CUNOASTETI MULTE FEMEI CARE FAC COPII DOAR PENTRU A FI LUATE IN CASATORIE?

repet: nu e necesar sa fim de acord unii cu ceilalti....fiecare are dreptul sa-si spuna parerea ...nu o lua atat de personal , e doar un forum , cu un simplu ,,click" aceasta lume dispare :-)
reyya
Postat pe 3 Aprilie 2010 00:11
'opa, s-a-nfuriat capra aleha!!!
pik_nik
Postat pe 3 Aprilie 2010 00:14
doamne,noroc cu topicul asta,asa m/am regasit si eu in cineva
elodia
Postat pe 3 Aprilie 2010 00:59
De la: reyya, la data 2010-04-03 00:11:54repet: nu e necesar sa fim de acord unii cu ceilalti....fiecare are dreptul sa-si spuna parerea ...nu o lua atat de personal , e doar un forum , cu un simplu ,,click" aceasta lume dispare :-)




ce legatura are subiectul topicului,cu copilul meu si familia mea?tu trebuia sa iti dai cu parerea despre familia mea,fara sa pun eu in discutie acest subiect?poate vei da tu click si vei disparea tu.eu nu am vb despre copii si familia nimanui ,fara ca pers.sa isi puna tema de familie pe tapet.in concluzie toticare fac acest lucru ,atac la familia mea vor avea de suferit.
alexxandra
Postat pe 3 Aprilie 2010 01:12
De la: pik_nik, la data 2010-04-03 00:14:03'opa, s-a-nfuriat capra aleha!!!




inca nu te saturi de suferintele avute?de ce crezi ca ai fost parasit?vezi ca fosti prieteni de-ai tai incep sa-ti dezvaluie trecutul. vezi-ti de treaba ta ,acolo unde te afli.nu te mai baga,ca musca......comporta-te ca un barbat,nu ca o catza care provoaca dezgust,cu mintea-i dezlanata.vezi tu un alt barbat ca face ce faci tu?care e problema ta, sa refulezi pe acest site?pt mine nu prezinti nici macar o "'murdarie" pe asfalt.comportamentul tau e plin de mizerie umana.tot ce s-a scris aici am trimis catre administratori.nimeni nu va permite sa va legati de familia unui user,mai ales de copii.copii sunt f protejati,prin diferite legi ,iar administratorul va sti ce masuri sa ia.
alexxandra
Postat pe 3 Aprilie 2010 01:29
Refularea si Defularea sunt doua concepte de psihologie abisala,in cazul in care tu ai facut vorbire, avem de-a face cu fenomenul de DEFULARE SI nici intr-un caz REFULARE, foloseste concepte pe care esti sigura ca le cunosti..dincolo de postarile care ...no offense..dar nu fac decat sa-i irite pe ceilalti useri.
reyya
Postat pe 3 Aprilie 2010 01:36
De la: elodia, la data 2010-04-03 00:59:45doamne,noroc cu topicul asta,asa m/am regasit si eu in cineva





care e problema ta?ce legatura ai cu incalzirea globala?cunosti subiectul topicului?te ajuta flacara violet?poate ne spui ceva despre subiect.
alexxandra
Postat pe 3 Aprilie 2010 01:37
defularea este descarcare...in timp ce refularea se produce in cazurile in care satisfacerea unei pulsiuni - susceptibila prin ea insasi sa produca placere - risca sa provoace neplacere in raport cu alte exigente, e cu totul altceva , dar nu as dori sa te plictisesc cu notiuni de psihologie abisala :-)
reyya
Postat pe 3 Aprilie 2010 01:39
Bre caprino, daca mintea ar creste pe garduri, ar paste-o si magarii, si tu... cu alte cuvinte, daca am vazut cu toti ca esti o zdreanta de om, nu incerca sa si demonstrezi asta, involuato!
anakin
Postat pe 3 Aprilie 2010 01:40
De la: reyya, la data 2010-04-03 01:36:48Refularea si Defularea sunt doua concepte de psihologie abisala,in cazul in care tu ai facut vorbire, avem de-a face cu fenomenul de DEFULARE SI nici intr-un caz REFULARE, foloseste concepte pe care esti sigura ca le cunosti..dincolo de postarile care ...no offense..dar nu fac decat sa-i irite pe ceilalti useri.





