e greu sa fii parinte

De la: gabitzza11, la data 2009-03-20 20:22:26 M-am distrat teribil Ovidele ..



te cred!am citit si yo...dar n-am crezut de cuviinta sa postez!
mai astept...poate iese ceva ca lumea!
ovidiu42
Postat pe 20 Martie 2009 20:28
De la: gabitzza11, la data 2009-03-20 20:22:26 M-am distrat teribil Ovidele ..

Felicitari pentru diplome dar pana nu le vad nu cred.Si eu sunt psiholog poti sa ma crezi pe cuvant ptr ca oricum nu ai cum sa verifici .
Duamna l-am scris LA MISTO, dar vad cu nu te-ai prins.Oi fi blondina....?Pusibil(nu are rost sa-ti spun bancul cu PUSIBIL).Ti-as trimite un articol in iengleza(corecteaza-ma engleza)dar mi-e teama ca-l trimit degeaba ptr ca oricum esti prea ocupata cu cartile de psihologie si te-as retine.O intrebare funny,daca sint asa de proasta cum te chinui sa demonstrezi pe un forum simplut de ce iti ocupi timpul cu asa ceva,nu stii ca nu e bine sa te pui cu prostii ca nu ai oricum dreptate? Eu zic sa te intorci la cartile tale si sa nu-ti mai pierzi timpul tau valoros pe aci(adica aici).
Bye!(adica pa!)
diavolul_roz
Postat pe 20 Martie 2009 22:57
Pasarica, hotaraste-te! Ori sunt prea ocupata cu cartile, ori imi pierd timpul pe aici! -
Teribil de agresiva pentru cineva cu pregatirea ta, i-ai deranjat chiar si pe profani

De ce ma chinui. .hm...eu ma distrez, cateodata da, cateodata nu...dar chiar, e buna intrebarea..tu de ce te chinui? Imi place ca vorbesti in pilde..mai citeste-le , poate iese ceva..

Faza cea mai amuzanta e ca ai fost incantata ca ti s-a dat dreptate, cand se facea misto la cel mai fin mod posibil

Hai sa traiesti colega !



gabitzza
Postat pe 20 Martie 2009 23:22
De la: gabitzza11, la data 2009-03-20 23:22:49Pasarica, hotaraste-te! Ori sunt prea ocupata cu cartile, ori imi pierd timpul pe aici! -
Teribil de agresiva pentru cineva cu pregatirea ta, i-ai deranjat chiar si pe profani

De ce ma chinui. .hm...eu ma distrez, cateodata da, cateodata nu...dar chiar, e buna intrebarea..tu de ce te chinui? Imi place ca vorbesti in pilde..mai citeste-le , poate iese ceva..

Faza cea mai amuzanta e ca ai fost incantata ca ti s-a dat dreptate, cand se facea misto la cel mai fin mod posibil

Hai sa traiesti colega !






Yoy! Iata persoane doldora de psihologie care observa "agresivitate" la ceilalti dar care nu-si observa propria agresivitate.....Hmmmm....Psihologia tot la Slobozia ai invatat-o??
Ma intreb :) si sunt probabil o alta psiholoaga din Slobozia
garbo000577
Postat pe 20 Martie 2009 23:48
De la: gabitzza11, la data 2009-03-20 23:22:49Pasarica, hotaraste-te! Ori sunt prea ocupata cu cartile, ori imi pierd timpul pe aici! -
Teribil de agresiva pentru cineva cu pregatirea ta, i-ai deranjat chiar si pe profani

De ce ma chinui. .hm...eu ma distrez, cateodata da, cateodata nu...dar chiar, e buna intrebarea..tu de ce te chinui? Imi place ca vorbesti in pilde..mai citeste-le , poate iese ceva..

Faza cea mai amuzanta e ca ai fost incantata ca ti s-a dat dreptate, cand se facea misto la cel mai fin mod posibil

Hai sa traiesti colega !




"Pasarica"?! probabil ca de la Amara vine asa un aer de te face pe tine sa delirezi ,duamna (a se citi duamna ca doamna nu esti,papusa) probabil ca omu' tau doarme la ora asta si tie nu ti-a ramas decat varianta "garbo".Du-te femeie,masturbeaza-te ,fa ceva ca se citeste in mesajele tale ca esti ne....cel mai destept cedeaza.GATA,AI DREPTATE!!!
diavolul_roz
Postat pe 21 Martie 2009 00:12
De la: gabitzza11, la data 2009-03-20 23:22:49Pasarica, hotaraste-te! Ori sunt prea ocupata cu cartile, ori imi pierd timpul pe aici! -
Teribil de agresiva pentru cineva cu pregatirea ta, i-ai deranjat chiar si pe profani

De ce ma chinui. .hm...eu ma distrez, cateodata da, cateodata nu...dar chiar, e buna intrebarea..tu de ce te chinui? Imi place ca vorbesti in pilde..mai citeste-le , poate iese ceva..

Faza cea mai amuzanta e ca ai fost incantata ca ti s-a dat dreptate, cand se facea misto la cel mai fin mod posibil

Hai sa traiesti colega !






gabitzule...tata...ce-i cu tine de esti asa incisiva?
chiar vrei sa ne paraseasca cei care au ceva de spus?
hai...nu fi rautacioasa!!
si...mai lasa de la tine putin...
e adevarat ca...nu pana la...a te vedea ...atacata de cineva...care nu stie ce face!!
dar...fii sigura ca...vor pleca singuri!!
vor simti ca...locul lor nu e aici!!
deci...nu fa un cap[at de tara din asta!
ovidiu42
Postat pe 21 Martie 2009 00:19
Ovidel, cine ti-a zis ca m-as simti atacata? Ce minunatii de caractere si comportamente am vazut eu prin facultate, facuta cum trebuie, nu pe grile, te-ai minuna..

Dar de ce sa plece Ovi Lasa-le sa stea aici, e o tara libera...

Hai in cafenea, e dimineata si merge o cafea fierbinte
gabitzza
Postat pe 21 Martie 2009 08:59
Doinita , vad ca n-ai obosit sa te porti prosteste . Asta spune multe !
blanca
Postat pe 21 Martie 2009 15:59
Te-am intrebat eu ceva?Tu te bagi in seama.Nu pricep cui spune multe si cu va face pe voi mai fericite astazi pentru ca atitudinea mea spune multe.Stai pe net,postezi diverse ganduri si apoi revii la viata reala cea care nu se schimba,nefericire,insatisfactie personala si sexuala ,probabil o viata de femeie singura si parasita.Daca femeile ar avea alceva mai bun de facut sigur nu ar sta non-stop pe forum si ar posta mesaje cu sutele .De ce nu te duci la o plimbare,e asa de cald si bine ,pasarelele ciripesc.Chiar daca esti singura te poti plimba prin parc.
diavolul_roz
Postat pe 21 Martie 2009 17:10
And yet you are here.
Sa inteleg ca nu ai ceva mai bun de facut?
Uite eu de exemplu acum fac o mancare, am o carte in mana si mai trag cate un ochi pe-aici.
O fi asta rau?
persidadamian
Postat pe 21 Martie 2009 17:17
hahahaha
la 335 mesaje de la 21 ian 2099 cred ca numai asa ai putut .Cu absolut toate mainile ocupate
diavolul_roz
Postat pe 21 Martie 2009 17:26
Intarita-i drace ca si mie-mi place!!!
Aemulus
Postat pe 21 Martie 2009 17:29
Eu chiar nu inteleg de razi.
Te-am intrebat serios.
persidadamian
Postat pe 21 Martie 2009 17:29
De la: doinarotariu, la data 2009-03-21 17:26:11 hahahaha
la 335 mesaje de la 21 ian 2099 cred ca numai asa ai putut .Cu absolut toate mainile ocupate

Pai, ce sa-i faci Doina? sunt de 3 ori femeie. Fac fata.
Si aparent tu ai cerut un sfat de la aceste femei care nu au altceva mai bun de facut.
Eu stiu un lucru. Daca as trece printr-o faza (Doamne fereste), in care, nu ma mai pot intelege cu copilul meu, as lasa ironiile deoparte. Tu faci ce vrei. Nu vreau sa te supar.
Am vrut doar sa-ti atrag atentia asupra faptului ca, persoanele care sunt aici si incearca sa te ajute cu sfaturi isi pierd timpul pentru tine. Multa bafta.
persidadamian
Postat pe 21 Martie 2009 17:52
Si banuiesc tre' sa-ti dau o explicatie de ce inca sunt aici.Eu mi-am facut curatenia& manicarea& spalat& plimbarea dimineata.Acum mi-am chemat prietenele la mine sa bem o cafeluta si apoi sa iesim prin cluburi.Le-am aratat ca mai exista o lume mult diferita de a noastra si ne distram de minune citind posturile voastre,cum beti voi cafeluta imaginara in cafeneaua imaginara cum va serviti voi unii altora cafelute cu 3 lingurite de zahar imaginare.Sunt putin suparata pentru ca azi nu este niciun scandal si nu este foarte funny dar e bine si asa.
Le-a placut pe aici pe la garbo si au promis sa intre si ele sa va sacaie cu "problemele" lor.
diavolul_roz
Postat pe 21 Martie 2009 17:55
De la: doinarotariu, la data 2009-03-21 17:55:09Si banuiesc tre' sa-ti dau o explicatie de ce inca sunt aici.Eu mi-am facut curatenia& manicarea& spalat& plimbarea dimineata.Acum mi-am chemat prietenele la mine sa bem o cafeluta si apoi sa iesim prin cluburi.Le-am aratat ca mai exista o lume mult diferita de a noastra si ne distram de minune citind posturile voastre,cum beti voi cafeluta imaginara in cafeneaua imaginara cum va serviti voi unii altora cafelute cu 3 lingurite de zahar imaginare.Sunt putin suparata pentru ca azi nu este niciun scandal si nu este foarte funny dar e bine si asa.
Le-a placut pe aici pe la garbo si au promis sa intre si ele sa va sacaie cu "problemele" lor.

Mie nu trebuie sa-mi dai nici o explicatie.
Iti doresc mult succes in rezolvarea problemelor tale. Vad ca nu ai inteles ce-am vrut sa-ti spun.
O zi placuta in continuare.
persidadamian
Postat pe 21 Martie 2009 18:08
doinito-rotarito

pai ce faci mami?

intri aici si faci nr.2 pe tine?...

iasomia
Postat pe 21 Martie 2009 18:14
Pisicuta zbirlita, scandalul de azi de fapt esti tu, nu te-ai prins?
Aemulus
Postat pe 21 Martie 2009 18:17
De la: doinarotariu, la data 2009-03-21 17:10:42Te-am intrebat eu ceva?Tu te bagi in seama.Nu pricep cui spune multe si cu va face pe voi mai fericite astazi pentru ca atitudinea mea spune multe.Stai pe net,postezi diverse ganduri si apoi revii la viata reala cea care nu se schimba,nefericire,insatisfactie personala si sexuala ,probabil o viata de femeie singura si parasita.Daca femeile ar avea alceva mai bun de facut sigur nu ar sta non-stop pe forum si ar posta mesaje cu sutele .De ce nu te duci la o plimbare,e asa de cald si bine ,pasarelele ciripesc.Chiar daca esti singura te poti plimba prin parc.


Ar fi nasol dac-as vorbi intrebata de tine ...

In rest , iar' vorbesti uitandu-te in oglinda ( e pacat ca nici macar nu realizezi, asa dasteapta cum te crezi).
Hai pa ca mi se face sila ...
blanca
Postat pe 21 Martie 2009 18:17
fetele,

ia treceti voi pe alt topic.. si jucati-va frumos...e sambata seara,ce naiba...

iasomia
Postat pe 21 Martie 2009 18:21
Jasmine, lasa fetele sa se descarce...poate toata lumea a avut o saptamina grea si aici se...refuleaza....
Aemulus
Postat pe 21 Martie 2009 18:23
De la: persidadamian, la data 2009-03-21 18:08:01
De la: doinarotariu, la data 2009-03-21 17:55:09Si banuiesc tre' sa-ti dau o explicatie de ce inca sunt aici.Eu mi-am facut curatenia& manicarea& spalat& plimbarea dimineata.Acum mi-am chemat prietenele la mine sa bem o cafeluta si apoi sa iesim prin cluburi.Le-am aratat ca mai exista o lume mult diferita de a noastra si ne distram de minune citind posturile voastre,cum beti voi cafeluta imaginara in cafeneaua imaginara cum va serviti voi unii altora cafelute cu 3 lingurite de zahar imaginare.Sunt putin suparata pentru ca azi nu este niciun scandal si nu este foarte funny dar e bine si asa.
Le-a placut pe aici pe la garbo si au promis sa intre si ele sa va sacaie cu "problemele" lor.

Mie nu trebuie sa-mi dai nici o explicatie.
Iti doresc mult succes in rezolvarea problemelor tale. Vad ca nu ai inteles ce-am vrut sa-ti spun.
O zi placuta in continuare.

