''profetiile maya pentru 2012"-Gerald Benedict

De la: tutankhamon, la data 2010-02-19 14:17:06alehooo...ma faci sa rad mai ......tocmai tu apelezi la armonie si bun simt, la comportament civilizat pe un forum si la respect pentru ceilalti?????...tu nu-ti observi atitudinea??? tu nu vezi pe cati ii deranjezi cu postarile tale??? tu nu vezi ca toti facem fete-fete cand te vedem ca apari????chiar nu-ti dai seama ca tu esti problema???



nu vorbi in contul altora,lasa-l pe fiecare sa decida ,si daca nu ii place o postare nu o citeste.nu tu decizi ce se posteaza sau cate topice deschide fiecare.atata timpcat nu ai cuvinte jignitoare,si nu ataci integritatea statului,postezi ce subiect te pasioneaza.esti un simplu useri ca si noi toti,cu aceleasi drepturi,dar si INDATORIRI.serviciu placut!
alexxandra
Postat pe 19 Februarie 2010 15:08
...sunt bine, sunt pe picioare ...deci traiesc... pana in 2012...ca dupa aia nu stiu....
l_flory
Postat pe 19 Februarie 2010 15:08
floricica ....cica dupe 2012 ii traiu ......
nazirra
Postat pe 19 Februarie 2010 15:09

da ..cred ...am vazut si io filmu...
l_flory
Postat pe 19 Februarie 2010 15:11
mai mami....io nu m am uitat la film .....mi am facut io filmu meu!!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 19 Februarie 2010 15:12
De la: l_flory, la data 2010-02-19 15:11:23
da ..cred ...am vazut si io filmu...




sigur ca vei trai,numai ca va fi o alta era,si se vor schimba multe,fata de ce vezi acum.o zi buna!
alexxandra
Postat pe 19 Februarie 2010 15:13
deja...? nazi ..esti rapida... eu inca nu ...imi tre' regizor...

ooooffff aleha...
l_flory
Postat pe 19 Februarie 2010 15:14
Pentru nazirra+Celleste+ l_flory : fetelor am o dragoste de aproape 3 ani . Cum este la inceput asa si e acum , fara scrupule ,dorinta vine din suflet . Am facut de toate , ne-am implinit toate dorintele , evident si sexuale. Abia acum e frumos.La varsta mea nu aveam cum sa mai cunosc dragostea(37) Secretul : sa nu minti in dragoste , sa faci concesii cat de multe si totul devine perfect . Asa raspund profetiilor ...cu dragoste si iubire ,armonie si pace ...
Ovidiu_13
Postat pe 19 Februarie 2010 15:16
cu drag alexa.....
flory.....
nazirra
Postat pe 19 Februarie 2010 15:17
ladyDY
Postat pe 19 Februarie 2010 15:17
bini garbolinu220 daca esti asia de fericit ce cauti bre printre nuoi?????
nazirra
Postat pe 19 Februarie 2010 15:18
ok
pace si iubire!
Tylly
Postat pe 19 Februarie 2010 15:22
Alexandro..facultatea de Drept e pt cei care doresc sa asimileze cunostinte juridice si sa se foloseasca de ele..
dupa termenii pe care-i folosesti as crede ca ai citit literatura juridica insa nu ti-ai insusit-o sau mai degraba ai facut-o defectuos . Aici suntem pe un forum in care dorim sa ne simtim bine , sa ne relaxam si nu sa dam peste ,,lupi moralisti"..nu de alta dar suntem satui de ei in viata reala. Intuiesc la tine , ( persoana reala) un atitudine aroganta dar lipsita de suport..ai ambitii insa nu te vei ridica la nivelul in care sa poti sa le indeplinesti pe propria-ti valoare, cu alte cuvinte..un comportament arogant lipsit de suport, insusire defectuoasa a unor termeni pe care i-ai invatat in facultate, doresti sa pari ceea ce nu esti..EPATAREA e cuvantul cheie la tine..iar noi cei de aici crezi ca toti suntem niste tampiti si inculti . Uite, iti spun o chestiune : eu intru aici sa ma relaxez , pot vorbi cu oricine , oricand , la orice nivel ,fara a intra in polemici ...si stii de ce?? Pt ca-mi lipseste aroganta..daca am ceva de dovedit , imi dovedesc mie SI ATAT, restul ma pot considera cum doresc ei.. Asa ca Alexandra, lasa falsitatea si epatarea deoparte..foloseste-le in viata reala, nu e problema mea..insa pe un forum care se doreste a fi de relaxare e bine sa fii doar Tu si atat , lipsita de ,,impresii" . Eu am terminat Dreptul si ulterior Psihologia , deci pot vorbi de asemenea maniera incat stai cu DEX-ul non stop in fata, la fel si cei de aici restul pot vorbi in termenii specifici specializarilor terminate , dar NU O FAC , si stii de ce..? Pt ca oamenii intra aici sa se simta bine , nu sa dea peste postari de genul celor ,,afisate" de tine. Think about...!! (nu am dorit prin aceasta postare nici sa te jignesc, nici sa par interesanta...fii doar tu asa cum esti si iti va fi mult mai bine! Cele bune!
reyya
Postat pe 19 Februarie 2010 15:22
De la: l_flory, la data 2010-02-19 15:14:08deja...? nazi ..esti rapida... eu inca nu ...imi tre' regizor...

