Ti-ai insela sotul cu un barbat care ti-ar oferi un milion de euro pt o noapte de amor?

De la: garbo076675, la data 2010-12-13 22:23:26daca ti s-ar oferi un milion de euro pt ati petrece noaptea cu un alt barbat decat sotul tau ai ceda tentatiei? este o intrebare pt doamne dar as dori sa aflu si parerea sotilor vis-a-vis de acest lucru
garbo004450
Postat pe 19 Decembrie 2010 22:34
De la: garbo004450, la data 2010-12-19 22:34:37
De la: garbo076675, la data 2010-12-13 22:23:26daca ti s-ar oferi un milion de euro pt ati petrece noaptea cu un alt barbat decat sotul tau ai ceda tentatiei? este o intrebare pt doamne dar as dori sa aflu si parerea sotilor vis-a-vis de acest lucru

E CIUDAT, cineva sa-ti ofere bani, inseamna ca are ceva de ascuns,e ceva putred.
garbo004450
Postat pe 19 Decembrie 2010 22:36
doamnelor...cand ati auzit de bani va ingramaditi sa va dati cu parerea dar ati scapat din vedere adevaratul sens al titlului...care de fapt face din el o utopie...
nu de milion vorbesc...ci de faptul ca era oferit pentru..."o noapte de amor..." adica,nu e vorba de sex ..ci de sex acoperit de iubire...
vin si va intreb...cati barbati v-au oferit pana acum "o noapte" de sex?dar una de amor?
voi stiti care e deosebirea dintre intuneric si sex? intunericul tine toata noaptea...
nu orice barbat poate oferi o noapte de sex.....si nici orice femeie nu poate face un barbat sa devina atat de potent incat sa si-o doreasca toata noaptea...iar daca are milioane asta nu inseamna ca e si potent...
va simtiti in pielea acelei femei capabila sa-l faca pe un barbat sa o doreasca toata noaptea???
daca da....de ce nu va faceti sotii sa va tina numai in nopti de amor?!?
daca nu...stati la rand la milion...
O_K
Postat pe 19 Decembrie 2010 23:17
quasaria
Postat pe 19 Decembrie 2010 23:22
pt banii astia promit sa i-o vand si pe soacra-mea :-))))
reyya
Postat pe 19 Decembrie 2010 23:26
De la: O_K, la data 2010-12-19 23:17:24doamnelor...cand ati auzit de bani va ingramaditi sa va dati cu parerea dar ati scapat din vedere adevaratul sens al titlului...care de fapt face din el o utopie...
nu orice barbat poate oferi o noapte de sex.....si nici orice femeie nu poate face un barbat sa devina atat de potent incat sa si-o doreasca toata noaptea...iar daca are milioane asta nu inseamna ca e si potent...

Pentru a avea succes la sexul opus, spune-i ca esti impotent.Va face tot posibilul sa demonstreze contrariul. (Cary Grant)

sora_ilsi
Postat pe 19 Decembrie 2010 23:28
cele care nu mai au sot...au prioritate...ca sunt mai oropsite si nu pot astepta...
hai...treceti in fata...
O_K
Postat pe 19 Decembrie 2010 23:28
mey , mey...aici e o chestiune de interpretare...faptul ca placerea de a fi langa cineva nu are un pret cuantificabil in bani :-))
reyya
Postat pe 19 Decembrie 2010 23:28
De la: reyya, la data 2010-12-19 23:28:57mey , mey...aici e o chestiune de interpretare...faptul ca placerea de a fi langa cineva nu are un pret cuantificabil in bani :-))


probabil tot datorita placerii quantificate te grabesti sa iti vinzi soacra...sau te gandesti ca tot tu o mostenesti si poti face un milion fara sa dai o noapte de amor...
O_K
Postat pe 19 Decembrie 2010 23:37
O.K....nu exista soacra in viata mea... acolo daca citeai bine era si un ,,SI" , in fine ....era o simpla gluma si atat... In ceea ce priveste mostenirile...cred ca ai ,,vazut " in ceea ce am scris cu totul altceva decat ar vedea cineva cu simtul umorului.
reyya
Postat pe 19 Decembrie 2010 23:43
De la: O_K, la data 2010-12-19 23:17:24
vin si va intreb...cati barbati v-au oferit pana acum "o noapte" de sex?dar una de amor?
voi stiti care e deosebirea dintre intuneric si sex? intunericul tine toata noaptea...
nu orice barbat poate oferi o noapte de sex.....si nici orice femeie nu poate face un barbat sa devina atat de potent incat sa si-o doreasca toata noaptea...iar daca are milioane asta nu inseamna ca e si potent...
va simtiti in pielea acelei femei capabila sa-l faca pe un barbat sa o doreasca toata noaptea???


sa inteleg ca nu am prins catchul - greu nu e sa ai un milion de dat, greu e sa stai treaz toata noaptea?
na...nasol. Asta intr-adevar e o problema existentiala grava.
quasaria
Postat pe 19 Decembrie 2010 23:44
ei Q.....,,dupa posibilitati ":-)))) Pt un milion , macar sa speram ca nu vine obosit la intalnire , no ??? :-))))
reyya
Postat pe 19 Decembrie 2010 23:50
De la: reyya, la data 2010-12-19 23:43:44O.K....nu exista soacra in viata mea... acolo daca citeai bine era si un ,,SI" , in fine ....era o simpla gluma si atat... In ceea ce priveste mostenirile...cred ca ai ,,vazut " in ceea ce am scris cu totul altceva decat ar vedea cineva cu simtul umorului.


l-am vazut pe "SI"..dar mie mi s-a parut ca face legatura intre tine si soacra...
nu am pretentia ca am simtul umorului f dezvoltat...de aceea nici nu am ras cand am citit ca vrei sa-ti vinzi soacra...de unde sa stiu eu ca tu deja te-ai scapat de ea?!?
O_K
Postat pe 19 Decembrie 2010 23:53
reyya, pai na, poate iti da un milion ca sa il scuzi...si sa nu mai spui nimanui....
quasaria
Postat pe 19 Decembrie 2010 23:53
reyya
Postat pe 19 Decembrie 2010 23:54
De la: quasaria, la data 2010-12-19 23:44:38
De la: O_K, la data 2010-12-19 23:17:24
vin si va intreb...cati barbati v-au oferit pana acum "o noapte" de sex?dar una de amor?
voi stiti care e deosebirea dintre intuneric si sex? intunericul tine toata noaptea...
nu orice barbat poate oferi o noapte de sex.....si nici orice femeie nu poate face un barbat sa devina atat de potent incat sa si-o doreasca toata noaptea...iar daca are milioane asta nu inseamna ca e si potent...
va simtiti in pielea acelei femei capabila sa-l faca pe un barbat sa o doreasca toata noaptea???


sa inteleg ca nu am prins catchul - greu nu e sa ai un milion de dat, greu e sa stai treaz toata noaptea?
na...nasol. Asta intr-adevar e o problema existentiala grava.


inteleg ca tu te simti in pielea acelei femei capabile sa-l faca pe un barbat sa te doreasca toata noaptea...
atunci nu mai este nici o problema existentiala...inseamna ca n-am gresit cand te-am invitat sa nu mai stai la rand...
O_K
Postat pe 19 Decembrie 2010 23:57
Well, n-ai inteles bine. Eu sint absolut incapabila - drept urmare ma intereseaza doar barbati capabili. Care sa compenseze lipsa mea de interes. Si de talente in a-i tine treji.
Deci n-am de ce sa stau la rind.
quasaria
Postat pe 20 Decembrie 2010 00:03
De la: reyya, la data 2010-12-19 23:50:14ei Q.....,,dupa posibilitati ":-)))) Pt un milion , macar sa speram ca nu vine obosit la intalnire , no ??? :-))))


cine vine cu miionul dupa el nu vine obosit la intalnire...si nici nu vine sa cumpere tacerea...
stai rau la capitolul amintiri...
O_K
Postat pe 20 Decembrie 2010 00:04
he he - depinde. Pot fi taceri care valoreaza mai mult de un milion...
quasaria
Postat pe 20 Decembrie 2010 00:07
De la: quasaria, la data 2010-12-20 00:03:24 Well, n-ai inteles bine. Eu sint absolut incapabila - drept urmare ma intereseaza doar barbati capabili. Care sa compenseze lipsa mea de interes. Si de talente in a-i tine treji.
Deci n-am de ce sa stau la rind. [/quote


dar tu iti poti imagina ca pe un barbat cu un milion l-ar interesa o femeie incapabila?lipsita de interes?!?
n-ar fi mai bine sa-i lasi locul reyyei? poate ea este mai talentata...
O_K
Postat pe 20 Decembrie 2010 00:14
De la: O_K, la data 2010-12-20 00:04:24
De la: reyya, la data 2010-12-19 23:50:14ei Q.....,,dupa posibilitati ":-)))) Pt un milion , macar sa speram ca nu vine obosit la intalnire , no ??? :-))))


cine vine cu miionul dupa el nu vine obosit la intalnire...si nici nu vine sa cumpere tacerea...
stai rau la capitolul amintiri...


