Ti-ai insela sotul cu un barbat care ti-ar oferi un milion de euro pt o noapte de amor?

wowwwwwwwwwwwww..........aratati-mi mie...una...care...nu se gandeste la asa ceva...si...o demontez...total!!!
femeia...(mai ales unele...in zile de criza...)....
cata ipocrizie...si...vorbe spuse...fara discernamant!!!
sa fim seriosi...totusi...cand e vb de...inshelat....se perpetua...de...ani buni...(...nu putini)...
nu numai femeile...ci...si barbatii!!
dar...topicul...e binevenit...sa zic asa... ...si...se vad...deja...pareri!!!
lumea e...saraca...si material...si cu duhu`...
de aceea...cititi...ceea ce cititi din acest topic!!!
ovidiu42
Postat pe 19 Decembrie 2010 16:39
asta da topic! n primul rnd: v dai seama cam cum ar trebui s arate femeia aia pentru care un barbat ar oferi atta bnet? nu prea cred c printre garboline sunt multe care s aib motive s-i pun pe bune ntrebarea asta :D Pe de alt parte, fiind criz mare de vreo douj de ani ncoa, sunt ferm convins c dac pe bune i s-ar ntmpla aa ceva unei romnce, soul ei ar programa cu grij noaptea de amor cu mpricinatul , ba i-ar cumpra i ceva jucrele, poate-poate milionarului i place ce-a primit i mai face odat oferta pentru preioasa lui nevast:))
Iaca, dragi romni, un mod practic de-a iei din ''criz'': punei ct mai multe poze cu nevasta sexy pe net, poate-poate vreunui milionar i se pune pata pre dnsa...
Deci da. Vorba altcuiva de pe-aici: e fain s visezi:)) Ori e grav, din dou una.
Alina_M_
Postat pe 19 Decembrie 2010 16:47
e si film, e si realitate. si nu mai aruncati cu pietre pt ca, sigur, toate si-ar dori. si eu ma numar printre ele. este vorba mea de spirit vis-a-vis de barbati atunci cind imi fac o propunere. adica, chiar valorey 1 mil de euro. cine are sa ii dea bine, cine nu sa stie cu cine se pune
bubu72
Postat pe 19 Decembrie 2010 16:50
ovidica, da'tu cit de bogat esti cu duhul? Ce ai face pt 1 mil de EUR?
quasaria
Postat pe 19 Decembrie 2010 16:52
totul depinde de persoana care iti ofera banii si de sotul pe care il ai acasa
aly8230
Postat pe 19 Decembrie 2010 16:56
Bine punctat ,cine sa recunoasca?????????????????????????????????
ella79
Postat pe 19 Decembrie 2010 16:58
nu m-as vinde
garbo179965
Postat pe 19 Decembrie 2010 17:10
depinde de cel pe care il ai ca sot....
comaneen
Postat pe 19 Decembrie 2010 17:23
De la: quasaria, la data 2010-12-19 16:52:48ovidica, da'tu cit de bogat esti cu duhul? Ce ai face pt 1 mil de EUR?



Q....sincer...eu...personal...chiar n-ash` face nimic pt suma asta...daca ar trebui sa ma prostituez pt ei!!!
ma iarta ca pun pb la modul asta...dar...am prea adanc infipte in sol...membrele de dinapoi...si ...adiacent...ceva ce controleaza sistemu` de valori al unui om!!!
daca o femeie/barbat...ajunge sa se prostitueze pt ...indiferent ce bonificatie...pt mine...e deja mai mult decat pot eu sa accept...
nu-s ipocrit...fii linistita...dar...niciodata n-am fost de acord cu...a te prostitua...(indeferent de forma sau...scop)...
pt ca asta...inseamna sa nu mai poti fi vertical...ca om...
ipocrizia de aici...o accept...fara sa fiu de acord cu ea...
asa ca...asta`s eu!!
ma iarta ca indraznesc...dar...TU...te-ai vinde...pentru suma asta?
scz ca...intreb dar...mi se pare relevant...apropo`s de...atitudinea ta...
ovidiu42
Postat pe 19 Decembrie 2010 17:24
depine cum arata acel barbat cat de sanatos e si cat de serios
garbo224466
Postat pe 19 Decembrie 2010 17:26
e usor...de aruncat o piatra in garla...si...sa vezi cine reuseste s-o scoata!!...
punand pb putin invers...si...fiind TU..autoru` scoaterii...devine...mai greu...si...chiar imposibil...
si...cutoate astea...vad ca...multa lume isi forteaza limitele...incercand sa epateze...si...sa arunce ipocrizii...ca...fiind actiuni plauzibile!!!
oare...de ce trebe` sa ajungem sa citim asa ceva?
nu ca eu...as fi...perfectiunea intruchipata dar...totusi...e putin josnic...pt noi...ca si oameni!!
ovidiu42
Postat pe 19 Decembrie 2010 17:52
Ovi , eu n-am inteles , vrei sa repeti numai pentru mine ?
liaiedera
Postat pe 19 Decembrie 2010 18:06
De la: ovidiu42, la data 2010-12-19 17:24:05
De la: quasaria, la data 2010-12-19 16:52:48ovidica, da'tu cit de bogat esti cu duhul? Ce ai face pt 1 mil de EUR?