ooooffff aleha...




stai linistita,o sa fie bine,daca ne adaptam.
alexxandra
Postat pe 19 Februarie 2010 15:22
si nu deschide un topic pentru un simplu matarial pe care l-ai citit si ti-a placut , e posibil sa nu intereseze pe toata lumea, ceea ce interesant pt mine nu e interesant si pt tine si viceversa!
reyya
Postat pe 19 Februarie 2010 15:24
220, partenera ta ce varsta are?
Tylly
Postat pe 19 Februarie 2010 15:36
Reyya,tu ti-ai spus doar punctul tau de vedere.ce studii,sau ce fac in momentul de fata,nu cred ca e interesant.aici e doar o lume virtuala,si mi-am spus si eu o parere ca si tine acum.faptul ca cineva impune ce sa scri,si cate topice sa deschizi,a fost motivul acestei discutii,din partea mea fara cuvinte jignitoare.am aratat ca toti suntem egali cu aceleasi drepturi si obligatii.acesta a fost de fapt subiectul dintre mine si tuta.faptul ca suntem egale,aici in site si ca trebuie sa fim in armonie,caci nu e comandant nimeni aici,sau cel putin pt mine nu este.Reyya daca tu vrei sa fi dreapta asa cum o faci si ca '"vocat',atunci fi corecta cu toti userii.nu tine partea numai unuia,caci si la tribunal,fiecare parte din litigiu are dreptul sa-si sustina punctul lui de vedere cu probe ,inscrisuri si dovezi.apreciez interventia ta,pana la un punct.ca avocat ,esti de o parte sau de alta,insa esti datoare prin juramant,sa fi dreapta in cauza pe care o reprezinti.aici nu esti in nici o instanta.aici a fost o simpla discutie de principii.
alexxandra
Postat pe 19 Februarie 2010 15:42
De la: Alexxandra, la data 2010-02-19 15:42:07Reyya,tu ti-ai spus doar punctul tau de vedere.ce studii,sau ce fac in momentul de fata,nu cred ca e interesant.aici e doar o lume virtuala,si mi-am spus si eu o parere ca si tine acum.faptul ca cineva impune ce sa scri,si cate topice sa deschizi,a fost motivul acestei discutii,din partea mea fara cuvinte jignitoare.am aratat ca toti suntem egali cu aceleasi drepturi si obligatii.acesta a fost de fapt subiectul dintre mine si tuta.faptul ca suntem egale,aici in site si ca trebuie sa fim in armonie,caci nu e comandant nimeni aici,sau cel putin pt mine nu este.Reyya daca tu vrei sa fi dreapta asa cum o faci si ca '"vocat',atunci fi corecta cu toti userii.nu tine partea numai unuia,caci si la tribunal,fiecare parte din litigiu are dreptul sa-si sustina punctul lui de vedere cu probe ,inscrisuri si dovezi.apreciez interventia ta,pana la un punct.ca avocat ,esti de o parte sau de alta,insa esti datoare prin juramant,sa fi dreapta in cauza pe care o reprezinti.aici nu esti in nici o instanta.aici a fost o simpla discutie de principii.


Nu sunt avocat , sunt jurist ca si formatie , oricum in prezent sunt psiholog si nu profesez in tara. Avocatura nu m-a atras , e o lume uneori murdara..cele bune!
reyya
Postat pe 19 Februarie 2010 15:50
De la: reyya, la data 2010-02-19 15:24:12si nu deschide un topic pentru un simplu matarial pe care l-ai citit si ti-a placut , e posibil sa nu intereseze pe toata lumea, ceea ce interesant pt mine nu e interesant si pt tine si viceversa!




