''profetiile maya pentru 2012"-Gerald Benedict

Eu cred ca este mult mai usor sa ignori, decat sa te urci pe pereti.
persidadamian
Postat pe 19 Februarie 2010 14:25
nazi, schimba-te tu
panty_C
Postat pe 19 Februarie 2010 14:27
BA da Nazira, exact asa o sa fie, asa ca, poti sa uiti de plata bancii, asta in cazul in care nu au tinut date scrise
persidadamian
Postat pe 19 Februarie 2010 14:28
De la: Celleste_, la data 2010-02-19 13:47:07mai, eu ma "topesc" dupa lupii astia moralisti, nu altceva...
Alehandro, iti amintesti cand purtai hainele lui Cezar si te dadeai drept fin cunoscator al psihologiei masculine?
tie cine-ti dadea dreptul sa-ti bati joc de noi?
consideri asta o dovada de sinceritate si de comportament civilizat?
eu zic ca-i doar o "luare in balon", o dovada a faptului ca ne tratezi pe toti drept idioti, si in consecinta, culegi ce ai semanat.
asa ca, ciocul mai mic!




conform regulamentului de pe orice site,fiecare isi alege un cont dupa placul lui.indiferent de sex,de natie,de religie si de limba, de varsta .suntem liberi sa ne alegem singuri contul,fara sa cerem voie altui user cum sa ne facem conul.contul ales de fiecare, nu aduce nici o lezare altui user.de acea senumeste internetul,o lume virtuala.ceea ce nu este insa permis ,se refera la comportament si limbaj neadecvat.in rest poti sa iti alegi ce nume vrei ,ce avatar vrei,poti fi oricine,intr-o lume virtuala.pastrarea confidentialitatii,o are siteul insa.cred nu te va jigni cu nimic daca maine voi fi Obama.incercati sa fiti mai realisti,nu ramaneti agatati mereu in virtual.si eu incerc acest lucru,nu vreau sa devin dependenta de internet.acest lucru trebuie sa ne invatam si copii si generatia tanara.insa daca noi maturii ne comportam asa,ce pretentii mai avem la generatia tanara,care e atat de debusolata.cati tineri v-au cerut parerea aici,in problemele lor si uni dintre noi i-au luat in deradere?si ne miram de ce se intampla atatea lucruri rele cu generatia tanara.o zi buna si tie Celleste
alexxandra
Postat pe 19 Februarie 2010 14:29
panterutzo cu cini sa ma schimb????
ioi persi.....m am gindit io.....ca asia va fi!!!!!!!!dapoi nu moi duce io dupa aia la aia de la banci sa le zic vre o doua.
nazirra
Postat pe 19 Februarie 2010 14:30
sa fii incognito, adica, nazi
panty_C
Postat pe 19 Februarie 2010 14:32


