Barbatul Rac

De la: wife, la data 2009-06-25 17:19:15Cata, ce faci, mami ? ce face baietelul ?


Bine....:O:O:O
catas
Postat pe 26 Iunie 2009 09:41
am scris Cata nu catas...

unde dai si unde crapa...
wife_de_zmeu
Postat pe 26 Iunie 2009 09:43
De la: wife, la data 2009-06-26 09:43:24am scris Cata nu catas...

unde dai si unde crapa...


Se potrivea...scuze...:)
catas
Postat pe 26 Iunie 2009 09:45
catas, uite, ma bucur eu ca sunteti bine, tu si baietelul
pik_nik
Postat pe 26 Iunie 2009 09:46
moi aussi...
wife_de_zmeu
Postat pe 26 Iunie 2009 09:48
De la: pik_nik, la data 2009-06-26 09:46:38catas, uite, ma bucur eu ca sunteti bine, tu si baietelul


:)) da...dragut din partea ta!intr-adevar,unde dai si unde crapa!:))mersi frumos!
catas
Postat pe 26 Iunie 2009 11:30
De la: wife, la data 2009-06-26 09:48:32moi aussi...


Imi cer scuze inca o data de confuzie!:)
catas
Postat pe 26 Iunie 2009 11:31
common...nu fii atat de susceptibila, mami...se mai intampla

crez ca nu ai citit paginile anterioare cu atentie...de-aici confuzia

sa ai o zi frumoasa...
wife_de_zmeu
Postat pe 26 Iunie 2009 11:33
buna...pot sa spun k am fost cu un barbat rac vreo 3 ani (cea mai lunga relatie) si ideea e k la inceput e ffff frumos, romantic totul, o relatie pe care o invidiau toti, iar dupa ce incepe sa simta k tii la el si k il iubesti si se obisnuieste cu tine si cu ideea k i se cuvine TOTUL, incepe sa-ti ceara din ce in ce mai mult din toate punctele de vedere si sentimental si financiar...e un oportunist, care umbla dupa bani, un manipulator desavarsit, se disimuleaza in functie de situatie k sa castige mereu totul doar pt el...Din punctul meu de vedere e cel mai periculos barbat, plus k e influentabil...trebuie sa faca ce zic prietenii, familia lui in care s-a nascut k sa castige aprobabrea si admiratia lor... parerea altora conteaza enorm pt k vrea sa fie mereu No.1...Relatia pe care o are cu tine e condusa de mama lui din umbra (pt k ramane "baiatul mamei" pana la moarte)si tu nici nu ai habar de asta si te miri de unde ii vin anumite idei! Niciodata nu va recunoaste asta pt k e si orgolios pe deasupra si are "mandrie de barbat". el nu are nici un defect si nici o vina cand greseste, de vina sunt altii, circumstantele, mediul, destinul...nu-si asuma responsabilitati. Isi "recunoaste" greselile doar cd vrea sa se impace cu tine, cd vede k nu-l mai suporta nimeni si k a ramas singur (intotdeauna se intoarce la tine cd ramane singur), incepe sa "se lumineze" si sa zica ce a gresit si k ii pare rau "enorm"...asta cat tine jocul de reimpacare, k dupa aia a uitat ce a zis si te pune la c... din nou.
Asta e...face orice k sa-si atinga scopul, fara scupule...de la trandafiri rosii, cadouri si sampanie pana la lacrimi...(da!barbatul rac poate plange la comanda si vai ce mai plange d il crezi si tu)...
In fine, daca intalniti un barbat rac, deschideti bine ochii sa nu fie k asta...
Iubiti-va mult!
audrey
Postat pe 29 Iunie 2009 16:17
am uitat sa mai spun k mai e si un cuceritor superafemeiat..., desi se crede cel mai fidel barbat (oricum, tot tu esti de vina k se uita dupa alte femei...)
audrey
Postat pe 29 Iunie 2009 16:21
ai multa dreptate.Eu am avut o relatie cu un rac,dar mereu am fost inselata.Acum 2 ani a plecat de la mine spunand ca are treaba in aceea seara iar supa jumatate de ora a fost vazut cu alta femeie.Si nu a fost doar o intamplare,in cei 14 ani cat am fost impreuna,au fost numeroase femeie in viata lui.De cate ori il prindeam cu cate una,urma o perioada in care nu ne vedeam apoi venea plangand si spunand ca nu va mai gresii,ca eu sunt singura pe care a iubit-o etc,etc.Adica MINCIUNI!!!!Dar eu il iertam de fiecare data! Banuiesc ca a fost greseala mea.Sincer inca il mai iubesc,dar acum am o viata mai linistita,si stiu ca sotul meu nu ma inseala,cum o facea fostul prieten.Cu amica lui de acum doi ani,am ramas prietene si mai vorbim uneori.Am uitat sa spun ca avea doua femei in viata lui si a ramas fara amandoua,dar nu cred ca a fost o problema pt el,pentru ca mereu gasea alte femei.
miha1412
Postat pe 30 Iunie 2009 14:30
Draga mea,e total adevarat ceea ce ai scris.Prea adevarat ca sa nu-ti vina sa te sinucizi intr-o poveste cu unu ca asta.Eu nu am pierdut 3 ani ca tine,numai 2,insa in doi ani am umplut cazi de lacrimi,m-am imbolnavit de nervi la stomac si am fost umilita cum nu mi s-a mai intamplat niciodata in viata mea cu altcineva.Eu macar nu am avut parte nici de sampanie,nici de flori,nici de alte atentii frumoase.E prea zgarcit ca sa faca acest sacrificiu financiar.M-a pacalit cu vorbe dulci si frumoase,cu fata lui frumoasa si prefacuta,cu faptul ca era prea bun pana si in pat ca sa fie adevarat.Relatia asta mi-a dat mult de gandit cand si cu cine sa-mi mai fac sperante sau daca sa-mi mai fac.Nu stiu,nu pot invinui toti nativii din zodiac ca ar fi la fel,dar am intalnit cativa raci,care toti erau la fel.Unul dintre ei e chiar o ruda de-a mea si daca inca nu a rupt inima cuiva,are multe asemanari cu cei pe care ii cunosc si sunt doar niste straini.Cam asta ar fi...pa fetelor.
adana1996161
Postat pe 30 Iunie 2009 15:21
eu propun sa impuscam toti racii. si sa nu se mai nasca altii in vecii vecilor, amin!

