diet club...nu va recomand!

Buna ziua ,
Am citit aici si am observat ca ai consumat sirop Fyt Form .
Din pura curiozitate ai citit ce contine ???
Eu DA si m-am ingrozit vazand ca printre altele contine zaharina (ATENTIE- este cancericena) .
Aceleasi "proprietati" le au si guma de xantan si benzoatul de sodiu din continut .

Daca eu nu te-am convins citeste despre aceste " minunate ingrediente " pe Google sau mai bine intreaba un nutritionist . Cel mai cunoscut si recunoscut este Prof. Mencinicopschi.
fittnescoffe
Postat pe 28 Septembrie 2011 16:10
dupa o foarte lunga perioada de regimuri nenumarate, am ajuns la concluzia ca nu mor daca incerc niste produse de astea de slabit.am inceput de azi fit form syrup si nu mi-a dat vreo stare neasteptata.totusi vad ca beau apa, dupa care eu nu prea ma omor asa :)
garbo228167
Postat pe 7 Octombrie 2011 17:36
am inceput si eu administrarea siropului de 3 zile si pana acum mi-a redus pofta de mancare
garbo229877
Postat pe 11 Octombrie 2011 12:09
Anul trecut, mama mea avea 88kg si 1,55m si 40 de ani. Era un fel de bulgare, era foarte grasuta...
In 4-5 luni a slabit aproximativ 19kg, in jur de 4-5kg pe luna ceea ce este destul de sanatos. Ea nu face sport si are o viata activa, toata ziua umbla prin oras si nu are timp sa manance.
I-am urmat exemplu si m-am apucat si eu. Aveam nevoie sa slabesc doar 4-5kg, nu foarte mult si am reusit cam in 6 saptamani.

Mama a cunoscut o femeie care e consultant wellness si care a ajutat-o. Intr-adevar, sunt niste pastile, dar sunt pe baza de plante.

Ideea e ca inainte sa inceapa dieta i-a facut niste masuratori, a pus-o la un aparat sa vada exact cum e, care e stilul ei de viata si ce dieta i s-ar protrivi...
Sunt foarte usor de luat. Trebuie sa ai 3 sau 4 mese pe zi dintre care 2 trebuie sa fie cu shake-ul asta care are un gust foarte bun. Se face cu lapte sau apa si e delicios si satios, chiar 3-4 ore dupa aceea nu mai simti nevoia sa mananci si e si foarte dulce.

Inainte de asta, ea a tinut foarte multe cure de slabire si a luat toate pastilele posibile si imposibile, intr-o perioada, un doctor i-a dat niste pastile pentru glanda(zicea ca asta era cauza).
In urma cu 6 ani a fost si la nutritionist si a slabit si atunci dar regimul era foarte dificil de tinut, trebuia sa manance la ore fixe si mancare consistenta, ceea ce pentru ea era foarte dificil pentru ca toata ziua sta pe drumuri si nu poate sa isi ia salata si puiu cand e in trafic la volan.

Dar cel mai mult i-a placut ca doamna Roxana(consultantul wellness), o suna o data la 2 saptamani sa o intrebe cum se simte, o cheama la verificari, are o fisa in care introduce toate datele cu kg pe care le-a avut si cum a evoluat de un an pana acum...

Ideea e ca pe ea a ajutat-o foarte mult si nu sunt nici foarte scumpe si-a facut si analizele complete si e perfect sanatoasa, nu are nicio problema.

De 5 luni nu le mai ia si s-a mentinut.

Ea nu putea urma orice regim pentru ca avea si numeroase probleme de sanatate: inima, constipatie, probleme cu sange.... dupa un an in care s-a alimentat cu grija si cu ajutorul acestor pastile se simte mai bine...

Toata familia noastra a inceput sa consume iar bunica mea in varsta de 63 ani se simte mai bine...