Q....sincer...eu...personal...chiar n-ash` face nimic pt suma asta...daca ar trebui sa ma prostituez pt ei!!!
ma iarta ca pun pb la modul asta...dar...am prea adanc infipte in sol...membrele de dinapoi...si ...adiacent...ceva ce controleaza sistemu` de valori al unui om!!!
daca o femeie/barbat...ajunge sa se prostitueze pt ...indiferent ce bonificatie...pt mine...e deja mai mult decat pot eu sa accept...
nu-s ipocrit...fii linistita...dar...niciodata n-am fost de acord cu...a te prostitua...(indeferent de forma sau...scop)...
pt ca asta...inseamna sa nu mai poti fi vertical...ca om...
ipocrizia de aici...o accept...fara sa fiu de acord cu ea...
asa ca...asta`s eu!!
ma iarta ca indraznesc...dar...TU...te-ai vinde...pentru suma asta?
scz ca...intreb dar...mi se pare relevant...apropo`s de...atitudinea ta...



Cand iti inseli nevasta cum se cheama ?Dragoste pentru alta ? Curiozitate ? Probabil oricum numai prostitutie nu
pandora
Postat pe 19 Decembrie 2010 18:07
cred ca orice femeie s-ar risca pe banii astia si mai ales daca ar avea norocul sa dea si de un barbat adevarat..... din toate punctele de vedere, ar fi foarte fericita si multumita de apreciere....macar
garbo043465
Postat pe 19 Decembrie 2010 18:16
inafara de bani castigi si o noua experienta, nu va mai dati mari si tari......
garbo043465
Postat pe 19 Decembrie 2010 18:18
De la: liaiedera, la data 2010-12-19 18:06:10Ovi , eu n-am inteles , vrei sa repeti numai pentru mine ?



liutza...nu-i nik de repetat...sincer...am scris ca...am vazut prea multa ipocrizie...si...pe undeva...si decadere!!
in rest...nu prea ma vezi pe mine facand apologii de genu`!!
asa ca...lectura placuta si...
ovidiu42
Postat pe 19 Decembrie 2010 18:19
sunt curioasa sa vad si parerea barbatilor
garbo043465
Postat pe 19 Decembrie 2010 18:23
lasa omule ca o face ia si gratis nu santem stapanii nimanui
garbo178052
Postat pe 19 Decembrie 2010 18:23
pandora...vorbesti ca si cand ai fi in situatie...
sorry...dar nimeni nu-i vinovat de ...ce se intampla in casnicia altora!!!
foecare...cum si-o organizeaza...functie de...gandire...mentalitate...morala...tot asa o va trai...sau...nu!!
e simplu...
cand ceva scartaie...inseamna ca...asa cum stie toata lumea...exista o pb!!
si?...ce faci cand ai pb?...fugi in paturi straine sau...incerci sa ti-o rezolvi p-a ta?
hai ca...deja am scris mai mult decat de obicei...pe un topic...fara relevantza...
o seara placuta tuturor!!
ovidiu42
Postat pe 19 Decembrie 2010 18:26
Fetelor, hai sa fim realiste....un milion de euro,un barbat sic,o experienta noua...este cam de nerefuzat !!! Dar,...exista acest DAR...SA FIM TOT REALISTE SI SA ACCEPTAM CA nu exista barbat care sa ofere o astfel de suma pentru....mai ales in condittile economice mondiale!!!