Asta e Nazi, stii tu cum se zice, un contract cu banca e ca si un pact "cu cel cu cornite"
Pana nu-i dai ce-ai semnat, poate sa se rasuceasca pamantu de inca 3 ori.
persidadamian
Postat pe 19 Februarie 2010 14:33
gagici...v=am pupezat...sa aveti o zi buna in continuare...ne vedem diseara....
tutankhamon
Postat pe 19 Februarie 2010 14:34
serviciu usor, tuth!
panty_C
Postat pe 19 Februarie 2010 14:35
panterutzo.....ecsplica mi!!!!
nazirra
Postat pe 19 Februarie 2010 14:35
o zi faina Tuta
persidadamian
Postat pe 19 Februarie 2010 14:35
faraoano!!!!!spor la treaba!!!!!
nazirra
Postat pe 19 Februarie 2010 14:36
nazi, pai ca in filmele alea politiste - cum se face la protectia martorilor "cheie" - locatie noua, identitate noua, viata noua
panty_C
Postat pe 19 Februarie 2010 14:37
pentru ,,nazirra'' : O femeie are din instinct ceea ce trebuie sa faca. Orice ...pe bune... am experimentat un fenomen. Femeile care sunt frumoase , gratioase , ,,dotate" se prind repede la ,,dragoste'' dar nu pot sa faca ceea ce isi doresc barbatii .In schimb cele care sunt mai putin frumoase au dorinta mai mare si nu au vreo opreliste in a face dragoste exact pe masura barbatilor . In concluzie : mie nu-mi trebuie frumusete ci doar sa ma iubeasca si sa faca dragoste exact pe masura mea si sa fie multumita de mine. Asta este multumirea din suflet si se numeste ARMONIE .
Ovidiu_13
Postat pe 19 Februarie 2010 14:38
persidadamian
Postat pe 19 Februarie 2010 14:39
ha?
panty_C
Postat pe 19 Februarie 2010 14:41
aha... fix pe subiect!
bre, 220, dar ca sa te iubeasca o femeie asa cum vrei tu, trebuie sa ai niste calitati, si nu in ultimul rand s-o iubesti si tu asa cum isi doreste ea.
daca nu esti capabil, ha?
Tylly
Postat pe 19 Februarie 2010 14:43
cred ca s-a speriat de anul 2012
persidadamian
Postat pe 19 Februarie 2010 14:44
... iar matrimoniale... 220...ai vre-un handicap...?
l_flory
Postat pe 19 Februarie 2010 14:44
panty_C
Postat pe 19 Februarie 2010 14:44
Vizavi de profetii ... sunt niste bazaconii ....daca vrem sa se intample e posibil .Daca nu vrem sa se intample atunci nu se intample. Daca sistemul planetar trece intr-o faza, precum era glaciara , era de foc , atunci e normal , noi nu putem sa schimbam ceva, doar sa n-e pregatim de supravietuire , cine poate si isi doreste .
Ovidiu_13
Postat pe 19 Februarie 2010 14:45
aham, pana la "n-e", eu ma retrag - pe mai tarziu!
panty_C
Postat pe 19 Februarie 2010 14:47
n-e pregatim, n-e pregatim!
pik_nik
Postat pe 19 Februarie 2010 14:47
De la: tutankhamon, la data 2010-02-19 14:13:58aleho..te repeti prea de multe ori...si asta e o jignire la adresa mea......postezi numai aberatii si pentru fiecare deschizi topic nou....si asta iar e jignire la adresa mea....consideri ca esti imaculata si fara de greseala......iara ma jignesti.....te rog cauta-ti bunul simt si nu mai copia si cita toate ineptiile de pe google - sau daca nu te poti abtine, posteaza numai intr-un singur topic.....alta jignire la adresa mea....si cred ca nu numai la adresa mea.....ci a tuturor postantilor cu bun simt de pe acest forum....




nu esti in masura sa decizi ce posteaza fiecare,ce subiect sau cate topice.repet citeste regulamentul .chiar trebuie sa imi pierd timpul explicandu-ti ca interesul tau propriu de a acumula un nr mare de topice,nu are nici-o legatura cu cu subiectele postate de alti useri.daca sunt subiecte care nu te intereseaza,poti sa nu le citesti.atata timp cat subiectul nu are expresii lipsite de bun simt,nu aduce lezare ordinii publice ,si atac la integritatea statului,fiecare user are libertatea sa isi aleaga subiectul topicului,dupa ce stie,ce a invatat sau care este pasiunea lui.crezi cumva ca toti sunt topiti dupa toate subiectele?fiecare citeste ce il intereseaza.repet nu tu decizi,ce sa scrie ceilalti useri.daca ai nelamuriri citeste reulamentul.iar faptul ca tie nu iti place un subiect,sau ca alt user posteaza multe topice,nu reprezinta o jignire adusa persoanei tale,ca nu este nici site-ul tau propriu.si tu ca si noi ceilalti ,esti un simplu user si toti avem aceleasi drepturi,dar si indatoriri.
alexxandra
Postat pe 19 Februarie 2010 14:48
aleho, ia-ti pastilele babo, nu te mai chinui cu vodka goala
pik_nik
Postat pe 19 Februarie 2010 14:50
bini mai garbo..220 si?????
nazirra
Postat pe 19 Februarie 2010 14:53
220...deci...ai...

nazi, pik...si ceilalti ...buna ziua....
l_flory
Postat pe 19 Februarie 2010 14:54
buna flory.....nu te supara esti flory pe care o stiu io????din arad?????
nazirra
Postat pe 19 Februarie 2010 14:58

da nazi...eu sunt...
l_flory
Postat pe 19 Februarie 2010 15:04
esti bine?????floricica?
nazirra
Postat pe 19 Februarie 2010 15:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Simon Heloise Ancient Rebirth 2 De la: SergiuProdan 14 Septembrie 2015 18:54
este meritat locul trei la eurovision 2010 norway de paula&ovi? 19 De la: fleurdelis 30 Iunie 2010 06:50
S-a lansat un nou site de carti - Librarie-cartionline.net 4 De la: Ciprian_Ifrim_1 10 Februarie 2015 10:05
literatura erotica 49 De la: anais_cluj 23 Noiembrie 2009 18:57
povestea povestilor de Ion Creanga 19 De la: fleurdelis 20 Martie 2010 17:55
Setari Cookie-uri