|
||
|
mariana1971_12_08 Postat pe 31 Martie 2010 16:00 |
||
|---|---|---|
Hai sa radem.
|
||
|
Doara Postat pe 31 Martie 2010 18:37 |
||
mariana, tu ai deschis subiectul asta, fetita? |
||
|
|
||
|
Tylly Postat pe 31 Martie 2010 18:40 |
||
cred ca este vorba de fosta lu' fostu
|
||
|
nelly05 Postat pe 31 Martie 2010 21:46 |
||
eu cred ca...
|
||
|
fleurdelis Postat pe 31 Martie 2010 21:48 |
||
"CATE FEMEI CARE AJUNG DESEORI IN COMA ALCOOLICA V-AU JIGNIT SAU V-AU FURAT IUBITUL?" daca or ajuns in coma cum sa mai fureeeee????????? |
||
|
LILO Postat pe 31 Martie 2010 22:09 |
||
| imi place de mariana. rade cu toti dintii. acu, de ce-o fi razand, mai importa? | ||
|
si_totusi Postat pe 31 Martie 2010 22:18 |
||
| umor englezesc | ||
|
utad Postat pe 31 Martie 2010 22:19 |
||
| ei, englezesc. mai rade lumea si fara motiv. asa, sa verifice daca e rasul personal | ||
|
si_totusi Postat pe 31 Martie 2010 22:21 |
||
| a fost o verificare asa de genul hello e cineva aici sau dormiti? | ||
|
utad Postat pe 31 Martie 2010 22:24 |
||
| raman la parerea mea. nu deschizi un topic doar ca sa razi ca ...fata vesela | ||
|
si_totusi Postat pe 31 Martie 2010 22:26 |
||
Vin si eu in sfarsit ca omul acasa,deschid Garbo,ce vad,un topic despre alcoolistele hoatze,o fi de post
|
||
|
scrichy Postat pe 31 Martie 2010 22:28 |
||
da, nici de dulce
|
||
|
si_totusi Postat pe 31 Martie 2010 22:32 |
||
| Eu n-am inteles de trebuie sa fie "femei" (plural)care fura "iubitul" (singular)? | ||
|
Ciresica Postat pe 1 Aprilie 2010 07:19 |
||
vreo 2-3...
|
||
|
fleurdelis Postat pe 1 Aprilie 2010 21:34 |
||
pot sa pun intrebarea si invers? adicatelea cator femei le-am furat iubitu' fiind (io) in coma alcoolica?! |
||
|
preciouss Postat pe 1 Aprilie 2010 21:41 |
||
| Veve, nu da din casa! | ||
|
Ciresica Postat pe 2 Aprilie 2010 07:29 |
||
da veveee! poti! dar dupa tine...pot sa ma intreb si eu??
|
||
|
fleurdelis Postat pe 2 Aprilie 2010 21:20 |
||
da' si iubitu' era in coma, corect??
|
||
|
bluelight Postat pe 2 Aprilie 2010 22:23 |
||
| cand ma gandesc ca am baiat... | ||
|
elodia Postat pe 3 Aprilie 2010 01:05 |
||
da' mie tot mi/e mila de mariana
|
||
|
elodia Postat pe 3 Aprilie 2010 01:05 |
||
ma rog...coma alcoolica din cite stiu eu nu se poate intimpla chiar asa "deseori"... e o situatie exceptionala. N-o fi fost coma...o fi fost in altceva, corelat cu iubitul... vreo chestie care se intimpla mai deseori, intr-adevar. O fi interpretat Mariana asta gresit....
|
||
|
quasaria Postat pe 4 Aprilie 2010 21:20 |
||
De la: preciouss, la data 2010-04-01 21:41:58pot sa pun intrebarea si invers? Preci, cred ca-n coma nu prea mai aveai ,,abilitatea" sa il ,,sustragi" de la iubita lui legitima:-)
|
||
|
reyya Postat pe 4 Aprilie 2010 21:27 |
||
cine stie ce capacitati de seductie apar in coma...na, scurtcircuitele alea....
|
||
|
quasaria Postat pe 4 Aprilie 2010 21:28 |
||
| da Q ,,capacitate de seductie" turbo disel :-)) | ||
|
reyya Postat pe 4 Aprilie 2010 21:30 |
||
Unde-i iubitul ala , ca io mi-s in coma si....hac! ....hac !...vreau sa-l fur ... ???
|
||
|
eu_vio Postat pe 4 Aprilie 2010 21:46 |
||
eu daca beau devin tupeista
|
||
|
scrichy Postat pe 4 Aprilie 2010 21:49 |
||
daca una care intra des in coma ar fi in stare sa-mi seduca iubitul, io n-as mai povesti asta nimanui... |
||
|
Tylly Postat pe 4 Aprilie 2010 21:49 |
||
Pup fetele ,zile minunate in continuare va doresc
|
||
|
scrichy Postat pe 4 Aprilie 2010 21:53 |
||
eu daca beau nu devin nicicum ca seducatoare sint oricum.... |
||
|
quasaria Postat pe 4 Aprilie 2010 23:30 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| dati'mi si mie un sfat!:( | 41 | De la: cristina24 9 Iulie 2010 21:58 |
| mesajul lui Dan Puric catre poporul roman...Dan Puric - ca de obicei de exceptie!!! | 154 | De la: adeline 18 Septembrie 2012 15:54 |
| iubiri interzise! | 101 | De la: oanas_2004 15 Februarie 2011 18:30 |
|
|
||
| Cum poate sa il scape de acest obicei? | 73 | De la: garbo_11426 1 Aprilie 2013 19:20 |
| Toleranta | 109 | De la: xenaprintesarazboinica 30 Decembrie 2010 18:16 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună