cum pot?

cum reusesc sa numai fiu curvar? :)
bitbz
Postat pe 20 Iulie 2011 17:17


tare sunt curioasa sa vad ce raspunsuri primesti.....

iti dau si eu un sfat: ai grija
Eugenia69
Postat pe 20 Iulie 2011 17:20
...hmmm...cred ca te va lamuri ingerasulluptator !!!!!!!!!!!!!

Postat pe 20 Iulie 2011 17:31
io am impresia ca ai vrut sa vezi daca stim ca ai inversat topica intentionat...si ai vrut, de fapt, sa ne intrebi cam asa:
cum reusesc sa fiu numai curvar?

altfel nu pot sa explic acel " numai"
dor72
Postat pe 20 Iulie 2011 17:53
carcotaso! poate vrea sa fie "numai" sot

oricum, doruleata, sa vezi ce toapic de succes o sa fie
acush apare lupty, pe urma pythia cu straita plina, pe urma multi garbo cu cenepe in coasa, sa consilieze berbatu', deh...
michelle_
Postat pe 20 Iulie 2011 18:32
De la: bitbz, la data 2011-07-20 17:17:49cum reusesc sa numai fiu curvar? :)


tai-o.
O sa reusesti si sa NUMAI faci pipi...
quasaria
Postat pe 20 Iulie 2011 18:49
si uite asa am primit si raspunsul la intrebarea daca esti mai bine
e clar, nu esti
michelle_
Postat pe 20 Iulie 2011 18:53

o, ba da... evoluez back to myself.
quasaria
Postat pe 20 Iulie 2011 19:07
Uite ca ati gasit un subiect unde cere sfatul un barbat.....[asta-i primul lui mesaj]
constance
Postat pe 20 Iulie 2011 19:10
deh, dupa "tai-o" ala, ziceam ca aduci oleaca cu ciomu
michelle_
Postat pe 20 Iulie 2011 19:10
atunci evoluez farther to Ciomu....
quasaria
Postat pe 20 Iulie 2011 19:29
oricum...am avut si eu o curiozitate si am privit de aproape!

cu chilotii scosi din blugi...curvarul asta autointitulat...

Eugenia69
Postat pe 20 Iulie 2011 20:17
ups' am gresit topicul

Eugenia69
Postat pe 20 Iulie 2011 20:32
sunt la moda masutele de sticla ?
elodia
Postat pe 22 Iulie 2011 15:21
da' de ce sa numai fi?
te incomodeaza postura?
zambila
Postat pe 22 Iulie 2011 15:26
hai bre ca-l napadira femeile... nu mai face fatza, e asediat, asaltat ... am mai citit io despre chestii si fantezii cu chilotzii scosi la vedere pe unele toapice ...
si acum deh, e si el o mana de barbat, cat sa mai indure!
i-o fi facut curte, casa si piscina luptatoarea si i-o fi promis ca daca se leapada de pacatul preacurviei il ia de sotz si etc!!!

bitbz, ai mai multe optiuni
sa te calugaresti, sa te castrezi, sa te sterilizezi chimic, sa-ti amputezi organul... si lista cred ca poate continua
insa daca iti aduci vreun neajuns fizic, nu faci mare lucru ...
treaba cu curvarul pleaca de la creier!!!
ca iti amputezi o functzie printr-o masura, dar creierul ramane functional pe domeniu
si vorba leanei lui zapacitu din capul statului in scrisoare catre jean pendula om al muncii fara scula care-a cerut catre stat sa-l scoata de la taxa pe celibat ....
"mult stimate jean pendula, om al muncii... etc ..... etc... cat ai degete si limba, legea tarii nu se schimba!"
deci ... vezi ... ori le amputezi pe toate, ori ..... faci ceva cu creierul!
alfheim
Postat pe 22 Iulie 2011 16:46
ii povestesti despre lobotomie alf?