Daca va ajuta cu ceva, numele doamnei este Roxana - 0745098838.... sper sa va fie de folos
garbo230436
Postat pe 12 Octombrie 2011 17:59
De la: garbo217273, la data 2011-08-09 14:49:12fyt form syrup au fost potrivite pt mine.le-am folosit si eu si o prietna care vroia sa dea kg acumulate de pe sarcina.am dat 9 kg intr-o luna .m-am obisnuit in sfarsit sa nu mai mananc dupa ora 18:00.va urez succes la dat jos :X

Ce cantitate de FYT FORM ai folosit de-ai slabit 9 kg intr-o luna, ca la mine o singura sticla nu a dat nici cel mai mic rezultat. Ar fi bine sa fiti sincere si sa nu mai dezinformati alte persoane care ajung sa arunce banii (deloc putini la 140 lei sticla de FYT FORM)
donacris
Postat pe 29 Noiembrie 2011 15:44
Mult mai important decat banii consumati degeaba este aspectul legat de urmarile asupra sanatatii , dereglarile pe care v-i le pot aduce ingredientele din "aceasta minune", ingrediente despre care nici producatorul nici importatorul(vanzatorul) nu va da nici un fel de lamurire (ATENTIE : scrisa!!!) .
fittnescoffe
Postat pe 30 Noiembrie 2011 15:30
Am 43 de ani si am luat 1 sticla de FYT FORM si nu am slabit niciun gram, nu am facut abuzuri alimentare si nu am consumat dulciuri. Voi ,cele care declarati ca ati slabit, observ ca niciuna nu amentionat cantitatea de FYT FORM consumata , ceea ce imi pare cam straniu ca toate ati "omis" acest amanunt, ca si cum "toate" ati fi de fapt una si aceeasi persoana.
donacris
Postat pe 2 Decembrie 2011 13:02
Nimic nu da rezultate daca doar inghitim ceva . Conteaza mult si miscarea !
Citeste cu atentie ce-am scris eu mai sus .
Cauta in orasul tau "Fitness - Antioxidant - Coffee" , singura CAFEA 100% NATURALA din lume in amestec armonios cu plante(medicinale) si condimente naturale .
Inlocuieste tipul de cafea pe care il bei zilnic cu 2-3 cesti din aceasta cafea si vei incepe sa vezi ca este impotant sa bei ceva 100% natural si ca aceasta iti va aduce rezultatele pe care le astepti de mult .
ATENTIE : noi nu o recomandam ca un produs pentru slabit . Afirmam doar ca cel putin 6 plante din continutul ei pot determina un proces de slabire .

Viziteaza www.fitnesscoffee.ro si vei gasi acolo absolut toate informatiile care te vor ajuta sa iei cea mai buna hotarare ce priveste sanatatea ta .
fittnescoffe
Postat pe 2 Decembrie 2011 15:35
http://blogulfeteloristete.blogspot.com/

aici gasiti multe informatii utile. sper din suflet sa va ajute.
garbo252845
Postat pe 5 Decembrie 2011 15:51
EU IAU FYTFORMSSYRUP DE O LUNA SI CEVA,SUNT LA A DOUA STICLA SI AM SLABIT PANA ACUM 6KG.
NICIODATA NU AM PUTUT SA TIN DIETE,NUMAI CAND MA GANDESC CA TIN DIETA IMI VINE SA MANANC SUPER MULT.
ASA CA IAU ACEST SIROP SI MANANC NORMAL SI AM SLABIT 6KG IN FELUL ACESTA.
garbo273227
Postat pe 5 Aprilie 2012 17:22
Buna. Si eu ma lupt cu multe kilograme in plus, asa ca am facut acum 2 luni operatia gastric sleeve la domnul doctor Bogdan Moldovan de la spitalul sf. Constantin din Brasov si sunt foarte multumita de rezultate, Totul a decurs conform planului, am dat deja jos 16 kilograme si sper sa nu ma opresc aici. Am vazut peste tot numai cuvinte de lauda la adresa domnului doctor si trebuie sa spun ca sunt intr-adevar justificate. Este nu doar un doctor extraordinar dar este inainte de toate un om deosebit. Se implica foarte mult in cazurile pacientilor si chiar este dedicat. Cred ca asta conteaza cel mai mult. Recomand!
garbo_4391
Postat pe 19 Septembrie 2013 12:45
buna unde pot gasii aceste picaturi si capsule?
Daniela_Nica_1
Postat pe 25 Aprilie 2014 13:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ingrasare 21 De la: garbo_387555 20 Decembrie 2015 10:28
il iubesc?ma iubeste? 67 De la: garbo107994 26 Martie 2010 16:03
cel mai sanatos aliment de pe piata 36 De la: MadMax 21 Decembrie 2016 10:55
SUBSTANTE NUTRIENTE NATURALE COMPLETE 2 De la: littleana 5 Februarie 2011 17:01
diet club...nu va recomand! 42 De la: zuzi23 25 Aprilie 2014 13:57
Setari Cookie-uri