Va rog dati-mi un sfat

De la: garbo215545, la data 2011-07-27 19:57:32Sunt maritata,am un baietel de 2 ani si 3 luni.Acum 4 luni ma-m intors la servici si aici am intalnit un coleg care ii place de mine si mi-a zis ca sa indragostit ca sunt frumoasa.Adrevarul este ca si mie imi place de el.Mi-a propus sa ne intalnim .Ma suna vorbim la tel fel de fel de lucruri ma distreaza dar nustiu ce-i in capul meu pt ca nu mai sunt singura fara obligatii,am un sot,un copil.Va rog dati-mi un sfat ca sunt rau bagata in ceata.Nu as vrea sa am o aventura cu el apoi sa ma stie toata fabrica dar nici nustiu ce sa fac.Astept sfaturile voastre.


eu nu vad ca problema ar fi sa te stie toata fabrica, ci sa te stie doar sotul tau, respectiv baietelul de 2 ani. Iti recomand sa-i zici sotului, ca un individ iti da tarcole, si foarte probabil el va lua atitudine, dorind sa te pastreze, si iti va face mai multe cadouri decat prietenul ( nu stiu daca-i cazul). ideea este ca iubirea nu se poate masura , si nu ai de unde sa stii daca dintre sotul tau, si prietenul , care te iubeste mai mult fata de propria capacitate de absorbtie a dragostei. va trebui sa simti care te place mai mult. vreau sa zic : sa amani sa te culti cu el, vei putea, dar nu pentru totdeauna.

M-am gandit la o situatie anume . s-ar putea sa nu fie asa. insa eu am zis cum cred ca ar sta situatia :D
Cristi_2_0_1
Postat pe 31 August 2011 15:28
Ce te mai manca persicutza Ai un baietel dar un stiulete ...mmmm....yummie yummie....nu te inteleg duduie, tu cand te-ai maritat , te-ai maritat ca sa munceasca ala de la 8 la 4 in timp ce tu mai mergi, asa... ocazional sa ti-o tragi cu un coleg?
Sfat. Spune-i barbatului ce te doare, poate are minte destula si te elibereaza.... asa ar fi normal. Pun pariu ca in fata lui faci pe inocenta. Desigur nici de capul aluia nu-i nimic atat timp cat nu e in stare sa se dea si el la o femeie intreaga. Asa e mai simplu...ti-o trage si pleaca, fara obligatii
sarbu_marius
Postat pe 13 Septembrie 2011 10:21
Unde m,ai pui ca tu lucrezi la o fabrica....hai ca merge asa urcata pe strung, iti dai seama ce senzatii tari. Nu stiu cum de sunteti asa si pentru un cotor va spargeti familia. Cineva te indeamna sa-i spui sotului de parca ala te haituieste Ce sa-i spui sotului, buna draga la mine la fabrica e un fierar betonist ce vreau sa mi-o traga!...spune-i asa sa-i faci omului o bucurie.
Tu esti cu capul in nori si mai devreme sau mai tarziu o sa-ti bati joc de baiatul ce-l ai impreuna cu sotul tau pentru ca tie in loc sa-ti stea mintea la familie...iti sta la cotoare. pacat...o sa-ti bati joc de 3 suflete....un copil nevinovat, un barbat care poate te crede vre-o inocenta si ar baga mana-n foc pentru tine....si sufletul tau pentru ca nici un barbat nu se va baga sa creasca un copil ce nu-i apartine ...decat in cazuri speciale...Ai sa fi folosita si aruncata dar macar poate vei avea noroc de un orgasm in cascade Halal femeie si-a luat sotul tau....
sarbu_marius
Postat pe 13 Septembrie 2011 10:29
Sarbule, ;;pasarea mihai viteazu`...
SAL
Postat pe 13 Septembrie 2011 12:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Soțul meu vrea sex oral 27 De la: CristianBaciu 26 Iunie 2018 12:13
dragoste la distanta 3 De la: AGAPI_MOU 23 August 2009 14:14
Fluorizarea - otravire globala? 7 De la: daria_pet 30 Ianuarie 2011 18:53
Relatia cu Tatal Nostru Dumnezeu 17 De la: estela 30 Mai 2010 03:15
http://www.lacoquette.ro/ 229 De la: nazirra 17 Noiembrie 2009 17:21
Setari Cookie-uri