Barbatul Rac

De la: pik_nik, la data 2009-07-24 00:42:51roby, hai ca trecem pe scorpioni
neee....,stiu ca pana la urma ajungeti la concluzia ca raci-s mai buni(pe plita),asa ca nu ma risc...
roby_cado
Postat pe 24 Iulie 2009 00:48
putem incerca o tauritza, desi-i cam mult la ora asta
pik_nik
Postat pe 24 Iulie 2009 00:59
De la: pik_nik, la data 2009-07-24 00:59:02putem incerca o tauritza, desi-i cam mult la ora asta
ce spuneam eu....?tot raci,tot raci...
roby_cado
Postat pe 24 Iulie 2009 01:01
De la: pik_nik, la data 2009-07-24 00:59:02putem incerca o tauritza, desi-i cam mult la ora asta

Sari peste taur.
AMELYY
Postat pe 24 Iulie 2009 01:02
e f.adevarat ce scrii si eu sunt o femeie rac si m am regasit in descrierile tale orocum racii sunt f. incercati in dragoste si sufera f. mult dragostea lor profunda lasa cicatrici adanci in suflet atunci cand nu li se raspunde la aceeasi intensitate. vicky
garbo018996
Postat pe 26 Iulie 2009 19:15
bine ai revenit, AMELY
sar, daca spui tu, da' nu acum, dupa o cura intensa de struguri
pik_nik
Postat pe 26 Iulie 2009 19:17
Bun gasit. :)
AMELYY
Postat pe 26 Iulie 2009 19:20
amy pacrie barbatul rak akolork s
a_ramona
Postat pe 26 Iulie 2009 19:21
au in c hal am scris dar stiu k esti smart shi intzelegi
a_ramona
Postat pe 26 Iulie 2009 19:22
vorbiti mult ca toate femeile fara perspective sau un dram de realism care sa apuna cu o concluzie...si eu sunt barbat rac dar stiu bine ce ma defineste si ce imi doresc si actionez in functie de premise cand ma despart de o femeie o fac foarte usor si rece nu are rost sa continui cu discutii care apoi nasc certuri,cand tin la ceva(femeie,masina,ceas,...) intradevar o fac cu devotament desavarsit daca ma plictiseste sau nu-mi acorda suficienta atentie incat sa ma simt stabil emotional plec fara regrete asta despre femei,la masina e simplu rafinament si putere ascunsa,cat despre ceasuri colectia isi spune cuvantul,am auzit de zgarcenie asta ma defineste din primele clipe dupa pubertate cand am realizat ca am nevoie de o casa,masina si o conditie de viata decenta atunci am decis ca nu am nevoie de toate nimicurile pe care unii le cumpara din atasamet emotional pentru un obiect imbecilitate pura,daca priviti in jur o sa observati ca barbatii raci sunt foarte avuti asta va spun din cunostintele mele dar foarte zgarciti in schimb daca e vorba de lucruri la care tin si le colectioneaza nimic nu are pret pentru pasiunile noastre vb de ceasuri sau alte lucruri cat despre primele luni dintr-o relatie asa fac si eu coplesesc innebunesc femeia de langa mine cu niste lucruri care unele doar viseaza sau i se par imaginatie pura dar apoi asa sunt femeile cand se simt iubite cu un patos infinit se relaxeaza si nu se mai ingrijesc ca la inceput nu mai lupta pentru nimic pentru ca simt ca au deja totul din acest motiv renunt usor la orice prietena pe care am avut-o si o sa le am in primul rand invatati sa va intretineti si sa fiti si voi femeile ca primele clipe ale relatiei si veti observa ca barbatul nu se va opri din iubire.Sper ca acum ati invatat sa scrieti un subiect si sa aveti argumente si concluzii.Merci pentru atentie sunt un priceput inegalabil...
ffgtftftf
Postat pe 29 Iulie 2009 13:25
Dar despre femeile Rac ce stiti voi?Cum sunt percepute? Eventual daca se gaseste un scorpion sa faca o caracterizare!!!!
madee
Postat pe 31 Iulie 2009 16:07
barbatul rac...
uneori este sentimental alteori rece distant nu sti ce vrea..adora bautura..si c-am nebunatic..un curvar rupt dar cand iubeste si atunci e in flert...departe uneori de ei e bine
AGAPI_MOU
Postat pe 13 August 2009 20:54
femeia rac..eu..
PUTERNICA
EGOISTA UNEORI..
IUBESTE
PASIONALA
GOSPODINA
ROMANTICA
SI MULTE ALTELE MAINE MAI SPUN
AGAPI_MOU
Postat pe 13 August 2009 20:55
aberezi total dragul meu.barbatii racii sunt oameni fara scrupule.vor totul pt ei si mai asteapta sa le pice si din cer .invata ca in vita asta exista si femei care nu au nevoie de voi sa le intretina si poate sunt la fel de frumoase 20 ani ca in primele luni de relatie dar nu o sa stea cu zgarcenia de rac care nu le aduce o floare sau altceva minor.suntet numai dupa ani ..si adevarat majoritatea au casa masina si bani si ajung la 30 ani cand nici ala cu coarne nu se mai uita le ei.vor ca femeia de langa ei a fie cea mai frumoasa si aranjate se mandresc cu asta dar ei isi lasa barba o saptamana si se imbraca cu aceeasi pereche de blugi 2 sapt ca e prea zgarcit sa isi cumpere prea multe perechi .urasca barbatii raci si compatimesc femeile care au asemenea barbati langa ele.
garbo000691
Postat pe 15 August 2009 15:23
691, tata a fost rac si a fost modelul dupa care nici in ziua de azi n-am reusit sa gasesc unul la fel...a fost cel mai romantic barbat, cel mai grijuliu barbat si tata si un familist care, bag mana in foc (si stiu ce spun) nu si-a inselat niciodata sotia pe care o adora!!!
dupa cum singur a afirmat "pentru voi fac orice!" (mama si eu!). deci: NU GENERALIZA TE ROG!!!
lady_corina
Postat pe 15 August 2009 15:27
pe langa faptul ca esti misogina,probabil ca iti plac femeile mai mult decat barbatii,observ un cinism fara argumente,faptul ca tu ai avut parte de o experienta neplacuta nu-ti poate aroga dreptul de generalizare poate ar trebui sa incerci sa mai experimentezi ca sa poti da verdicte
ffgtftftf
Postat pe 15 August 2009 19:53
sper ca nu eu
lady_corina
Postat pe 15 August 2009 19:55
categoric lady corina RACII NU INSALA! punct
LILO
Postat pe 15 August 2009 19:59
nu era pentru tine corina ci pentru garbo000691
ffgtftftf
Postat pe 15 August 2009 20:06
lady_corina
Postat pe 15 August 2009 20:09
Eu sint rak dar sint o fire iubareata da e adevarat dau inapoi cite odata dar numai sa fie bn in ksa pupici
klaus2000
Postat pe 16 August 2009 08:26
servus! eu sunt casatorita cu un rac,so duc o viata de rahat,credema raci sunt asa de inchisi in ei si greu le ajungi la suflet. ca sa nu mai zic ca sunt foarte timizi si la pat sunt varza.nu au nici cea mai mica idee ce inseamna sa satisfaca o femeie
stan
Postat pe 16 August 2009 22:54
eu dasu semintele decojite fratilor!dar pe bune nevasta mea era rac!prezenta in concediu e fecioara!nu va luati dupa astea fratiloooor....
margelatu_68
Postat pe 16 August 2009 22:57
Si eu sunt casatorita cu un barbat rac. A fost cea mai buna alegere a vietii mele! Ma face extrem de fericita. Este un familist convins. Ma simt ca o printesa langa el. De cand avem si un bebe suntem o familie model pot spune. Exact cum am visat! Nu este zgarcit deloc, spala vasele dimineata, face piata si are si o afacere ce il solicita extrem de mult. Imi face cadouri ca si la inceput, buchete de flori imense. Deci pot spune ca racul meu este cel mai bun din lume!
postolache_loredana
Postat pe 17 August 2009 09:40
Eu sunt casatorita cu un RAC...nu e usor,sunt introvertitisi egoisti,dar cu rabdare se poate noi suntem de 23 de ani inpreuna ...nu datorita lui:)
erjike60
Postat pe 17 August 2009 22:24
nu e calic e darnic.
octaviansovre
Postat pe 20 August 2009 08:12
De la: pik_nik, la data 2009-07-24 00:42:51roby, hai ca trecem pe scorpioni