tocmai acesta este interesul oricarui site,ca fiecare user sa discute despre subiectul care ii place,sau sa faca comenterii,la alte subiecte.insa,daca nu ii place un subiect,sau nu este interesat de el,trece la alt topic ,fara jigniri.eu asa cred ca este civilizat,mai ales ca esti avocata ,dupa cum spui.eu nu imi declin functiile,pt ca acest site nu este unul de gen,in care sa imi public C.V-urile pt angajare.multumesc lui Dumnezeu acolo unde lucrez,fac totul din pasiune,pt asta am invatat si inca mai invat,caci stiinta nu sta pe loc.
alexxandra
Postat pe 19 Februarie 2010 15:52
mda..cum doresti , zi frumoasa! Garbo nu mai e demult divertisment, fiecare e dator sa caute modalitati anternative de relaxare.
reyya
Postat pe 19 Februarie 2010 15:58
Reyya,orice meserie e frumoasa,daca nu faci compromisuri.la fel si viata.poate ti se pare ca sunt aroganta,dar sincer sunt o femeie distractiva,cu pasiuni,cu bune cu rele,ca fiecare,am o viata frumoasa,dar singurul lucru pe care nu l-am facut si nu il voi face,a fost compromisul.caci odata facut ,va fi o actiune repetativa.in rest iubesc viata si imi place cine sunt si ce sunt.ma simt bine cu mine,de aceea am un grup de prieteni deosebiti.iti doresc si tie sa te bucuri de impliniri.
alexxandra
Postat pe 19 Februarie 2010 16:03
De la: reyya, la data 2010-02-19 15:58:21Garbo nu mai e demult divertisment, fiecare e dator sa caute modalitati anternative de relaxare.


subscriu!
panty_C
Postat pe 19 Februarie 2010 16:04
daca nu mai e divertisment ,eu ce fac?

ma uit la tele sa vad cine ia osul la PSD?
garbocatalyna
Postat pe 19 Februarie 2010 16:13
De la: garbocatalyna, la data 2010-02-19 16:13:46daca nu mai e divertisment ,eu ce fac?

ma uit la tele sa vad cine ia osul la PSD?[/quot


dupa cate inteleg,voi cautati si divertisment,in internet.de acord cu voi.cine va opreste sa deschideti un topic de divertisment,sa radeti, sa glumiti,sa deveniti copilaroase,sa faceti ce traznai vreti?uite am vazut ca Tuth a deschis un topic cu gratare si divertisment.mai are si admini un topic de gen.sunt topice de toate genurile.de ce va plangeti ca nu va distrati pe un topic cu alt subiect,decat distractia.subiectele pe care le prezinta acest site sunt multiple.forumul e plin de subiecte,de orice gen,inclusiv distractie.fiecare intra unde il intereseaza subiectul.petrecere frumoasa,la gratarel,vin si prajiturele.Tuth va asteapta.sunt si alte topice.voi alegeti.de aceea va urez distractie placuta!
alexxandra
Postat pe 19 Februarie 2010 16:38
reyya ...
eu am momente in care nu ma pot abtine....dar ma controlez...
forum-ul asta in schimb.....
gothside
Postat pe 19 Februarie 2010 18:05
mai Alexandra,sa spun ce ma distreaza pe mine pe forumul acesta:sunt cativa utilizatori care deschid topice sa discute discutii..folosesc discursuri siropoase cu vorbe d'alea destepte ;
apoi,de cealalta parte, sunt cativa utilizatori satui de seriozitatea cotidiana si cred ca si putin ingretosati de siropul mai sus amintit;
ce ma distreaza pe mine ,este ca unii,printre care si tu,incercati sa-i aduceti pe" calea cea buna"...insistati, le dati lectii de viata;
oamenii aceia suntfoarte pregatiti,cred ca au destula experienta de viata,ironiile lor sunt intotdeauna la obiect,spontane
asa ca ,da ,pentru mine e divertisment sa intru pe forumul acesta
garbocatalyna
Postat pe 19 Februarie 2010 21:51
De la: garbocatalyna, la data 2010-02-19 21:51:05mai Alexandra,sa spun ce ma distreaza pe mine pe forumul acesta:sunt cativa utilizatori care deschid topice sa discute discutii..folosesc discursuri siropoase cu vorbe d'alea destepte ;
apoi,de cealalta parte, sunt cativa utilizatori satui de seriozitatea cotidiana si cred ca si putin ingretosati de siropul mai sus amintit;
ce ma distreaza pe mine ,este ca unii,printre care si tu,incercati sa-i aduceti pe" calea cea buna"...insistati, le dati lectii de viata;
oamenii aceia suntfoarte pregatiti,cred ca au destula experienta de viata,ironiile lor sunt intotdeauna la obiect,spontane
asa ca ,da ,pentru mine e divertisment sa intru pe forumul acesta





