Ti-ai insela sotul cu un barbat care ti-ar oferi un milion de euro pt o noapte de amor?

adica pantero? tre sa stie sa joace septica??? asta-i tare.... ce tre sa mai stie? sa dea cu aspiratoru???
superbus
Postat pe 20 Decembrie 2010 07:38
normallll as ceda ptr un milion de euro.decat pe gratis
marinescu75
Postat pe 20 Decembrie 2010 08:02
DRAGELE MELE "SOTII", ASA ZISA OFERTA DE 1 MIL EU DE FAPT PT UN BARBAT REPREZINTA NU PRETUL VOSTRU , CI PENTRU CAT ATI VINDE SENTIMENTELE, INCREDEREA SI TOT CE INSEAMNA CASNICIE, FAMILIE...TOATE ACESTEA AR TREBUI SA FIE PT O ADEVARATA FEMEIE , NEPRTUITE...DACA N-AR EXISTA BANII PT CE ATI VINDE TOATE ACESTEA? MAI GANDITI-VA !
garbo032967
Postat pe 20 Decembrie 2010 08:50
daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
de ce nu ?
dvalentina
Postat pe 20 Decembrie 2010 08:54
de aia exista prezervative
vanitas
Postat pe 20 Decembrie 2010 09:05

ce de barbati frustrati pe aici

de ce sa nu recunoastem? banii inseamna putere, iar puterea e secsi
zambila
Postat pe 20 Decembrie 2010 09:37
De la: garbo076675, la data 2010-12-13 22:23:26daca ti s-ar oferi un milion de euro pt ati petrece noaptea cu un alt barbat decat sotul tau ai ceda tentatiei? este o intrebare pt doamne dar as dori sa aflu si parerea sotilor vis-a-vis de acest lucru


sincer....cred ca este o interbare inutila normal ca raspunsul este DA

nu va grabiti fetelor sa negati, nu aveti sanse sa convingeti pe nimeni....sunt prea multi bani la mijloc si toate aveti nevoie de ei ( cu exceptia celor care au deja 1 mil. de Euro )
tymbark
Postat pe 20 Decembrie 2010 09:39
apropo's....pt cele care ati raspuns afirmativ, sa-mi lasati adresa sau nr de mobil pe mail.....presimt ca o sa castig la loto saptamana asta
tymbark
Postat pe 20 Decembrie 2010 09:44

ai vrea sau ti-ai dori?
zambila
Postat pe 20 Decembrie 2010 09:47
A-inebunit lupu
garbo100888_leo
Postat pe 20 Decembrie 2010 09:52
DRAGELE MELE "SOTII", ASA ZISA OFERTA DE 1 MIL EU DE FAPT PT UN BARBAT REPREZINTA NU PRETUL VOSTRU , CI PENTRU CAT ATI VINDE SENTIMENTELE, INCREDEREA SI TOT CE INSEAMNA CASNICIE, FAMILIE...TOATE ACESTEA AR TREBUI SA FIE PT O ADEVARATA FEMEIE , NEPRTUITE...DACA N-AR EXISTA BANII PT CE ATI VINDE TOATE ACESTEA? MAI GANDITI-VA !