Scorpioni pe plita..
AMELYY
Postat pe 20 August 2009 14:09
Nu,nu!Lasati topicul cu raci,ca ma stric de ras...
adana1996161
Postat pe 20 August 2009 18:27
adana, ar fi pacat sa strici o frumusete de fata!
uite din nou, despre raci, daca-i iubesti
Planeta dominant: Luna, astrul toanelor i nscocirilor.
Animalul sacru: lipitoarea
Personalitate: Racul este un profitor nestul, al crui unic scop n via e s care n brlog tot ce-i pic n mn. Este mai zgrcit i mai apuctor dect tot neamul hrciogilor la un loc. Se spune c ar fi diplomat, dar n realitate manipuleaz pe toat lumea ca s-i rezolve interesele. Zmbete graios, nir verzi i uscate i joac tot timpul teatru, fiind foarte popular printre cei gur-casc i slabi de minte. Are mania de a coopta tot soiul de ratai pe care i psihanalizeaz sau i ndoctrineaz cu predici
filozofice ori cuvntri patriotice. κi iubete casa, dar nu este lipit de ea. Ros de morbul vagabondajului, dispare periodic pentru diverse intervale de timp. Din nefericire, se ntoarce mereu napoi n dragoste este adeptul romantismului siropos i leinat. Asta, la nceput, cci mai devreme sau mai trziu va scoate la btaie un nimicitor arsenal de tocare mrunt a nervilor: toane, nazuri, mbufnri, bombneli, bnuieli, accese masochiste i antaje sentimentale.
Meseria potrivit: politician sau afacerist interlop (la alegere), poet, cmtar, pitic de grdin.
Pizza magic: Quattro formaggi.
Medicamentul norocos: alcoolul
pik_nik
Postat pe 20 August 2009 18:30
ai peerfecta dreptate
sclypycy04
Postat pe 20 August 2009 19:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Despre zodia FECIOAREI ? 92 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 11:24
cum poti schimba mentalitati? 29 De la: garbo027119 25 Decembrie 2009 17:53
Nu avem pe nimeni in zodia Berbecului?????????? 78 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 12:48
Of lume,,,, 10 De la: tutankhamon 30 Decembrie 2009 13:45
Geaman cu ascendent in scorpion 16 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 09:54
Setari Cookie-uri