Barbatul fecioara

....ce rautaciosi sunteti...dar fata va zice ce are pe suflet si voi...taur...bou....... ca ati uitat???berbeci, porci, armasari, tapi....
sheika29
Postat pe 19 Martie 2010 20:21
Eu sunt o 'scorpioanca' veritabila si mi-am gasit fericirea in bratele unui barbat din zodia fecioarei.Din punctul meu de vedere sunt niste barbati minunati,sensibili,inteligenti si familisti convinsi.Intr-adevar,uneori pot parea adevarate stane de piatra dar in rest sunt magnifici.Eu sunt foarte incantata de acest barbat,de personalitatea si caracterul lui(se stie ca scorpionii sunt foarte dificili si greu de multumit)chiar daca uneori imi vine sa-l arunc in fara trenului dar se stie ca nimeni nu este perfect.
Queen_Alyna
Postat pe 19 Martie 2010 20:58
agonie si extaz. eu-s balanta; deci duc greu distantele maxime, de la centru la extreme...
gianiblue
Postat pe 20 Martie 2010 09:02
Asa Alina, mai spune draga, pentru ca multe au prejudecati in ceea ce priveste acest barbat minunat care este fecioara.Si Giani Blue are dreptate, deoarece in bratele unei fecioare este agonie si extaz, incat nici nu-ti dai seama cand vine sfarsitul filmului.Dar mai vrei si seria a doua.
Ioana007
Postat pe 20 Martie 2010 16:03
nu cred< si asta din motive ca nativi sagatatori au unele metode sa il controleze pe fecioare in unele lucruri si multe altele<
garbo004173
Postat pe 22 Martie 2010 17:35
gresesti....fecioarele au castig, de cauza....
nuti_vio
Postat pe 22 Martie 2010 17:42
E O MARE SCARBA UMANA! DE FAPT CRED CA NICI NU E BARBAT...
garbo103208
Postat pe 3 Aprilie 2010 20:13
De la: daniela6august, la data 2008-09-17 11:48:57dar oare femeie leu cu barbatul fecioara


Pai,sa-ti dau eu niste detalii,eu ,barbat -fecioara am rezistat cu prima sotie -leoaica timp de cinci ani.Acum sunt la a doua casatorie cu o femeie-leoaica de aproape 16 ani.Din prima casatorie am un baiat de 23 ani,iar din a doua,doi baieti ,unul de 15 ani si al doilea de 11.Cred ca poti deduce destule de aici,asa ca tu vei decide ce vei face.Eu,unul stiu ca ,noi,cei din fecioara stim sa ajungem la punctele sensibile ale femeii,probabil si datorita zodiei.Cred ca nu gasiti barbati mai ATENTI in alte zodii,iar daca stiti sa-i "gadilati" unde trebuie veti avea parte de o viata superba alaturi de ei.Nu uitati ca datorita zodiei ne asemanam in multe privinte cu voi si anumite lucruri ne place la fel de mult(mangaieri,vorbe frumoase,etc. etc....)SUCCES!
profetul2
Postat pe 4 Aprilie 2010 00:33
De la: sheika29, la data 2010-03-12 09:01:14
De la: profetul2, la data 2010-03-12 01:45:15Te inseli amarnic draga mea,eu mascul-fecioara am avut relatii cu 5 femei din scorpion si a fost super pentru ambii la fiecare moment.Dupa mine este cea mai tare relatie sexuala,nu vorbesc de continuitate,casatorie pentru ca nu am probat.Asa ca, voi, cele din zodia scorpion, sunteti asteptate in teritoriul meu,indrazniti.
si la cat sa scr asa de frumoooooos despre barb fecioara.....te astepti sa vina vreunaaaaaaa....


