slabit

buna fetelor sant noua pe aici ce nutritionist bun imi recomandati ms
garbo082170
Postat pe 9 Decembrie 2009 23:41
Salut!
eu am slabit 11kg intr-o luna cu Ecofit.Ti-l recomand cu incredere,tratamentul ecofit contine 1flacon de picaturi si un flacon de pastile,picaturile inhiba pofta de mancare iar pastilele iti topeste grasimea.aaa este un tratament de slabit romanesc produs de cei de la Laboratoarele medica,natural.
Este singurul cu care am reusit sa slabesc,am incercat de toate.
garielle2009
Postat pe 14 Martie 2010 23:58
Buna fetelor,imi puteti spune si mie va rog ce pret are acest medicament ecofit?In cat timp ai scapat de kilograme si cam ce contine,am slabit si eu acum un an 13 kg fara pastile iar acum am pus la loc jumatate.multumesc o seara buna
garbo106221
Postat pe 15 Martie 2010 21:30
Eu cred ca toate sunt porcarii !Imi pun de o saptamana plasturi de slabit slim patch si nu am dat un gram jos .Cum se poate asa ceva sa dai banii aiurea ,ar trebui sa ma pot adresa undeva pt recuperarea banilor nu este mult dar totusi ...Daca stie cineva ce pot face astept raspuns .Astia se joaca cu sperantele noastre .Stiu ca este o tampenie ar trebui sa slabim sanatos dar am zis sa incerc poate poate...
guapa
Postat pe 16 Martie 2010 10:18
Buna fetelor,eu cred ca cel mai bine ar fi sa nu ne punem sperantele in pastile de slabit.Ar trebuie sa fim constiente ca nu putem sta la Tv sau Pc cu tona de dulciuri sau toate minunile pe langa noi.Trebuie sa ne facem un regim alimentar benefic organismului nostru si multa miscare,eu de abia astept sa se mai incalzeasca sa ies cu bicicleta.o zi buna tuturor.
garbo106221
Postat pe 17 Martie 2010 12:07
daaa....ar fi cazul sa faceti mult....dar muuuuult sport!! ca sa dispara tonele de calorii ingurgitate!
superbus
Postat pe 17 Martie 2010 12:10
Buna,superbus vreau sa te intreb daca ai probleme cu kilogramele in plus sau ai intrat pe acest forum ca sa fii ironic(a).O zi buna.
garbo106221
Postat pe 17 Martie 2010 17:50
Patilele pe care le folositi sunt niste prostii, niste chimicale introduse aiurea in cicrcuitul organismului.
Daca vreti sa slabiti, faceti un bilant in ceea ce priveste obiceiurile voastre alimentare, si...nu trisati, fiti sincere !
Eu cred ca veti constata cate obiceiuri alimentare nesanatoase aveti...si ar trebui sa le remediati, in timp, nu drastic !
Dietele hipocalorice nu dau rezultat mai niciodata ( aici ma refer la rezultate bune si indelungate )
Acum ca s-a mai incalzit vremea puteti sa faceti si miscare, aveti de unde alege...
Kid0
Postat pe 19 Martie 2010 22:02
Buna, fetelor. Din propria experienta, eu va recomand sa renuntati la pastilele si dietele minune, daca aveti multe kilograme in plus si vreti sa slabiti. Chiar daca sunt din Maramures, m-am decis sa merg la clinica Sf. Constantin din Brasov si l-am cunoscut pe Dr. Bogdan Moldovan; aceasta intalnire mi-a schimbat viata complet, intrucat doctorul, vazand problema mea de sanatate, si anume kilogramele in plus, mi-a oferit o sansa la a doua viata. Asa ca m-am operat, iar primele rezultate le-am vazut deja de cand eram in spital: in 3 zile am slabit 7 kg. Apoi am plecat acasa, am tinut regimul facut de dansul si rezultatul operatiei este in totalitate multumitor.
Ma bucur foarte mult ca l-am cunoscut ca medic, ca om si chiar ca prieten! Cunoscandu-l pe Dr. Moldovan mi s-a schimbat viata total, din toate punctele de vedere, am inceput sa fiu optimista, increzatoare si asta doar datorita dansului. Mi-a fost si psiholog, si chirurg, mi-a promis ca face parte din familie, oricand pot sa sun, la orice ora. Va recomand din suflet sa mergeti acolo, daca va luptati si voi cu obezitatea!
garbo_4391
Postat pe 19 Septembrie 2013 12:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mancat necontrolat!!! 38 De la: garbo_6827 23 Martie 2015 12:18
Nutritie, diete sanatoase si programe nutritionale pentru sportivi 1 De la: Adi_Udrea_1 3 Martie 2018 16:44
cel mai sanatos aliment de pe piata 36 De la: MadMax 21 Decembrie 2016 10:55
SUBSTANTE NUTRIENTE NATURALE COMPLETE 2 De la: littleana 5 Februarie 2011 17:01
Despre radicalii liberi si influenta lor nefasta asupra sanatatii ! 1 De la: fittnescoffe 20 Martie 2012 16:08
Setari Cookie-uri