Ti-ai insela sotul cu un barbat care ti-ar oferi un milion de euro pt o noapte de amor?

Si ce daca ii plac barbatii, zambilutz? Ti-am spus mereu ca trebuie sa fim mai tolerante cu aceasta minoritate...

Tylly
Postat pe 20 Decembrie 2010 12:07
pai am zis io ca-i de rau?? intrebam doar... din moment ce nu-i plac femeile, io asa am concluzionat
zambila
Postat pe 20 Decembrie 2010 12:15
se poarta mai nou si asta

salutare pisoi pufos
tusi_Oli
Postat pe 20 Decembrie 2010 12:18
hello, tusi!

si pana la urma, n-am inteles pt ce s-au ambalat asa? majoritatea femeilor or recunoscut...asa, si care-i problema??
ei o fac si pe gratis, fara sa le ofere nimeni nimic si nu se mai scandalizeaza asa.,..ba chiar sunt mandri de asta
zambila
Postat pe 20 Decembrie 2010 12:25
normal ca o fac
ca bine zici si o gura de cafa d'aia tzeapana
tusi_Oli
Postat pe 20 Decembrie 2010 12:27
Am recunoscut si eu ca pentru un milion de euro n-as face-o pentru ca e absurd sa-mi imaginez c-ar veni cineva sa-mi ofere ,,suma'' si orgolioasa cum sunt chiar de-ar veni as refuza, insa daca m-as indragosti, daca mi-as pierde capul, recunosc, as face-o .
m_ada
Postat pe 20 Decembrie 2010 12:30
Haide, bre!!! Ei o fac si pentru o gura de cafea???

Tylly
Postat pe 20 Decembrie 2010 12:31
Mistooo .. cat imi place mie virtutea asta in stare nealterata; ca sa nu amintesc de cate perle sunt de citit pe aici, sau cate vor mai fi!

E ca in bancul ala cu Bula si diferenta dintre teoretic si practic.
anakin
Postat pe 20 Decembrie 2010 12:33
anakin, tu ai face-o??
daca ai fi pt o zi femeie, evident!
zambila
Postat pe 20 Decembrie 2010 12:39
de fapt, saxon, e iritat si invidios pt ca topicul nu se numeste `ti-ai insela sotia (sau iubita) cu o femeie care ti-ar oferi un mil. de euro pt o noapte de amor?`, fiindca ar pune si el botu`, insa cum nu exista o asa oferta, strange din dinti, suierand unele, altele printre ei, si totdata, inclestandu-si pumnii si jurandu-si razbunare, infiereaza femeia, cum ca el o cunostea altfel, o parvenita superficiala, o lipsita de scrupule si verticalitate, o santajista perfida, o Dalila, iar ea, culmea!, s-a dovedit dintr-o data, fidela, onesta, morala si cuvioasa, indaratnicindu-se sa nu abdice de la toate aceste precepte demne de lauda si pline de evlavie. oare, ce sa mai creada bietul saxon?! ca viata e vis si visul e viata?! dar care dintre cele doua variante e valabila?! ce-a devenit lumea asta?!: s-a prostit, devenind mai buna si caindu-se?! hm!
esme
Postat pe 20 Decembrie 2010 12:40
Daca as fi femeie, m-as da lovita, evident. Aaa, si i-as intreba pe barbati daca ar face-o daca ar fi femei
anakin
Postat pe 20 Decembrie 2010 12:41

aha! deci recunosti
zambila
Postat pe 20 Decembrie 2010 12:43
Haide, bre bizigo, pe aici gasesti si useritze (asta e femininul de la user, nu? ) care ar da ele 1 bulion de coco, numai ca sa il vada pe Santa sau cum s-o numi stripperul ala, in couroul gol
anakin
Postat pe 20 Decembrie 2010 12:46
tusi_Oli
Postat pe 20 Decembrie 2010 12:51
De la: Saxon, la data 2010-12-20 11:53:34Topicul asta e in topul caterincilor. N-am vazut in viata mea mai multe minciuni strinse la un loc ca aici. Cum dreaq se transforma toate femeile patriei si devin brusc cinstite in fata unui milion de euro cind in realitate-a se vedea celelalte 900 de subiecte de discutie-se ard in draci gratis,din curiozitate,de placere,din razbunare,de plictiseala,de lipsa acuta de pla din partea sotului,din greseala,pentru o fantezie sau alta,din dragoste,accidental,intentionat,la bautura,la necaz,la bucurie,pentru un job,pentru o pozitie mai buna in firma,din interes si alte citeva zeci de motive care-mi scapa acum. In mai toate cazurile valorile oscileaza intre 150 de lei noi si 1000 de euro.Se taie lumea pentru citeva sute de euro,la divort se omoara cu neamurile pentru covorul din sufragerie si cuptorul cu microunde, toata suflarea feminina trage cu dintii de o parcela de pamint bine plasata, de o casuta, de o masinuta iar voi o zguduiti ca pentru un milion de euro nu inselati? Nici nu stiu daca se elibereaza retete compensate pentru asa ceva. Imi pare rau de un singur lucru,ca nu se da un anunt pe bune in care se ofera un apartament nemobilat pentru o noapte de amor. Cred ca ar intra site-ul asta in renovare din lipsa de vizitatori. N-ar ramine aici decit cele imobilizate la pat,cu fracturi sau legate la aparate. Mai interesant e topicul in care va povestiti aventurile extraconjugale,ala cu pozitiile ciudate in care va puneau amantii,e tonifiant,adevarat si deosebit de educativ.