eu cred ca ar trebui sa vezi dincolo de postare .... si dincolo de cuvinte. Adevarul e mereu dincolo de unii...si cu un milion si fara :-) Nu ma astept ca simtul umorului sa ii insoteasca pe toti cei prezenti .
reyya
Postat pe 20 Decembrie 2010 00:17
nu face parte din pasiunile mele sa imi imaginez ce l-ar interesa pe el. Tocmai am spus ce m-ar interesa pe mine. Nothing else matters, vorba cantecului....
quasaria
Postat pe 20 Decembrie 2010 00:17
nu OK , te lasam doar pe tine ....nu toti simt nevoia de compensari :-)
reyya
Postat pe 20 Decembrie 2010 00:18
dragelor...eu va las milionul sa-l impartiti...ma gandesc ca vin sarbatorile si n-as vrea sa va prinda moshul fara brad in casa...
va doresc noapte buna si sa aveti grija de voi...
O_K
Postat pe 20 Decembrie 2010 00:20
:))) Da,cu ce.a mai mare placere!!!!
garbo015652
Postat pe 20 Decembrie 2010 01:07
...un sot adevarat ar fi bucuros sa fie inselat pentru 1 milion de euro...nenorocirea este ca de multe ori este inselat gratis...referitor la "doamnele" de mai jos care nu ar face acest lucru le doresc sanatate si sa vizioneze filmul Dangerous Beauty...dupa ce se vor coace bine sigur vor sta la coada pentru oferta...
CataliN2002
Postat pe 20 Decembrie 2010 01:08
CRICAT...presupun ca esti o femeie mult prea frumoasa daca nu te vinzi nici pentru 10 milioane si te admir pentru asta, dar nu de vanzare era vorba in propozitie...era vorba doar de o noapte de amor contra a 1 milion de euro...eu zic ca e un prilej foarte bun sa-ti intrebi sotul cat ti-ar da el pentru o noapte de amor? Intreaba-l doar asa sa vezi ce zice si apoi cantareste bine daca merita sa-l inseli...
CataliN2002
Postat pe 20 Decembrie 2010 01:26
QUOD ERAT DEMONSTRANDUM

adicatelea, pentru femei (no offense) BANII raman in continuare cel mai tare stimulent sau afrodisiac.Probabil cine a pus intrebarea a dorit sa re -verifice acest aspect.
Cat timp, majoritatea raspunsurilor incep cu -daca, pai , totusi ...si nu cu un hotarat NU situatia este foarte clara.
Se pare ca majoritatea femeilor apreciaza faptul ca sunt pretuite...cu un milion, dar cum ramane cu dragostea nepretuita ? Si uite asa ne intoarcem la lucruri deja stiute si spuse...iar unul dintre ele ar fi ca : femeile cauta puterea (pentru a se simti in siguranta) iar barbatii frumusetea ...pentru a se simti bine
Tuturor numai bine si cadouri muuuulte de sarbatori.
SantaKlaus
Postat pe 20 Decembrie 2010 07:21
fara nici o discutie da.Cine zice altfel are o problema de sinceritate,se fac lucruri mult mai rele pentru mai putini bani.
panterutza
Postat pe 20 Decembrie 2010 07:31
o noapte de amor nu inseamna numai sex,asa ca nu trebuie sa fie foarte potent,trebuie sa stie altele ca noaptea sa fie cu adevarat de amor
panterutza
Postat pe 20 Decembrie 2010 07:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu Scorpion, el Capricorn 3 De la: dora_dora 2 Aprilie 2012 00:33
dilema "iezistentiala" - sfatul meu sfatul medicului! (tot timpul e un medic de scarbiciu) 4101 De la: alfheim 29 Aprilie 2017 13:51
Nimic nou - .......toate-s vechi si noua toate 41 De la: sfinxul 15 Iunie 2015 11:43
buna 2 De la: esme 16 August 2011 12:04
Iubirea mai presus de orice! 2 De la: _alexandra 4 Iunie 2009 14:05
Setari Cookie-uri