Nu,categoric nu ma astept la asa ceva,dar de ceva timp nu trece o saptamana sa nu cunosc o scorpioanca.Asa ca nu ma plang.Stiu ce doresc si se implineste ceea ce vreau.Apropo,noi avem o vointa teribila,putere de analiza si sinteza ,un simt deosebit de ascutit,dar,de multe ori lasam lucrurile in "voia" sortii,deci nu fara un control din partea noastra si asta deoarece suntem niste COPII nebuni,nebunatici.Oare ce le place adevaratelor FEMEI?
profetul2
Postat pe 4 Aprilie 2010 00:57
"daca stiti sa-i "gadilati" unde trebuie veti avea parte de o viata superba alaturi de ei."

incercati cu pana de gasca da, va zic eu ca munciti de pomana.greu cu fecioarii ishtea

si_totusi
Postat pe 4 Aprilie 2010 08:22
Ideal ar fi sa si stii unde sa-i gadili ca te poti trezi ca stranuta si atunci ce faci?
Doara
Postat pe 4 Aprilie 2010 08:31

ii urezi ceva ceva in genul "hai, sanatate!"
si_totusi
Postat pe 4 Aprilie 2010 08:39
Corect.
Doara
Postat pe 4 Aprilie 2010 10:58
Mda..cam asa este,numai sa nu aiba ca pasiune alcoolul.eu sunt balanta si am fost casatorita cu o fecioara 16 ani.Avem si doi baieti impreuna, de fapt si fara alcool era aproape la fel.In ciuda neintelegerilor trebuie sa recunosc ca imi dadea sentimentul de siguranta,ocrotire si stabilitate.Din pacate doar atat plus ca avea un farmec aparte..dupa 2 ani de divort parca ma mai atrage ceva la el dar nu stiu ce.barbatii fecioara atat cei tacuti cat si cei vorbareti e greu sa ai de aface cu ei.
onixx
Postat pe 5 Aprilie 2010 11:43
De la: alya, la data 2008-09-15 21:26:25dupa parerea mea barbatii fecioara sunt cei mai complicati, sunt intr-o relatie cu o fecioara de aprox 1 an si 5 luni, acum sunt in al-9-lea cer iar peste 2 zile plang de nervi pt ca este in etapa de el cu gandurile lui in care pur si simplu nu imi raspunde la telefon.
eu sunt taur el fecioara, ce parere aveti, o sa mearga?
eu vreau sa ma casatoresc cu el, el ezita.
astept informatii de la cele cu experienta cu fecioarele astea orgolioase si cam egoiste.


Din experienta mea alaturi de fecioare (sunt chiar casatorita cu una) cand vine vorba de casatorie ezita cel mai mult. Poti sa astepti si ani intregi si sa nu se hotarasca. Si cat timp le merge, vor trage de burlacie cat vor putea. Singura modalitate de a-i determina sa ia o hotarare este sa-i fortezi puternic, insa ca sa-ti permiti sa faci asta trebuie sa fii convinsa 100% ca te iubeste, altfel... Pe de alta parte, din ce am observat eu in mod real, relatia taur-fecioara nu merge. Chiar daca nu se prea pune, fratele si sora mea sunt fecioara si taur si niciodata niciodata nu s-au inteles. Sotul meu nu se intelege cu prietenele mele taur.
cretunencu
Postat pe 6 Aprilie 2010 16:29
De la: sheika29, la data 2010-03-10 19:14:29
De la: corinaduminica, la data 2009-11-28 21:50:01barbatul din fecioara...
dupa 25 de ani de casnicie pot spune atat: lunatic, indiferent, arogant,certaret,foarte comod, lipseste ca tata, la fel ca sot; nu spune nici macar "La multi ani" de ziua fiului lui; de ziua mea nici vorba;nu ofera cadouri,flori sau bani; nu-i plac musafirii si nici prietenii, nu-i plac petrecerile,dar, ii cam plac fetele tinere;
uneori ma gandesc, cu ce am gresit!
eu sunt tot fecioara; el e mai mare decat mine cu 5 zile; asta este parerea mea dupa o viata de convietuire... imi pare rau, dar trebuia sa spun...(si asta e doar o mica parte...).
FOARTE ADEVARAT CE SPUI....AI CUPRINS CE ERA MAI IMPORTANT....CATA DREPTATE AI....ASA SUNT BARBATII FECIOARA.....DA!!


