Chatul pentru un barbat casatorit

parca numai in privatele de pe garbo?!
prin toate p[rivatele pe toate siteurile de socializare cred ca e la fel!
si prin mess-uri sau alte cai de comunicare :D
ce sms-uri or avea aia de la voda sai orng pe serverele lor, cred ca ai scoate enciclopedii intregi
alfheim
Postat pe 24 Mai 2011 09:48
Alfi, este posibil orice. .. peste tot exista lupi moralisti, aplicandu-se zicala "faceti ce zice popa, nu ce face popa".
Si fii sigur ca, atat Michelle cat si eu, datorita poate si a vechimii noastre de aici, putem nuanta problematica.
anakin
Postat pe 24 Mai 2011 09:54
te iubeste enorm de mult.intelege-l ca e fffffffff stresat si multumeste-te ca se relaxeaza asa(si este exact ca un joc) si nu se relaxeaza altfel.ignora problema asta pt.ca o sa-ti strici rel.frumoasa de familie pt.o nebunie a ta.chiar nu face nimic rau omul asta.te iubeste si iti este ffffff fidel.
wtr_sg_yahoo_com
Postat pe 24 Mai 2011 11:48
bre wtr, tu de unde stii ca o iubeste "enorm" de mult, si ii este fidel? ha?
ti-a ghicit tie mama omida?
te doare mintea, nene
michelle_
Postat pe 24 Mai 2011 11:56
poate e el.. Me .... de stie cat iubeste
cricat
Postat pe 24 Mai 2011 12:04
anakin, trust me ca nu sunt deloc strain de problema, sunt convins ca aveti o vechime considerabila pe garbo si ca aveti o multime de nuante pt detaliere
insa nici eu nu sunt de ieri pe net ... e drept ca sunt de putina vreme pe garbo, si pe forumul acesta, insa stiu destule site-uri, (la care am facut referire). pe net am o vechime apropiata de varsta biologica a unor internauti
din 1993 fac computere si din 1996 cutreier netul, cand altii nici nu aveau idee cum arata un computer
ani de zile am pastorit sali de jocuri si net... etc... chiar am vorbit mai sus serios si in cunostinta de cauza ca asa cum sunt privatele alea de pe aici asa sunt si prin alte zone mai mult sau mai putin virtuale
alfheim
Postat pe 24 Mai 2011 12:06
De la: michelle_, la data 2011-05-24 09:14:25ai ramane uimita ce-i prin privatele de pe garbo, si taman in alea ale doamnelor moraliste, hehehe...


ce sa fie? .. muzica , filme .. ce altceva ?....
cricat
Postat pe 24 Mai 2011 12:06
da, maica...telenovea de-aia...
da...da...muzica, filme, apropouri, dame care vor sa consoleze userii in suferinta, "take me, kiss me, rape me"...de-astea, hehehe...
alfi, cam serios raspunsul tau, mamica...nu ti-ai baut cafeaua?
michelle_
Postat pe 24 Mai 2011 12:10
apropo de "faceti ce zice popa,nu ce face el" ,se pare ca multe din ce zice popa si ce-a spus sunt doar intentii de a manipula oamenii creduli.
ratuscaceaurata
Postat pe 24 Mai 2011 12:11
mamica, fac si io ce poc
am dublat cafeaua si am pus si ceva cola eh ... imi revin eu
la tatzi ni-i grele
alfheim
Postat pe 24 Mai 2011 12:24

numa'pa mine nu ma consoleaza nimea...unde-s mamele astea de raniti, nene?

Sunt urat, nimeni nu ma vrea
Sunt cel mai urat nimeni nu ma vrea!
Mai urat nici ca se putea
Nici mama nu ma vrea asa...
tatoo
Postat pe 24 Mai 2011 12:27
tatoo hai ca te consolez eu vrei?
tusi_Oli
Postat pe 24 Mai 2011 12:29
of .. saracutu' goriloi