Da bun test de fidelitate.Iar daca nu ar exista" banii " ar exista o alta moneda de schimb.De exemplu trocul in natura,poate ai face schimb de experienta.
967
Postat pe 20 Decembrie 2010 09:54
Buna rau.Ma ofer sa i-o dau si eu pe a mea la pachet .
967
Postat pe 20 Decembrie 2010 10:01
De la: elodia, la data 2010-12-18 10:50:17329, suntem femei de casa ! mai pastram ceva banuti si pentru soti!
vai vai vai....ce conceptie la tine...spurcat esti oricum ...dar daca te-ar ;spurca cinvea cu un milion de euro'.....ai auri...iar chestia cu caminul sunt numai prostii....nu exista dragoste doar pentru sotia mea ...bla bla bla...pana nu demult asa credeam si eu ...sii ....oricum cine e ala care da bani acestia sa ma ontacteze.:P....:))
mihaelaelena
Postat pe 20 Decembrie 2010 10:11
zambila
Postat pe 20 Decembrie 2010 10:17
Hai sa nu fim ipocrite. Orice femeie s-a gandit odata in viata casatorita fiind, cum ar fi daca si-ar insela sotul pe degeaba, dar pentru bani ................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
garbo122682
Postat pe 20 Decembrie 2010 10:18
Buna ziua ! Adevarul este ca nimeni, intr-adevar nu recunoaste ca ar face-o ! Dar gustul banului este dulce ! Eu cred ca toate femeile ar face-o , atat timp cat barbatul lor n-ar afla . Sunt unele care o fac si ptr o suma mult mai mica : de exemplu o iesire la restaurant ! problema este alta : s-a gandit cineva daca s-ar pune in pielea sotului si i-ar da si lui o tipa 1mil ,daca acesta ar face-o ? Eu sunt sigura ca da , iar noua ca femei nu ne-ar conveni deloc .... Acest lucru este sigur ! Problema ar fi ca cel care v-a da acea suma de bani , nu cred ca ar arunca o avere doar ptr o noapte ! Poate doar bani falsi ! Sau ar fi "printul "care ar incerca o femeie ,poate ; Sau poate ar fi un batranel , care a aflat ca nu mai are mult de trait si s-a gandit ca , decat sa-i ramana banii la stat (neavand familie, copii ) ,macar s-ar bucura si el de ultimele clipe din viata , sa moara satul, fericit ! Eu cred ca atunci cand cineva a pus aceasta intrebare , ar fi trebuit sa faca si descrierea persoanei care "pune in joc " acesti bani !
shanarya
Postat pe 20 Decembrie 2010 10:18
De la: mihaelaelena, la data 2010-12-20 10:11:28
De la: elodia, la data 2010-12-18 10:50:17329, suntem femei de casa ! mai pastram ceva banuti si pentru soti!
vai vai vai....ce conceptie la tine...spurcat esti oricum ...dar daca te-ar ;spurca cinvea cu un milion de euro'.....ai auri...iar chestia cu caminul sunt numai prostii....nu exista dragoste doar pentru sotia mea ...bla bla bla...pana nu demult asa credeam si eu ...sii ....oricum cine e ala care da bani acestia sa ma ontacteze.:P....:))


pot sa te " contactez" inainte de a obtine banii?
tymbark
Postat pe 20 Decembrie 2010 11:00
eu cred ca fiecare femeie daca ar primi asa propunere ar accepta chiar daca nu vrem sa recunoastem. Eu sigur as accepta si mai ales daca ar fi si un tip misto ar fi si mai bine. Ar fi cea mai tare aventura a vieti mele.
garbo009051
Postat pe 20 Decembrie 2010 11:03
pt floare_cu_colti

coltzoaso!!....aci nu-i vb de reclama...ci de o utopie...la care viseaza una lume...
corect...ca trece si prin stomac dragostea asta...
dar ma gandesc yo...in nestiintza mea ca daca vine d`acolo...di la corrason....zau de poate face confuzie cu stomacu...decat i cazu` in care incep sa zbarnaie fluturasii...
si atunci tot la corrason` ajunge ...asa ca...n-am nimic cu cele ce afirma c-o vor face fara sa isi puna vreo pb...
e la latitudinea fiecaruia...sa aleaga in viata...ceea ce considera ca-l reprezinta...
ptiu`!!...si am zis ca nu mai scriu aci!!
o zi frumoasa tuturor...si...aveti grija la milion...ca e cerere mare si...se lupta...frate...lumea pt el!!
ovidiu42
Postat pe 20 Decembrie 2010 11:05
bueeeeeyyyyyyyyyyyy..............cum atrage topicu` asta...useri...aparuti pe banda...taman pt a sustine dialogu`!!!
si...daca ii iei la puricat...nici nu au nevoie de bani...pt a face atsa!!
se pare ca a devenit asa...o placere de...momente cand nu le mai place acasa!! ...si...daca oricum o fac...de ce n-ar recunoaste c-o fac si daca pica ceva acolo?
mda....fara comentarii...daca stai sa analizezi putin...
ovidiu42
Postat pe 20 Decembrie 2010 11:08