Nu am probleme.Important este ca mi-ati raspuns si ati postat si la pe la "cafenea de primavara"
diavolul_roz
Postat pe 22 Martie 2009 03:01
De la: mielutza, la data 2009-03-21 18:17:22
De la: doinarotariu, la data 2009-03-21 17:10:42Te-am intrebat eu ceva?Tu te bagi in seama.Nu pricep cui spune multe si cu va face pe voi mai fericite astazi pentru ca atitudinea mea spune multe.Stai pe net,postezi diverse ganduri si apoi revii la viata reala cea care nu se schimba,nefericire,insatisfactie personala si sexuala ,probabil o viata de femeie singura si parasita.Daca femeile ar avea alceva mai bun de facut sigur nu ar sta non-stop pe forum si ar posta mesaje cu sutele .De ce nu te duci la o plimbare,e asa de cald si bine ,pasarelele ciripesc.Chiar daca esti singura te poti plimba prin parc.


Ar fi nasol dac-as vorbi intrebata de tine ...

In rest , iar' vorbesti uitandu-te in oglinda ( e pacat ca nici macar nu realizezi, asa dasteapta cum te crezi).
Hai pa ca mi se face sila ...

De ce ti-e sila ,am spun adevaruri care dor?
diavolul_roz
Postat pe 22 Martie 2009 03:04
Gata clubul pisicuta? Te-ai intors iar la forumul asta de babe si mosi?
Aemulus
Postat pe 22 Martie 2009 03:29
N-o fi agatat pe nimeni altfel era si ea mai calma.
Micass
Postat pe 22 Martie 2009 08:09
micass, buna dimineata si aici. pentru contraexemplu: uite ca eu sunt mai calma cand nu agatz... e nasol sa agatzi; trebe sa tii bine unditza ca sa nu-ti scape. ce comod este sa stii ca esti pescar prost. faci si tu chestii mai importante, resemnandu-te ca relaxarea nu-i pentru tine... nu mai freci berbunca incercand sa dai dupa peste...
gianiblue
Postat pe 22 Martie 2009 08:24
O fi. Nu cunosc. Ma gandeam ca macar sa urmeze sfatul pe care i l-a dat Gabitei: "Du-te femeie,masturbeaza-te ,fa ceva..."
Micass
Postat pe 22 Martie 2009 09:11
Gianiblue, incerca sa dea la peste pe malul unei garle.Cum se facea, toate carligele si atele se rupeau, aducand-o la exasperare.
-Dar cat de mare sa fie pestele acesta, ca nu pot sa il prind?-se intreba ea cu glas tare, plina de disperare.
Atunci pestele isi scoase capul din apa si ii spuse cu o voce groasa:
-Ai gresit.Eu nu sunt peste.Sunt crocodil.
Ioana007
Postat pe 22 Martie 2009 16:00
Bingo, Ioana. daaaaa. ai pus punctul pe j (ca pe i il pun toti fraierii): eu am incercat sa "pescuiesc" crocodili. in traducere libera: barbati maturi, responsabili, generosi si gentili. adica asa cum nu stie sa fie nici un peste si - probabil - stiu sa fie prea putini crocodili. dar ce folos ca acestia din urma nu pot fi prinsi cu unditza pentru peste. si uite asa Gianiblue a renuntzat repejor la un sport atat de indragit de altii... PENTRU CA ESTE ILOGIC SA DAI LA PESTE ATAT TIMP CAT NU-TI PLACE SPORTUL SI NICI NU VEI MANCA CE VEI PRINDE...
gianiblue
Postat pe 22 Martie 2009 16:22
De la: Micass, la data 2009-03-22 08:09:49N-o fi agatat pe nimeni altfel era si ea mai calma.

Sunt casatorita ,am fost cu sotul+prietenele si sotii lor deci..... ti-ai imaginat ca sunt singura si ne....consolata
diavolul_roz
Postat pe 22 Martie 2009 21:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
009 18 De la: Ella34 17 Iunie 2009 20:08
EMO 122 De la: iuana_alloha 22 Februarie 2010 16:54
Iubesc si nu sint iubit!!! 10 De la: dragosion 16 Aprilie 2012 19:51
Despre singuratate 8 De la: garbo055472 13 Ianuarie 2010 21:04
Adolescenta vreau sa adopt stil de viata naturist, mama nu ma lasa 51 De la: garbo_404767 10 Octombrie 2014 06:02
Setari Cookie-uri