in asa putine cuvinte...
Eugenia69
Postat pe 22 Iulie 2011 16:51
chiar nu are legatura cu lobotomia... dar si aia e o solutzie....
alfheim
Postat pe 22 Iulie 2011 16:53
Pai ca sa ai putere si vointa trebuie sa ii ceri lui Dumnezeu in rugaciune....Smerita si umila...Sa il rogi pe Dumnezeu sa te ajute sa devii un barbat serios si cu principiii morale....Dar si tu trebuie sa incerci sa te debarasezi de obiceiurile rele...sa te rogi,sa iti smeresti mintea ca Dumnezeu sa iti curete mintea de ganduri rele si negative....Numai ca daca devii baiat cuminte ai grija sa nu te incurci cu foste prostituate....pt ca sunt si femei rele care au fost inselate de barbati si acum se razbuna..ai grija sa nu cazi tu victima si sa platesti tu pt ce fac ceilalti barbati si sa nu isi descarce ura pe tine,care vrei sa devii un baiat serios si cumsecade..prietenii trebuie sa tii alegi tu,,nu sa te lasi sa te aleaga altii..
ingerasulluptator
Postat pe 22 Iulie 2011 18:24
Q.E.D....... "Ingerasule"
lacramioaracrengi
Postat pe 22 Iulie 2011 19:43
"ingerasule....?" eu, de la inceput am fost de acord cu dor ! la acelasi lucru m-am gandit si eu, dar ea mi-a luat-o inainte ca de obicei.... ! "numai" ala era vizibil de la o posta.... ! ma refer si la starea culturala a tipului.... cu asta ! inainte sa raspund, pui si eu o intrebare baiatului nostru, dar mai mult pentru voi.... cei cu raspunsurile ! deci intrebarea era: "cum reusesc sa numai fiu curvar ?" (doaaaamne ce ma enerveaza astia care nu pun pauza intre cuvant si semne de punctoatie.....!!!!!)
paiiii.... cum reusesc sa nu mai fiu bautor ? ma las de bautura si nu mai intru in localuri unde curge bautura.... ! asa si la curve ! nu te mai tine dupa ele, nu te mai duce in locuri anume unde este numai curve.... nu, acolo unde se strang studente nu e bine... cauta alte locuri ! de fapt, daca tu esti curvar, asta nu inseamna neaparat ca mergi numai la curve.... ca bine a mai zis asta cineva dar cu alte cuvinte.... ! tu insasi esti un fel de curva... ! daca te-ai hotara la o relatie mai serioasa... daca nu acum, macar in urmatorii 34 de ani... cand o sa devi si tu mai cu minte la cap...si hormonii o sa mai oboseasca... asa scapi de curvarie ! ce m-a deranjat pe mine la intrebarea ta, a fost ca ai intrebat asta AICI !!!! ca si cum aici, ar fi cei mai stiuutori in scapare de curvarie... ! ca si cum aici ai putea da de "fosti" curvari... care au scapat de asa ceva.... !!!! dar aici, nu ne alegem pe cine intra si intreaba.... raspunde..... sau bate campii.... ca mine, de ex. !!!!!
barboneli
Postat pe 29 Iulie 2011 00:57
TE INDRAGOSTESTI.
daniilia
Postat pe 1 August 2011 18:36

un an? doi? trei?
zi acilea,sa stiu ce cantitati de bromura sa prescriu in retzeta..
precizilla
Postat pe 1 August 2011 21:05
da,cred k creerul trebuie amputat
lucia12
Postat pe 9 August 2011 13:12

saracutul are si el o problema....
madita
Postat pe 12 August 2011 15:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum se fac banii pe internet? 7 De la: pik_nik 2 August 2009 13:37
Prima noapte..Sfaturi, Multumesc anticipat! 35 De la: kinga444 4 Octombrie 2009 20:49
cum se vindeca rana pe col? 87 De la: RamonaPopescu 28 Iulie 2020 12:49
JOANA 12 De la: sora_ilsi 7 Ianuarie 2010 00:22
Informatii utile pentru telefonul mobil... 14 De la: AVOCATBIATRICEMARTIS 8 Noiembrie 2009 22:46
Setari Cookie-uri