Tylly
Postat pe 20 Decembrie 2010 11:16
Aceasta e teorie ca nu a-ti accepta banii , 99% din femei ar accepta din 1000 de motive , din care va enumar : banii in sine , curiozitatea dea-l cunoaste pe acel dispus sa dea o asemenea suma de bani pentru ........... , dorinta de a avea un trai mai bun , de a experimenta , mai ales ca la multe nu mai conteaza unul in plus ! Si ar mai fi de spus ...
iahim
Postat pe 20 Decembrie 2010 11:16
De la: Celleste_, la data 2010-12-20 11:16:13





ovidiu42
Postat pe 20 Decembrie 2010 11:21
doamnelor , nu credeti ca sunteti cam dure cu voi ? chiar daca sotii vostri sunt cei mai buni din lume , nu v-ati lasa prada tentatiei? dar intrebarea este cine banii astia,ca vreau sa il cunosc!
garbo020359coryna
Postat pe 20 Decembrie 2010 11:28
iahim, cum le sti tu pe toate, ca un om mare!
zambila
Postat pe 20 Decembrie 2010 11:28
crezi ca o sa-ti ajunga banii pentru cate femei s-ar inscrie?
garbo020359coryna
Postat pe 20 Decembrie 2010 11:30
De la: tymbark, la data 2010-12-20 09:44:10apropo's....pt cele care ati raspuns afirmativ, sa-mi lasati adresa sau nr de mobil pe mail.....presimt ca o sa castig la loto saptamana asta




tusi_Oli
Postat pe 20 Decembrie 2010 11:51
Topicul asta e in topul caterincilor. N-am vazut in viata mea mai multe minciuni strinse la un loc ca aici. Cum dreaq se transforma toate femeile patriei si devin brusc cinstite in fata unui milion de euro cind in realitate-a se vedea celelalte 900 de subiecte de discutie-se ard in draci gratis,din curiozitate,de placere,din razbunare,de plictiseala,de lipsa acuta de pla din partea sotului,din greseala,pentru o fantezie sau alta,din dragoste,accidental,intentionat,la bautura,la necaz,la bucurie,pentru un job,pentru o pozitie mai buna in firma,din interes si alte citeva zeci de motive care-mi scapa acum. In mai toate cazurile valorile oscileaza intre 150 de lei noi si 1000 de euro.Se taie lumea pentru citeva sute de euro,la divort se omoara cu neamurile pentru covorul din sufragerie si cuptorul cu microunde, toata suflarea feminina trage cu dintii de o parcela de pamint bine plasata, de o casuta, de o masinuta iar voi o zguduiti ca pentru un milion de euro nu inselati? Nici nu stiu daca se elibereaza retete compensate pentru asa ceva. Imi pare rau de un singur lucru,ca nu se da un anunt pe bune in care se ofera un apartament nemobilat pentru o noapte de amor. Cred ca ar intra site-ul asta in renovare din lipsa de vizitatori. N-ar ramine aici decit cele imobilizate la pat,cu fracturi sau legate la aparate. Mai interesant e topicul in care va povestiti aventurile extraconjugale,ala cu pozitiile ciudate in care va puneau amantii,e tonifiant,adevarat si deosebit de educativ.
Saxon
Postat pe 20 Decembrie 2010 11:53
De la: garbo076675, la data 2010-12-13 22:23:26daca ti s-ar oferi un milion de euro pt ati petrece noaptea cu un alt barbat decat sotul tau ai ceda tentatiei? este o intrebare pt doamne dar as dori sa aflu si parerea sotilor vis-a-vis de acest lucru

:) Amuzanta intrebare! Sotul? in mod sigur m-ar tenta insa pe iubit, NICIODATA! :))
Casttelana
Postat pe 20 Decembrie 2010 11:57
saxon, sa inteleg ca-ti plac barbatii?
zambila
Postat pe 20 Decembrie 2010 11:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concentrarea pe negativ 18 De la: mugure_alb 15 Mai 2011 02:19
disperataa 26 De la: hermosa20 22 Iulie 2012 07:54
Cum se cucereste un barbat !!!!! 13 De la: dancris 2 Iulie 2010 13:18
ce inseamna sa ai caracter. Si importanta lui 3 De la: ingerasulluptator 13 Octombrie 2012 21:30
cine barfeste mai tare? 84 De la: garbo_1502 31 Mai 2012 19:34
Setari Cookie-uri