-a obligat,rugat cerut, ma rog ; deci el nu investea oricum nici un leu in petrecerea denunta chiar daca s-ar fi facut.

Am intrebat cate astfel de femei cunoasteti fara sa moralizam pe nimeni si fara sa divagam prea mult, dar cine intra aici pe Garbo divagheaza mult de regula ; nu putem impune noi ce sa se discute asa ca :bye , bye lady, nu imi plang soarta ptr ca tocmai am scapat de cei doi...
mariana1971_12_08
Postat pe 1 Aprilie 2010 18:06
Pacaleala de 1 aprlie facuta pe 31 martie.
Doara
Postat pe 1 Aprilie 2010 19:07
eu am zis ca nu mai intru,am casa toata cu couru' in sus si maine plec,dar nu pot sa ma abtin...mie mi/e mila rau de fata asta
elodia
Postat pe 1 Aprilie 2010 19:11
mila?
anirica
Postat pe 1 Aprilie 2010 19:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Carnitina 2 De la: garbo009004 20 Iulie 2010 10:48
viata de doi lei,,oameni de 2 lei 182 De la: garbo166623 13 Septembrie 2010 20:15
SALARIUL DE BUGETAR 128 De la: liaiedera 10 Decembrie 2010 09:03
carti personalizate pt copii 1 De la: kidz007767 26 Ianuarie 2012 14:27
oare ce se intampla de fapt? 23 De la: Jojolin 22 August 2010 02:27
Setari Cookie-uri