nu pt sa te contrazic.fiecare isi gaseste o cale de distractie.ma bucur ca si tu ti-ai gasit-o.siteul e public.fiecare comunica,scrie ce crede ca e mai important.insa unele fete,vor sa se distreze.gasesc si acest gen de topic.uite nu ca-i fac reclama lui Tuth,ca nu ma plateste.haaaa,era o gluma...a deschis un topic cu gratar,mancare,bautura si distractie.acol ar trebuie sa se duca fetele,fara a mai sta sa vb de rau pe x si pe y.nu e mai placut asa?acolo tuth e draguta ,amabila,creaza armonie.distractie.deci exista de toate pesite.el este bun.noi il stricam uneori.insa in general,eu ies dintr-un grup,care imi creaza stress.o singura pers.imi este mai draga.nu spun cine,ca si-o i-a in cap.dar temperamentele noastre se aseamana.si mai este o persoana pe care o protejez,pt ca viata i-a fost distrusa.o copila cu suflet mare dar ,capsorul e mai...hmmm.in rest imi vad de subiectele ce ma pasioneaza,si mai comentez la altele cand le gasesc.ceea ce insa e f important,este corectitudinea administratorului.o stimez pe fata asta,pt ca e destul de greu,dar se descurca.e si diplomataimi place.cinste ei.
alexxandra
Postat pe 20 Februarie 2010 23:28
alexandra...multumesc dar, dupa parerea ta umila, nu trebuie sa fie la fel pe toate topicurile???...ma refer la o atmosfera frumoasa, asa cum e la mine in topic.....decat zeci de topicuri aiurea.....zeci de copy paste, postarile cursive.....ia mai reflecteaza.....hai, da tu un exemplu ca ai inteles ce zic....si ai sa vezi ca multa lume isi va schimba parerea despre tine....
tutankhamon
Postat pe 21 Februarie 2010 02:30
De la: tutankhamon, la data 2010-02-21 02:30:29alexandra...multumesc dar, dupa parerea ta umila, nu trebuie sa fie la fel pe toate topicurile???...ma refer la o atmosfera frumoasa, asa cum e la mine in topic.....decat zeci de topicuri aiurea.....zeci de copy paste, postarile cursive.....ia mai reflecteaza.....hai, da tu un exemplu ca ai inteles ce zic....si ai sa vezi ca multa lume isi va schimba parerea despre tine....




astazi tehnica e avansata.nu mai scri de mana,nu mai speli cu mana,scoti rufele gata uscate,azi folosim cuptor cu microunde....stiinta a avansat.si tu ce ma inveti,sa nu fac copii paste la ceva ,care merita cunoscut,vrei sa scriu demana?la comentarii inteleg.dar articolele,din revista unde scriu,eu le copy paste ca suntem in sec.21.pe f multi ii intereseaza.si pe mine.pe mine nu ma pasioneaza gratarele.fara suparare.
alexxandra
Postat pe 22 Februarie 2010 07:34
mai fata...esti cu capul???? am zis sa nu mai dai copy-paste la toate aberatiile!!.....mai gandeste si tu daca merita toate porcariile, ce dracu....mai trece prin filtrul mintii, daca o ai.....sau daca nu te poti abtine sa urli ce descoperire epocala ai mai facut tu, deschide dracului un singur topic in care posteaza-ti porcariile intelectuale.....ai deschis pana acuma cred ca zeci de topicuri.....cu tot felul de cretinatati.....tu ce visezi noaptea, faci topic??? ce dracu' mai fata, foloseste-ti mintea aia....ca te lauzi ca esti mai inteligenta decat noi toti la un loc...

si nu o mai da pe dupa leustean "irino" , pentru ca incepi sa dovedesti din ce in ce mai mult ca de fapt in spatele a doua identitati este o singura persoana...ca nici tu nu esti coerenta in ceea ce scrii, si nici nu dai raspuns la obiect la ceea ce esti intrebata....o tii pe a ta...batman batman.....numai ce-ti convine....ce nu, dupa tine, potopul, ti se rupe...
tutankhamon
Postat pe 23 Februarie 2010 01:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Lolita - o carte despre sexul infantil 2 De la: garbo_1322 5 Iulie 2012 12:34
Vand carti vechi 2 De la: garbo253844 13 Iunie 2013 14:14
caut si eu carti de Tudor Sbenghe.. 3 De la: deea_90 6 August 2012 11:51
The Secret-Law of Attraction,Rhonda Byrne 29 De la: allexanndrra 6 August 2012 12:12
Se pregateste o carte noua de la un scriitor nou 8 De la: garbo_403128 16 Iunie 2014 09:32
Setari Cookie-uri