dar ce fel de consolare vrei ?
cricat
Postat pe 24 Mai 2011 12:30
mamele cele is busy, maimutoiule. lupta sa-si salveze relatiile...
ufishor
Postat pe 24 Mai 2011 12:30
intra pe chat ... ia uite cate doritoare de consolat ai ..
cricat
Postat pe 24 Mai 2011 12:31
da bre...asta-i consolarea casatoritilor, o tzara de chat si esti fresh, brunetule!
ufishor
Postat pe 24 Mai 2011 12:33
ce faci pufosenie ? (ufi ) ... ca se interpreteaza blanitele
cricat
Postat pe 24 Mai 2011 12:34
normal ca-s fresh dupa un pic de zbenguiala pe chaturi si tot felul de site-uri
ufii
tusi_Oli
Postat pe 24 Mai 2011 12:42
hehehe...hai ca-s buna, nene...
iote cum toata lumea vorbeste on topic
michelle_
Postat pe 24 Mai 2011 12:43
mi_
tusi_Oli
Postat pe 24 Mai 2011 12:45
dar .. dar l/am speriat pe tatoo ...
daca am tabarat toate pe el ..
cricat
Postat pe 24 Mai 2011 12:46
tatoo a fost prins pe chat si e vina noastra!!

ufishor
Postat pe 24 Mai 2011 12:52
tatoo ... da/ne adresa ei de net sa/i spunem ca nu e adevarat ....

cricat
Postat pe 24 Mai 2011 12:56
s-o speriet baietu' s-o fugit
jeanette40
Postat pe 24 Mai 2011 13:01
De la: anakin, la data 2011-05-24 09:54:27Alfi, este posibil orice. .. peste tot exista lupi moralisti, aplicandu-se zicala "faceti ce zice popa, nu ce face popa".
Si fii sigur ca, atat Michelle cat si eu, datorita poate si a vechimii noastre de aici, putem nuanta problematica.




apropo de mesajele private....vb numai de cele personale?sau aveti acces si la alte nick-uri?referitor la vechimea pe site.....".puteti nuanta''......care este "problematica" dintre voi si alti internauti?cu ce va diferentiati???parerea mea este ca sunteti doar victime ale ego-ului si atat.
ratuscaceaurata
Postat pe 24 Mai 2011 13:17
vuvu, inca nu ti-ai invatat lectia? iar te mananca si anume-n cour?
iar eu si anakin putem nuanta cat dorim, nu e problema ta, capsici?
stai linistita si nu-ti mai deschide tocmaI tu clontzu' de nickuri, cezarica!
michelle_
Postat pe 24 Mai 2011 13:26
De la: iuliaapostol, la data 2011-05-22 21:10:29Alo, ''mistocareala'' nu va face cinste, chiar si cand e bine ''travestita'' sub o spoiala de limbaj elevat. Si ma refer in special la domnul de nota 7, dar un 7 luat cu muuuuulta indulgenta. Lasati oamenii in pace daca n-aveti cu ce sa-i ajutati. Sau creati voi un topic nou, cu numele...''topicul pt. orice, ideal pt. inlocuit hartia igienica''.

Si acum pt. persoana care a deschis acest topic: imi pare rau, se pare ca n-ai avut noroc de data asta cu subiectul deschis. Oamenii seriosi nu prea au timp de prostii, iar de ''mistocari'' e lumea plina, pt. ca e mai usor sa faci pe inteligentul decat sa fii unul. Vreau sa-ti spun atat: nu-ti bate capul prea mult cu apucaturile sotului. Incearca in schimb sa va faceti mai mult timp pt. comunicare si activitati in comun, week-enduri si minivacante impreuna, poate lipsa de preocupare in afara serviciului il plictiseste si netul poate fi un drog foarte la-ndemana, mai ales pt. un programator.

Stiu din experienta ca chatul poate otravi o relatie pt. ca o linie subtire cat un fir de par desparte lumea virtuala de cea reala, si asta pt. ca in spatele fiecarei imagini de pe net este o persoana reala. Eu una am ajuns sa inchei relatia cu cineva (intamplator era...programator) din motive asemanatoare, pentru ca ceea ce parea ''personaj virtual'' s-a dovedit a fi o persoana foarte reala care s-a infiltrat realmente in viata noastra si am ajuns sa ne cunoastem, fata in fata, ea la usa mea. Intelegi?

Iar daca el este mai interesat de ''lumea virtuala'' decat de tine, atunci lasa-l in lumea lui virtuala si cauta-ti si tu un om cu picioarele pe pamant. Niciodata nu e prea tarziu. Sunt multi oameni de calitate si ai si tu grija sa nu fie tot programatori.