achieseaza cineva?
Thor
Postat pe 30 Iunie 2009 15:26
De la: Vidar, la data 2009-06-30 15:26:29eu propun sa impuscam toti racii. si sa nu se mai nasca altii in vecii vecilor, amin!

achieseaza cineva?


hmmmm.........io sunt rac..so?

Postat pe 30 Iunie 2009 15:28
De la: babyramonik, la data 2008-09-11 16:29:34 vreau sa vorbim despre aceasta zodie si implicit barbatul rac... am avut o relatie cu un barbat rac si vreau sa aflu cat mai multe despre el .. astept raspunsuri


cea mai romantica persoana
cea mai grijulie si iubitoare
cea mai devotata in relatie
upss........e vb de sotul meu ..acum fiecare e in felul lui....si nu conteaza zodia

Postat pe 30 Iunie 2009 15:31
hi hi hi! heaven, era vorba de RACI, nu de DRACOAICE

tu nu vezi cu cat avant revolutionar se combate aici, impotriva racilor?

prin urmare eu le-am dat solutia
Thor
Postat pe 30 Iunie 2009 15:34
De la: Vidar, la data 2009-06-30 15:34:41hi hi hi! heaven, era vorba de RACI, nu de DRACOAICE

tu nu vezi cu cat avant revolutionar se combate aici, impotriva racilor?

prin urmare eu le-am dat solutia


dracoaica e bn sa fi in anumite momente.....