Reyya la domnul este vb de refulare. la el refuleaza mizeria umana,asa ca nu ma contrazice daca nu citesti tot.despre ce vb eu nu are legatura cu defularea.crezi ca vb cu un novice?
alexxandra
Postat pe 3 Aprilie 2010 01:42
De la: Alexxandra, la data 2010-04-02 23:50:09
De la: reyya, la data 2010-04-02 23:46:50vezi poate te ajuta mama Omida :-)) Nu uita sa iei si niste euroi la tine :-))



nu este nevoie,sa apelez la babe.vei trai si vei vedea!!! [/quote

]cu privire la raspunsul tau care pt mine e simpla ,,maculatura" nu doresc sa-ti dau replica pt ca nu vad sensul :-)
reyya
Postat pe 3 Aprilie 2010 01:43
Alexxandra,sageata ta si/a gresit tinta...nu/mi amintesc sa fi avut vreodata un schimb de replici,nici despre subiecte de topic,nici despre incalzirea globala
din principiu,nu vorbesc cu necunoscuti
elodia
Postat pe 3 Aprilie 2010 01:43
tu amesteci in aceeasi oala concepte ale Psihologiei analitice, pe care unii le studiaza in ani grei de facultate si ani masterat..cu religia? Draga, Defularea si Refularea sunt concepte de Psihologie, lasa religia sa-si urmeze calea ei ..nu are ce sa caute religia in problematica psihologica.
reyya
Postat pe 3 Aprilie 2010 01:45
hai ca tastam am poulea..si nu are sens...pur si simplu studiaza conceptele inainte de a le folosi ..si atat...
reyya
Postat pe 3 Aprilie 2010 01:46
De la: anakin, la data 2010-04-03 01:40:03Aleho, daca mintea ar creste pe garduri, ar paste-o si magarii, si tu... cu alte cuvinte, am vazut cu toti ca esti o zdreanta de om, nu incerca sa si demonstrezi asta, involuato!



administratorii vor vedea tot ce se discuta aici si in ce registru.cine va permite sa puneti in discutie copii userilor?stiti ce pot pati administratorii ,daca permit ,discutii despre minori?
alexxandra
Postat pe 3 Aprilie 2010 01:47
Ca de obicei bati campii cu gratia unui hipopotam in sala de balet, fiindca esti la ani-lumina pe langa subiect.. sa-ti spun cezarica? sau sa ramanem la aleha?...
.. cu toate astea, tot nu ne-ai spus daca ai devenit tata intre timp.
anakin
Postat pe 3 Aprilie 2010 01:50
De la: reyya, la data 2010-04-03 01:45:35tu amesteci in aceeasi oala concepte ale Psihologiei analitice, pe care unii le studiaza in ani grei de facultate si ani masterat..cu religia? Draga, Defularea si Refularea sunt concepte de Psihologie, lasa religia sa-si urmeze calea ei ..nu are ce sa caute religia in problematica psihologica.





Reyya ai pus in discutie copilul meu minor.si tu si cei care au facut acest lucru,vor suporta ,legea de protectie pe internet a minorului.deci nu da lectii de alte subiecte,cand te faci vinovata de defaimarea unui minor?
alexxandra
Postat pe 3 Aprilie 2010 01:54
De la: anakin, la data 2010-04-03 01:50:12Ca de obicei bati campii cu gratia unui hipopotam in sala de balet, fiindca esti la ani-lumina pe langa subiect.. sa-ti spun cezarica? sau sa ramanem la aleha?...
.. cu toate astea, tot nu ne-ai spus daca ai devenit tata intre timp.





vom vedea Anakine,ce spune legea,cand te legi de minori!!
alexxandra
Postat pe 3 Aprilie 2010 01:56
dar tu ai inceput sa ai o simptomatica din ce in ce mai diversa..ce copil minor , scumpi?? cine s-a legat de copilul tau minor, crezi ca intereseaza pe cineva de pe Garbo viata ta privata ?? Raspunsul e nu..pur si simplu , renunta sa ma jignesti non stop userii , nu doresti , nu mai intra..si ne tot freci la cap cu administratorii si restul..pur si simplu nu reusesti sau nu poti sa diferentiezi realul de virtual...asta e cert
reyya
Postat pe 3 Aprilie 2010 02:09
Chiar asa, sunt si eu curios.. oare ce lucruri o spune legea aia si despre deviatii care intra pe aici cu copy/paste despre diverse perversiuni sexuale, isi creeaza zeci de identitati false intrucat asta e singurul lucru care ii mai satisface dpdv sexual?