subscriu!!! (din pacate)
cretunencu
Postat pe 6 Aprilie 2010 16:34
Cum am mai spus si cu alta ocazie barbatii fecioara sunt groaznici numai ca exista un lucru ciudat ... nu poti trai cu ei dar nici fara ei. Fostul meu iubit a revenit in viata mea dar nu k iubit, doar ca vorbim destul de des chiar ne-am si intalnit. Precizez ca eu sunt balanta cu ascendent in fecioara iar el fecioara cu ascendent in balanta,prietena mea cea mai buna este in zodia fecioarei. Nu prea stiu ce este in capul lui de ma cauta ca nu e vb ca vai Doamne simte ceva pentru mine ca nu se comporta asa cum s-a comportat in trecut. Cine stie o fi intalnit fete care le interesau banii in schimb acest lucru nu prea ma intereseaza ca situatia mea financiara este mult mai buna decat a lui Sau pur si simplu se joaca cu focul dar s-ar putea sa se arda rau de tot.Eu m-am saturat de joaca asta ca nu mai suntem niste copiii k sa ne jucam.Totusi il las sa vad ce vrea si dupa aceea vom vedea ....
garbo042727
Postat pe 7 Aprilie 2010 15:37
Buna ziua!
El fecioara
Eu capricorn
EL 37 necasat, provenit dintr-o relatie esuata, se pare inca nedepasita total
Eu divortata, 2 copii
Ne-am cunosccut acum 2 luni si totul a fost ca un miraj, vorbeam intruna, cand ne vedeam toata lumea era a noastra. Eu am facut o gafa care m-a costat scump in ochii lui, m-a auzit vorbind despre nemultumirile mele in ce il priveste cu o prietena de a mea si ca ma tenteaza sa ma vad cu altii...o bravura de moment, eu oricum doar pe el il vroiam. Daca prima luna a fost un vis, a doua a inceput cu o prima despartire din initiativa lui, pe motiv ca o vrea pe fosta inapoi si ca ii e teama sa se implice cu o femeie cu responsabilitatile mele. tot el a revenit, urmand insa sa dispara in ceata inainte de pasti, lasandu-ma cu impresia ca am presat prea mult pe el, pe aceasta relatie. Ulterior am avut un mare necaz si punctual a fost iar lnga mine, plin de atentie si compasiune, dar doar punctual. Aseara i-am zis ca atata timp cat el nu-mi vrea prezenta si nu are o vorba pentru mine nu are sens sa continuam, in 2 ore cauta dialog cu mine, vorbind orice mai putin despre ce este intre noi. IL iubesc, imi dau seama ca doar pe el il vreau, dar cum sa ma apropii? Daca iau eu initiativa imi da de inteles ca il sufoc, daca vreau sa ma indepartez, parca nu m-ar lasa.
Cum poti cuceri un astfel de barbat? Cum ii poti fi alaturi? Cum il poti impaca daca e suparat?
Ma ajutati cu un sfat va rog?
AndraDH
Postat pe 23 Aprilie 2010 12:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
compatibilitati 29 De la: garbo207306 18 Iunie 2013 18:24
ce este destinul? 4 De la: garbo256315 5 Februarie 2012 14:17
compatibilitate intre femeie rac si barbat taur 6 De la: garbo089931 18 Septembrie 2012 08:13
Exista o compatibilitate buna intre fata TAUR si baiatul SCORPION? 44 De la: dragos2012 17 Iulie 2011 15:21
femeia balanta-barbatul capricorn? ce parere aveti despre aceasta combinatie? 3 De la: a_foxxy_tweety 9 Mai 2009 09:44
Setari Cookie-uri