Postat pe 30 Iunie 2009 15:36
yeap... cand te trezesti la starea civila si vezi ca inculpatu' nu mai apare...
Thor
Postat pe 30 Iunie 2009 15:40
nu am fost pe faza ..da repeat...

Postat pe 30 Iunie 2009 15:43
stai ca s-a zgariat vinilul...

gandeam cu voce tare... adica incercam sa gandesc...

identificam o situatie in care e bine sa fii dracoaica
Thor
Postat pe 30 Iunie 2009 15:50
De la: Vidar, la data 2009-06-30 15:50:10stai ca s-a zgariat vinilul...

gandeam cu voce tare... adica incercam sa gandesc...

identificam o situatie in care e bine sa fii dracoaica



in pat
cu soacra
cu sotul cand devine prea posesiv si gelos
mai vrei?

Postat pe 30 Iunie 2009 15:51
Depinde si de ascendent dar in general racii nu sunt asa de minunati cum cred unele dintre voi din contra sunt foarte ascunsi,egoisti,isi urmaresc doar propriile lor interese distrugand astfel sentimentele celei de linga ei, nu stiu ca intr-o relatie sunt doi(se cred cei mai importanti,nimeni nu mai e ca ei si ei sunt singurii care conteaza restul lumii .................)!
sclypycy04
Postat pe 30 Iunie 2009 22:30
De la: Vidar, la data 2009-06-30 15:26:29eu propun sa impuscam toti racii. si sa nu se mai nasca altii in vecii vecilor, amin!

achieseaza cineva?
de acord.asemenea fapturi nu merita sa traiasca...,(decat cu cineva care stie ce inseamna: CASNICIE,FAMILIE,COPII,VISE,SPERANTE,etc.ptr toate astea trebuie sa lupti in viata asta.nu sa astepti sa-ti cada din cer.sau mai rau...,de la partener.trebuie sa pui umarul impreuna cu el,nu sa-ti falfai genele in timp ce-ti faci manichiura,urland cat te tine gura ca:E MONOTONIE...,EU MERIT MAI MULT DE LA VIATA...,etc



).asa ca....,DA.sa nu mai ramana picior de Rac.
roby_cado
Postat pe 30 Iunie 2009 22:32
De la: Vidar, la data 2009-06-30 15:26:29eu propun sa impuscam toti racii. si sa nu se mai nasca altii in vecii vecilor, amin!

achieseaza cineva?


eh, hai! cine n-are loc de noi, sa se inghesuiasca.

tulipe
Postat pe 30 Iunie 2009 22:36
De la: Vidar, la data 2009-06-30 15:26:29eu propun sa impuscam toti racii. si sa nu se mai nasca altii in vecii vecilor, amin!

achieseaza cineva?

Ba din contra io propun sa-i halim fierti! ca-s buni tare
blanca
Postat pe 30 Iunie 2009 23:10

citisem "barbatul drac"
seara buna bre domnilor si frumoase doamne
pik_nik
Postat pe 30 Iunie 2009 23:14
'na seara, domnu!
tulipe
Postat pe 30 Iunie 2009 23:17
mai, nu discuta nimeni despre vacante? maine e 1 iulie, se ocupa plajele din cancun, punta cana, cannes, saint tropez...
pik_nik
Postat pe 30 Iunie 2009 23:19
..le tinem la secret sa nu dispara locu'. Criza deh'
blanca
Postat pe 30 Iunie 2009 23:22
io am pomenit numai plajele pe care le cunosc, si ma gandeam ca aflu de la voi noutati
pik_nik
Postat pe 30 Iunie 2009 23:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cel mai bun OMEGA-3 din lume!!!! 9 De la: FMeg 13 Martie 2014 18:54
Gesturi care ne tradeaza 27 De la: garbo090549 30 Decembrie 2009 18:05
Sunt in zodia racului dar nu suport deloc taurii. 81 De la: garbo_493614 17 Octombrie 2018 14:04
Zodia rac 16 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 11:42
Despre barbatul capricorn 3 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 13:10
Setari Cookie-uri