Cat despre copii minori .. esti singura care ii aduce des in discutie. Iti plac?
anakin
Postat pe 3 Aprilie 2010 02:10
si am mai facut si noi pe aici Dreptul multi..vezi ca bati campii enorm..
reyya
Postat pe 3 Aprilie 2010 02:12
o tot tine cu ,,ce spune legea"..ai idee care e defintia completa a infractiunii , anul 2 , penal general??? daca ceva nu e stipulat in Lege nu exista ca si infractiune sau fapta..asa ca lasa-ne in poula noastra cu ,,ce spunea legea"..tu nu cunosti chestiuni elementare din legea aia de care tot faci vorbire ...
reyya
Postat pe 3 Aprilie 2010 02:14
ce/mi place asta cu "poula noastra"!
elodia
Postat pe 3 Aprilie 2010 02:16
se insista si se deranjeaza non stop..pur si simplu femeia e deraiata de pe sine...Alexandra tu vei aduce un mare prejudiciu administratorilor de care faci vorbire....pt din astia ca tine , se retrag useri faini ..forumul Garbo se duce in jos...tocmai pt ca suntem pur si simplu acriti de postarile fara sens si legatura cu subiectul topicului existent, suntem acaparati zilnic de aceleasi copy-paste-uri si asa mai departe..deci , daca ai ceva de reglat...regleaza in viata ta reala, nu pe forumul Garbo!
reyya
Postat pe 3 Aprilie 2010 02:21
reyya, nu cunoaste nici elementele unei fapte pentru a fi infractiune, .. nu vezi ca vorbeste dupa ureche, ca baba Leana portareasa? doar nu te cobori pana la nivelul ei.
Trebuie sa o intelegi insa ca are si ea fetisurile ei, iar a-ti atribui calitati false pe internet, cum este cazul ei, poate fi un astfel de fetis.
anakin
Postat pe 3 Aprilie 2010 02:23
mey dar la cursuri prezenta era obligatorie..dar vad ca face act de prezenta obligatorie pe forum :-))
reyya
Postat pe 3 Aprilie 2010 02:27
De la: reyya, la data 2010-04-03 02:09:40dar tu ai inceput sa ai o simptomatica din ce in ce mai diversa..ce copil minor , scumpi?? cine s-a legat de copilul tau minor, crezi ca intereseaza pe cineva de pe Garbo viata ta privata ?? Raspunsul e nu..pur si simplu , renunta sa ma jignesti non stop userii , nu doresti , nu mai intra..si ne tot freci la cap cu administratorii si restul..pur si simplu nu reusesti sau nu poti sa diferentiezi realul de virtual...asta e cert




am o rugaminte stai linistita si discuta subiecte care nu au legatura cu minorii.nu mai lua apararea nimanui.nu ai primit nici o jignire din partea mea.vezi ca de multe ori,alaturarea de unii useri,poate fi in detrimentul tau,o femeie care este inteligenta,culta .nu cearta este imaginea ta.o noapte placuta.
alexxandra
Postat pe 3 Aprilie 2010 03:23
De la: scrichy, la data 2010-04-02 15:22:34Inainte aveam doar pe Aleha,sau pe Irinuca,acum vad ca s-au inmultit,o fi oare copilul lui sotia Alehei,facut cu Irinuca
alexxandra
Postat pe 3 Aprilie 2010 03:30
De la: anakin, la data 2010-04-02 22:57:20apropo de copii, aleho, ce iti mai face nevasta?.. a nascut?
alexxandra
Postat pe 3 Aprilie 2010 03:33
De la: reyya, la data 2010-04-02 23:27:37a nascut alt topic ..asta da :-)
alexxandra
Postat pe 3 Aprilie 2010 03:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sunt o viitoare mamica singura 161 De la: garbo_12064 8 Aprilie 2013 23:57
Arta Seductiei 24 De la: iulyk_91 18 Septembrie 2012 22:25
as vrea niste sfaturi 24 De la: garbo_378470 1 Octombrie 2013 14:47
un sfat va rog 26 De la: sunsset 29 Iulie 2011 17:50
Stiti ce inseamna oameni saraci cu duhul?Adica oamenii fara credinta sunt saraci cu duhul 135 De la: ingerasulluptator 24 Noiembrie 2011 21:16
Setari Cookie-uri