haidii bree....ma lasi? nu vezi ca se dau lovite? (vorba lui Anakin...)

in momentul cand au auzit de suma asta li s-a topit chilotii precum aripile lui Icar

vrajeala ieftina din partea unora care se dau in spectacol ca vezi Doamne ce cinstite sunt ele....un drac... l-ar face franjuri pe tipul cu banii de teama sa nu se razgandeasca fraierul si se duce acasa fara niciun fel de retinere sau proces de constiinta

un fleac.....l-am ciuruit
tymbark
Postat pe 20 Decembrie 2010 12:56
tusi, nu mai rade, ca, daca e de facto, e si de iure!
esme
Postat pe 20 Decembrie 2010 12:57
tym, si tu??
zambila
Postat pe 20 Decembrie 2010 13:03
De la: zambila, la data 2010-12-20 13:03:24tym, si tu??


ce-am facut zambi?
tymbark
Postat pe 20 Decembrie 2010 13:06
Ce e asta? Propunere indecenta? Sa fim seriosi, filmele sunt filme. Si apoi o ,,noapte de amor' cu un strain? Hm! Dar un sot , ce ar face? Ar face- o si ar lua banii? Sau nu e valabila reciproca? Craciun fericit
vitan
Postat pe 20 Decembrie 2010 13:14
nimic!
ma intrebam de unde atata inversunare?
zambila
Postat pe 20 Decembrie 2010 13:16
ce aveti dragilor s-a pus doar o intrebare
ce sariti asa toti
daca ar fi fost invers sa vedem cati s-ar fi oferit

" ti-ai insela sotia cu o femeie care ti-ar oferi 1 milion de euro pt o noapte de amor nebun" complectarea e de la mine
tusi_Oli
Postat pe 20 Decembrie 2010 13:20
heloo tym
te mai vede omu' p'aci pe garbo
tusi_Oli
Postat pe 20 Decembrie 2010 13:22
tymbarkule, ce nedreapta si inechitabila e viata asta!: auzi, sa tina ea numai cu femeile! iar barbatii sa ramana cu suspinul pe post de pacalici ori, si mai interesant si stupefiant, de-a dreptul, visand la un revers al medaliei! in ce spanac de melodrama exista efectele astea de scena?!: ...suspinul la barbati?! ce-are a face?! important e ca exista! ceea ce intelege in mod eronat barbatul e ca dumnealui crede elucubrand, ca trebuie neaparat sa exista aceasta fantezie a lui, conform careia el si-a castigat vreun drept de papusar, iar, in consecinta, femeia de bufon, pe seama caruia poate sa rada cu pofta si siderat, uimindu-se de inteligenta sa ghidusa si indoielnica (dar de asta nedandu-si seama). si toate astea, in timp ce, inchipuit, se venereaza pe sine, aplaudandu-se in mania lui si oferindu-si singur lauri in propria incoronare invaluita in fum, caci ce poate fi mai `delicios`(asta, vizand asa, oximoronic, degradarea sexului `frumos`!), decat sa vezi o femeie careia, aruncandu-i-se un os, echivalent cu esenta si sensul vietii insesi, ii inchizi iremediabil si irevocabil gura, iar el este zeul Soare, the master of ceremony!
esme
Postat pe 20 Decembrie 2010 13:32
Nu as putea lua o asemenea decizie decat impreuna cu sotul meu, dupa ce am pune in balanta dezavantajele; avantajele le cunoastem cu totii.
garbo106807
Postat pe 20 Decembrie 2010 13:38
banii nu aduc fericirea
garbo120910
Postat pe 20 Decembrie 2010 13:38
De la: garbo120910, la data 2010-12-20 13:38:59 banii nu aduc fericirea


da' o intretin din pacate
tusi_Oli
Postat pe 20 Decembrie 2010 13:45
...910, n-or aduce ei Fericirea (pe aceea cu F mare), insa pot aduce fericirea (una cu f mic).
esme
Postat pe 20 Decembrie 2010 13:47
cine ti-ar da o asemnea suma?sa spunem ca da poate daca si sotul tau e destul de inteligent sa isi dea seama ca nu-l inseli cu sufletul, si daca tipul plin cu bani ar arata si bine
garbo175759
Postat pe 20 Decembrie 2010 13:49
E timpul sa va apucati de vizionat filme mai serioase!
Calliope
Postat pe 20 Decembrie 2010 14:14
buna oli

dap...mai rarut ca-i mai cu pofta

ca o precizare......barbatii se duc din placere la femei, 1 meleon de euro i-l refuza orice barbat
tymbark
Postat pe 20 Decembrie 2010 14:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau sa castig lenjeria de pat 1 De la: garbo167932 16 Septembrie 2010 23:35
O problema imposibila de rezolvat ca amant 35 De la: garbo_420133 3 Ianuarie 2016 21:48
operatie....ajutor 11 De la: sora_ilsi 30 Noiembrie 2009 13:36
RASPUNS LA INTREBARE 1 De la: karcsika58 21 Noiembrie 2011 15:10
CUM SA SCAPI DE DEPRESIE! 53 De la: quasaria 28 Noiembrie 2009 03:08
Setari Cookie-uri