Mult succes. Sper ca ti-am fost de ajutor.



Am citit pana la tine toate postarile. Unele ok, altele sarite de pe macaz. Tu esti insa cea mai inversunata, de asta te si citez si pe marginea comentariului tau o sa raspund si celei ce a deschis topicul, chiar daca probabil nici nu o mai intereseaza. Bun
Mai fata, pentru ce esti tu atat de acra pe lumea care rade?? Subiectul e cel putin hilar, recunosc. Mi-a facut si mie ziua vesela asa cum probabil le-a facut-o multora pe aici.
Simplul fapt ca suntem toti aici in par, inseamna ca socializam, sub cu totul alte nume decat cele reale. Bine, exceptiile intaresc regula( daca ma intelegi). Asta nu inseamna sub nici o forma ca ne inselam sotii, sotiile, sau ce mai avem pe acasa. E un mod de a pierde timpul intr-un mod cat mai placut.
Daca vreti sa va acorde atentie partenerii vostrii, tineti locul celor cu care converseaza pe chat. Asta inseamna sa vorbiti despre orice, politica, sport, sex. Pentru ca daca un barbat vorbeste cu o alta femeie indiferent sub ce id, inseamna ca despre sex vorbeste. Ori nu-i ajunge ce i se ofera acasa, ori i se ofera acelasi tratament de fiecare data si s-a plictisit. In esenta sunt si ei oameni si se plictisesc destul de repede. Cu cat sunt mai inteligenti cu atat mai repede.
In consecinta, lasati in mama ei placa aia stricata cu certificat de casatorie, fericire, fidelitate, copii. Daca vreti sa va pastrati sotii langa voi discutati deschis cu ei ORICE si faceti sex cat mai mult si cat mai diversificat. Si ei au nevoie de intelegere si respect la fel cum aveti si voi. Sexul face parte din regulile casniciei. E o componenta mai mult decat importanta, asa ca faceti bine si acordati-i atentia pe care o merita, nu va mai dati neintelese pe aici. Ceea ce nu gasesc acasa cauta in alta parte, asa cum cautati si voi cand va dati lovite si ii parasiti. Omul nu este o specie monogama, devine astfel pentru ca vrea. Nicidecum pentru ca i se impune. Cu cat ii veti tine mai strans legati cu atat zboara mai departe. Nu cu vorbe si nici cu obligatii legi un om. Ci cu placere, dragoste, intelegere.
Lidiaolteanu
Postat pe 24 Mai 2011 14:02
demonsauinger sau
vuhuhuhu, parerea mea care este e ca intrebarea ta e retorica?!
mai bine taci si asculta
(nu trebuie sa ai acces la alte conturi pt a sti cu ce se mananca trebile astea, iti trebuie doar putina atentie si intuitie)
tema exemplificativa pt meditatzie: vezi un user (f sau m) care de ani de zile face aceleasi chestii in aceleasi locuri cu aceleasi texte, pretexte si imagini, oare esti tentata sa crezi ca e vorba de-un deja-vu sau ca ai descoperit vreun reflex pavlovian?
p.s. - nu o sa verifice nimeni tema ta, fi pe pace
alfheim
Postat pe 24 Mai 2011 14:05
Si apropo! Faceti sex acasa, cu partenerii din dotare, ca de aia i-ati legat cu certificat.

Trebuia sa specific, nu de alta, dar mai stii... poate luati de bun sfatul cuiva care vorbea despre swing mai devreme. Aia e "asa nu". In doi mai apucati sa face si dragoste.
Lidiaolteanu
Postat pe 24 Mai 2011 14:07
io daca n-am legare cu cercificap pot sa mai sar gardul sau creanga sau parleazul?
alfheim
Postat pe 24 Mai 2011 14:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o zi speciala 115 De la: walkiria 7 Septembrie 2010 13:09
Nemultumire 15 De la: garbo_472769 3 Decembrie 2017 07:23
Poate gelozia sa protejeze iubirea? 1 De la: cameliaradu 5 Iulie 2009 13:11
Feminitatea cea mai importanta insusire 26 De la: garbo265966 2 Iulie 2012 19:59
relatie rac-scorpioanca 3 De la: Ioana007 17 Mai 2010 19:27
Setari Cookie-uri