Frumoasa intrebare de sarbatori! Cine a avut ideea ?
garbo052704
Postat pe 19 Decembrie 2010 18:26
Ovi , te-am inteles . Vad si eu . Si nu pot sa inteleg , cum pot s-o spuna asa , deschis , ca pe un lucru normal , legal , moral... Ovi , sunt trista . Sunt doar niste naive . viata o sa le zgaltaie ( sper ca nu prea tare ) si s-or schimba . Cat despre ipocrizie , mai bine ipocrite decat , hai sa fiu blanda , naive .
liaiedera
Postat pe 19 Decembrie 2010 18:26
De la: ovidiu42, la data 2010-12-19 17:24:05
ma iarta ca indraznesc...dar...TU...te-ai vinde...pentru suma asta?
scz ca...intreb dar...mi se pare relevant...apropo`s de...atitudinea ta...


Atitudinea mea de femeie este ca un barbat care da 1 milion de euro pentru o noapte este sau nebun sau iubeste - sau ambele. Aspectul comercial ma intereseaza mai putin - n-am un milion de euroi dar am suficienti sa nu imi pun problema banilor. Asa cum i-am facut pe astia, as face si un milion daca intr-adevar mi-as dori capital. Si cred ca e mai simplu sa faci bani cu creierul decit cu courul - dacr depinde ce are fiecare mai bun... In fine. Asta e o alta discutie.
Deci, da, m-as duce cu el o noapte daca ar fi in stare sa imi ofere o dovada de pasiune aproape de patologic. Exista miliarde alte femei pe lumea asta care arata mai bine ca mine, sint mai frumoase, mai destepte, mai....bune (la suflet ) - asa cum am spus, nu mi-as imagina ce are fix cu mine: dar in mod cert ar fi unul dintre cele doua motive.
So, probabil ar fio o noapte interesanta.
quasaria
Postat pe 19 Decembrie 2010 18:29
lia...eu...de regula nu inghit astfel de topicuri...
dar...vehementza cu care se afiseaza aici...e putin iesita din comun...pe un subiect...desuet...si...degradant!!
cer scuze pt zicere dar...asta e realitatea...
ovidiu42
Postat pe 19 Decembrie 2010 18:32
Hai sa mergem dincolo , la pupaciosi , sigur avem ce discuta si cu cine .
liaiedera
Postat pe 19 Decembrie 2010 18:35
Q......mda...e un aspect al problemei...
si...cu toate astea...iartama ca`s batman...dar...de ce oare majoritatea femeilor/barbatilor...vad viata...pasiunea dragostei prin prisma materiala?
sorry...dar...prefer sa raman batman!!...si...nu ca n-as pricepe!!
pasiunea...si tot ce viseaza fatucile astea p`aci...raman amintire...si...acum...vrei sa revin la lozinca cu...apa caldutza ce te face nou noutza?...n-as vrea...sincer!!!
ovidiu42
Postat pe 19 Decembrie 2010 18:40
De la: liaiedera, la data 2010-12-19 18:35:52Hai sa mergem dincolo , la pupaciosi , sigur avem ce discuta si cu cine .




liutza...sunt acolo....
ovidiu42
Postat pe 19 Decembrie 2010 18:41
a fost si un film... dar in film.. sotul a "impinso" pe femeia lui..si..s-a culcat cu ala..
garbo057755
Postat pe 19 Decembrie 2010 18:45
tocmai am explicat cum e cu prisma materiala. DIn pct. meu de vedere, desigur.
Un milion de euro e un cadou "imaterial" - e un simbol. E ca si cum ti-ar spune cineva te invit pe luna in seara asta. Ok, si luna e identificabila, si e posibil si sa te plimbi pe luna - dar citi la suta dintre oameni ti-ar face invitatia asta?
Intelegi similitudinea?

quasaria
Postat pe 19 Decembrie 2010 18:47
bv felicitarile mele!
Alexandra_Paloma
Postat pe 19 Decembrie 2010 18:47
Q...eu...inteleg...chiar daca e utopie...
ovidiu42
Postat pe 19 Decembrie 2010 18:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Caldura mare- mon cher 34 De la: garbo265966 10 Iulie 2012 17:45
Raylor Sole Golf Clubs 1 De la: servers9 15 Iulie 2010 10:47
AMINTIRI DESPRE VIITOR 56 De la: PETRU_CEL_MARE 16 Martie 2012 23:29
Prietenii "nevazuti" 117 De la: fleurdelis 7 Iunie 2010 19:02
Femeile 81 De la: garbo_4047 5 Iulie 2012 11:06
Setari Cookie-uri